Kaip išspręsti “WordPress” prisijungimo puslapio atnaujinimo ir nukreipimo problemą

Iš savo vartotojų dažnai gauname pranešimų, kad jų „WordPress“ prisijungimo puslapis atnaujina ir nukreipia. Tai pašalina juos iš „WordPress“ administratoriaus srities ir jie negali dirbti savo svetainėje.


Prisijungimo problemas gali sukelti įvairios klaidos, tokios kaip klaida užmezgant duomenų bazės ryšį, vidinė serverio klaida ar baltas mirties ekranas.

Kitas prisijungimo klaidos tipas yra tada, kai jūsų „WordPress“ prisijungimo puslapis atnaujina ir nukreipia jį atgal į prisijungimo ekraną. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip išspręsti „WordPress“ prisijungimo puslapio atnaujinimo ir nukreipimo problemą.

Pataisyti prisijungimo puslapio peradresavimo ir atnaujinimo problemą „WordPress“

Jei ketinate išbandyti šiame „WordPress“ vadove minėtus patobulintus veiksmus, tada sukurkite savo svetainės atsarginę kopiją. Žr. Mūsų vadovą, kaip rankiniu būdu sukurti „WordPress“ duomenų bazės atsarginę kopiją.

Video pamoka

Prenumeruokite „WPBeginner“

Jei jums nepatinka vaizdo įrašas arba vietoj jo labiau patinka rašytinė versija, toliau skaitykite.

Kas sukelia prisijungimo puslapį, atnaujinkite ir nukreipkite problemą į?

Neteisingi „WordPress“ URL parametrai ir prisijungimo slapukų nenustatymas yra dažniausios priežastys, dėl kurių prisijungimo puslapio peradresavimo ir atnaujinimo problemos kyla.

Paprastai prisijungdamas „WordPress“ patikrina jūsų vartotojo vardą ir slaptažodį, tada naršyklėje nustato prisijungimo slapuką. Po to jis nukreipia jus į „WordPress“ administratoriaus sritį.

Jei „WordPress“ nesugeba teisingai nustatyti prisijungimo slapuko arba jūsų „WordPress“ administratoriaus srities URL yra neteisingas, būsite nukreipti atgal į prisijungimo puslapį, o ne į administratoriaus informacijos suvestinę.

Prisijungimo puslapio peradresavimo problema „WordPress“

Atsižvelgiant į tai, pašalinkime ir pašalinkime „WordPress“ prisijungimo puslapio peradresavimo ir atnaujinimo problemą.

Išvalykite slapukus, kad išspręstumėte prisijungimo problemas

„WordPress“ naudoja slapukus slapuko prisijungimui autentifikuoti, todėl pirmasis žingsnis norint pašalinti „WordPress“ prisijungimo problemas yra pats paprasčiausias. Išvalykite naršyklės slapukus ir talpyklą.

„Google Chrome“ spustelėkite naršyklės nustatymų meniu ir pasirinkite Daugiau įrankių »Išvalyti naršymo duomenis.

Išvalykite naršymo duomenis „Google Chrome“

Bus atidarytas „Chrome“ nustatymų puslapis, kurio ekrane pasirodys iššokantis langas „Išvalyti naršymo duomenis“.

Čia turite pasirinkti parinktis „Išvalyti slapukus ir kitus svetainės duomenis“ ir „Talpykloje išsaugoti vaizdai ir failai“.

Išvalykite slapukus ir talpyklą „Google chrome“

Tada spustelėkite mygtuką „Išvalyti duomenis“, o „Google Chrome“ išvalys naršyklės talpyklą.

Be to, įsitikinkite, kad jūsų naršyklėje yra įjungti slapukai. Po to paleiskite naršyklę iš naujo ir bandykite prisijungti. Tai turėtų išspręsti daugumos žmonių problemą.

Turime visą vadovą su ekrano kopijomis, parodančius, kaip išvalyti talpyklą ir slapukus visose pagrindinėse naršyklėse.

Atnaujinkite „WordPress“ URL parametrus

„WordPress“ pateikiama su nustatymų parinktimi, kurioje yra jūsų svetainės URL ir jūsų „WordPress“ diegimo URL.

Jei turėtumėte prieigą prie savo „WordPress“ administratoriaus srities, tada šią parinktį galėtumėte pamatyti skiltyje Nustatymai »Bendra puslapis.

„WordPress“ URL nustatymai

Jei šie URL nėra teisingi, „WordPress“ jus nukreipia atgal į prisijungimo puslapį.

Kadangi negalite pasiekti „WordPress“ administratoriaus srities, turėsite redaguoti „wp-config.php“ failą, kad išspręstumėte šią problemą..

„Wp-config.php“ failas yra specialus „WordPress“ failas, kuriame yra svarbūs „WordPress“ nustatymai. Galite pasiekti naudodamiesi FTP klientu arba naudodami „File Manager“ programą „WordPress“ prieglobos paskyros informacijos suvestinėje.

Redaguoti wp-config.php failą per FTP

„Wp-config.php“ failą rasite savo svetainės šakniniame aplanke. Tiesiog redaguokite failą ir įklijuokite šį kodą prieš eilutę, kurioje parašyta „Štai viskas, liaukitės redaguoti! Laiminga leidyba “.

apibrėžti (‘WP_HOME’, ‘https: //www.example.com’);
apibrėžti (‘WP_SITEURL’, ‘https: //www.example.com’);

Nepamirškite pakeisti example.com savo domeno pavadinimu.

Po to išsaugokite pakeitimus ir įkelkite failą atgal į savo svetainę.

Dabar galite apsilankyti savo svetainėje ir pabandyti prisijungti. Tikimės, kad tai būtų jums išsprendusi problemą.

Jei to nepadarė, tęskite skaitymą, kad gautumėte papildomus veiksmus.

Ištrinkite .htaccess failą iš „WordPress“

Kartais .htaccess failas gali būti sugadintas, dėl kurio gali atsirasti vidinės serverio klaidos arba prisijungimo puslapio atnaujinimo klaida.

Tiesiog pasiekite savo svetainę naudodamiesi FTP klientu arba naudodamiesi „File Manager“ programa savo prieglobos paskyros informacijos suvestinėje.

Prisijungę suraskite .htaccess failą šakniniame savo svetainės aplanke ir atsisiųskite jį į savo kompiuterį kaip atsarginę kopiją.

Ištrinkite .htaccess failą iš „WordPress“

Po to eikite į priekį ir ištrinkite .htaccess failą iš savo svetainės.

Tada atidarykite „wp-admin“ katalogą ir, jei ten yra .htaccess failas, tada eikite į priekį ir jį taip pat ištrinkite..

Dabar galite pabandyti prisijungti prie savo „WordPress“ svetainės. Jei jums pasiseks, tai reiškia, kad jūsų .htaccess failas kliudė prisijungti prie „WordPress“.

Kai esate prisijungę, tiesiog eikite į Nustatymai »Pastoviosios nuorodos puslapį „WordPress“ administratoriaus srityje ir spustelėkite mygtuką Įrašyti, neatlikdami jokių pakeitimų. Tai sukurs naują .htaccess failą jūsų svetainei.

Išjungti visus „WordPress“ papildinius

Kartais „WordPress“ papildiniai gali sukelti šią problemą, ypač jei kyla konfliktas tarp dviejų papildinių.

Norėdami išjungti visus „WordPress“ papildinius, prisijunkite prie savo svetainės naudodami FTP klientą arba naudodami „File Manager“ programą savo prieglobos paskyros informacijos suvestinėje..

Prisijungę eikite į / wp-content / katalogą. Jo viduje pamatysite aplanką pavadinimu „papildiniai“. Čia „WordPress“ įdiegia visus jūsų papildinius.

Pervardykite papildinių aplanką, kad išjungtumėte visus papildinius

Tiesiog pervardykite papildinių aplanką į „plugins_backup“. Tai išaktyvins visus jūsų svetainėje įdiegtus „WordPress“ papildinius.

Taip pat turime išsamų vadovą, kaip išjungti visus „WordPress“ papildinius, kai nepavyksta pasiekti WP-Admin.

Išjungę visus papildinius, pabandykite prisijungti prie savo „WordPress“ svetainės. Jei jums pasiseks, tai reiškia, kad problemą sukėlė vienas iš jūsų papildinių.

Grįžti prie numatytosios temos

„WordPress“ temos taip pat gali sukelti konfliktus atnaujinus į naujesnę „WordPress“ versiją arba pačią temą. Norėdami sužinoti, ar problemą sukelia jūsų tema, turite ją išaktyvinti.

Procesas yra panašus į papildinių išjungimą. Prisijunkite prie savo svetainės naudodami FTP klientą. Eikite į / wp-content / themes / katalogą ir pervardykite dabartinį temų katalogą į themes_backup.

Kai tai padarysite, pabandykite prisijungti dar kartą. Jei jums pasiseks, tai reiškia, kad problemą sukėlė jūsų tema.

Dabar galite iš naujo įdiegti naują temos kopiją, kad sužinotumėte, ar tai pašalina problemą. Jei problema vėl atsiranda, susisiekite su savo temos palaikymo komanda arba perjunkite į kitą „WordPress“ temą.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išspręsti „WordPress“ prisijungimo puslapio atnaujinimo ir nukreipimo problemas. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų „WordPress“ trikčių šalinimo vadovą, kuriame pateikiamos nuoseklios instrukcijos, kaip savarankiškai ištaisyti „WordPress“ klaidas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map