Kaip išspręsti per daug peradresavimų klaidą programoje WordPress

Savarankiškos „WordPress.org“ svetainės valdymas turi daug privalumų, tačiau kartais kai kurios lengvai išsprendžiamos klaidos gali sudirginti pradedančiuosius. Baltas mirties ekranas, vidinė serverio klaida ir kai kurios kitos įprastos „WordPress“ klaidos gali išties kelti nerimą naujiems vartotojams. Neseniai vartotojas atkreipė mūsų dėmesį į „WordPress“ klaidą „Per daug nukreipimų“. Tai yra dažna problema, su kuria gali susidurti „WordPress“ vartotojai. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip pašalinti klaidą, atsirandančią per daug peradresavimų, „WordPress“.


„Firefox“ ši klaida bus rodoma taip:

„Puslapis netinkamai nukreipiamas. „Firefox“ nustatė, kad serveris nukreipia šio adreso užklausą tokiu būdu, kuris niekada nebus baigtas. “

„WordPress“ peradresavimo klaida, rodoma „Firefox“

Kodėl gaunu klaidų per daug peradresavimų programoje „WordPress“?

Ši klaida dažniausiai atsiranda dėl netinkamai sukonfigūruoto peradresavimo problemos. Kaip žinote, kad „WordPress“ turi SEO palaikančią URL struktūrą, kurioje naudojama peradresavimo funkcija. Keletas kitų populiarių „WordPress“ papildinių taip pat naudoja peradresavimo funkciją. Pavyzdžiui, „WordPress SEO“ papildinys leidžia pašalinti kategorijų bazę iš kategorijų URL nukreipiant vartotojus į URL be kategorijos bazės. „WordPress SSL“ ir talpyklos papildiniai taip pat naudoja peradresavimus.

Dėl netinkamo šių peradresavimo įrankių konfigūravimo jūsų svetainė gali nukreipti vartotojus į URL, kuris iš tikrųjų nukreipia juos atgal į nukreipiantį URL. Tokiu atveju vartotojo naršyklė yra įstrigusi tarp dviejų puslapių, todėl matote klaidą.

Klaida per daug peradresavimų, kaip parodyta „Google Chrome“

Video pamoka

Prenumeruokite „WPBeginner“

Jei vaizdo įrašas jums nepatinka ar jums reikia daugiau instrukcijų, toliau skaitykite.

Kaip išspręsti per daug peradresavimo klaidų?

Dažniausiai pasitaikanti klaidinga konfigūracija yra tada, kai vartotojas neteisingai nurodo „WordPress“ adreso URL arba svetainės adreso URL nustatymus..

„WordPress“ ir svetainės adresų nustatymai

Pavyzdžiui, tarkime, kad jūsų svetainės URL adresas yra http://www.example.com ir jūs einate į Nustatymai »Bendra ir nustatykite jį į http://example.com. Daugelis žiniatinklio prieglobų leidžia jums pasirinkti, ar norėtumėte pridėti www priešdėlį prie savo domeno vardo, ar turėti jį be www. Jei pasirinkote pridėti www prie savo URL, tada pridėję http://example.com savo „WordPress“ nustatymuose sukelsite klaidą. Arba, jei pasirinkote naudoti savo domeną be www priešdėlio, pridėjus jį su www priešdėliu „WordPress“ nustatymuose, atsiras ši klaida.

Kai vartotojas apsilankys http://example.com, jūsų serverio konfigūracija jį nukreipia į http://www.example.com, kur „WordPress“ jie bus nukreipti atgal į http://example.com, nes tai yra ką nustatėte nustatymuose.

Jei jūsų svetainė dirbo gerai, o jūs nepadarėte jokių šių nustatymų pakeitimų. Tuomet turite susisiekti su savo žiniatinklio priegloba, nes greičiausiai tai yra konfigūracijos problema jų gale.

Tačiau jei neturite patikimo „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjo ir jie neigia turintys kokių nors problemų ir (arba) atsisako jums padėti, tuomet turėtumėte apsvarstyti galimybę pakeisti žiniatinklio prieglobą arba pataisyti ją pačiam..

Norėdami tai išspręsti, turite pakeisti savo „WordPress“ adresą ir svetainės adresą. Eiti į Nustatymai »Bendra, pakeiskite savo „WordPress“ ir svetainės adresą. Jei turite adresą su www prefiksu, tada pakeiskite jį į ne www URL, o jei turite su ne www URL, tada pridėkite www prefiksą.

Svarbu: Įsitikinkite, kad URL gale nepaliekate pasvirojo brūkšnio, pvz., Http://www.example.com/

Pakeiskite svetainės URL neturėdami prieigos prie administratoriaus srities

Jei neturite prieigos prie „WordPress“ administratoriaus srities, šiuos parametrus vis tiek galite atnaujinti apibrėždami juos wp-config.php faile. Tiesiog prisijunkite prie savo svetainės naudodami FTP klientą. Prisijungę prie savo svetainės, savo šakniniame kataloge rasite failą wp-config.php. Šį failą turite atsisiųsti ir redaguoti naudodami teksto rengyklę, pavyzdžiui, „Notepad“. Tiesiog pridėkite šias dvi eilutes prie failo ir nepamirškite pakeisti example.com savo domenu.

apibrėžti (‘WP_HOME’, ‘http: //pavyzdys.com’);
apibrėžti (‘WP_SITEURL’, ‘http: // pavyzdys.com’);

Išsaugokite failą ir įkelkite jį atgal į savo interneto serverį. Dabar pabandykite pasiekti savo „WordPress“ svetainę. Jei vis tiek negalite pasiekti savo svetainės, pabandykite pridėti savo domeną naudodami www priešdėlį.

Kitų peradresavimo problemų taisymas

Jei ankstesnis veiksmas neišsprendė jūsų problemos, tada tikėtina, kad jūsų svetainėje kilo įskiepių problema. Kaip jau minėjome anksčiau, keli „WordPress“ įskiepiai naudoja peradresavimo metodus, kad atliktų įvairius veiksmus. Mes pasistengsime padėti jums pašalinti triktis.

Pirmiausia turite išsiaiškinti, kuris papildinys sukelia problemą. Ar neseniai suaktyvinote naują papildinį prieš pat įvykus šiai klaidai? Ar atnaujinote papildinius prieš tai, kai įvyko ši klaida? Jei atsakymas į bet kurį iš aukščiau pateiktų klausimų yra TAIP, tada jis susiaurina problemą iki to papildinio. Galite tiesiog išjungti tą papildinį ištrindami to papildinio aplanką iš wp-content / plugins /

Jei nežinote, kuris papildinys sukelia problemą, tada turėtumėte atlikti bandymą ir klaidą. Greičiausias būdas tai padaryti yra išjungti visus papildinius. Išjungę visus jūsų svetainės papildinius, turite naudoti FTP, kad atsisiųstumėte .htaccess failą kaip atsarginę kopiją. Šį failą galite rasti savo šakniniame kataloge. Atsisiuntę failą, ištrinkite jį iš savo serverio. Dabar pabandykite patekti į savo svetainę.

Šis procesas leis jūsų serveriui atkurti naują .htaccess failą, ir kadangi nėra aktyvuotų papildinių, greičiausiai tai padės išspręsti problemą. Jei klaidos nebėra, tada tikrai žinote, kad tai buvo papildinys, sukeliantis šią klaidą.

Kitas žingsnis – išsiaiškinti, kuris įskiepis buvo kaltininkas. Norėdami tai padaryti, turite atsisiųsti ir įdiegti naujas savo papildinių kopijas. Suaktyvinkite papildinius po vieną ir suaktyvinę kiekvieną papildinį pabandykite naršyti po kelis savo svetainės puslapius naudodami kitą naršyklę kaip neprisijungusį vartotoją. Tikimės, kad rasite įskiepį, kuris sukėlė problemą.

Tai yra visi įmanomi sprendimai, galintys išspręsti šią „klaidą per daug peradresavimų problemą“ „WordPress“. Ar kuris nors iš aukščiau paminėtų sprendimų išsprendė jums problemą? Jei taip, tada praneškite mums komentaruose. Ar praeityje susidūrėte su per daug peradresavimo klaidų klaida? kaip tu sutvarkei? Jei žinote pataisą, kuri nėra išvardyta aukščiau esančiame straipsnyje, prašome pateikti komentarų žemiau. Mes stengsimės nuolat atnaujinti straipsnį su naujais mūsų vartotojų patarimais.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map