Kaip ištaisyti klaidą, sukuriant duomenų bazės jungtį programoje WordPress

Ar savo „WordPress“ svetainėje matote pranešimą „Klaida kuriant duomenų bazės ryšį“? Tai yra lemtinga klaida, dėl kurios jūsų „WordPress“ svetainė neprieinama vartotojams.


Ši klaida atsiranda, kai „WordPress“ negali užmegzti ryšio su duomenų baze. Daugybė dalykų gali paveikti jūsų „WordPress“ duomenų bazės ryšį, todėl pradedantiesiems šiek tiek sunku pašalinti triktis.

Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip lengvai ištaisyti klaidą, sukuriant duomenų bazės ryšį „WordPress“.

Ištaisyti duomenų bazės jungties klaidą „WordPress“

Kas sukelia klaidą kuriant duomenų bazės ryšį programoje WordPress?

Problemą „Klaida nustatant duomenų bazės ryšį“ gali sukelti neteisinga duomenų bazė „WordPress“ nustatymuose, sugadinta duomenų bazė arba neatsakingas duomenų bazės serveris.

Duomenų bazės jungties klaida „WordPress“

Duomenų bazė yra programinė įranga, leidžianti lengvai laikyti, tvarkyti ir nuskaityti duomenis į kitą programinę įrangą.

„WordPress“, kaip turinio valdymo sistema, naudoja duomenų bazę visam jūsų turiniui ir kitiems tinklalapio duomenims saugoti. Tada jis prisijungia prie duomenų bazės kiekvieną kartą, kai kas nors apsilanko jūsų svetainėje.

Norint prisijungti prie duomenų bazės, „WordPress“ reikia šios informacijos:

 • Duomenų bazės pavadinimas
 • Duomenų bazės vartotojo vardas
 • Duomenų bazės slaptažodis
 • Duomenų bazės serveris

Ši informacija yra saugoma jūsų „WordPress“ konfigūracijos faile, vadinamame wp-config.php.

Jei kuris nors iš šių elementų yra neteisingas, „WordPress“ nepavyks prisijungti prie duomenų bazės serverio ir pamatysite klaidą „Klaida nustatant duomenų bazės ryšį“.

Tai yra viena iš labiausiai paplitusių „WordPress“ klaidų. Be klaidingų kredencialų, ši klaida taip pat gali pasirodyti, jei duomenų bazės serveris neveikia arba duomenų bazės failai yra sugadinti.

Pažvelkime į tai, kaip pašalinti klaidą, sukuriant duomenų bazės ryšio problemą „WordPress“, naudojant žingsnis po žingsnio pašalinamas triktis.

1. Patikrinkite savo „WordPress“ duomenų bazės kredencialus

Dažniausia „WordPress“ duomenų bazės jungties klaidos priežastis yra neteisingi duomenų bazės kredencialai. Jei neseniai perkėlėte savo „WordPress“ svetainę į naują pagrindinį kompiuterį, tai gali būti labiausiai tikėtina priežastis.

Jūsų „WordPress“ duomenų bazės kredencialai saugomi wp-config.php faile. Tai yra „WordPress“ konfigūracijos failas, kuriame yra svarbūs „WordPress“ parametrai, įskaitant duomenų bazės informaciją.

Jei iki šiol dar nesate redagavę wp-config.php failo, tada pažvelkite į mūsų vadovą, kaip redaguoti wp-config.php failą „WordPress“.

„Wp-config.php“ faile ieškosite šių eilučių.

// ** MySQL nustatymai – šią informaciją galite gauti iš savo žiniatinklio prieglobos ** //
/ ** „WordPress“ duomenų bazės pavadinimas * /
apibrėžti (‘DB_NAME’, ‘duomenų bazės_pavadinimas’);
/ ** MySQL duomenų bazės vartotojo vardas * /
define (‘DB_USER’, ‘username_here’);
/ ** MySQL duomenų bazės slaptažodis * /
define (‘DB_PASSWORD’, ‘password_here’);
/ ** „MySQL“ pagrindinio kompiuterio vardas * /
define (‘DB_HOST’, ‘localhost’);

Turite įsitikinti, kad teisinga duomenų bazės vardo, vartotojo vardo, slaptažodžio ir pagrindinio kompiuterio informacija.

Šią informaciją galite patvirtinti „WordPress“ prieglobos paskyros informacijos suvestinėje. Tiesiog prisijunkite prie savo prieglobos paskyros ir spustelėkite „MySQL“ duomenų bazės skiltyje duomenų bazės.

Informacija duomenų bazėje

Tai pateks į duomenų bazės tvarkymo puslapį jūsų prieglobos skydelyje. Čia galite sužinoti savo duomenų bazės pavadinimą ir vartotojo vardą.

Duomenų bazės vardas ir vartotojo vardas

Žemiau rasite duomenų bazės vartotojus ir nuorodas, kaip pakeisti vartotojo slaptažodį.

Duomenų bazės vartotojo slaptažodžio keitimas

Patvirtinę savo duomenų bazės vardą, vartotojo vardą ir slaptažodį, prireikus galite pakeisti šią informaciją savo wp-config.php faile.

Po to pabandykite dar kartą apsilankyti savo svetainėje, kad sužinotumėte, ar nėra duomenų bazės ryšio klaidos.

Jei vis tiek galite pamatyti klaidą, tai reiškia, kad kažkas negerai. Tęskite skaitymą, kad gautumėte daugiau trikčių šalinimo veiksmų.

2. Patikrinkite savo duomenų bazės pagrindinio kompiuterio informaciją

Jei esate įsitikinę, kad jūsų duomenų bazės vardas, vartotojo vardas ir slaptažodis yra teisingi, tuomet galbūt norėsite įsitikinti, kad naudojate teisingą duomenų bazės pagrindinio kompiuterio informaciją..

Daugelis „WordPress“ prieglobos įmonių naudoja „localhost“ kaip savo duomenų bazės prieglobą. Tačiau kai kurios valdomos „WordPress“ prieglobos įmonės naudoja atskirus serverius duomenų bazėms talpinti. Tokiu atveju jūsų duomenų bazės pagrindinio kompiuterio informacija nebus „localhost“.

Norėdami patvirtinti duomenų bazės pagrindinės informacijos informaciją, turite susisiekti su „WordPress“ prieglobos įmone.

3. Pataisykite „WordPress“ duomenų bazę

Pvz., Jei „wp-admin“ pastebite kitokią klaidą, pvz., „Viena ar daugiau duomenų bazių lentelių nėra. Gali reikėti taisyti duomenų bazę “, tada turėsite taisyti savo duomenų bazę.

Tai galite padaryti pridėdami šią eilutę prie savo wp-config.php failo. Pridėkite jį prieš pat „Tai viskas, liaukitės redaguoti! Linksmų tinklaraščių eilutė wp-config.php.

apibrėžti (‘WP_ALLOW_REPAIR’, tiesa);

Tai padarę, pamatysite nustatymus apsilankę šiame puslapyje: http://www.yoursite.com/wp-admin/maint/repair.php

Pataisykite „WordPress“ duomenų bazę

Pastaba: vartotojui nereikia prisijungti, kad galėtumėte patekti į duomenų bazės taisymo puslapį. Atlikę duomenų bazės taisymą ir optimizavimą, būtinai pašalinkite šį kodą iš savo wp-config.php.

4. Patikrinkite, ar jūsų duomenų bazės serveris neveikia

Jei atrodo, kad viskas teisinga, o „WordPress“ vis tiek negali prisijungti prie duomenų bazės, jūsų duomenų bazės serveris („MySQL“ serveris) gali būti neveikiantis.

Tai gali nutikti dėl intensyvaus srauto serveryje. Iš esmės pagrindinis kompiuteris negali tiesiog valdyti apkrovos (ypač kai naudojatės bendro naudojimo hostingu)..

Jūsų svetainė taps tikrai lėta, o kai kuriems vartotojams ji gali net išvesti klaidą. Taigi geriausia, ką turėtumėte padaryti, tai susisiekti telefonu ar tiesiogiai kalbėtis su prieglobos paslaugų teikėju ir paklausti jų, ar jūsų „MySQL“ serveris reaguoja.

Jei turite kitų svetainių, veikiančių tame pačiame serveryje, tuomet galite patikrinti tas svetaines, kad įsitikintumėte, jog jūsų SQL serveris neveikia.

Jei toje pačioje prieglobos sąskaitoje neturite jokios kitos svetainės, tiesiog eikite į savo prieglobos informacijos suvestinę ir pabandykite pasiekti phpMyAdmin ir prijunkite duomenų bazę.

Jei galite prisijungti, tada turime patikrinti, ar jūsų duomenų bazės vartotojas turi pakankamai leidimų. Sukurkite naują failą pavadinimu testconnection.php ir įklijuokite į jį šį kodą:

<?php
$ link = mysqli_connect (‘localhost’, ‘vartotojo vardas’, ‘slaptažodis’);
if (! $ link) {
mirti (‘Nepavyko prisijungti:’. mysqli_error ());
}
echo ‘sėkmingai sujungtas’;
mysqli_close ($ link);
?>

Būtinai pakeiskite vartotojo vardą ir slaptažodį. Dabar galite nusiųsti šį failą į savo svetainę ir pasiekti ją naudodami interneto naršyklę.

Jei scenarijus sėkmingai sujungtas, tai reiškia, kad jūsų vartotojas turi pakankamą leidimą, ir kažkas negerai.

Grįžkite į savo „wp-config“ failą ir įsitikinkite, kad viskas ten teisinga (pakartotinai patikrinkite, ar nėra rašybos klaidų).

Kiti sprendimai, suveikę vartotojams

Jei aukščiau minėtais trikčių šalinimo patarimais nepavyko ištaisyti duomenų bazės jungties klaidos jūsų svetainėje, galite pabandyti atlikti šiuos papildomus veiksmus.

Mūsų vartotojų pranešta, šie veiksmai padėjo kai kuriems vartotojams pašalinti duomenų bazių jungties klaidą savo svetainėse.

1. Atnaujinkite „WordPress“ svetainės URL

Pabandykite atnaujinti „WordPress“ svetainės URL naudodami „phpMyAdmin“. Tiesiog prijunkite „phpMyAdmin“ iš savo prieglobos paskyros informacijos suvestinės ir pasirinkite „WordPress“ duomenų bazę.

SQL paleidimas „phpMyAdmin“

Po to spustelėkite viršuje esantį SQL meniu ir įveskite šią „MySQL“ užklausą.

ATNAUJINTA wp_options SET option_value = ‘YOUR_SITE_URL’ WHERE option_name = ‘siteurl’

Nepamirškite pateikti savo svetainės URL ir pakeisti wp_options į savo lentelės pavadinimą, nes galbūt pakeitėte „WordPress“ lentelės priešdėlį.

2. Žiniatinklio serverio perkraukimas

Paskirtų serverių, vietinių serverių ir virtualių privačių serverių (VPS) vartotojai gali pabandyti iš naujo paleisti serverius.

Tai iš naujo paleis žiniatinklio ir duomenų bazės serverius, kurie gali ištaisyti keletą laikinų trikčių, sukeliančių klaidą.

3. Paprašykite pagalbos

Jei visa kita nepavyksta, gali tekti susisiekti su žiniatinklio prieglobos įmone. Visos gerosios „WordPress“ prieglobos įmonės padės išspręsti problemą, nukreipti teisinga linkme ar net išspręsti už jus.

Taip pat galite išsinuomoti „WordPress“ kūrėjus iš „Codeable“, kurie gali padėti išspręsti šią problemą už prieinamą kainą. Geriausia yra tai, kad šiuos kūrėjus labai patikrino „Codeable“ komanda, todėl jūs žinote, kad jais galima pasitikėti.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums ištaisyti klaidą, sukuriant duomenų bazės ryšį „WordPress“. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų „WordPress“ trikčių šalinimo vadovą, kuriame pateikiami patarimai, kaip savarankiškai išspręsti „WordPress“ problemas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map