Kaip patikrinti „WordPress“ svetainę „Pinterest“ (žingsnis po žingsnio)

Ar norite patvirtinti savo „WordPress“ svetainę „Pinterest“? Patikrinę savo svetainę „Pinterest“ atrakinsite tvarkingų funkcijų, tokių kaip „Pinterest“ analizė, skelbimų programa, jūsų nuotraukų statistika ir kita. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip lengvai patikrinti „WordPress“ svetainę „Pinterest“.


Patikrinkite „Pinterest“ svetainę „WordPress“

Video pamoka

Prenumeruokite „WPBeginner“

Jei vaizdo įrašas jums nepatinka ar jums reikia daugiau instrukcijų, toliau skaitykite.

Kodėl turėtumėte patvirtinti savo „WordPress“ svetainę „Pinterest“?

„Pinterest“ yra viena populiariausių socialinės žiniasklaidos platformų dalintis jūsų nuotraukomis, vaizdo įrašais ir kitu vaizdiniu turiniu. Tai leidžia jums sukurti paskyrą ir tvarkyti vaizdus, ​​pvz., „Instagram“ ar „Flickr“.

Tai taip pat leidžia kitiems vartotojams rinkti svetaines, nuorodas ir kitą vaizdinį turinį kuriant lentas.

Jei naudojate fotografijos svetainę ar bet kokio tipo tinklaraštį su vaizdais ir vaizdo įrašais, tada „Pinterest“ gali būti svarbus srauto šaltinis.

Patikrinę savo svetainę „Pinterest“, galėsite daugiau sužinoti apie savo lankytojus naudodami „Pinterest Analytics“. Taip pat galėsite dalyvauti jų skelbimų programoje ir suplanuoti strategiją, kaip padidinti savo „Pinterest“ srautą.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime, kaip lengvai patikrinti „WordPress“ svetainę „Pinterest“.

Patikrinkite savo „WordPress“ svetainę „Pinterest“

Prieš pradėdami, turėsite atnaujinti „Pinterest“ profilį į verslo sąskaitą. Tai leis jums naudoti visus jų „Pro“ įrankius, tokius kaip analizė, skelbimų programa ir dar daugiau. „Pinterest“ verslo paskyra yra nemokama ir lengvai nustatoma.

Parengta, pradėkime.

1 žingsnis. Patobulinkite „Pinterest“ paskyrą versle

Turite prisijungti prie savo „Pinterest“ paskyros ir viršutiniame dešiniajame ekrano kampe spustelėti trijų taškų meniu. Tai parodys jums Patobulinti dabar mygtuką.

Naujovinkite į „Pinterest“ verslo paskyrą

Kai spustelėsite šį mygtuką, jis pateks į verslo paskyros sąrankos puslapį. Turite įvesti savo įmonės pavadinimą, svetainės URL ir pasirinkti įmonės tipą.

Pridėti verslo informaciją „Pinterest“

Įvedę visą reikiamą informaciją, eikite į priekį ir spustelėkite Tęsti mygtuką, o jūsų asmeninė paskyra bus atnaujinta į „Pinterest“ verslo paskyrą.

Pastaba: Jei nenorite konvertuoti savo asmeninės paskyros, eikite į priekį ir sukurkite naują verslo sąskaitą „Pinterest“.

2 žingsnis. Pateikite savo svetainę „Pinterest“

Norėdami pretenduoti į savo svetainę, turite dar kartą pereiti į trijų taškų meniu iš viršutinio dešiniojo kampo ir spustelėti Nustatymai.

„Pinterest“ nustatymai

Šiame puslapyje turite apsilankyti Pretenzijų svetainė kairiajame meniu esančiame skyriuje ir įveskite savo svetainės URL.

Pretenzijų svetainė

Kai spustelėsite Pretenzijų svetainė mygtuką, jis parodys du metodus, kuriuos galite naudoti reikalaudami savo svetainės (HTML žyma arba HTML failas).

Pridėti HTML žymą

Mes renkamės HTML žymėjimo parinktį, nes ji yra lengvesnė. Tačiau taip pat galite atsisiųsti HTML failą ir įkelti jį į savo svetainės šakninį katalogą naudodami FTP klientą.

3 žingsnis. Pridėkite HTML žymą savo „WordPress“ svetainėje

Yra keli būdai, kaip pridėti HTML žymą į savo svetainės antraštę, tačiau apimsime tik du paprasčiausius metodus.

Pirmiausia, jei savo „WordPress“ svetainėje turite įdiegtą „Yoast SEO“ papildinį, tada apsilankykite SEO »Socialiniai puslapis iš „WordPress“ administratoriaus srities.

Pagal Facebook skirtuką, turite įsitikinti, kad įjungti atvirieji grafiko nustatymai.

Atidaryta schema įgalinta

Kitas, jums reikia eiti į „Pinterest“ skirtukas. Viduje konors „Pinterest“ patvirtinimas lauke, turite įklijuoti anksčiau nukopijuotą HTML žymą.

Pridėkite HTML žymą „Pinterest“ patvirtinimo lauke

Baigę spustelėkite mygtuką Išsaugoti pakeitimus.

Jei nenaudojate „Yoast“ SEO įskiepio, tuomet turite įdiegti ir suaktyvinti „Įterpti antraštes ir poraštes“ papildinį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Aktyvavus reikia apsilankyti Nustatymai »Įdėkite antraštes ir poraštes puslapis jūsų „WordPress“ administratoriaus srityje. Skiltyje Įrašai antraštėje turite įklijuoti HTML žymą ir spustelėti mygtuką Įrašyti.

Įdėkite HTML žymą antraštės scenarijaus skyriuje

Įrašę HTML žymą į savo svetainės antraštės skyrių, turite grįžti į „Pinterest“ ekraną ir spustelėti Kitas mygtuką iššokančiame lange. Dabar ji paprašys patvirtinimo, kad nusiųstų jūsų svetainę peržiūrėti.

Pateikite svetainę peržiūrėti „Pinterest“

Paprastai procesas užtrunka 24 valandas, ir jūs gausite el. Laišką apie savo svetainės patvirtinimą. Tai atlikę, pamatysite ir patvirtinimą Pretenzijų svetainė skyriuje „Pinterest“.

Tinklavietė teigė „Pinterest“

Patikrinę galite naudoti „Pinterest“ įrankius, tokius kaip analizė, skelbimų programa, vaizdų statistika ir dar daugiau. Taip pat galite pridėti „Pinterest Pin-it“ mygtuką savo tinklaraščio vaizduose, kad lankytojai galėtų pasidalinti jūsų nuotraukomis šioje „Pinterest“ lentose.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti patikrinti „WordPress“ svetainę „Pinterest“. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų ekspertus iš geriausių „WordPress“ socialinės žiniasklaidos bendrinimo papildinių, kurie padės pagerinti jūsų svetainės socialinį buvimą..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me