Kaip įdiegti WordPress “Windows” kompiuteryje naudojant WAMP

Ar norite įdiegti „WordPress“ savo „Windows“ kompiuteryje vietoje? Darbas su „WordPress“ jūsų kompiuteryje leidžia išbandyti naujas „WordPress“ funkcijas, išmokti kurti su „WordPress“ ir kurti svetaines prieš perkėlus jas į tiesioginį serverį. Šiame straipsnyje parodysime, kaip tinkamai įdiegti „WordPress“ sistemoje „Windows“ naudojant WAMP.


Įdiekite „WordPress“ WAMP

Kodėl turėtumėte įdiegti “WordPress” sistemoje Windows?

Įdiegę „WordPress“ vietoje savo kompiuteryje, gausite testavimo aplinką, kuri nedaro įtakos jūsų tiesioginiam tinklalapiui ar tinklaraščiui. „WordPress“ įdiegimas jūsų kompiuteryje taip pat vadinamas vietiniu serveriu arba „localhost“.

Paprastai „WordPress“ kūrėjai naudoja vietinį „WordPress“ diegimą, kad sukurtų savo papildinius ir temas. Pradedantieji vartotojai taip pat gali įdiegti „WordPress“ savo kompiuteriuose, kad išmoktų „WordPress“, išbandytų naują „WordPress“ temą ir papildinius ir eksperimentuotų nepaveikdami tiesioginės svetainės.

Pastaba: Jei „WordPress“ diegiate lokaliai „Windows“, tada vienintelis asmuo, kuris gali pamatyti tą svetainę, esate jūs. Jei norite sukurti visuomenei prieinamą svetainę, turite turėti domeno vardą ir interneto prieglobą. Mes rekomenduojame vadovautis šiuo vadovu, kaip sukurti „WordPress“ tinklaraštį.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime, kaip tinkamai įdiegti „WordPress“ sistemoje „Windows“ naudojant WAMP.

Kas yra WAMP?

WAMP yra „Apache“ tinklo serverio, PHP ir „MySQL“ rinkinys, sujungtas „Windows“ kompiuteriams.

Visos jos yra atskira atvirojo kodo programinė įranga. Tačiau įdiegti juos atskirai nėra gana lengva net patyrusiems vartotojams. Programinė įranga, tokia kaip WAMP, leidžia lengvai jas įdiegti ir per kelias minutes turėti veikiančią vietinę aplinką.

1 žingsnis. WAMP įdiegimas „Windows“ kompiuteryje

Pastaba: žemiau esančia nuoroda nukreips jus į kitokį atsisiuntimą nei ekrano kopiją, kol WAMP svetainė neveikia

Pirmiausia turite atsisiųsti WAMP programinę įrangą ir įdiegti ją į savo kompiuterį. Tiesiog eikite į „WampServer“ svetainę ir spustelėkite mygtuką „Pradėti naudoti„ WampServer “.

Pradėkite naudoti „wampserver“

Tai nuves jus į atsisiuntimų skyrių. Čia matysite dvi versijas: „WampServer 32“ bitai ir „WampServer 64“ bitai. Turite pasirinkti „WampServer“ versiją, atitinkančią „Windows“ kompiuterio operacinės sistemos tipą.

Atsisiųsti „wampserver“

Norėdami sužinoti, ar naudojate 32 ar 64 bitų operacinę sistemą, eikite į Valdymo skydas »Sistema ir sauga» Sistema jūsų kompiuteryje. Ten galėsite pamatyti savo operacinės sistemos tipą.

Kaip rasti operacinės sistemos tipą „Windows 10“

Atsisiuntę galite spustelėti „wampserver“ vykdymo failą, kad paleistumėte diegimą. Įsitikinkite, kad atidžiai vykdote instrukcijas diegimo ekrane.

Įdiekite WAMP

Diegimo metu turite apibrėžti interneto naršyklės vietą. Pagal numatytuosius nustatymus tai bus „Internet Explorer“. Tai galite pakeisti į „Google Chrome“ ar bet kurią kitą žiniatinklio naršyklę, suradę ją savo kompiuterio programos failuose.

Įdiegę galite paleisti „WampServer“ ir tęsti.

2 veiksmas. Vietinės „WordPress“ sąrankos duomenų bazės nustatymas

Kitas dalykas, kurį turite padaryti, yra sukurti tuščią „MySQL“ duomenų bazę. Paleidę WAMP, apatiniame dešiniajame ekrano kampe pamatysite žalią „WampServer“ piktogramą kartu su kitomis piktogramomis. Tiesiog spustelėkite jį, tada spustelėkite phpMyAdmin (internetinė programa MySQL duomenų bazėms tvarkyti)..

Pastaba: Jei „WampServer“ piktograma yra raudona arba geltona, tai reiškia, kad paslaugos (Apache, MySQL, PHP) neveikia. Prieš nustatydami duomenų bazę, paslaugas turite pradėti spustelėję piktogramą.

„phpMyAdmin“

Tai nuves jus į „phpMyAdmin“ prisijungimo ekraną žiniatinklio naršyklėje. Tiesiog įveskite vartotojo vardą: šaknis ir palikite slaptažodžio lauką tuščią. Tai yra numatytieji prisijungimo duomenys prisijungiant prie „localhost“ „phpMyAdmin“.

Prisijungti phpMyAdmin

Norėdami tęsti, spustelėkite mygtuką „Eiti“.

Prisijungę, norėdami sukurti naują „WordPress“ duomenų bazę, spustelėkite „phpmMyAdmin“ esančios duomenų bazės. Jis paprašys jūsų pasirinkti naujos duomenų bazės pavadinimą (mes pavadinome savo test_db). Po to spustelėkite mygtuką „Sukurti“.

Sukurkite duomenų bazę

Jūsų duomenų bazė paruošta, o tai reiškia, kad dabar galite įdiegti „WordPress“ „localhost“.

3 žingsnis. „WordPress“ diegimas „Windows“ naudojant WAMP

Kitas dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra atsisiųsti naujausią „WordPress“ versiją iš „WordPress.org“ svetainės. Jis bus atsisiųstas kaip ZIP failas.

Atsisiųskite „WordPress“

Turite išskleisti ZIP failą ir nukopijuoti aplanką „WordPress“.

Ištraukite „WordPress“

Dabar turite pereiti į aplanką, kuriame įdiegėte WAMP.

Šiame vadove mes įdiegėme WAMP C: \ wamp64, taigi nurodysime tą aplanką toliau. Tačiau atminkite, kad tai gali skirtis atsižvelgiant į tai, kur įdiegėte programą.

Įklijuokite aplanką „WordPress“ į aplanką C: \ wamp64 \ www.

Įklijuokite „WordPress“ aplanką į www

„WordPress“ aplanką galite pervardyti į bet kurį norimą, pvz., „Mysite“, „testite“ ir t. T. Tai bus vietinės „WordPress“ svetainės URL, todėl būtinai pasirinkite tai, ką lengvai įsimenate..

Siekdami šio vadovo, pervadinome katalogą iš „WordPress“ į „MySite“.

Tada galite atidaryti interneto naršyklę ir apsilankyti http: // localhost / mysite /

Pirmiausia paprašys pasirinkti kalbą ir parodyti duomenų bazės sąrankos informaciją. Atidžiai perskaitę, eikite toliau ir spustelėkite mygtuką „Leisk eiti“, kad galėtumėte tęsti.

Informacija duomenų bazėje

Po to turite įvesti duomenų bazės duomenis, tokius kaip duomenų bazės vardas, vartotojo vardas, slaptažodis, pagrindinis kompiuteris ir lentelės priešdėlis.

Duomenų bazės pavadinimas bus tas, kurį įvedėte atlikdami ankstesnį veiksmą. Mūsų atveju mes tai vadinome „test_db“. Vartotojo vardas bus „šaknis“, o slaptažodžio lauką galite palikti tuščią. Taip pat galite palikti duomenų bazės pagrindinį kompiuterį ir lentelės priešdėlius esamus.

Įveskite duomenų bazės duomenis

Tada spustelėkite mygtuką „Pateikti“ ir „WordPress“ sukurs konfigūracijos failą jums programinėje įrangoje.

Kitame ekrane pamatysite sėkmės pranešimą, kuriame teigiama, kad „WordPress“ yra prijungtas prie jūsų duomenų bazės, ir galėsite tęsti diegimą..

Eikite į priekį ir spustelėkite mygtuką „Vykdyti diegimą“, jei norite tęsti.

Vykdykite diegimą

Tai nuves jus į „WordPress“ pasveikinimo ekraną. Turite pridėti savo naujos „WordPress“ svetainės pavadinimą, pasirinkti administratoriaus vartotojo vardą, įvesti tvirtą slaptažodį ir pateikti administratoriaus el. Pašto adresą.

Kai būsite pasiruošę, spustelėkite mygtuką „Įdiegti„ WordPress “.

„WordPress“ pasveikinimo ekranas

Baigę diegti, pamatysite sėkmės pranešimą. Fone „WordPress“ sukūrė naujas lenteles jūsų duomenų bazėje ir ji yra paruošta naudoti.

Tada galite pereiti prie savo „WordPress“ informacijos suvestinės spustelėdami mygtuką „Prisijungti“.

Prisijungimo mygtukas

Sveikiname, sėkmingai įdiegėte „WordPress“ „Windows“ kompiuteryje naudodami WAMP.

4 žingsnis. Įjungus gana ilgas nuorodas WAMP

Naujoji „WordPress“ versija nepažeidžia jūsų vietinės svetainės, pakeisdama nuolatinių nuorodų nustatymą.

Tačiau jei vis dar matote klaidą „puslapis nerastas“ savo puslapiuose pakeisdami nuolatines nuorodas iš Nustatymai »Pastoviosios nuorodos „WordPress“, tada tiesiog vykdykite mūsų vadovą, kaip įgalinti tinkintas nuolatines nuorodas WAMP.

5 žingsnis. WAMP problemų šalinimas

WAMP gana lengva naudoti net pradedantiesiems. Tačiau jei nepavyksta jo paleisti, tai padėtų šie trikčių šalinimo patarimai.

„WAMP Skype“ konflikto ištaisymas

Jei turite įdiegtą ir paleistą „Skype“, tada „WampServer“ gali nesuveikti tinkamai dėl konflikto su „Skype“. Konfliktą sukelia „Apache“ ir „Skype“, naudodamiesi tuo pačiu 80 prievadu. Šią problemą galima lengvai išspręsti.

Atidarykite „Skype“ ir eikite į Įrankiai »Parinktys. Atsiras dialogo langas, iš čia reikia spustelėti „Advanced“, tada „Connections“.

„WAMP Skype“ konflikto ištaisymas

Atžymėkite langelį, kuriame nurodoma Naudoti jungtis 80 ir 443 kaip alternatyvas gaunamiems ryšiams. Išsaugokite parinktis ir paleiskite „Skype“ iš naujo.

Įdiekite „Visual C ++“ perskirstomąjį

Norint paleisti „Visual Studio 2012“, „WAMP“ reikia perskirstomos „Visual C ++“. Jei dar neįdiegėte jo savo kompiuteryje, galite jį atsisiųsti ir įdiegti iš „Microsoft“ svetainės.

Premija: Perėjimas iš WAMP į „Live“

Mes taip pat parašėme atskirą vadovą, kaip perkelti „WordPress“ iš vietinio WAMP serverio į tiesioginę svetainę. Tikimės, kad jums tai bus naudinga, kai būsite pasirengę diegti vietinę svetainę gamybai.

Vietinio serverio aplinka yra puiki mokymosi ir testavimo tikslais. Tačiau atminkite, kad jei norite sukurti „WordPress“ tinklaraštį, kad kiti žmonės jį matytų, jums nereikia diegti „WordPress“ savo kompiuteryje. Turite įdiegti „WordPress“ „WordPress“ prieglobos teikėjui.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti įdiegti „WordPress“ sistemoje „Windows“ naudojant WAMP. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų vadovą apie 18 svarbiausių dalykų, kuriuos turite atlikti įdiegę „WordPress“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me