Kaip nustatyti “CloudFlare Free CDN” programoje

Ar norite naudoti „Cloudflare CDN“ savo „WordPress“ svetainėje?


„Cloudflare“ yra viena iš geriausių „WordPress“ kompaktinių diskų ir užkardų paslaugų, prieinamų rinkoje. Jie siūlo nemokamą CDN, kuris pagreitina jūsų svetainę, kartu su galingų saugumo funkcijų rinkiniu smulkaus verslo svetainėms.

Iššūkis yra tas, kad daugelis pradinio lygio vartotojų nesugeba naudotis „Cloudflare“, nes, jų manymu, sunku juos nustatyti.

Šiame vadove mes pateiksime jums išsamią „Cloudflare“ sąranką „WordPress“, kad padėtume pagerinti jūsų svetainės greitį.

„Cloudflare Free CDN“ nustatymas „WordPress“

:

  Kas yra CDN? Kodėl jums reikia CDN jūsų svetainei?

  CDN arba turinio pristatymo tinklas yra paskirstytų serverių sistema, padedanti greičiau pateikti jūsų svetainės failus vartotojams pagal jų geografinę vietą.

  Paprastai žiniatinklio prieglobos paslauga aptarnauja jūsų svetainės lankytojus vienoje vietoje. Visi vartotojai naudojasi tuo pačiu serveriu, nesvarbu, kur jie yra. Dėl to vartotojai, gyvenantys toliau nuo jūsų svetainės centrinio prieglobos serverio, gali pristatyti turinį.

  CDN išsprendžia šią problemą sukurdamas kelis kraštinius serverius skirtingose ​​vietose visame pasaulyje. Šie CDN serveriai kaupia statinį turinį iš jūsų svetainės kilmės / centrinio serverio, saugo ir pateikia vartotojams, paprašius..

  Turinio pateikimo tinklas (CDN)

  Kai yra vartotojo užklausa, CDN serveris, esantis arčiausiai vartotojo vietos, bus tvarkomas. Pvz., Jei kas nors iš JAV nori patekti į JK priglobtą svetainę, tada CDN serveris JAV vykdys tą prašymą, o ne pagrindinis atskirtas JK..

  Naudodamiesi CDN, visos vartotojo užklausos yra tvarkomos artimiausiuose CDN serveriuose. Tai sumažina fizinį atstumą tarp lankytojų ir jūsų svetainės serverio. Todėl jūsų svetainė įkeliama greičiau visiems vartotojams, neatsižvelgiant į jų geografinę vietą.

  Greitesnė svetainė taip pat pagerina vartotojo patirtį ir suteikia jūsų svetainei šiek tiek daugiau SEO reitingo.

  CDN naudojimas taip pat sumažina pagrindinio serverio apkrovą ir apsaugo jį nuo kritimo srauto metu. Jei norite sužinoti daugiau, skaitykite mūsų vadovą apie tai, kodėl jums reikia CDN savo „WordPress“ tinklaraščiui.

  Kas yra „Cloudflare CDN“?

  Debesuota

  „Cloudflare“ yra populiariausias nemokamas CDN teikėjas, kurį galima rasti internete. Tai yra didelis visame pasaulyje paskirstytų serverių tinklas, kuris automatiškai kaupia talpykloje statinį turinį ir greitai pateikia dinaminį turinį.

  Be „CDN“ paslaugos, „Cloudflare“ taip pat yra debesies pagrindu sukurta svetainės ugniasienė ir paskirstytas tarpinis serveris. Jis stebi visą į jūsų svetainę gaunamą srautą ir blokuoja įtartiną srautą dar prieš pasiekiant jūsų serverį.

  Jie siūlo nemokamą pagrindinį planą, tinkantį mažo verslo tinklalapiams ir tinklaraščiams. Jie taip pat siūlo mokamus planus, pradedant nuo 20 USD per mėnesį.

  „Cloudflare“ yra puikus pasirinkimas mažoms įmonėms, ieškančioms nemokamo CDN. Tačiau jei norite visapusiškai išnaudoti visas „Cloudflare“ funkcijas, jums reikės verslo plano, kuris kainuoja 200 USD / mėn..

  Redaktoriaus pastaba: „WPBeginner“ nenaudojame „Cloudflare“. Vietoj to, savo CDN paslaugai naudojame „MaxCDN“ (dabar „StackPath“ dalį). Jie nepriverčia jūsų naudoti jų DNS ir siūlo pagrįstą kainą mastu.

  „MaxCDN“ palyginti su „Cloudflare“ – koks skirtumas?

  „MaxCDN“ ir „Cloudflare“ iš tikrųjų yra gana skirtingos paslaugos. Nors „MaxCDN“ yra orientuota į jūsų turinio pateikimą per jų CDN, „Cloudflare“ daugiau dėmesio skiria saugumui ir šlamšto valdymui.

  Jie abu naudoja skirtingas technologijas teikdami turinį per savo tinklus. „MaxCDN“ teikia jūsų svetainės DNS turinį naudodama traukos zonas, paprasčiausiai nurodykite, kad jie atspindi jūsų svetainę. Kita vertus, „Cloudflare“ teikia turinį naudodamiesi jų pačių DNS, ir jūs esate paprašyti pakeisti savo svetainės DNS, kad būtų nukreipta į jų serverius.

  „Cloudflare“ veikia kaip tarpinis tarp jūsų ir jūsų svetainės lankytojų, vadinasi, jūs atsisakote daug valdymo. „MaxCDN“ veikia kaip atvirkštinis tarpinis serveris, o tai reiškia, kad jūs turite viską valdyti.

  „Cloudflare“ geriau optimizuoja jūsų puslapio greitį, užkertant kelią jūsų svetainei nuo kenksmingų robotų, užpuolikų ir įtartinų tikrinimo programų. „MaxCDN“ geriau pagerina jūsų svetainės greitį teikdami statinį turinį per jų serverius visame pasaulyje.

  Su „Cloudflare“ naudojimo trūkumai

  Didžiausias vartotojų skundas dėl „Cloudflare“ yra tas, kad nors jis pagreitina jūsų svetainę, kartais jis pridės antrą pakrovimo ekraną saugumo patvirtinimo tikslais, kuris pakenčia greičio tikslą, nes vartotojams dažnai reikia palaukti 5 sekundes, kol jie gali pamatyti jūsų svetainę..

  Kartais tai taip pat gali rodyti CAPTCHA puslapį, kuriame prašoma vartotojų įrodyti, kad jie yra žmonės. Tai sukuria blogą patirtį pirmą kartą apsilankiusiems lankytojams, kurie niekada negali dar kartą apsilankyti svetainėje.

  „Fireflare“ nustatymas „WordPress“ svetainėje

  Nustatyti „Cloudflare“ „WordPress“ svetainėje yra gana paprasta. Yra du skirtingi metodai:

  1. Pagrindinio kompiuterio valdymo skydelyje spustelėdami „Cloudflare“ sąrankos parinktį naudokitės vienu spustelėjimu
  2. Prisiregistruodami rankiniu būdu „Cloudflare“ svetainėje

  Pirmasis metodas yra lengviausias būdas įgalinti „Cloudflare CDN“ savo „WordPress“ tinklaraštyje. Kai kurios geriausios „WordPress“ prieglobos paslaugos, tokios kaip „SiteGround“, bendradarbiauja su „Cloudflare“, kad per savo valdymo skydelį pasiūlytų lengvą sąrankos parinktį..

  Jei žiniatinklio priegloba nesiūlo įmontuotos „Cloudflare“ sąrankos parinkties, galite rankiniu būdu pridėti paslaugą savo svetainėje. Toliau išsamiai parodysime abu šiuos metodus.

  1 būdas: „Cloudflare CDN“ nustatymas naudojant „vienu paspaudimu“ sąrankos parinktį „cPanel“

  Kaip jau minėjome anksčiau, kai kurie „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai, tokie kaip „SiteGround“, siūlo lengvą parinktį konfigūruoti „Cloudflare“ CDN programoje „WordPress“..

  Šie žiniatinklio prieglobos teikia įmontuotą „Cloudflare“ integracijos programą jūsų „cPanel“ priegloboje, kad paslauga būtų įgalinta vos keliais paspaudimais.

  Ši „Cloudflare“ sąrankos parinktis veikia panašiai kaip ir dauguma prieglobos paslaugų teikėjų, kurie turi integraciją. Jūsų žiniomis parodysime sąrankos procesą „SiteGround“ priegloboje.

  „Cloudflare CDN“ įgalinimas „SiteGround“

  Jei naudojate „SiteGround“ kaip savo „WordPress“ prieglobos įmonę, tada vos per kelias minutes savo svetainėje galite nustatyti „Cloudflare CDN“..

  Norėdami pradėti, prisijunkite prie „cPanel“ ir eikite į skyrių „Svetainės tobulinimo įrankiai“. Po to spustelėkite piktogramą „Debesų liepsna“.

  „Cloudflare“ parinktis „SiteGround cPanel“

  Neseniai „SiteGround“ pradėjo perjungti į naują valdymo skydą. Jei naudojate naują skydą, skirtuke „Greitis“ pamatysite „Cloudflare“. Pvz., Pažiūrėkite į žemiau pateiktą ekrano kopiją.

  „Cloudflare SiteGround“ skydas

  Norėdami savo svetainėje įgalinti nemokamą „Cloudflare“ kompaktinį diską, tiesiog spustelėkite mygtuką „Nustatyti“, jei norite tęsti.

  Po to pamatysite iššokantįjį langą, kuriame bus prašoma sukurti „Cloudflare“ sąskaitą arba prisijungti prie esamos.

  Prijunkite „Cloudflare“ su svetainės aikštele

  Tada pamatysite pranešimą, nurodantį, kad vyksta CDN aktyvavimas. Kai tik jis bus baigtas, „Cloudflare“ CDN bus aktyvus jūsų „WordPress“ svetainėje.

  2 būdas: „Cloudflare CDN“ nustatymas rankiniu būdu „WordPress“

  Jei žiniatinklio priegloboje nėra vieno paspaudimo „Cloudflare“ konfigūravimo parinkties, galite naudoti šį metodą. Tai gali užtrukti dar keletą minučių, tačiau tai taip pat lengva ir patogu.

  Norėdami pradėti, turite apsilankyti „CloudFlare“ svetainėje ir spustelėti mygtuką „Prisiregistruoti“.

  Prisiregistruokite „Cloudflare“ svetainėje

  Kitame puslapyje turite įvesti savo el. Pašto adresą ir slaptažodį, kad sukurtumėte „Cloudflare“ paskyrą. Tiesiog įveskite reikiamą informaciją ir spustelėkite mygtuką „Sukurti sąskaitą“.

  Sukurkite paskyros puslapį „Cloudflare“

  Po to turite įvesti savo svetainės URL.

  Pridėti svetainę prie „Cloudflare“

  Kitame ekrane jūsų bus paprašyta pasirinkti planą. Šiam mokymui mes pasirinksime nemokamą planą.

  Pasirinkite „Cloudflare“ planą

  Po to „Cloudflare“ parodys visų DNS įrašų, rastų jų sistemose, sąrašą. Tai apims ir jūsų padomenius.

  DNS įrašai, kuriuos norite perduoti per „Cloudflare“, turės oranžinę debesies piktogramą. DNS įrašai, kurie apeis „Cloudflare“, turės pilkos spalvos debesies piktogramą.

  Turite peržiūrėti sąrašą, kad įsitikintumėte, jog jūsų pagrindinis domenas yra aktyvus „Cloudflare“ su oranžine debesies piktograma.

  Patikrinkite DNS įrašus, kad nustatytumėte „Cloudflare“

  Patikrinę DNS įrašus spustelėkite apačioje esančią parinktį Tęsti.

  Kitame ir paskutiniame sąrankos etape „Cloudflare“ paprašys atnaujinti savo vardų serverius. Jūsų bus paprašyta pakeisti savo vardų serverius ir nukreipti juos į „Cloudflare“ vardų serverius.

  „Cloudflare Nameservers“ puslapis

  Pastebėti: Vardų serverio keitimas gali šiek tiek užtrukti, kol jis bus išplatintas visame internete. Per tą laiką kai kuriems vartotojams jūsų svetainė gali būti neprieinama.

  Vardų serverius galite pakeisti savo domenų registratoriaus paskyroje, pvz., Domain.com, arba, jei gavote nemokamą domeną iš savo žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo, pavyzdžiui, „Bluehost“, tada turėsite pakeisti vardų serverius prisijungę prie savo hostingo paskyros.

  Siekdami šio vadovo, parodysime, kaip pakeisti vardų serverius iš „Bluehost“ valdymo skydelio. Nors prieglobos įmonėse procesas yra panašus, visada galite paprašyti prieglobos paslaugų teikėjo pateikti išsamias instrukcijas jų valdymo skydui.

  Kai būsite prisijungę prie „Bluehost cPanel“ prietaisų skydelio, eikite į skyrių „Domenai“ ir pasirinkite savo domeno vardą. Po to spustelėkite skirtuką „Vardų serveriai“ ir „Redaguoti“.

  Redaguokite vardų serverius savo žiniatinklio priegloboje „cPanel“

  Tada turite pasirinkti „Custom“ ir įvesti vardų serverius, kuriuos teikia „Cloudflare“.

  Pridėkite „Cllouflare Nameservers“ į savo žiniatinklio prieglobos „cPanel“

  Po to turite grįžti į „Cloudflare“ sąrankos puslapį ir spustelėkite mygtuką „Atlikta, patikrinkite vardų serverius“, kad baigtumėte sąranką..

  Pridėta pasirinktinių DNS vardų - patikrinkite vardų serverius

  Viskas! Dabar reikės kelių minučių atnaujinti savo domenų vardų serverius ir suaktyvinti „Cloudflare“.

  Suaktyvinę pamatysite sėkmės pranešimą „Cloudflare“ prietaisų skydelyje.

  „Cloudflare“ suaktyvinta sėkmės žinutė

  Dabar galite pritaikyti „Cloudflare“ nustatymus iš šios informacijos suvestinės. Kitame skyriuje parodysime jums kritiškiausius parametrus.

  Pastaba: Aukščiau pateiktose ekrano kopijose rodomas „Bluehost“ valdymo skydelis. Jei naudojate kitą prieglobos teikėją, jūsų vardų serverio nustatymai gali atrodyti kitaip.

  Svarbiausių „Cloudflare“ parametrų konfigūravimas

  Pagrindinė „Cloudflare“ sąranka baigta, tačiau yra keli pagrindiniai nustatymai, kuriuos turite sukonfigūruoti, kad „WordPress“ svetainė būtų saugi..

  1. Konfigūruokite „WordPress“ specifines puslapio taisykles

  Nustatydami puslapio taisykles galite tinkinti, kaip „Cloudflare“ veikia konkrečiuose jūsų svetainės puslapiuose. Tai ypač naudinga saugant svarbius puslapius, tokius kaip prisijungimo puslapis, wp-admin sritis ir kt.

  „Cloudflare“ nemokama paskyra leidžia nustatyti tris puslapio taisykles. Jei norite pridėti daugiau puslapio taisyklių, tada turite mokėti 5 USD per mėnesį už penkias papildomas taisykles.

  Pirmiausia turite spustelėti puslapio viršuje esančią parinktį Puslapio taisyklės, tada spustelėkite mygtuką Kurti puslapio taisyklę.

  Sukurkite puslapio taisyklę „Cloudflare“

  Po to galite nustatyti šias tris puslapių taisykles.

  a) Apsaugokite savo „WordPress“ prisijungimo puslapį

  Puslapio URL adresas: example.com/wp-login.php*
  Nustatymas: Apsaugos lygis; Aukštas

  Sukurkite puslapio taisyklę, kad apsaugotumėte „WordPress“ prisijungimo puslapį „Cloudflare“

  b) Pašalinkite „WordPress“ informacijos suvestinę iš „Cloudflare“ ir įgalinkite aukštą apsaugą

  Puslapio URL adresas: example.com/wp-admin*
  Nustatymai: saugos lygis; Aukštas
  Talpyklos lygis; Apeiti
  Išjungti našumą
  Išjungti programas

  Sukurkite puslapio taisyklę, kad apsaugotumėte „WordPress Dashnboard“ „Cloudflare“

  c) Priverskite HTTPS

  Puslapio URL: http: //*pavyzdys.com/*
  Nustatymas: Visada naudokite HTTPS

  Sukurkite puslapio taisyklę, kad galėtumėte naudoti HTTPS „WordPress“

  2. Konfigūruokite SSL sertifikato parametrus

  Kitas svarbus nustatymas yra SSL sertifikatas, pasiekiamas viršuje esančiame „SSL / TSL“ meniu.

  „Cloudflare“ SSL nustatymai

  Būtinai pasirinkite „Visas“, jei jau naudojate SSL.

  Jei neturite SSL sertifikato, tada skaitykite mūsų vadovą, kaip gauti nemokamą SSL sertifikatą savo svetainei.

  Kai tai bus padaryta, „Cloudflare“ pateiks paslėptą žalią spyną, kad jūsų svetainė būtų saugi.

  „Cloudflare“ optimizavimas „WordPress“ naudojant papildinį

  „Cloudflare“ siūlo tam skirtą „WordPress“ papildinį, skirtą vieno spustelėjimo „WordPress“ optimizuotiems nustatymams. Papildinys leidžia greitai nustatyti „Cloudflare“ „WordPress“ svetainėje, pridėti žiniatinklio programų ugniasienės (WAF) taisyklių rinkinius, automatiškai išvalyti talpyklą ir dar daugiau.

  Norėdami pradėti, įdiekite ir suaktyvinkite „Cloudflare“ papildinį savo svetainėje. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

  Kai tai padarysite, turite aplankyti Nustatymai »Debesų liepsna iš savo administratoriaus pulto, kad sukonfigūruotumėte „Cloudflare“ parametrus.

  Nustatymų puslapyje pamatysite mygtuką Sukurti nemokamą sąskaitą ir jau esamų paskyrų prisijungimo parinktį. Tiesiog spustelėkite prisijungimo parinktį.

  Prisijunkite prie „Cloudflare“ paskyros naudodami „WordPress“

  Kitame ekrane turėsite įvesti „Cloudflare“ el. Pašto adresą ir API raktą.

  Įveskite „Cloudflare“ API kredencialų formą

  API raktą galite rasti savo paskyros srityje „Cloudflare“ svetainėje.

  Tiesiog atidarykite puslapį „Mano profilis“ ir spustelėkite API žetonus. Po to eikite į skyrių „Visuotinis API raktas“ ir spustelėkite mygtuką „Peržiūrėti“.

  Peržiūrėti „Cloudflare“ API raktą

  Tai atidarys iššokantįjį langą ir parodys jūsų API raktą. Turite nukopijuoti raktą.

  Nukopijuokite „Cloudflare“ API raktą

  Tada grįžkite į savo „WordPress“ informacijos suvestinę ir įveskite savo el. Pašto adresą ir API raktą.

  Išsaugokite „Cloudflare“ API kredencialus „WordPress“

  Po to jūsų prietaisų skyde pasirodys pagrindinis „Cloudflare“ puslapis. Iš čia galite pritaikyti vieno spustelėjimo „WordPress“ optimizavimą, išvalyti talpyklą, įgalinti automatinę talpyklą ir kt.

  Optimizuokite „Cloudflare“, naudodami „WordPress“

  Daugiau „Cloudflare“ parinkčių galite rasti spustelėję parinktį „Nustatymai“.

  „WordPress“ nustatymų debesies užsidegimas

  Taip pat rodoma statistika, tokia kaip lankytojai, išsaugotas pralaidumas, užblokuotos grėsmės ir kt. Iš „Analytics“ parinkties.

  „Cloudflare Analytics“ „WordPress“

  Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti nustatyti „Cloudflare“ nemokamą CDN „WordPress“. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų išsamų „WordPress“ svetainės saugos vadovą.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map