Kaip ištaisyti 500 vidinės serverio klaidą programoje WordPress

Ar „WordPress“ matote 500 vidinių serverių klaidų? Vidinė serverio klaida yra viena iš labiausiai paplitusių „WordPress“ klaidų. Kadangi klaida nepateikia jokios kitos informacijos, daugeliui pradedančiųjų ji gana nelinksma. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip lengvai ištaisyti vidinę serverio klaidą „WordPress“.


Kaip ištaisyti vidinę serverio klaidą programoje WordPress

Kas sukelia vidinę serverio klaidą „WordPress“?

Vidinė serverio klaida nėra būdinga „WordPress“. Tai gali nutikti bet kurioje svetainėje, veikiančioje žiniatinklio serveryje. Dėl bendro šios klaidos pobūdžio ji nieko nesako kūrėjui.

Klausimas, kaip ištaisyti vidinę serverio klaidą, yra tarsi klausti savo gydytojo, kaip ištaisyti skausmą, nepasakant, kur yra skausmas.

„WordPress“ svetainės, kurioje rodoma vidinė serverio klaida, pavyzdys

Vidinę „WordPress“ serverio klaidą dažnai sukelia įskiepio ar temos funkcijos. Kitos žinomos „WordPress“ vidinės serverio klaidų priežastys: sugadintas .htaccess failas ir PHP atminties limitas.

Mes girdėjome, kad vidinė serverio klaida rodoma tik tada, kai bandote pasiekti administratoriaus sritį, o likusi svetainė veikia gerai.

Atsižvelgiant į tai, dabar pažvelkime, kaip pašalinti vidinio serverio klaidą „WordPress“.

Video pamoka

Prenumeruokite „WPBeginner“

Jei vaizdo įrašas jums nepatinka ar jums reikia daugiau instrukcijų, toliau skaitykite.

Tikrinama, ar nepažeistas .htaccess failas

Pirmas dalykas, kurį turėtumėte pašalinti pašalindami vidinę serverio klaidą „WordPress“, – patikrinkite, ar nėra sugadinto .htaccess failo.

Tai galite padaryti pervardiję pagrindinį .htaccess failą į panašų .htaccess_old. Norėdami pervardyti .htaccess failą, turėsite prisijungti prie savo svetainės naudodami FTP arba „File Manager“ programą savo prieglobos paskyros „cPanel“ prietaisų skydelyje..

Kai prisijungsite, .htaccess failas bus tame pačiame kataloge, kuriame matysite tokius aplankus kaip „wp-content“, „wp-admin“ ir „wp-incl“..

Redaguoti .htaccess failą „WordPress“

Pervardiję .htaccess failą, pabandykite apsilankyti savo svetainėje ir išsiaiškinkite, ar tai išsprendė problemą. Jei taip nutiko, tada duokite sau pataisymą ant nugaros, nes ištaisėte vidinio serverio klaidą.

Prieš pradėdami dirbti su kitais dalykais, įsitikinkite, kad nuėjote Nustatymai »Pastoviosios nuorodos puslapį „WordPress“ administratoriaus srityje ir spustelėkite mygtuką Įrašyti, neatlikdami jokių pakeitimų. Tai sukurs jums naują .htaccess failą su tinkamomis perrašymo taisyklėmis, kad užtikrintumėte, jog jūsų paskelbtuose puslapiuose negrąžinama 404 klaida..

Jei patikrinti, ar nėra sugadinto .htaccess failo sprendimo, jums nepavyko, turite toliau skaityti šį straipsnį.

Padidinti PHP atminties limitą

Kartais, išnaudojus savo PHP atminties limitą, gali nutikti vidinė serverio klaida. Norėdami tai išspręsti, naudokitės mūsų mokymo programa, kaip padidinti PHP atminties limitą „WordPress“.

Jei vidinę serverio klaidą matote tik bandydami prisijungti prie „WordPress“ administratoriaus ar įkeldami vaizdą į savo „wp-admin“, turėtumėte padidinti atminties limitą atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Sukurkite tuščią tekstinį failą pavadinimu php.ini
 2. Įklijuokite šį kodą ten: atmintis = 64 MB
 3. Įrašykite failą
 4. Nusiųskite jį į / wp-admin / aplanką naudodami FTP

Keletas vartotojų teigė, kad atlikdami aukščiau aprašytą problemą jie išsprendė administratoriaus pusę.

Jei padidinote atminties limitą, problema buvo jums išspręsta, tada problemą pašalinote tik laikinai. Vis tiek turite rasti priežastį, kuri išnaudoja jūsų atminties ribą.

Tai gali būti blogai užkoduotas papildinys ar net temos funkcija. Primygtinai rekomenduojame paprašyti „WordPress“ žiniatinklio prieglobos įmonės išsiaiškinti serverio žurnalus, kad būtų lengviau rasti tikslią diagnostiką.

Jei padidinus PHP atminties limitą problema nebuvo išspręsta, tada jums reikia daugiau trikčių.

Išjunkite visus papildinius

Jei nė vienas iš aukščiau išvardytų sprendimų jums neveikė, greičiausiai šią klaidą sukėlė konkretus papildinys. Taip pat įmanoma, kad tai yra įskiepių, kurie nežaidžia vienas su kitu, derinys.

Deja, nėra lengvo būdo tai sužinoti. Turite vienu metu išjungti visus „WordPress“ papildinius.

Vykdykite instrukcijas, pateiktas mūsų vadove, kaip išjungti visus „WordPress“ papildinius be WP-Admin.

Išaktyvinkite visus „WordPress“ papildinius

Jei išjungus visus papildinius klaida buvo pašalinta, tada jūs žinote, kad klaidą sukelia vienas iš papildinių.

Tiesiog eikite į „WordPress“ administratoriaus sritį ir spustelėkite „Papildiniai“. Dabar jums reikia iš naujo suaktyvinti vieną papildinį vienu metu, kol rasite tą, kuris sukėlė problemą. Atsikratykite šio papildinio ir praneškite apie klaidą papildinio autoriui.

Iš naujo įkelkite pagrindinius failus

Jei papildinio parinktis neištaisė vidinės serverio klaidos, verta iš naujo įkelti aplanką „wp-admin“ ir „wp-incl“ iš naujo įdiegti „WordPress“.

Tai nepašalins jokios jūsų informacijos, tačiau tai gali išspręsti problemą, jei kuris nors failas bus sugadintas.

Pirmiausia turėsite apsilankyti WordPress.org svetainėje ir paspausti mygtuką Atsisiųsti.

Atsisiųskite „WordPress“

Tai įdiegs „WordPress“ ZIP failą į jūsų kompiuterį. Turite išgauti ZIP failą, o jo viduje rasite „WordPress“ aplanką.

Toliau turite prisijungti prie savo „WordPress“ svetainės naudodami FTP klientą. Prisijungę eikite į pagrindinį savo svetainės aplanką. Tai aplankas, kuriame yra wp-admin, wp-incl, wp-content aplankai.

Kairiajame stulpelyje savo kompiuteryje atidarykite „WordPress“ aplanką. Dabar turite pasirinkti aplankus „wp-incl“ ir „wp-admin“, tada dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ir pasirinkite „Įkelti“..

Įkelkite naujus „WordPress“ failus

Dabar jūsų FTP klientas perkels tuos aplankus į jūsų serverį. Tai paklaus, ar norite perrašyti failus. Pasirinkite „Perrašyti“, tada pasirinkite „Visada naudoti šį veiksmą“.

Perrašykite failus

Dabar jūsų FTP klientas pakeis senesnius „WordPress“ failus naujesnėmis kopijomis. Jei jūsų „WordPress“ failai buvo sugadinti, tada šis veiksmas pašalins jūsų vidinę serverio klaidą.

Klauskite savo prieglobos paslaugų teikėjo

Jei visais būdais nepavyksta ištaisyti vidinės serverio klaidos jūsų svetainėje, laikas gauti daugiau pagalbos. Kreipkitės į žiniatinklio prieglobos palaikymo komandą, kuri galės patikrinti serverio žurnalus ir nustatyti pagrindinę klaidos priežastį.

Jei norite savarankiškai tęsti trikčių šalinimą, skaitykite mūsų pagrindinį „WordPress“ trikčių šalinimo vadovą pradedantiesiems.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums ištaisyti vidinę serverio klaidą „WordPress“. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų išsamų sąrašą dažniausiai pasitaikančių „WordPress“ klaidų ir kaip jas ištaisyti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map