Kaip ištaisyti 502 blogo šliuzo klaidą

Ar norite ištaisyti 502 blogo šliuzo klaidą savo svetainėje? Ši klaida yra gana erzinanti, nes ją gali sukelti daugybė skirtingų dalykų. Tai reiškia, kad 502 blogo šliuzo klaidos šalinimas gali užtrukti. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip lengvai ištaisyti 502 blogo šliuzo klaidą „WordPress“.


Kaip ištaisyti 502 blogo šliuzo klaidą „WordPress“

Kas yra „502 Bad Gateway Error“?

502 blogo šliuzo klaida suveikia, kai jūsų „WordPress“ prieglobos serveris gauna netinkamą atsakymą į prašomą puslapį.

Netinkama šliuzo klaida yra viena iš įprastų „WordPress“ klaidų, su kuriomis galite susidurti savo svetainėje. Tai gali sukelti daugybė priežasčių ir, atsižvelgiant į jūsų serverį, klaidos pranešimas taip pat gali šiek tiek skirtis.

502 blogi vartai naršyklėje

Kai lankotės svetainėje, jūsų naršyklė siunčia užklausą prieglobos serveriui. Tada prieglobos serveris suranda puslapį ir su būsenos kodu siunčia jį atgal į savo naršyklę.

Paprastai šio būsenos kodo nematysite. Tačiau klaidos atveju būsenos kodas rodomas su klaidos pranešimu. Tokių klaidų pavyzdžiai yra 404 nerasta, 503 paslauga nepasiekiama, 403 draudžiama klaida ir dar daugiau.

Dažniausia 502 blogo šliuzo klaidos priežastis yra tada, kai jūsų užklausa užtrunka per ilgai, kad serveris atsakytų. Šis vėlavimas gali būti laikinas trūkumas, kurį sukelia didelis srautas. Tai taip pat gali būti trūkumas, kurį sukelia blogai užkoduota „WordPress“ tema ar papildinys. Galiausiai taip pat gali nutikti dėl netinkamos serverio konfigūracijos.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime, kaip lengvai ištaisyti 502 blogų šliuzų klaidą „WordPress“.

502 blogo šliuzo klaidos ištaisymas

Ši klaida dažniausiai atsiranda tada, kai jūsų serveris negali rasti netinkamo atsakymo priežasties. Tai reiškia, kad bandysime įvairius trikčių šalinimo veiksmus, kol rasime problemą.

Parengta, pradėkime.

1 veiksmas: iš naujo įkelkite savo svetainę

Kartais dėl padidėjusio srauto ar mažai serverio išteklių jūsų serveriui gali prireikti daugiau laiko reaguoti. Tokiu atveju problema gali automatiškai išnykti per kelias minutes. Pabandykite iš naujo įkelti peržiūrėtą tinklalapį, kad sužinotumėte, ar tai buvo priežastis.

Jei tai išsprendė jūsų problemą, jums nebereikia skaityti daugiau. Tačiau, jei šią klaidą matote dažnai, turite toliau skaityti, nes gali būti kažkas, ką reikia ištaisyti.

2 veiksmas: išvalykite naršyklės talpyklą

Gali būti, kad naršyklė talpykloje rodo klaidos puslapį. Net išsprendę problemą, pamatysite 502 klaidą, nes naršyklė įkelia jūsų svetainę iš talpyklos.

Norėdami tai išspręsti, vartotojai, turintys „Windows“ / „Linux“ operacines sistemas, gali paspausti „Ctrl“ + F5 mygtukus ir „Mac OS“ vartotojai gali paspausti CMD + „Shift“ + R mygtukai jų klaviatūrose atnaujinti puslapį. Talpyklą taip pat galite pašalinti rankiniu būdu iš savo naršyklės nustatymų.

Išvalykite naršyklės talpyklą

Išvalę „WordPress“ talpyklą, pabandykite dar kartą įkelti svetainę.

Norėdami pašalinti triktis, jei problema kilo dėl naršyklės talpyklos, galite naudoti kitą naršyklę. Jei visose naršyklėse matote klaidą, toliau skaitykite.

3 žingsnis: Išjunkite CDN arba ugniasienę

Jei savo svetainėje naudojate CDN paslaugą ar svetainės ugniasienę, gali būti, kad jų serveriai veikia. Norėdami tai patikrinti, turėsite laikinai išjungti CDN.

Išjungus jį, bus pašalintas papildomas sluoksnis, sukurtas tarp jūsų naršyklės ir prieglobos serverio. Dabar jūsų svetainė bus visiškai įkelta iš jūsų serverio, ir jei problemą sukėlė CDN / ugniasienės paslauga, tada ji bus išspręsta dabar..

Tada pagalbos galite kreiptis į savo CDN paslaugų teikėją. Kai problema bus išspręsta, galite eiti į priekį ir vėl įgalinti CDN.

4 veiksmas: atnaujinkite „WordPress“ temas ir papildinius

Jei klaida vis dar egzistuoja, kitas žingsnis yra patikrinti savo temą ar papildinius.

Pirmiausia turėsite išjungti visus „WordPress“ papildinius per FTP. Po to apsilankykite savo svetainėje ir patikrinkite, ar klaida buvo pašalinta.

Jei yra, tada problemą sukėlė vienas iš jūsų papildinių. Dabar turite suaktyvinti visus papildinius po vieną, kol galėsite atkurti klaidą. Tai padės rasti įskiepį, atsakingą už klaidą.

Galite rasti alternatyvų papildinį arba susisiekti su papildinio autoriumi palaikymo.

Jei išaktyvinę papildinius neišsprendėte problemos, tuomet norėtumėte patikrinti „WordPress“ temą. Jums reikės perjungti „WordPress“ temą per „phpMyAdmin“.

Perjungę savo temą į numatytąją „WordPress“ temą, apsilankykite savo svetainėje ir patikrinkite, ar ji veikia. Jei vis tiek matote klaidą, toliau skaitykite.

5 žingsnis: patikrinkite prieglobos serverį

Jei visi aukščiau paminėti trikčių šalinimo veiksmai nepavyko, greičiausiai tai yra jūsų prieglobos serverio problema.

Turite susisiekti su savo prieglobos paslaugų teikėjo palaikymo komanda ir pranešti jiems apie šią problemą. Taip pat galite paminėti visus jūsų atliktus trikčių šalinimo veiksmus.

Visos gerosios „WordPress“ prieglobos įmonės galės greitai išspręsti problemą, jei ją sukėlė netinkama serverio konfigūracija.

Tai viskas. Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti ištaisyti 502 blogo šliuzo klaidą „WordPress“. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų išsamų „WordPress“ trikčių šalinimo vadovą, kuriame rasite nuoseklias instrukcijas, kaip išspręsti jūsų „WordPress“ problemas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map