Kaip pašalinti ir iš naujo įdiegti “WordPress”

Neseniai vienas iš mūsų vartotojų paklausė mūsų, kaip jie gali pašalinti ir atnaujinti „WordPress“? Iš naujo įdiegę „WordPress“ gali išspręsti problemas, kai nepavyksta pašalinti visų kitų trikčių šalinimo patarimų. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip saugiai pašalinti ir įdiegti „WordPress“ neprarandant duomenų ar SEO.


Kaip pašalinti ir iš naujo įdiegti

Kada reikia iš naujo įdiegti „WordPress“?

Iš naujo įdiegti „WordPress“ niekada neturėtų būti pirmoji galimybė. Dažniausiai pasitaikančios „WordPress“ klaidos yra lengvai ištaisomos, ir tai išgelbės jus nuo vargo iš naujo įdiegiant „WordPress“.

Jei negalite išsiaiškinti problemos priežasties, vykdykite instrukcijas, pateiktas mūsų „WordPress“ trikčių šalinimo vadove. Tai padės jums tiksliai nustatyti problemą ir rasti sprendimą.

Įsilaužusios „WordPress“ svetainės atveju galite išbandyti mūsų vadovo patarimus, kaip išvalyti nulaužtą „WordPress“ svetainę.

Jei visa kita nepavyksta, tada kaip paskutinę galimybę galite pašalinti naują „WordPress“ kopijos pašalinimą ir įdiegimą iš naujo.

0 žingsnis. Sukurkite atsarginę atsarginę kopiją

Prieš ką nors darydami, pirmiausia turėtumėte sukurti išsamią esamos „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją. Norėdami tai padaryti, galite naudoti „WordPress“ atsarginį papildinį. Įsitikinkite, kad atsarginius failus saugote savo kompiuteryje arba saugyklų debesyje paslaugose, tokiose kaip „Google“ diskas ar „Dropbox“.

Mes nenaudosime šios atsarginės kopijos norėdami iš naujo įdiegti „WordPress“, tačiau verta turėti, jei kas nors nutiks ne taip.

1 žingsnis. Eksportuokite „WordPress“ turinį

Pirmiausia turite eksportuoti „WordPress“ turinį sukurdami „WordPress“ eksporto failą. Šiame faile bus visi jūsų įrašai, puslapiai, kategorijos, žymos ir komentarai.

„WordPress“ svetainės atkūrimas naudojant šį eksporto failą leidžia palikti duomenis, kuriuos sukūrė „WordPress“ įskiepiai.

Štai kaip sukursite „WordPress“ eksporto failą.

Pirmiausia prisijunkite prie „WordPress“ administratoriaus srities ir eikite į Įrankiai »Eksportuoti puslapis. Pasirinkite visą turinį ir spustelėkite mygtuką „Atsisiųsti eksporto failą“.

Atsisiųskite „WordPress“ eksporto failą

Jei savo svetainėje turite daug registruotų vartotojų, tada galbūt norėsite juos eksportuoti. Peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip lengvai importuoti / eksportuoti vartotojus į „WordPress“.

2 veiksmas. Atsisiųskite „wp-content“ aplanką

Visos jūsų „WordPress“ temos, papildiniai, vaizdai ir įkelti failai yra saugomi jūsų svetainės aplanke / wp-content /.

Atsisiųsime šį turinį į savo kompiuterį, kad vėliau galėtumėte jį naudoti iš naujo įdiegdami „WordPress“.

Prisijunkite prie savo „WordPress“ svetainės naudodami FTP klientą arba failų tvarkyklę „cPanel“. Prisijungę pasirinkite „wp-content“ aplanką ir atsisiųskite jį į savo kompiuterį.

Atsisiųsti wp-turinio aplanką

Atsisiuntę „wp-content“ aplanką, esate pasirengę pašalinti „WordPress“.

3 žingsnis. Tinkamai pašalinkite „WordPress“

Norėdami pašalinti „WordPress“, turite prisijungti prie savo „WordPress“ svetainės naudodamiesi FTP klientu arba „File Manager“, esančiu „cPanel“. Tada turite ištrinti visus „WordPress“ failus.

Jums tikrai nereikia ištrinti „WordPress“ duomenų bazės. Dauguma „WordPress“ prieglobos įmonių leidžia jums sukurti tiek duomenų bazių ir naudotojų vardų, kiek jums reikia.

Užuot ištrynę esamą duomenų bazę, galite sukurti naują su nauju vartotojo vardu ir slaptažodžiu.

Norėdami sukurti naują duomenų bazę, turite prisijungti prie savo „cPanel“ paskyros ir spustelėti „MySQL duomenų bazių“ piktogramą.

„MySQL“ duomenų bazės

Tai pateks į naujos duomenų bazės pridėjimo puslapį.

Pirmiausia turite įvesti savo naujos duomenų bazės pavadinimą ir paspausti mygtuką sukurti duomenų bazę.

Sukurkite naują duomenų bazę

Po to slinkite žemyn, kad pridėtumėte skyrių „MySQL vartotojai“ ir pridėtumėte naują vartotoją. Turėsite įvesti vartotojo vardą ir slaptažodį, tada paspausti mygtuką „Sukurti vartotoją“.

Pridėti naują „MySQL“ vartotoją

Dabar vartotoją turite įtraukti į anksčiau sukurtą duomenų bazę. Slinkite žemyn iki skyriaus „Pridėti vartotoją prie duomenų bazės“ ir tada pasirinkite anksčiau sukurtą vartotojo vardą ir duomenų bazę.

Įtraukite vartotoją į duomenų bazę

Norėdami tęsti, spustelėkite mygtuką „Pridėti“.

Jūsų naujoji duomenų bazė yra paruošta naudoti iš naujo įdiegiant „WordPress“.

Dabar, kai sėkmingai pašalinote „WordPress“, pažiūrėkime, kaip ją iš naujo įdiegti ir atkurti svetainę.

4 žingsnis. Įdiekite „WordPress“ naujai

Iš „WordPress.org“ svetainės turite atsisiųsti naują „WordPress“ kopiją.

Atsisiųskite „WordPress“

Atsisiuntę „WordPress“, turite išpakuoti atsisiųstą failą.

Jo viduje rasite „WordPress“ aplanką. Atidarykite „WordPress“ aplanką ir pamatysite visus „WordPress“ failus.

Dabar šiuos failus turite įkelti į savo svetainę naudodami FTP klientą.

Įkelkite „WordPress“ failus

Įkėlę „WordPress“ failus, eikite į priekį ir apsilankykite savo svetainėje. Dabar „WordPress“ paprašys įvesti duomenų bazės informaciją.

Pridėti duomenų bazės informaciją

Turite įvesti anksčiau sukurtos duomenų bazės pavadinimą, vartotojo vardą ir slaptažodį. Informacija apie pagrindinį kompiuterį greičiausiai bus „localhost“.

Kai baigsite užpildyti informaciją, spustelėkite mygtuką Pateikti, kad galėtumėte tęsti.

Dabar „WordPress“ bandys prisijungti prie jūsų duomenų bazės. Sėkmingai užmezgus ryšį, bus parodyta sėkmės žinutė. Dabar galite spustelėti mygtuką „Vykdyti diegimą“, jei norite tęsti.

Paleiskite „WordPress“ diegimą

Kitame etape „WordPress“ paprašys pateikti savo svetainės informaciją, tokią kaip svetainės pavadinimas, aprašymas, administratoriaus el. Pašto adresas ir slaptažodis.

Informacija apie svetainę

Užpildę informaciją, spustelėkite mygtuką „Įdiegti„ WordPress “ir tęskite.

Dabar „WordPress“ baigs diegimą. Eikite į priekį ir prisijunkite prie „WordPress“ administratoriaus srities naudodami anksčiau įvestą vartotojo vardą ir slaptažodį.

Prisijungę prie „WordPress“ turite ištrinti numatytąjį turinį.

Eikite į „Žinutės“ ir ištrinkite įrašą „Sveikas pasaulis“. Apsilankykite skiltyje „Komentarai“ ir ištrinkite numatytąjį komentarą. Galiausiai eikite į puslapius ir ištrinkite pavyzdinį puslapį.

Sėkmingai iš naujo įdiegėte naują „WordPress“ kopiją.

Dabar pereikime prie jūsų turinio atkūrimo.

5 veiksmas. Atkurkite įkeltus failus, vaizdus ir temą

Pirmiausia turėsite atkurti įkeltus failus, vaizdus ir temą, esančius anksčiau atsiųsto „wp-content“ aplanko viduje.

Norėdami tai padaryti, turite prisijungti prie savo svetainės naudodami FTP klientą ir eiti į / wp-content / aplanką.

Tada turėsite pasirinkti / wp-content / įkėlimus / aplanką iš savo kompiuterio ir nusiųsti jį į savo svetainę.

Įkelkite įkėlimų aplanką

Jei pakeitėte „WordPress“ temos ar vaikų temų failus, galite juos įkelti dabar. Temų aplankai yra aplanke / wp-content / themes /.

6 žingsnis. Importuoti turinį

Dabar importuokime jūsų įrašus, puslapius, kategorijas, žymas ir kitą turinį.

Pirmiausia reikia eiti į Įrankiai »Importuoti puslapyje ir tada spustelėkite „Įdiegti dabar“ nuorodą, esančią „WordPress“.

Įdiekite „WordPress“ importuotoją

Dabar „WordPress“ atsisiųs ir įdiegs „WordPress“ importuotoją. Po to turite spustelėti nuorodą „Vykdyti importuotoją“.

Taip pateksite į „WordPress“ importuotojo puslapį, kuriame turėsite spustelėti mygtuką „Pasirinkti failą“ ir tada pasirinkti XML failą, kurį atsisiuntėte atlikdami 1 veiksmą..

Importuojamas „WordPress“ XML failas

Norėdami tęsti, spustelėkite mygtuką „Įkelti failą ir importuoti“.

„WordPress“ jūsų paklaus, ar norite kurti naujus autorius ir priskirti jiems žinutes, ar norite visus įrašus priskirti prie dabartinės vartotojo paskyros.

Importuoti nustatymus

Jei tai yra vieno autoriaus „WordPress“ svetainė, tada visus pranešimus galite priskirti sau. Priešingu atveju nieko nedarykite, o „WordPress“ importuos autorius.

Taip pat turite įsitikinti, kad pažymėjote laukelį „Importuoti priedus“. Tai leis „WordPress“ tinkamai importuoti vaizdus į jūsų / wp-content / įkėlimus / aplanką į „WordPress“ laikmenų biblioteką.

Eikite toliau ir spustelėkite mygtuką Pateikti, jei norite tęsti.

Dabar „WordPress“ pradės importuoti turinį iš XML failo į naują „WordPress“ diegimą.

Baigę savo turinį galėsite pamatyti apsilankę savo svetainėje.

7 veiksmas. Įdiekite „WordPress“ papildinius (po vieną)

Sėkmingai importavę turinį į savo iš naujo įdiegtą „WordPress“ svetainę, galėsite pereiti prie papildinių diegimo.

Turėsite įdiegti visus papildinius po vieną ir tada juos suaktyvinti. Jei norite pakoreguoti jų parametrus, gali tekti rankiniu būdu nustatyti papildinius.

Tai viskas, sėkmingai pašalinote ir įdiegėte „WordPress“ iš naujo. Dabar galite peržiūrėti savo svetainę ir sąranką, tokią, kokia ji buvo anksčiau, pvz., Naršymo meniu, šoninės juostos valdiklius, kontaktinę formą ir dar daugiau.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti pašalinti ir iš naujo įdiegti „WordPress“. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų pagrindinį „WordPress“ saugos vadovą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me