Kaip naudoti SMTP serverį norint siųsti „WordPress“ el. Laiškus

Ar kyla problemų gaunant ar siunčiant el. Laiškus iš savo „WordPress“ svetainės? Vienas iš sprendimų yra naudoti trečiųjų šalių el. Pašto paslaugas, tokias kaip „Mailgun“. Tačiau šios paslaugos jums kainuos papildomus pinigus. Šiame straipsnyje parodysime, kaip naudoti SMTP serverį „WordPress“ el. Laiškams siųsti.


SMTP serverio naudojimas „WordPress“ el. Laiškų siuntimui

„WordPress“ el. Pašto adresų problema

El. Laiškams siųsti „WordPress“ naudoja PHP pašto funkciją. Daugeliui bendro prieglobos paslaugų teikėjų ši funkcija nėra tinkamai sukonfigūruota arba jie visiškai ją išjungė, kad būtų išvengta piktnaudžiavimo. Bet kuriuo atveju jūsų „WordPress“ el. Laiškai nebus pristatyti.

Alternatyvus sprendimas yra naudoti trečiosios šalies el. Pašto paslaugą el. Laiškams išsiųsti. Galite naudoti tokias paslaugas kaip „Mailgun“, „Google Apps for work“ ar „Sendgrid“.

Turėsite sumokėti už savo sąskaitą, o kaina skirsis priklausomai nuo to, kiek vartotojų / paskyrų įtraukiate ar kiek el. Laiškų siųsite. Peržiūrėkite mūsų mokymo programą, kaip išspręsti „WordPress“ nesiunčiant el. Pašto problemos.

O kas, jei mes jums pasakėme, kad yra ir kitas variantas, ir greičiausiai jūs jau už tai mokate?

Video pamoka

Prenumeruokite „WPBeginner“

Jei vaizdo įrašas jums nepatinka ar jums reikia daugiau instrukcijų, toliau skaitykite.

Jūsų kompiuterio el. Pašto paskyrų naudojimas

Daugelis „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų siūlo el. Pašto paslaugas kiekvienam domenui, kurį priglobiate kartu su jais. Tai reiškia, kad galite susikurti el. Pašto abonementus naudodami savo domeno vardą, pvz., Jūsų [email protected]

Pirmiausia turėsite susikurti el. Pašto paskyrą. Dėl šio pavyzdžio jums parodysime, kaip susikurti el. Pašto abonementą „cPanel“. Jūsų prieglobos paslaugų teikėjas gali naudoti kitą sąskaitos tvarkymo sistemą, tačiau pagrindinis procesas yra tas pats daugelyje prieglobos paslaugų.

Prisijunkite prie savo prieglobos paskyros ir pašto skyriuje spustelėkite el. Pašto paskyras.

El. Pašto paskyros

Tai parodys jums paprastą formą, kurioje turite užpildyti informaciją, reikalingą el. Pašto abonementui sukurti.

Kadangi šią sąskaitą naudosime „WordPress“ el. Laiškams siųsti, rekomenduojame sukurti tokią el. Pašto paskyrą kaip [email protected] Nepamirškite pakeisti example.com savo domeno pavadinimu.

El. Pašto paskyros kūrimas „cPanel“

Sukūrę savo el. Pašto abonementą, dabar esate pasirengę jį naudoti „WordPress“. Bet prieš tai jums reikės šios informacijos iš savo prieglobos paslaugų teikėjo.

  1. Jūsų el. Pašto adreso SMTP priegloba.
  2. SMTP prievadas saugiam prisijungimui.

Šią informaciją galite rasti palaikymo skiltyje savo kompiuterio svetainėje. Greičiausiai bus straipsnis, kuriame pateikiama ši informacija. Jei nerandate, turėtumėte kreiptis į prieglobos palaikymo tarnybą ir paprašyti šios informacijos.

Savo firminio el. Pašto adreso naudojimas „WordPress“

Dabar turėsite įdiegti ir suaktyvinti „WP Mail SMTP“ papildinį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Aktyvavus reikia apsilankyti Nustatymai »El. Paštas konfigūruoti papildinio nustatymus.

WP-Mail-SMTP nustatymai

Pirmiausia turite įvesti ką tik sukurtą el. Pašto adresą. Po to galėsite pridėti iš vardo, jis bus naudojamas kaip siuntėjo vardas.

Jei nepridėsite iš vardo, tada papildinys naudos numatytąją „WordPress“.

Kitas, jums reikia pasirinkti pašto dėžutę. Eikite į priekį ir spustelėkite parinktį „Kitas SMTP“, kad ją pasirinktumėte.

Pasirinkite „Mailer“

Po to turite pažymėti langelį šalia parinkties „Grįžti kelią“. Ši parinktis nustato grąžinimo kelią, kad jis atitiktų siuntėjo el. Pašto adresą. Jei paliksite jį nepažymėtą, sugrąžintos žinutės ir nepristatymo kvitai bus prarasti.

Toliau turite nustatyti SMTP parinktis.

SMTP nustatymai

Pirmiausia turite įvesti savo SMTP pagrindinį kompiuterį ir prievadą. Šią informaciją galite gauti iš savo prieglobos paslaugų teikėjo. Paprastai SMTP pagrindinis kompiuteris yra mail.yourdomain.com (pakeiskite yourdomain.com savo domeno pavadinimu). SMTP prievadui dažniausiai naudojamas 465 prievadas.

Kitas, jums reikia pasirinkti šifravimą. Dauguma „WordPress“ prieglobos įmonių palaiko SSL ir TLS. Mes rekomenduojame naudoti TLS parinktį, kai įmanoma.

Po to įjunkite autentifikavimo mygtuką ir pateikite savo SMTP vartotojo vardą ir slaptažodį. Paprastai jūsų el. Pašto adresas taip pat yra jūsų SMTP vartotojo vardas.

Jūsų slaptažodis saugomas kaip paprastas tekstas, o tai nėra saugu. Nesijaudinkite, šiame straipsnyje jums parodysime, kaip padaryti saugesnį.

Nepamirškite spustelėti mygtuką išsaugoti nustatymus, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Savo SMTP nustatymų patikrinimas

Dabar, kai nustatėte „WP Mail SMTP“ el. Laiškams siųsti, patikrinkime, ar viskas veikia gerai. Papildinio nustatymų puslapyje spustelėkite skirtuką „El. Pašto testas“.

Siųsti bandymo el. Laišką

Turite nurodyti el. Pašto adresą, kuriuo norėtumėte gauti bandomąjį el. Laišką. Tai gali būti bet koks galiojantis el. Pašto adresas, kurį galite pasiekti. Po to spustelėkite mygtuką Siųsti el. Laišką, jei norite tęsti.

„WP Mail SMTP“ dabar siųs el. Laišką naudodamas anksčiau įvestus SMTP nustatymus. Kai sėkmingai išsiųsite el. Laišką, pamatysite sėkmės pranešimą.

Pašto slaptažodžio apsauga

Jums gali tekti įvesti savo el. Pašto abonemento slaptažodį į WP MAIL SMTP parametrus. Šis slaptažodis paprastai saugomas kaip paprastas, nesaugus tekstas.

Tačiau papildinys taip pat suteikia galimybę jį padaryti saugesnį. Norėdami tai padaryti, turėsite pridėti šiek tiek kodo prie savo wp-config.php failo. Jei to nepadarėte anksčiau, tada perskaitykite mūsų vadovą, kaip redaguoti „wp-config.php“ failą „WordPress“.

Pirmiausia turėsite prisijungti prie savo svetainės naudodami FTP klientą arba „File Manager“ programą „cPanel“. Prisijungę rasite „wp-config.php“ failą šakniniame savo svetainės aplanke.

Redaguoti šį failą galite naudodami bet kokį paprasto teksto rengyklę, pavyzdžiui, „Notepad“ ar „TextEdit“.

Suraskite eilutę, kurioje sakoma: „Tai viskas, liaukitės redaguoti! Laimingas internetinis dienoraštis “ir pridėkite šį kodą prieš pat jį.

define (‘WPMS_ON’, tiesa);
define (‘WPMS_SMTP_PASS’, ‘your_password’);

Nepamirškite pakeisti „your_password“ tikruoju SMTP slaptažodžiu. Po to išsaugokite ir įkelkite savo wp-config.php failą atgal į serverį.

Dabar galite apsilankyti „WordPress“ administratoriaus srityje ir apsilankyti Nustatymai »WP Mail SMTP puslapis. Slinkite žemyn iki SMTP parinkčių skyriaus ir pamatysite, kad slaptažodžio laukas dabar yra išjungtas.

SMTP slaptažodis išjungtas

„WordPress“ el. Pašto problemų šalinimas

Dažniausiai pasitaikanti klaidų siunčiant el. Laiškus naudojant SMTP priežastis yra neteisingas SMTP pagrindinis kompiuteris arba prievadas. Įsitikinkite, kad įvedėte teisingus pagrindinio kompiuterio ir prievado nustatymus, kuriuos pateikė prieglobos teikėjas.

Įsitikinkite, kad pasirinkote teisingą šifravimo metodą. Paprastai SSL veikia daugumoje aplinkų, tačiau rekomenduojame pasiteirauti savo žiniatinklio prieglobos, jei jūsų el. Laiškai nepateikiami.

Privalumai ir trūkumai, naudojant „Web Host“ pašto serverius „WordPress“ el. Laiškams

Pirmasis ir akivaizdžiausias pranašumas yra tai, kad išeinantiems el. Laiškams „WordPress“ galite naudoti savo firminį el. Pašto adresą.

Kitas privalumas yra tas, kad jūs jau sumokėjote už šią paslaugą, kai prisiregistruojate į savo prieglobos sąskaitą. Jums nereikės mokėti jokių papildomų pinigų už el. Laiškų siuntimą ir gavimą.

Tačiau kai kurie „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai vykdo siunčiamų el. Laiškų apribojimus. Štai kodėl mes nerekomenduojame naudoti „WordPress“ el. Laiškų el. Laiškams siųsti.

Kita bendra pasidalijamojo prieglobos paslaugų teikėjų problema yra ta, kad jų pašto serveriai kartais gali būti gana nepatikimi. Jei pastebėjote vėlavimą siųsti el. Laiškus, turėtumėte apsvarstyti galimybę naudotis trečiųjų šalių el. Pašto paslaugomis, tokiomis kaip „Google Apps for Work“, „Mailgun“ ar „SendGrid“..

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti naudoti SMTP serverį siunčiant „WordPress“ el. Laiškus. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų sąrašą, kuriame pateikiami verslui būtini „WordPress“ papildiniai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map