Kaip įdiegti „WordPress“ vietoje „Mac“ naudojant MAMP

Ar norite įdiegti „WordPress“ vietoje „Mac“? Įdiegę „WordPress“ savo kompiuteryje, galėsite išbandyti „WordPress“ prieš pradėdami kurti tinklaraštį. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip įdiegti „WordPress“ vietoje „Mac“ naudojant MAMP.


„WordPress“ diegimas vietoje „Mac“ naudojant MAMP

Patarimas: Nenaudojate „Mac“? Mes taip pat turime vadovėlį, kaip įdiegti „WordPress“ vietoje „Windows“.

Kaip įdiegti MAMP „Mac“

Pirmiausia turite apsilankyti MAMP svetainėje ir atsisiųsti MAMP. Baigę atsisiųsti, turėsite atidaryti atsisiųstą failą ir vilkite jo viduje esantį vaizdo failą į aplanką „Programos“. Toliau tiesiog vykdykite ekrane pateikiamus nurodymus.

„Mamp“ montuotojas

Įdiegę galite eiti į priekį ir paleisti MAMP iš Programos »MAMP kompiuteryje.

Pastaba: MAMP taip pat įdiegia „MAMP Pro“ (mokama versija), todėl nepamirškite spustelėti dešiniojo.

Prieš pradėdami, rekomenduojame sukonfigūruoti keletą nustatymų, kad jūsų MAMP patirtis būtų geresnė. Tai galite padaryti paleidę meniu Preferences ir perjungdami į prievadų skirtuką.

Pakeiskite „Apache“ prievadus

Įveskite „Apache“ 80 prievadą ir spustelėkite mygtuką Gerai.

Nustatę „Apache“ naudoti 80 prievadą, galėsite pasiekti vietines svetaines iš http: // localhost, o ne http: // localhost: 8888. Tačiau tai taip pat reiškia, kad kiekvieną kartą paleidę MAMP serverius, turėsite nurodyti savo kompiuterio administratoriaus slaptažodį.

Kitas žingsnis – nustatyti dokumento šakninį aplanką. Tai bus aplankas, kuriame sukursite ir saugosite savo svetaines. Pagal numatytuosius nustatymus MAMP naudoja / Programos / MAMP / htdocs / aplanką, tačiau jūs galite pakeisti tai į labiau prieinamą vietą.

Nustatymų dialogo lange spustelėkite skirtuką „Web Server“ ir pasirinkite aplanką, kuriame norite laikyti savo svetaines. Geriausia, jei kiekvieną savo svetainę turėtumėte laikyti naujame aplanke, esančiame aplanke Dokumentai.

Pasirinkite dokumento šakninį aplanką

Šį aplanką galite pavadinti bet kuo. Pvz., Htdocs, mywebsites, wpdev ir kt. Dėl šio straipsnio mes jį vadinsime allwebsites.

Spustelėkite Gerai, kad išsaugotumėte pakeitimus.

„WordPress“ diegimas „Mac“

Dabar, kai nustatėte MAMP, eikime toliau ir įdiekime „WordPress“ savo „Mac“ kompiuteryje.

Pirmiausia turite apsilankyti „WordPress.org“ svetainėje ir atsisiųsti „WordPress“ kopiją. Atsisiuntę failą, turite jį išpakuoti.

Tada nukopijuokite „WordPress“ aplanką viduje ir įklijuokite jį į savo MAMP dokumento šakninį aplanką. Šį aplanką galite pervardyti į bet kurį norimą (pavyzdys: „mysite“, „wpbeginner“ ir kt.).

„WordPress“ reikia duomenų bazės, kad būtų galima saugoti visus svetainės duomenis, todėl prieš įdiegdami „WordPress“ turėsite sukurti duomenų bazę. Nesijaudink, tai nėra taip sunku, kaip atrodo.

Tiesiog spustelėkite Atidarykite žiniatinklio pradžios puslapį mygtuką MAMP programos lange. Atidaromas naujas naršyklės langas, kuriame reikia spustelėti Įrankiai »phpMyAdmin iš viršutinės meniu juostos.

Atidarykite „phpMyAdmin“ MAMP

phpMyAdmin yra internetinė programa, naudojama MySQL duomenų bazėms valdyti. „PhpMyAdmin“ turite spustelėti Duomenų bazės ir sukurti naują duomenų bazę.

Šią duomenų bazę galite pavadinti bet kuo, bet prašome ją užrašyti, nes jums reikės duomenų bazės pavadinimo atliekant kitą veiksmą. Šiam mokymui mes jį vadinsime test_db.

Sukurkite duomenų bazę norėdami įdiegti „WordPress“

Dabar, kai sukūrėte duomenų bazę, pats laikas įdiegti „WordPress“.

Naujame naršyklės skirtuke eikite į http: // localhost / mysite. Jei pervardėte „WordPress“ aplanką į ką nors kitą, tada naudokite šį pavadinimą čia.

Dabar pamatysite pirmąjį „WordPress“ diegimo vedlio veiksmą, kuriame prašoma pasirinkti kalbą.

Pasirinkite „WordPress“ kalbą

Pasirinkite kalbą, kuria norite įdiegti „WordPress“, tada spustelėkite mygtuką Tęsti.

Kitame ekrane „WordPress“ jums pasakys apie informaciją, kurios jums reikės norint atlikti diegimą. Norėdami judėti pirmyn, spustelėkite mygtuką „Leisk eiti“.

Tada jūsų bus paprašyta įvesti „WordPress“ duomenų bazės informaciją. Duomenų bazės pavadinimą jūs jau žinote anksčiau. Norėdami naudoti vartotojo vardą ir slaptažodį, turite juos naudoti šaknis. Norėdami naudoti duomenų bazės prieglobą, turite naudoti vietinis dvasininkas.

Įveskite savo duomenų bazės informaciją

Baigę spustelėkite mygtuką Pateikti, jei norite tęsti.

Dabar „WordPress“ prisijungs prie jūsų duomenų bazės ir sukurs jums konfigūracijos failą. Po to jums bus parodyta sėkmės žinutė. Norėdami tęsti, spustelėkite mygtuką „Vykdyti diegimą“.

Kitame ekrane „WordPress“ paprašys pateikti savo svetainės informaciją, pasirinkti vartotojo vardą ir slaptažodį ir įvesti el. Pašto adresą. Eikite į priekį ir užpildykite formą, tada spustelėkite mygtuką Įdiegti WordPress.

„WordPress“ diegimas

Dabar „WordPress“ vykdys diegimą ir, pamatę, pamatysite sėkmės pranešimą.

Diegimas baigtas

Dabar galite eiti į priekį ir prisijungti prie „WordPress“ svetainės, įdiegtos vietoje „Mac“ kompiuteryje.

„WordPress“ prietaisų skydelis

Išbandykite „WordPress“ vietoje „Mac“

Vietinio diegimo tikslas yra padėti išbandyti „WordPress“ ar sukurti svetainę kompiuteryje. Štai keli dalykai, kuriuos norėtumėte išbandyti.

  • Ieškokite tobulų „WordPress“ temų ir išbandykite jas.
  • Tikrinkite svarbiausius „WordPress“ papildinius vietoje.
  • Sužinokite „WordPress“ programavimą kurdami savo papildinius ir temas.

Vietinio „WordPress“ diegimo perkėlimas į tiesioginę svetainę

Kai žaisite su „WordPress“ vietoje, norėsite perkelti jį į tiesioginę svetainę. Tik taip kiti galės matyti jūsų svetainę.

Norėdami tai padaryti, jums reikės domeno vardo ir žiniatinklio prieglobos paskyros. Domeno vardas yra jūsų svetainės adresas internete, o žiniatinklio priegloba saugo jūsų svetainės failus.

Mes rekomenduojame naudoti „Bluehost“. Jie yra viena didžiausių hostingo kompanijų pasaulyje ir oficialiai rekomenduojama „WordPress“ hostingo partnerė.

Laimei, jie siūlo „WPBeginner“ vartotojams nuolaidą prieglobai ir nemokamą domeno vardą. Iš esmės galite pradėti mokėti už 2,75 USD per mėnesį.

→ Spustelėkite čia, kad gautumėte šį išskirtinį „Bluehost“ pasiūlymą ←

Įsigiję prieglobą, skaitykite mūsų straipsnį apie tai, kaip sukurti svetainę, kad būtų galima įdiegti „WordPress“.

Jei sukūrėte visą svetainę jau vietiniame pagrindiniame kompiuteryje, tuomet galite eiti į priekį ir vadovautis mūsų vadovu, kaip perkelti „WordPress“ iš vietinio serverio į tiesioginę svetainę.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti įdiegti „WordPress“ vietoje „Mac“ naudojant MAMP. Taip pat galbūt norėsite pamatyti svetainių, kurias galite sukurti naudodami „WordPress“, tipus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me