Kaip nustatyti verslo balso pašto sveikinimą (su pavyzdžiais)

Kai skambinate įmonės telefono numeriu, dažnai pasveikinate su automatiniu balso pašto pasveikinimu, kuris padeda jums sužinoti apie telefonų katalogą ir kitus veiksmus..


Šie sveikinimai balso pašto dėka daro jūsų mažąjį verslą profesionalų ir gali padėti padidinti pardavimus, taip pat padidinti klientų pasitenkinimą.

Šiame straipsnyje jums parodysime, kaip nustatyti balso pašto sveikinimą jūsų internetinėje parduotuvėje, įmonėje ar tinklaraštyje. Taip pat parodysime geriausius balso pašto sveikinimo pavyzdžius, kuriuos galite naudoti kaip šabloną.

Balso pašto sveikinimo jūsų įmonei nustatymas

Kodėl pasveikinimas balso paštu yra svarbus jūsų verslui?

Daugiau nei 88% vietinių paieškų mobiliuosiuose įrenginiuose baigiasi telefono skambučiu. Daugiausia dėl to, kad yra madingas mygtukas „Skambučiai“, rodomas „Google“ vietinės paieškos rezultatuose.

Spustelėkite, jei norite skambinti, paieškos mobiliuosiuose rezultatuose

Daugeliui mažų įmonių gali būti neįmanoma atsakyti į visus skambučius iškart. Kartais klientai gali skambinti po darbo valandų, o jūs galite būti užimtas arba tuo metu neturite darbuotojų.

Čia ateina jūsų balso pašto sveikinimas.

Daugeliui klientų tai bus pirmasis jų kontaktas su jūsų verslu. Jei nenustatysite balso pašto sveikinimo, galite prarasti klientą pas konkurentą.

Kita vertus, negavę balso pašto pasveikinimo, tai taip pat gali sukelti rimtų pasekmių. Klientai gali pakabinti, nesekti ar tiesiog susisiekti su konkurentais.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime, kaip tinkamai nustatyti balso pašto sveikinimą jūsų internetiniam verslui.

Geriausias būdas nustatyti balso pašto sveikinimą

Paprastai smulkaus verslo savininkai skambučiams valdyti naudoja fiksuotojo arba mobiliojo telefono numerį. Nors tai gali padėti atlikti darbą, jie neleidžia tinkamai valdyti verslo skambučių ar nustatyti efektyvaus automatinio balso pašto sveikinimo.

Geriausias būdas tvarkyti verslo skambučius yra verslo telefono paslauga. Daugybė mažų įmonių naudoja virtualiojo verslo telefono numerį, nes tai leidžia efektyviai valdyti verslo skambučius, neprarandant savo privatumo.

Skirtingai nuo fiksuotojo ar mobiliojo telefono numerio, jis naudoja internetą skambučiams valdyti. Oficialus šios technologijos terminas vadinamas verslo VoIP telefono paslauga (Voice over Internet Protocol).

Naudodamiesi verslo telefono paslauga, turėsite šiuos pranašumus, palyginti su fiksuotojo ir mobiliojo ryšio priemonėmis.

  • Galite nustatyti darbo laiką ir įrašyti įvairius sveikinimus balsu, atsižvelgiant į dienos laiką.
  • Galite nustatyti automatinį palydovą, pridėti plėtinių, kad nukreiptų skambučius, leisti vartotojams palikti balso pranešimą ir dar daugiau.
  • Tai veikia jūsų kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje, staliniame telefone ir net mobiliajame telefone naudojant programas.
  • Keli vartotojai gali naudoti tą patį telefono numerį, nepaisant jų buvimo vietos.
  • Galite lengvai suteikti prieigą naujiems darbuotojams, nekviesdami techniko ar nepirkdami naujos įrangos.

Mes rekomenduojame naudoti „Nextiva“, nes ji yra geriausia verslo telefono paslaugų teikėja rinkoje. Jie siūlo išsamų funkcijų rinkinį su lengvai naudojamu žiniatinklio administratoriaus skydeliu ir jūsų telefono programomis.

„Nextiva“

Savo versle naudojame „Nextiva“, norėdami valdyti skambučius dėl „WPBeginner“ ir kitų „Awesome Motive“ ypatybių.

Jei norite kitokio sprendimo, tada pasižiūrėkite į „RingCentral“. Tai dar viena puiki verslo telefono paslauga. Jie siūlo neįtikėtinai turtingą platformą su daugybe įrankių sveikinti balso sveikinimus, automatinius palydovus, balso pranešimus, skambučių nuorašus ir dar daugiau..

Sukūrę verslo telefono paslaugą, galėsite nustatyti sveikinimo balsu funkciją, naudodamiesi jų lengvai sekamais nustatymais.

Balso pasveikinimo pavyzdžiai įmonėms

Yra keletas pagrindinių taisyklių, kurių turite laikytis, kad sukurtumėte efektyviausius balso pašto sveikinimus.

  • Venkite klišių, pvz., „Jūsų skambutis mums yra svarbus“. Jie yra per daug naudojami ir nebesijaučia nuoširdūs.
  • Įsitikinkite, kad jūsų balso pašto įrašas skamba draugiškai ir asmeniškai.
  • Stenkitės neskambėti taip, kaip skaitote iš scenarijaus.
  • Jei galite, pasamdykite balso atlikėją, kuris padėtų įrašyti balso pašto sveikinimus. Net galite rasti ką nors „Fiverr“.
  • Įsitikinkite, kad jūsų balso pašto pranešime pateikiama svarbi informacija, pvz., Darbo laikas ir kontaktinė informacija.

Toliau pateikiami keli balso pašto sveikinimo šablonai, kuriuos galite naudoti savo verslui.

Ne valandos balso pašto sveikinimo pavyzdžiai

Šis balso pašto sveikinimas bus atliekamas, kai klientai jums paskambins po darbo valandų arba savaitgaliais. Įsitikinkite, kad šis balso pašto sveikinimas informuoja vartotojus apie darbo valandas, alternatyvius būdus susisiekti su klientų aptarnavimu ar parduotuvės vietą.

Sveiki, jūs pasiekėte [įmonės pavadinimą]. Esame pasiekiami telefonu nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 18.00 [PST]. Taip pat galite naudoti kontaktinę formą mūsų svetainėje [www.example.com], jei norite palikti mums pranešimą ir mes susisieksime su jumis el. Paštu. Jei norite, kad mes jums paskambintume, palikite savo vardą ir numerį kartu su trumpu pranešimu, o mūsų komanda susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau. “

Sveiki, jūs pasiekėte [įmonės pavadinimą]. Šiuo metu negalime atsakyti į jūsų skambutį. Mūsų darbo laikas yra [darbo valandos] nuo pirmadienio iki penktadienio. Mūsų parduotuvė [parduotuvės vieta] savaitgaliais lieka atvira klientams. Taip pat galite susisiekti su mumis tiesiogiai kalbėdami mūsų svetainėje [www.example.com] [24 valandas per parą 7 dienas per savaitę]. Jei tai nėra skubi ir norėtumėte, kad mums paskambintų, po pyptelėjimo palikite savo vardą ir numerį “.

Kaip matote, abu pavyzdžiai pateikia svarbią informaciją ir siūlo klientams alternatyvius būdus susisiekti per tiesioginį pokalbį arba kontaktinę formą.

Atostogų balso pašto sveikinimo pavyzdžiai

Šiuos sveikinimo pranešimus galima įrašyti per šventes.

„Sveiki, jūs pasiekėte [įmonės pavadinimą]. Šiuo metu mūsų komanda nėra biure praleisti atostogų su draugais ir šeima. Grįšime dirbti [dieną ir laiką]. Palikite mums savo vardą ir numerį ir mes susisieksime su jumis ASAP. [Linksmų atostogų (arba tinkamas sveikinimas šiai šventei)] “.

“Linksmų švenčių! Mūsų komanda iš [įmonės pavadinimas] išvyksta iki [data]. Jei esate esamas klientas, vis tiek galite atidaryti palaikymo bilietą mūsų svetainėje, bandysime su jumis susisiekti per artimiausias 24 valandas. Taip pat galite susisiekti su mumis naudodamiesi tiesioginiu pokalbiu arba susisiekdami su mūsų tinklalapio forma [www.example.com]. Jei jis nėra skubus, galite palikti mums savo vardą ir numerį po pyptelėjimo. Mes kuo greičiau grįšime į jūsų skambutį. “

Sveiki, jūs pasiekėte [įmonės pavadinimą]. Mes esame uždaryti (atostogų vardas) ir grįšime į darbą nuo [data ir laikas]. Jei jums reikia skubios reakcijos, galite atsiųsti mums el. Laišką adresu (email_address), mes stengsimės atsakyti į visus el. Laiškus per 24 valandas. Taip pat galite palikti mums žinutę ir mes su jumis susisieksime po atostogų (laimingų Naujųjų metų / atostogų) “.

Kaip matote šiuos balso pašto sveikinimus, suteikite klientams kuo daugiau informacijos. Šie sveikinimai taip pat užtikrina, kad klientai žino, kaip atostogų metu greičiau gauti atsakymą, naudojant alternatyvius kontaktinius būdus.

„Away / Busy“ balso pašto pasveikinimo pavyzdžiai

Jei esate užimtas, nėra darbo ar neturite pakankamai darbuotojų ir negalite iškart atsakyti į klientų skambučius, galite naudoti šiuos sveikinimus kaip pavyzdį.

Sveiki, jūs pasiekėte [įmonės pavadinimą], šiuo metu negalime priimti jūsų skambučio, tačiau norėtume jums paskambinti ASAP. Palikite mums savo vardą ir numerį po pyptelėjimo. “

Sveiki, šiuo metu esame nutolę nuo telefono. Jei tai nėra pernelyg skubi, tada galite mums atsiųsti el. Laišką el. Pašto adresu. Priešingu atveju palikite savo vardą ir numerį po pyptelėjimo ir mes jums iškart paskambinsime. “

Jei esate vienintelis asmuo, atsakantis į skambučius, galite tai padaryti asmeniniu balso pašto sveikinimu.

Sveiki, jūs pasiekėte (Jūsų vardas). Šiuo metu negaliu atsakyti į telefoną. Galite atsiųsti man el. Laišką (el. Pašto adresas) arba po pyptelėjimo galite palikti savo vardą ir numerį ir aš jums kuo greičiau paskambinsiu. “

Išbandykite ir patobulinkite savo balso pašto sveikinimus

Kita puiki priežastis naudoti profesionalias telefono paslaugas yra ta, kad galite sekti visus skambučius ir peržiūrėti išsamias ataskaitas apie juos. Pavyzdžiui, taip atrodo „Nextiva“ skambučių analizės puslapis.

Skambučių analizės puslapis „Nextiva“

Turėtumėte stebėti, kiek vartotojų girdi kiekvieną balso pašto sveikinimą ir kaip jie reaguoja. Balso pašto sveikinimai, kuriuose daugiau klientų, paliekančių pranešimą, veikia efektyviai.

Balso pašto pranešimai, kurie net visiškai negirdimi, yra nesėkmė.

Norėdami rasti geriausią balansą, rekomenduojame išbandyti įvairius balso pašto sveikinimus. Periodinis balso pašto sveikinimo atnaujinimas taip pat gali padėti užpildyti komunikacijos spragas, apie kurias jūs net nežinojote.

Stebėkite savo balso pašto pranešimus

Dabar, kai nustatėte subalansuotą, informatyvų ir draugišką balso pašto sveikinimą, kitas žingsnis yra dar svarbesnis.

Kas nutinka po to, kai klientas palieka jums balso pranešimą?

Jei naudojate profesionalią verslo telefono sistemą, galėsite lengvai sekti ir atsakyti į tuos pranešimus.

Įsitikinkite, kad jūs ir jūsų darbuotojai yra lygiai taip pat gerai pasirengę greitai imtis tolesnių veiksmų. Greitas atšaukimas nuėjo ilgą kelią stiprinant verslo ryšius ir uždarant pardavimus.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti nustatyti balso pašto sveikinimą jūsų internetiniame versle. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų vadovą, kaip sukurti el. Pašto informacinį biuletenį savo verslui.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me