Kaip dienoraštį anonimiškai naudojant

Ar norite rašyti dienoraštį anonimiškai naudodamiesi „WordPress“? Yra daug vartotojų, norinčių kurti tinklaraštį, tačiau neturintys ką rašyti. Šiame pradedančiųjų vadove mes jums parodysime, kaip lengvai rašyti tinklaraštį anonimiškai naudojant „WordPress“, tuo pačiu saugojant asmeninę informaciją..


Kaip anonimiškai rašyti tinklaraštį naudojant „WordPress“

Pastaba: Šis vadovas nėra skirtas žurnalistams ar informatoriams, dirbantiems rizikingą darbą. Jie turėtų naudoti kažką panašaus į TOR ar kitas priemones. Tai skirta eiliniam tinklaraštininkui, norinčiam rašyti tinklaraštį anonimiškai.

Anoniminių internetinių dienoraščių kūrimo pranašumai & Minusai

Yra daug vartotojų, kurie tiesiog nori anonimiškai rašyti tinklaraščius, kad išsakytų savo nuomonę. Daugelis jų nori likti anonimiški, nes bijo, kad tai gali paveikti tai, kaip žmonės juos mato realiame gyvenime. Kai kurie nori tai padaryti tik norėdami būti kūrybingesni.

Tinklaraščių kūrimas anonimiškai yra privalumų ir trūkumų, todėl svarbu, kad jūs juos suprastumėte prieš pradėdami rašyti tinklaraščius.

Anoniminių internetinių dienoraščių, naudojamų naudojant „WordPress“, privalumai

  • Laisvė reikšti savo nuomonę nevertinant
  • Apsaugokite savo asmens tapatybę ir informaciją
  • Kūrybinė ir meninė laisvė

Anoniminių tinklaraščių trūkumai naudojant „WordPress“

  • Negalite susitikti su žmonėmis, kurie stebi jūsų tinklaraštį
  • Ribotos pajamų gavimo galimybės, vis tiek galite naudoti „Google AdSense“, tačiau turėsite bendrinti savo asmeninę informaciją su „Google“.
  • Jei kas nors yra ryžtingas, jis vis tiek gali atsekti jūsų tinklaraštį.

Atsižvelgiant į tai, pažiūrėkime, kaip rašyti tinklaraštį anonimiškai naudojant „WordPress“.

Kaip paleisti anoniminį dienoraštį naudojant WordPress

Yra du „WordPress“ svetainių tipai. Pirmiausia yra „WordPress.com“, kuri yra priglobta tinklaraščių tarnyba, tada turite „WordPress.org“, dar vadinamą savarankiška „WordPress“. Palyginimui skaitykite mūsų vadovą apie skirtumą tarp WordPress.com ir WordPress.org.

Yra ir kitų internetinių dienoraščių platformų. Tačiau norint visiškai kontroliuoti savo svetainės privatumą ir nuosavybę, rekomenduojame naudoti „WordPress.org“.

Jums reikės domeno vardo ir svetainės prieglobos paskyros, kad galėtumėte paleisti savarankišką „WordPress“ tinklaraštį.

Mes rekomenduojame naudoti „Bluehost“. Jie yra viena didžiausių hostingo kompanijų pasaulyje ir oficialiai rekomenduojama „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėja. Jie siūlo mūsų vartotojams nemokamą domeną ir 60% nuolaidą teikia jų žiniatinklio prieglobai.

Norėdami gauti išsamesnės informacijos, skaitykite mūsų straipsnį apie tai, kaip pradėti „WordPress“ tinklaraštį su išsamiomis instrukcijomis.

Įdiegę „WordPress“, padarykime tai anonimu.

Naudojant Whois privatumą

Pirkdami domeno vardą, turite pateikti kontaktinę informaciją, pvz., Vardą, adresą, telefono numerį ir el. Pašto adresą. Ši informacija yra viešai prieinama ir bet kas gali jos ieškoti.

Norėdami apsaugoti klientų privatumą, daugelis domenų vardų teikėjų siūlo paslaugą, vadinamą Whois privatumu. Už nedidelį mokestį ši paslauga rodo ne jų, o jūsų kontaktinę informaciją. Jei kas nors išsiųs el. Laišką adresu, nurodytu WHOIS privatumo puslapyje, jis bus persiųstas jums.

Domeno privatumą galite įsigyti nustatydami daugumoje hostingo kompanijų. Pavyzdžiui, „Bluehost“ suteikia jums galimybę tai padaryti registracijos metu. Paprastai to nerekomenduojame dėl papildomų mokesčių, tačiau kadangi norite sukurti anoniminį tinklaraštį, patikrinkite šią parinktį.

Domeno privatumas

Jei nenusipirkote jos nustatymo metu, visada galite ją įgalinti savo prieglobos paskyros informacijos suvestinėje, esančioje domenų skiltyje..

Dienoraščio el. Pašto adreso naudojimas

Kitas žingsnis yra sukurti naują el. Pašto abonementą, kurį naudosite savo „WordPress“ svetainėje ir autoriaus profilį „WordPress“. Galite naudoti nemokamą el. Pašto paslaugų teikėją, pvz., „Gmail“, arba naudoti privatesnę el. Pašto paslaugą, pvz., „Proton Mail“.

Sukūrę el. Pašto abonementą, turite jį pridėti kaip „WordPress“ administracinį el. Pašto adresą. Šis el. Pašto adresas naudojamas „WordPress“ pranešimų el. Laiškams siųsti.

Tai galite padaryti nuėję į Nustatymai »Bendra puslapyje „WordPress“ administratoriaus srityje ir ten pridėkite savo naują el. pašto adresą.

Administratoriaus el. Pašto adreso pridėjimas „WordPress“

Nepamirškite spustelėti mygtuką išsaugoti pakeitimus, kad išsaugotumėte nustatymus.

Toliau tą patį el. Pašto adresą turite pridėti prie savo autoriaus profilio puslapio. Tiesiog eikite į Vartotojai »Jūsų profilis puslapį ir pridėkite el. pašto adresą prie savo kontaktinės informacijos.

Pakeiskite autoriaus profilio el. Pašto adresą

Nepamirškite spustelėti mygtuką Atnaujinti profilį, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Taip pat galite naudoti „gravatar“ norėdami parodyti anoniminę profilio nuotrauką šalia savo autoriaus biografijos savo tinklaraščio žinutėse.

Patarimas: jei negaunate „WordPress“ el. Laiškų, tada skaitykite mūsų vadovą, kaip išspręsti „WordPress“ nesiunčiamų el. Laiškų problemą.

Anoniminių internetinių dienoraščių slapyvardžio naudojimas

Savo dienoraštyje turėsite pasirinkti ir naudoti slapyvardį. Norėdami užtikrinti geresnį „WordPress“ saugumą, negalite tiesiog naudoti administratoriaus kaip savo vartotojo vardo ar autoriaus vardo. Turėsite galvoti apie kitą slapyvardį, kurį galite naudoti pasirašydami savo įrašus.

Norėdami pridėti savo slapyvardį, turite apsilankyti Vartotojai »Jūsų profilis puslapyje ir pridėkite vardą šalia lauko Slapyvardis. Įvedę slapyvardį, spustelėkite išskleidžiamąjį meniu šalia parinkties „Parodyti vardą viešai kaip“ ir pasirinkite savo slapyvardį.

Pseudonimas

Svarbu, kad nepridėtumėte tikrojo vardo ir pavardės į šį vartotojo profilį.

Nepamirškite spustelėti mygtuką Atnaujinti profilį, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Naudojant VPN

VPN yra virtualus privatus tinklas, padedantis užsitikrinti interneto ryšį ir apsaugoti jūsų tapatybę.

Paprastai visas jūsų interneto srautas keliauja per įvairius serverius, esančius visame pasaulyje. Piratai ir vyriausybės gali šnipinėti šį srautą ir pamatyti, ką darai internete.

VPT veikia kaip tinklas tarp jūsų kompiuterio ir išorinio pasaulio. Visas jūsų interneto srautas nukreipiamas į VPN paslaugą, kur jis užšifruojamas ir siunčiamas į tikslą naudojant atsitiktinį serverį kitoje geografinėje vietoje..

Kaip veikia VPN

Čia yra geriausių VPN paslaugų teikėjų sąrašas. Mes rekomenduojame naudoti „IPVanish“. Jie siūlo karinio lygio šifravimą su šimtais serverių. Jie taip pat turi paprasčiausią programinę įrangą, kad bet kuriame įrenginyje, įskaitant nešiojamuosius kompiuterius, planšetinius kompiuterius ir mobiliuosius telefonus, vienu mygtuko paspaudimu būtų galima įjungti VPN..

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti rašyti tinklaraštį anonimiškai naudojant „WordPress“. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų galutinį „WordPress“ SEO vadovą pradedantiesiems.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me