Kaip perjungti iš „Blogger“ į „WordPress“ neprarandant „Google“ reitingų

Ar norite perkelti savo tinklaraštį iš „Blogger“ į „WordPress“? Nors „Blogger“ yra tvarkingas ir nemokamas internetinių dienoraščių kūrimo įrankis, daugelis pradedančiųjų netrukus supranta jo apribojimus ir nori pereiti prie „WordPress“, kad gautų prieigą prie galingesnių funkcijų. Šiame straipsnyje parodysime, kaip tinkamai pereiti iš „Blogger“ į „WordPress“ neprarandant „Google“ reitingo.


Perjungimas iš „Blogger“ į „WordPress“

Kodėl reikia pereiti iš „Blogger“ į „WordPress“?

„Blogger“ yra populiari tinklaraščių platforma, kurią sukūrė „Google“. Tai leidžia kiekvienam susikurti nemokamą tinklaraštį naudojantis „Google“ paskyra.

Tačiau daugelis pradedančiųjų netrukus supranta, kad yra daug apribojimų, ką jie gali padaryti naudodamiesi nemokamu „Blogger“ tinklaraščiu.

Kita vertus, „WordPress“ suteikia jums visišką nuosavybės teisę į jūsų svetainę. Tai taip pat leidžia jums pridėti būtinų funkcijų, kad galėtumėte auginti ir užsidirbti savo tinklaraštį. Mes sukūrėme išsamų „WordPress“ ir „Blogger“ palyginimą.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad kai sakome „WordPress“, mes kalbame apie „WordPress.org“, kurį priglobiate savarankiškai, jo NEMOKAMAI supainioti su „WordPress.com“, kuris yra priglobtas sprendimas, turintis savų apribojimų. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų straipsnį apie skirtumą tarp WordPress.com ir WordPress.org.

„WordPress.org“ yra populiari „WordPress“ platforma, apie kurią greičiausiai girdėjote, nes ji valdo 31% visų interneto svetainių.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime, kaip tinkamai pereiti iš „Blogger“ į „WordPress“, išlaikant „Google“ paieškos reitingą ir svetainių srautą.

Čia yra tikslūs veiksmai, kuriuos atliksime perkeldami iš „Blogger“ į „WordPress“:

 1. Prisiregistruokite „WordPress“ prieglobos įmonėje.
 2. Eksportuokite savo „Blogger“ tinklaraštį
 3. Importuoti „Blogger“ į „WordPress“
 4. Sąrankos nuolatinės nuorodos naujame „WordPress“ tinklaraštyje.
 5. Sąrankos peradresavimai „Blogger“ lankytojams į „WordPress“ įrašus
 6. Kito turinio perkėlimas iš „Blogger“ į „WordPress“
 7. Dalykai, kuriuos reikia atlikti perkėlus iš „Blogger“ į „WordPress“

Pasirengęs? Pradėkime.

Video pamoka

Prenumeruokite „WPBeginner“

Jei nenorite žiūrėti vaizdo įrašo vadovėlio, galite toliau skaityti žemiau pateiktą teksto versiją:

0 žingsnis. Prieš pradėdami

Norėdami pradėti naudotis „WordPress“, jums reikės domeno vardo ir žiniatinklio prieglobos.

Jei norite greitai naudoti, domeno vardas yra jūsų svetainės adresas, kurį žmonės įveda į jūsų tinklaraštį, o žiniatinklio priegloba yra ta vieta, kur saugomi jūsų svetainės failai. Abu jie PRIVALO kurti bet kokio tipo tinklaraščius / svetaines.

Atsižvelgiant į tai, mes rekomenduojame naudoti „Bluehost“. Jie yra viena didžiausių hostingo kompanijų pasaulyje ir yra oficialiai rekomenduojama „WordPress“ hostingo partnerė.

Kadangi „WPBeginner“ yra didžiausia „WordPress“ išteklių svetainė, jie sutiko pasiūlyti mūsų skaitytojams nemokamą domeno vardą ir 60% nuolaidą prieglobai. Iš esmės galite pradėti mokėti tik už 2,75 USD per mėnesį.

Kai prisiregistruojate naudoti „WordPress“ prieglobą ir nustatote savo domeno vardą, kitas žingsnis yra įdiegti „WordPress“ į savo prieglobos paskyrą.

Jei užsiregistravote „Bluehost“ naudodamiesi mūsų aukščiau esančia nuoroda, tada „WordPress“ bus automatiškai įdiegta jums.

Jei naudojote kitą „WordPress“ prieglobą, tada turite įdiegti „WordPress“ vadovaudamiesi mūsų pagrindiniu vadovu, kaip įdiegti „WordPress“.

Įdiegę „WordPress“, laikas perkelti turinį iš „Blogger“ į „WordPress“.

Nemokamas premijų pasiūlymas: Kadangi daugelis jūsų to paprašė, dabar mes siūlome nemokamą „Blogger“ į „WordPress“ migracijos paslaugą kaip nemokamos „WordPress“ tinklaraščio sąrankos paslaugos dalį. Tai reiškia, kad vienas iš mūsų ekspertų komandos narių atliks visą perkėlimą už jus (100% nemokama). Taip, jūs galite tiesiog perjungti iš „Blogger“ į „WordPress“ be jokios rizikos.

Pastaba: Mūsų nemokama tinklaraštininkų migracijos paslauga skirta mažesniems tinklaraščiams, turintiems mažiau nei 1000 tinklaraščių įrašų. Galime pasiūlyti perkėlimo paslaugą didesnėms tinklaraščių tinklaraščių svetainėms, tačiau tai bus mokama paslauga.

Tačiau jei esate kažkas, kuriam patinka mokytis ir daryti dalykus patiems, tuomet galite sekti mūsų mokymo programą, pateiktą žemiau.

1 žingsnis. Eksportuokite savo „Blogger“ tinklaraštį

Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, yra eksportuoti „Blogger“ tinklaraščio turinį. Tai galite padaryti prisijungę prie „Blogger“ informacijos suvestinės ir eidami į Nustatymai »Kita puslapis. Skiltyje „Importuoti & atsarginę kopiją “, turite spustelėti mygtuką„ Atsarginio turinio kopijavimas “.

Eksportuokite „Blogger“ turinį

Bus parodytas iššokantis langas, kuriame turite spustelėti mygtuką „Išsaugoti kompiuteryje“.

Išsaugokite atsarginį turinį kompiuteryje

„Blogger“ tinklaraščio turinys bus atsisiųstas į jūsų kompiuterį XML faile. Kai atsisiuntimas bus baigtas, laikas importuoti „Blogger“ turinį į savo „WordPress“ svetainę.

2 žingsnis. Importuokite „Blogger“ į „WordPress“

Norėdami pradėti importuoti „Blogger“ svetainę į „WordPress“, turite prisijungti prie „WordPress“ administratoriaus srities ir apsilankyti Įrankiai »Importuoti. Puslapyje Importavimas eikite į priekį ir spustelėkite „Blogger“ apačioje esančią nuorodą „Įdiegti dabar“.

Įdiekite „Blogger“ importuotoją, skirtą „WordPress“

Dabar „WordPress“ atsisiųs ir įdiegs „Blogger Importer“ papildinį. Baigę diegti, norėdami tęsti, turėsite spustelėti saitą „Vykdyti importuotoją“.

Paleisti „Blogger“ importuotoją

Ekrane „Import Blogger“ „WordPress“ paprašys įkelti XML failą. Tai yra failas, kurį atsisiuntėte atlikdami 1 veiksmą.

Tiesiog spustelėkite mygtuką pasirinkti failą ir įkelkite anksčiau atsisiųstą XML failą. Tada norėdami tęsti, turite spustelėti mygtuką Įkelti failą ir importuoti.

Įkelkite failą, kurį norite importuoti

Dabar „WordPress“ įkels importavimo failą. Jei importuotas failas yra per didelis, galite pamatyti klaidą, kad failo dydis yra per didelis. Tokiu atveju turėtumėte padidinti maksimalų failų įkėlimo limitą. Jei failas mažas, klaidų nematysite.

Tada jūsų bus paprašyta priskirti pranešimus autoriui. Jei savo „Blogger“ tinklaraštyje turėjote kelis autorius, tada kiekvienam autoriui galite sukurti naują vartotojo abonementą. Šiuos įrašus taip pat galite priskirti esamiems autoriams savo „WordPress“ svetainėje.

Paskirkite autorius

Pasirinkę spustelėkite mygtuką „Pateikti“, jei norite tęsti.

Dabar „WordPress“ importuos visą turinį iš „Blogger“ eksporto failo į jūsų „WordPress“ svetainę. Turinį galite peržiūrėti apsilankę Žinutės »Visi pranešimai puslapis.

Importuotas turinys „WordPress“ tinklaraštyje

3 žingsnis. Pastovių nuorodų nustatymas

Pastovios nuorodos yra terminas, naudojamas atskirų puslapių URL struktūrai. „WordPress“ yra su funkcija, leidžiančia nustatyti SEO tinkančią URL struktūrą. Kadangi jūs importuojate turinį iš „Blogger“, jums reikia, kad jūsų URL struktūra būtų kuo artimesnė „Blogger“ URL struktūrai.

Norėdami nustatyti nuolatines nuorodas, turite eiti į Nustatymai »Pastoviosios nuorodos ekraną „WordPress“ informacijos suvestinėje ir pasirinkite pasirinktinės struktūros parinktį. Po to laukelyje šalia pasirinktinės struktūros lauko turite pridėti šį tekstą.

/%year%/%monthnum%/%postname%.html

Pastovių nuorodų nustatymas

Dėl šios nuolatinės nuorodos struktūros jūsų tinklaraščio įrašų URL yra panašūs į senojo „Blogger“ tinklaraščio URL.

Tačiau kartais jūsų tinklaraščio įrašo URL, dar „WordPress“ žinomas kaip šliužas, nesutampa su „Blogger“ naudojamais šliužais.

Norėdami tai išspręsti, turėsite sukurti ir paleisti nedidelį kodo fragmentą. Peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip nukopijuoti ir įklijuoti kodo fragmentus „WordPress“.

Šį kodą turėsite pridėti prie savo „WordPress“ temos „function.php“ failo.

add_action (‘init’, ‘wpb_update_slug’);

funkcija wpb_update_slug () {
visuotinis $ wpdb;
$ rezultatas = $ wpdb->gauti_rezultatai ("PASIRINKITE „post_id“, „meta_value“ NUO $ wpdb->postmeta WHERE meta_key = ‘blogger_permalink’ ");
$ wpdb->print_error ();
foreach ($ rezultatas kaip $ eilutė) {
$ slug = sprogti ("/",USD eilutė->meta_value);
$ slug = sprogti (".",$ šliužas [3]);
$ wpdb->užklausa ("ATNAUJINTI $ wpdb->įrašai SET post_name = ‘$ slug [0]’ WHERE ID = ‘$ eilutė->post_id ‘ ");
}
aidas "PADARYTA";

}

Išsaugoję kodą, jums tiesiog reikia apsilankyti bet kuriame „WordPress“ svetainės puslapyje, kad suaktyvintumėte šį scenarijų.

Pastaba: Vykdydami scenarijų, nepamirškite ištrinti jo iš savo function.php failo, nes jį reikia paleisti tik vieną kartą.

Nemokamas premijų pasiūlymas: Nenorite kovoti su kodu? Mes jus įtraukėme. Kadangi daugelis jūsų to paprašė, dabar mes siūlome nemokamą „Blogger“ į „WordPress“ migracijos paslaugą kaip nemokamos „WordPress“ tinklaraščio sąrankos paslaugos dalį. Tai reiškia, kad vienas iš mūsų ekspertų komandos narių atliks visą perkėlimą už jus (100% nemokama). Taip, jūs galite tiesiog perjungti iš „Blogger“ į „WordPress“ be jokios rizikos.

4 žingsnis. Sąrankos peradresavimai iš „Blogger“ į „WordPress“

Svarbiausias žingsnis perkeliant bet kurią svetainę yra tinkamo nukreipimo nustatymas, kad neprarastumėte esamo srauto ar SEO reitingo.

Svarbiausia peradresavimo dalis yra įsitikinti, kad jūsų vartotojai nusileidžia tiksliai tame pačiame naujos svetainės puslapyje, kurį bandė pasiekti senojoje svetainėje. Tuo pačiu metu mes taip pat turime užtikrinti, kad paieškos sistemos suprastų, jog jūsų svetainė perkelta į šią naują vietą.

Norėdami tai padaryti, turite įdiegti ir suaktyvinti „Blogger to WordPress Redirection“ papildinį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Aktyvavus reikia apsilankyti Įrankiai »„ Blogger “nukreipimas į„ WordPress “ puslapyje ir spustelėkite mygtuką „Pradėti konfigūraciją“.

Gaukite nukreipimo kodą

Papildinys dabar aptiks jūsų „Blogger“ tinklaraščio URL ir parodys parinktį „Gauti peradresavimo kodą“. Eikite į priekį ir spustelėkite mygtuką „Gauti kodą“ šalia „Blogger“ URL.

Dabar bus sugeneruotas kodo fragmentas, kurį turite tinkamai nukreipti vartotojus iš „Blogger“ tinklaraščio į savo naują „WordPress“ svetainę..

Tada turite prisijungti prie „Blogger“ informacijos suvestinės ir eiti į „Temų“ puslapį. Po savo tinklaraščio peržiūros vaizdu turite spustelėti mygtuką „Redaguoti HTML“.

Redaguoti „Blogger“ temą

Dabar „Blogger“ parodys pasirinktinį jūsų temos HTML kodą. Jei atlikote kokių nors „Blogger“ temos tinkinimų, galbūt norėsite nukopijuoti kodą ir išsaugoti jį savo kompiuteryje kaip atsarginę kopiją.

Kitu atveju galite tiesiog viską ištrinti. Po to nukopijuokite kodą, kurį rodomas papildinys „WordPress“ svetainėje, ir įklijuokite jį į „Blogger“ temų rengyklę.

Išsaugokite nukreipimo kodą

Nepamirškite spustelėti mygtuką „Išsaugoti temą“, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Toliau turime nustatyti peradresavimus mobiliųjų įrenginių vartotojams.

„Blogger“ tinklaraščio informacijos suvestinėje turite grįžti į temų puslapį. Šį kartą turite spustelėti krumpliaračio mygtuką, esantį po tinklaraščio peržiūra mobiliesiems.

Pakeiskite temos mobiliesiems nustatymus

Bus parodytas iššokantis langas, kuriame turite pasirinkti „Ne“. Rodyti darbalaukio temą mobiliuosiuose įrenginiuose “ir spustelėkite mygtuką išsaugoti.

Išjungti mobiliųjų telefonų temą

Tai viskas, jūsų „Blogger“ tinklaraštis dabar visus jūsų tinklaraščio lankytojus peradresuos į naująjį „WordPress“ tinklaraštį.

5 žingsnis. Kito turinio perkėlimas iš „Blogger“ į „WordPress“

Šiame žingsnyje mes perkelsime kitą likusį turinį iš „Blogger“ į „WordPress“. Priklausomai nuo jūsų tinklaraščio nustatymų / turinio, gali prireikti šiek tiek rankų darbo.

1. Puslapių perkėlimas iš „Blogger“ į „WordPress“

„WordPress“ „Blogger“ importuotojo įrankis importuoja tik žinutes iš „Blogger“ ir nepaiso puslapių. Norėdami perkelti savo puslapius į „WordPress“, turėsite redaguoti kiekvieną tinklaraštininko tinklaraščio puslapį, nukopijuoti jo turinį ir rankiniu būdu sukurti puslapį „WordPress“.

Norėdami sužinoti daugiau apie puslapius, skaitykite mūsų straipsnį apie skirtumą tarp įrašų ir puslapių „WordPress“.

Dabar jūs susidursite su kitu klausimu. Tinklaraštininkų puslapiuose yra URL adresai, kurie atrodo taip:

http://example.blogspot.com/p/about-us.html

Jūsų „WordPress“ puslapio URL atrodys taip:

http://example.com/about-us

Norėdami tai išspręsti, turėsite naudoti „Redirection“ papildinį. Norėdami gauti instrukcijas, skaitykite mūsų pradedančiųjų vadovą, kaip sukurti peradresavimus „WordPress“.

2. Raštai

Kaip ir „Blogger“, „WordPress“ temos taip pat naudoja valdiklius, kad pridėtų turinį prie savo tinklaraščio šoninės juostos. Norėdami pridėti raštai, turite apsilankyti Išvaizda »Valdikliai puslapyje savo „WordPress“ prietaisų skydelyje ir tiesiog vilkite / numeskite valdiklius į šonines juostas.

Norėdami gauti išsamias instrukcijas, skaitykite mūsų vadovą, kaip pridėti ir naudoti valdiklius „WordPress“.

Jei ieškote konkretaus valdiklio, kurio nematote „WordPress“ pagal numatytuosius nustatymus, jums greičiausiai reikia „WordPress“ papildinio. Galite rasti geriausio „WPBeginner“ „WordPress“ papildinio kategoriją, kad rastumėte ieškomą funkciją.

3. RSS tiekimas

Paieškos varikliai ir vartotojai, kurie užsiprenumeravo jūsų tinklaraščio įrašus naudodami RSS tiekimą, vis tiek galės rasti jūsų tinklaraštį. Tačiau naujo turinio jie neįgis.

Norėdami tai išspręsti, turite apsilankyti Nustatymai »Kita puslapis, esantis jūsų „Blogger“ paskyroje. Toliau turite spustelėti „Pridėti“, esančią šalia Skelbimo sklaidos kanalo nukreipimo URL, ir pridėti savo „WordPress“ sklaidos kanalą.

Jūsų „WordPress“ sklaidos kanalo URL atrodys taip:

http://yoursite.com/feed

Peradresuoti „Blogger“ sklaidos kanalą

6 veiksmas. Veiksmai, kuriuos reikia atlikti perkėlus iš „Blogger“ į „WordPress“

Dabar, kai sėkmingai perkėlėte „Blogger“ tinklaraštį į „WordPress“, pažiūrėkime, ką dar galite padaryti, kad pagerintumėte savo tinklaraštį.

Mes sukūrėme svarbiausių dalykų, kuriuos turite atlikti įdiegę „WordPress“, kontrolinį sąrašą.

„WordPress“ gana lengva naudoti. Tačiau retkarčiais atrasite naujų dalykų, kuriems gali prireikti pagalbos. Čia įsijungia „WPBeginner“.

„WPBeginner“ yra didžiausia nemokama „WordPress“ išteklių svetainė pasaulyje. Reguliariai skelbiame vadovus ir vadovus, parašytus specialiai tinklaraštininkams ir mažoms įmonėms.

Čia yra keletas naudingų šaltinių, kuriuos rasite „WPBeginner“ (visi jie yra visiškai nemokami).

 • „WPBeginner“ tinklaraštis – pagrindinė visų mūsų „WordPress“ vadovėlių ir vadovų vieta.
 • „WPBeginner“ žodynas – mūsų „WordPress“ žodynėlis yra geriausia vieta susipažinti su „WordPress“ lingo
 • „WPBeginner“ vaizdo įrašai – nauji „WordPress“ vartotojai gali pradėti nuo šių 23 vaizdo įrašų, norėdami įsisavinti „WordPress“.
 • – Reikia daugiau vaizdo įrašų instrukcijų? Prenumeruokite mūsų „YouTube“ kanalą su daugiau nei 110 000 prenumeratorių ir 10 milijonų + peržiūrų.
 • – Peržiūrėkite papildinius, įrankius ir paslaugas, kuriuos naudojame „WPBeginner“.
 • – Išskirtinės „WordPress“ produktų ir paslaugų nuolaidos „WPBeginner“ vartotojams.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums pereiti nuo „Blogger“ prie „WordPress“ nepažeidžiant „Google“ paieškos reitingų. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų galutinį „WordPress“ SEO vadovą pradedantiesiems.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me