Kaip klonuoti “WordPress” svetainę per 7 paprastus veiksmus

Paprastai tariant, klonavimas laikomas neetiška praktika. Vis dėlto, kai galvojate apie klonavimą, kad sukurtumėte „WordPress“ svetainės kopiją, jūsų verslui gali atsiverti visiškai naujas etinių galimybių pasaulis. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip lengvai klonuoti „WordPress“ svetainę atliekant 7 paprastus veiksmus.


„WordPress“ svetainės klonavimas žingsnis po žingsnio

Kas yra klonavimas ir kodėl juo naudotis??

„WordPress“ svetainės klonavimo idėja yra paprasta: jūs sukuriate tikslią vienos „WordPress“ svetainės kopiją ar kopiją ir pritaikote ją kitoje svetainėje.

Jums gali kilti klausimas, ar yra rimtų priežasčių tai padaryti? Absoliučiai!

Praktinis scenarijus yra tas, kai „WordPress“ svetainę perkeliate į naują žiniatinklio prieglobą arba naują domeno vardą. Klonuodami svetainę sutaupysite darbo valandų.

Kitas galimas panaudojimas yra tada, kai kuriate svetainę klientui savo vietiniame serveryje. Baigę projektą galite kopijuoti „WordPress“ svetainę ir perkelti ją į tiesioginį kliento serverį.

Galiausiai galite klonuoti tiesioginę „WordPress“ svetainę į savo vietinį serverį, kad galėtumėte išbandyti ir kurti.

Klonuoti „WordPress“ svetainę išvis nėra taip sudėtinga. Jei galite pažymėti ir spustelėti, tuomet per kelias minutes galite sukurti svetainės kopiją.

Čia yra 7 žingsnių vadovas, kaip lengvai klonuoti „WordPress“ svetainę, net jei esate pradedantysis!

1 veiksmas. „WordPress“ klonavimas naudojant „Duplicator“ papildinį

Šiam straipsniui naudosime „Duplicator“ papildinį. Tai yra galingas „WordPress“ atsarginės kopijos ir perkėlimo papildinys, sukurtas tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams.

Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, tai įdiegti ir suaktyvinti „Duplicator“ papildinį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Papildinys neveikia ir jūs galite pradėti jį naudoti nesukonfigūravę jokių nustatymų.

2 veiksmas. „WordPress“ atsarginės kopijos kūrimas naudojant kopijavimo įrankį

Kopijavimo priemonė leidžia klonuoti „WordPress“ svetainę sukuriant atsarginę kopiją ir išpakavus ją naujoje vietoje.

Pabandykime sukurti „WordPress“ atsarginį paketą.

Pirmiausia turite apsilankyti Kopijavimo aparatas »Paketai puslapį ir spustelėkite viršuje esantį mygtuką „Sukurti naują“.

Kuriamas naujas paketas kopijavimo priemonėje

Tai paleis kopijavimo priemonės vedlį, kur jums reikia paspausti kitą mygtuką, jei norite tęsti.

Kopijavimo vedlys

Kopijavimo aparatas dabar nuskaitys jūsų svetainę, kad patikrintų, ar viskas tinkama paleisti papildinį. Jei papildinys nustato problemą, čia matysite įspėjimą.

Prieš pakuotę nuskaitymas

Jei viskas pažymėta kaip gerai, galite tęsti toliau ir spustelėti mygtuką „Sukurti“. Kopijavimo įrenginys nuo šiol atsiųs „WordPress“ duomenų bazės, vaizdų, šablonų, papildinių ir visų kitų failų atsargines kopijas viename atsisiunčiamame pakete..

3 žingsnis. Pasirengimas klonuoti „WordPress“ svetainę

Kai kopijavimo aparatas užbaigs atsarginės kopijos kūrimo procesą, pamatysite nuorodą atsisiųsti archyvą, kuriame yra atsarginės kopijos failai ir diegimo scenarijus..

Pakuotė baigta

Norėdami atsisiųsti abu failus į savo kompiuterį, turite spustelėti saitą „Atsisiųsti vienu spustelėjimu“.

Abu šie failai yra nepaprastai svarbūs norint tinkamai klonuoti savo „WordPress“ svetainę naujoje vietoje.

4 žingsnis. Įkelkite archyvą ir diegimo programą į naują vietą

Dabar, kai turite visą savo svetainės atsarginę kopiją kartu su dublikatoriaus diegimo failu, kitas žingsnis yra įkelti jas į naują vietą.

Ši nauja vieta gali būti tiesioginė svetainė arba svetainė jūsų vietiniame serveryje. Jei tai yra svetainė jūsų vietiniame serveryje, jums tereikia nukopijuoti ir įklijuoti failus į poaplanką, esantį jūsų htdocs arba www aplanke, pavyzdžiui:

C: \ wamp \ www \ mano svetainė \

Jei tai yra tiesioginė „WordPress“ pagrindinio kompiuterio svetainė, tada šiuos failus turite įkelti į šakninį katalogą naudodami FTP klientą.

Nesvarbu, kur kopijuojate failus, turite įsitikinti, kad aplankas yra visiškai tuščias ir jame nėra jokių kitų failų ar aplankų, išskyrus failą installer.php ir atsarginį ZIP failą..

Įkelkite atsarginius failus ir diegimo programą

5 veiksmas. Paleiskite importavimo scenarijų

Dabar, kai visi jūsų failai yra vietoje, turite paleisti kopijavimo priemonės diegimo programos scenarijų.

Tiesiog apsilankykite naujojoje svetainėje naršyklėje ir URL pabaigoje pridėkite installer.php.

http://example.com/installer.php

Nepamirškite pakeisti example.com savo domeno pavadinimu arba naujosios svetainės „localhost“ adresu.

Dabar ekrane pamatysite kopijavimo priemonės diegimo programos scenarijų. Jis automatiškai ieškos atsarginių failų ir pagrindinių konfigūracijos parametrų. Jei viskas atrodo gerai, tada eikite į priekį ir pažymėkite žymės langelį „Sąlygos ir pranešimai“. Po to galite spustelėti kitą mygtuką, jei norite tęsti.

Vykdomas diegimo programos scenarijus

Kitame ekrane Dublikatorius paprašys įvesti duomenų bazės informaciją. Tai yra duomenų bazė, kurią norite naudoti savo naujai klonuotai „WordPress“ svetainei.

Įveskite savo duomenų bazės informaciją

Nepamirškite paspausti mygtuko „Testuoti duomenų bazę“, kad įsitikintumėte, jog įvesta duomenų bazės informacija yra teisinga.

Po to spustelėkite kitą mygtuką, jei norite tęsti.

Kopijuoklis dabar importuos jūsų duomenų bazę ir failus. Tada jis paprašys jūsų atnaujinti naujos svetainės nustatymus.

Nauji duomenys

Jis automatiškai aptinka pakeitimus ir užpildys URL, kelio ir pavadinimo laukus. Norėdami tęsti galite tiesiog spustelėti mygtuką „Kitas“.

Dublikatorius dabar baigs diegimą ir pamatysite administratoriaus prisijungimo mygtuką. Spustelėję jį, pateksite į naujos klonuotų svetainių „WordPress“ administratoriaus sritį.

6 žingsnis. Išbandykite savo klonuotą svetainę

Dabar galite eiti į priekį ir išbandyti savo klonuotą „WordPress“ svetainę. Rekomenduojame išbandyti ir administratoriaus sritį, ir jūsų svetainės priekinę dalį, kad įsitikintumėte, jog yra visi jūsų duomenys ir svetainė veikia kaip numatyta.

Jei kyla problemų, peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip ištaisyti įprastas „WordPress“ klaidas.

7 veiksmas. Ištrinkite laikinuosius failus

Įsitikinę, kad viskas importuota teisingai, galite tęsti ir ištrinti diegimo failus, kuriuos sukūrė „Duplicator“ papildinys.

Savo klonuotoje „WordPress“ svetainėje eikite į Kopijavimo aparatas »Įrankiai puslapyje ir spustelėkite mygtuką „Pašalinti diegimo failus“.

Pašalinkite diegimo failus

Štai jūs sėkmingai klonavote „WordPress“ svetainę.

Baigiamosios mintys

Kaip matote, klijuoti „WordPress“ svetainę nėra labai sunku, jei tik kopijuojate savo svetainę. Jei norite nukopijuoti kažkieno „WordPress“ svetainę, tai iš tikrųjų yra neteisėta, nebent jūs turite aiškų jų raštišką sutikimą.

Yra tikrai kitų būdų, kaip klijuoti „WordPress“ svetainę, pavyzdžiui, tai daryti rankiniu būdu, kuriam net nereikia „WordPress“ administratoriaus prieigos, tačiau manome, kad tam nėra jokios naudos, nebent jūs dirbate su tikrai didele svetaine.

Daugeliu atvejų, kai turite kopijuoti „WordPress“ svetainę, rekomenduojame naudoti aukščiau pateiktą metodą, nes jis yra lengviausias ir išsamiausias..

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums lengvai klonuoti savo „WordPress“ svetainę. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų pagrindinį žingsnis po žingsnio vadovą, kaip pagerinti „WordPress“ greitį ir našumą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map