Kaip perkelti WordPress į naują pagrindinį kompiuterį ar serverį be prastovos

Ar ketinate perkelti savo „WordPress“ svetainę į naują prieglobos įmonę ar kitą serverį? Didžiausia rizika, keičiant žiniatinklio prieglobą ar perkeliant svetainę į naują serverį, yra duomenų praradimas ir prastovos.


Abu šie veiksmai gali padaryti jūsų svetainę laikinai neprieinamą vartotojams ir paieškos varikliams, dėl to gali sumažėti pardavimai ir paieškos variklių reitingai..

Šiame žingsnis po žingsnio vadove parodysime, kaip be jokių prastovų saugiai perkelti „WordPress“ svetainę į naują pagrindinį kompiuterį..

Taip pat atsakysime į dažniausiai užduodamus klausimus apie „WordPress“ svetainės perkėlimą į naują prieglobos paslaugų teikėją, kad išvengtumėte bendrų klaidų.

„WordPress“ perkėlimas iš vieno pagrindinio kompiuterio į kitą

Svarbu: Prieš pradėdami, mes norime, kad jūs žinotumėte, kad daugelis „WordPress“ prieglobos įmonių siūlo nemokamą migracijos paslaugą. Gali būti, kad jų svetainėje nėra, todėl viskas, ką turite padaryti, yra klausti. Paprastai tai nemokama, tačiau kai kurie gali imti nedidelį mokestį.

Tai įvertinę, pažiūrėkime apie veiksmus, kuriuos atliksime, jei norite perkelti „WordPress“ į naują prieglobos serverį (be prastovų).

  Pasirengęs? Pradėkime.

  1 žingsnis: Pasirinkite naują „WordPress“ pagrindinį kompiuterį

  Jei esate užstrigę lėtai žiniatinklio priegloboje, net ir optimizavę „WordPress“ greitį ir našumą, atėjo laikas perkelti „WordPress“ svetainę į naują pagrindinį kompiuterį, kuris gali valdyti jūsų didėjantį srautą.

  Ieškant naujo „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjo, svarbu pasirinkti atsargiai, todėl jums nebereikės greitai persikelti bet kada.

  Rekomenduojame štai ką:

  • Už patikimą bendras priegloba, rekomenduojame vykti su „Bluehost“. Juos oficialiai rekomenduoja „WordPress.org“. Naudodamiesi „Bluehost“ kuponu, „WPBeginner“ vartotojai gauna 60% nuolaidą ir nemokamą domeno vardą.
  • Jei ieškote debesų priegloba arba konkrečiai vietai teikėjų, tada rekomenduojame apsilankyti „Siteground“. Jie turi duomenų centrus 3 skirtinguose žemynuose.
  • Jei ieškote valdomo „WordPress“ prieglobos, tuomet rekomenduojame apsilankyti „WP Engine“. Jie yra geriausias ir žinomiausias tiekėjas pramonėje.

  Nusipirkę naują prieglobą, NENUMOKITE „WordPress“. Tai padarysime vėliau.

  Šiuo metu jūsų naujoji žiniatinklio prieglobos paskyra turėtų būti visiškai tuščia, joje nėra failų ar aplankų pagrindiniame kataloge.

  2 veiksmas: lengvo perkėlimo sąrankos kopijavimo įrenginys

  Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, yra įdiegti ir suaktyvinti nemokamą kopijavimo priemonės papildinį svetainėje, kurią norite perkelti. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

  Kopijavimo priemonė yra nemokamas papildinys, kurį labai rekomenduojame. Taip pat galite naudoti ją norėdami perkelti savo svetainę į naują domeno vardą neprarasdami SEO.

  Tačiau šiame straipsnyje mes paaiškinsime, kaip ją naudoti norint perkelti „WordPress“ svetainę iš vieno pagrindinio kompiuterio į kitą be jokios prastovos..

  Įdiegę ir suaktyvinę kopijavimo aparatą, eikite į Kopijavimo aparatas »Paketai puslapis jūsų „WordPress“ administratoriaus srityje.

  Tada turite spustelėti mygtuką „Sukurti naują“ viršutiniame dešiniajame kampe.

  Naujo paketo kūrimas kopijavimo priemonėje

  Po to spustelėkite mygtuką Kitas ir atlikite veiksmus, kad sukurtumėte savo paketą.

  Kopijavimo priemonė sukuria paketo vedlį

  Įsitikinkite, kad nuskaitymo rezultatai yra patikrinti (viskas turėtų būti „gerai“), tada spustelėkite mygtuką Sukurkite mygtuką.

  Sukurkite paketą

  Procesas gali užtrukti kelias minutes, todėl palikite skirtuką atvirą, nes papildinys atlieka savo darbą.

  Kai procesas bus baigtas, pamatysite „Installer“ ir „Archive“ paketo atsisiuntimo parinktis. Norėdami atsisiųsti abu failus, turite spustelėti nuorodą „Atsisiųsti vienu paspaudimu“.

  Atsisiųskite paketo failus

  Archyvo failas yra visos jūsų svetainės kopija, o diegimo failas automatizuoja jūsų diegimo procesą.

  3 veiksmas: importuokite „WordPress“ svetainę į naująjį pagrindinį kompiuterį

  Dabar, kai atsisiuntėte ir archyvo, ir diegimo failus, kitas žingsnis yra nusiųsti juos į savo naują žiniatinklio prieglobą.

  Tai galite padaryti prisijungę prie savo naujojo žiniatinklio prieglobos naudodami FTP.

  Jei niekada to nepadarėte anksčiau, peržiūrėkite mūsų pradedančiųjų vadovą, kaip įkelti failus per FTP į „WordPress“.

  Paprastai jungdami FTP klientą kaip domeno pavadinimą įvestumėte savo svetainės domeno vardą.

  Kadangi domeno vardas vis tiek nurodo seną pagrindinį kompiuterį, turėsite prisijungti įvesdami savo serverio IP adresą arba serverio pagrindinio kompiuterio vardą. Šią informaciją galite rasti savo naujos prieglobos paskyros „cPanel“ prietaisų skydelyje.

  Serverio IP arba pagrindinio kompiuterio vardo radimas „cPanel“ prietaisų skydelyje

  Jei nerandate šios informacijos, galite paprašyti palaikymo naujojoje interneto prieglobos įmonėje, kuri jums padės.

  Naudodamiesi FTP klientu, turite įkelti tiek installer.php failą, tiek savo archyvo .zip failą į savo svetainės šakninį katalogą..

  Paprastai tai yra / vartotojo vardas / public_html / aplankas.

  Vėlgi, jei nesate tikri, kreipkitės į žiniatinklio prieglobos įmonę.

  Įsitikinkite, kad šakninis katalogas yra visiškai tuščias. Kai kurios žiniatinklio prieglobos įmonės automatiškai įdiegia „WordPress“, kai jūs prisiregistruojate.

  Jei savo šakniniame kataloge turite įdiegtą „WordPress“, tada pirmiausia turite ištrinti „WordPress“.

  Baigę turite įkelti tiek archyvo zip failą, tiek installer.php failą į savo svetainės šakninį katalogą.

  4 žingsnis: pakeiskite „Hosts“ failą, kad išvengtumėte prastovos

  Įkėlę abu failus į naująjį pagrindinį kompiuterį, naršyklėje turite pasiekti failą installer.php.

  Paprastai prie šio failo galima patekti naudojant tokį URL:

  http://www.example.com/installer.php

  Tačiau šis URL nuves jus į seną žiniatinklio prieglobą ir gausite 404 klaidą. Taip yra todėl, kad domeno vardas vis dar nurodo jūsų seną žiniatinklio prieglobą.

  Paprastai kiti mokymai gali liepti pakeisti savo domenų vardų serverius ir nukreipti juos į savo naują prieglobos įmonę, tačiau tai neteisinga.

  Jei tai padarysite dabar, lankytojai pamatys sugadintą svetainę, kai ją perkelsite.

  Parodysime, kaip galite laikinai pasiekti savo naująją svetainę kompiuteryje, nepažeisdami senosios svetainės.

  Tai atliekama naudojant pagrindinio kompiuterio failą.

  Kompiuterių failas gali būti naudojamas domenų vardams susieti su konkrečiais IP adresais. Kitaip tariant, tai leidžia apgauti kompiuterį galvojant, kad svetainė yra perkelta, net jei jos nėra.

  Pažvelkime, kaip pridėti savo domeno vardo įrašą pagrindiniame faile, kad jis nurodytų jūsų naują prieglobos įmonę.

  Atlikę šiuos pakeitimus galėsite pasiekti savo naujojo kompiuterio failus naudodami savo domeno vardą, o likęs pasaulis vis tiek pateks į jūsų svetainę iš senojo kompiuterio. Tai užtikrina 100% veikimo laikas.

  Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, yra rasti naujojo žiniatinklio prieglobos serverio IP adresą. Norėdami tai sužinoti, turite prisijungti prie „cPanel“ prietaisų skydelio ir kairiojoje šoninėje juostoje spustelėti išplėsti statistikos nuorodą. Jūsų serverio adresas bus nurodytas kaip Bendras IP adresas.

  Kai kuriose žiniatinklio prieglobos įmonėse šią informaciją rasite skiltyje „Informacija apie sąskaitą“.

  Raskite bendrą IP adresą

  Kitame veiksme „Windows“ vartotojams reikia pereiti į Programos »Visos programos» Priedai, Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Notepad ir pasirinkite Run as Administrator.

  Pasirodys „Windows UAC“ raginimas, ir norėdami paleisti „Notepad“ su administratoriaus teisėmis turite spustelėti Taip.

  „Notepad“ ekrane eikite į Failas »Atidaryti tada eikite į aplanką C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc. Iš šio aplanko pasirinkite pagrindinio kompiuterio failą ir atidarykite jį.

  Jei naudojate „Mac“, turite atidaryti programą „Terminal“ ir įvesti šią komandą, kad galėtumėte redaguoti pagrindinio kompiuterio failą:

  sudo nano / privatūs / etc / hostai

  „Windows“ ir „Mac“ vartotojams pagrindinio kompiuterio failo apačioje turite įvesti nukopijuotą IP adresą ir tada įvesti savo domeno vardą. Kaip šitas:

  192.168.1.22 www.example.com

  Įsitikinkite, kad pakeitėte IP adresą tokiu, kurį nukopijavote iš „cPanel“ ir „example.com“, savo domeno pavadinimu.

  Baigę išsaugokite pakeitimus.

  Dabar galite pasiekti savo naujojo kompiuterio failus naudodamiesi savo kompiuterio domeno pavadinimu.

  Svarbu: Nepamirškite anuliuoti pakeitimų, kuriuos atlikote prieglobos faile, baigę perkėlimą (6 veiksmas).

  5 žingsnis: MySQL duomenų bazės sukūrimas jūsų naujame pagrindiniame kompiuteryje

  Prieš paleisdami diegimo programą naujame pagrindiniame kompiuteryje, savo naujojoje prieglobos paskyroje turėsite sukurti „MySQL“ duomenų bazę. Jei jau sukūrėte „MySQL“ duomenų bazę, tada galite pereiti prie kito veiksmo.

  Duomenų bazės kūrimas „cPanel“

  Eikite į savo naujos prieglobos paskyros „cPanel“ informacijos suvestinę, slinkite žemyn iki duomenų bazių skyriaus ir spustelėkite „MySQL“ duomenų bazių piktogramą.

  „MySQL“ duomenų bazės „cPanel“

  Pamatysite lauką naujai duomenų bazei sukurti. Įveskite savo duomenų bazės pavadinimą ir spustelėkite mygtuką „Kurti duomenų bazę“.

  Naujos duomenų bazės kūrimas

  Sukūrę „MySQL“ duomenų bazę, turite slinkti žemyn iki „MySQL vartotojų“ skyriaus.

  Tada pateikite naujo vartotojo vartotojo vardą ir slaptažodį ir spustelėkite mygtuką „Sukurti vartotoją“.

  Sukurkite „MySQL“ vartotoją

  Po to šį vartotoją turite įtraukti į savo duomenų bazę. Tai suteiks ką tik sukurtą vartotojo vardą, visus leidimus dirbti toje duomenų bazėje.

  Tai galite padaryti slinkdami žemyn iki skyriaus „Pridėti vartotoją prie duomenų bazės“. Tiesiog išskleidžiamajame meniu šalia vartotojo pasirinkite duomenų bazės vartotoją, kurį sukūrėte, tada pasirinkite duomenų bazę ir spustelėkite mygtuką Pridėti.

  Įtraukite vartotoją į duomenų bazę

  Dabar jūsų duomenų bazė yra paruošta naudoti su „WordPress“. Būtinai atkreipkite dėmesį į duomenų bazės pavadinimą, vartotojo vardą ir slaptažodį. Jums reikės šios informacijos atliekant kitą veiksmą.

  6 veiksmas: pradėkite kopijavimo priemonės perkėlimo procesą

  Dabar esame pasirengę paleisti diegimo programą. Naršyklės lange eikite į šį adresą, pakeisdami example.com savo domeno pavadinimu:

  http://www.example.com/installer.php

  Inicijuota kopijavimo priemonės diegimo programa

  Diegimo programa atliks keletą bandymų ir parodys „išlaikytas“ šalia archyvavimo ir patvirtinimo testų.

  Jūs turite patikrinti sąlygas & sąlygų žymės langelį ir tęskite spustelėdami mygtuką Kitas.

  Dabar jūsų bus paprašyta įvesti savo „MySQL“ pagrindinį kompiuterį, duomenų bazės pavadinimą, vartotojo vardą ir slaptažodį.

  Tikėtina, kad jūsų kompiuteris bus localhost. Po to įvesite duomenis apie duomenų bazę, kurią sukūrėte atlikdami ankstesnį veiksmą.

  Prisijunkite prie duomenų bazės

  Jei norite įsitikinti, kad teisingai įvedėte teisingą informaciją, galite spustelėti mygtuką „Testuoti duomenų bazę“.

  Jei kopijavimo aparatas gali prisijungti, tada pamatysite eilutę, prasidedančią raide Pass. Priešingu atveju matysite išsamią duomenų bazės ryšio klaidos informaciją.

  Norėdami tęsti, spustelėkite kitą mygtuką.

  Kopijuoklis dabar importuos jūsų „WordPress“ duomenų bazę iš archyvo ZIP į naują duomenų bazę.

  Tada jis paprašys atnaujinti svetainės URL arba kelią. Kadangi nekeičiate domenų vardų, čia NEGALITE nieko keisti.

  Norėdami tęsti, tiesiog spustelėkite kitą mygtuką.

  Kopijavimo įrenginys atliks paskutinius veiksmus ir parodys prisijungimo mygtuką.

  Dublikatoriaus svetainės perkėlimas baigtas

  Dabar galite prisijungti prie savo „WordPress“ svetainės naujame pagrindiniame kompiuteryje ir įsitikinti, kad viskas veikia taip, kaip tikėtasi.

  7 veiksmas: atnaujinkite savo domeno vardo serverius (DNS)

  Šiuo metu jūs sukūrėte visą savo „WordPress“ duomenų bazės ir failų kopiją naujajame prieglobos serveryje, tačiau domenas vis tiek nurodo į jūsų senąją žiniatinklio prieglobos paskyrą.

  Norėdami atnaujinti domeną, turite perjungti savo DNS vardų serverius. Tai užtikrins, kad jūsų vartotojai pateks į naują jūsų svetainės vietą, kai įvesite domeną į savo naršykles.

  Jei užregistravote savo domeną pas savo prieglobos teikėją, tada geriausia domeną perkelti į naują pagrindinį kompiuterį. Jei naudojote domenų registratorių, pvz., Domain.com, GoDaddy ir kt., Turite atnaujinti savo vardų serverius.

  Jums reikės DNS vardų serverio informacijos iš jūsų naujojo žiniatinklio prieglobos. Paprastai tai yra keletas URL, kurie atrodo taip:

  ns1.hostname.com
  ns2.hostname.com

  Šio vadovo dėlei mes jums parodysime, kaip pakeisti DNS vardų serverius naudojant GoDaddy.

  Priklausomai nuo jūsų domeno registratoriaus ar žiniatinklio prieglobos, ekrano kopijos gali atrodyti skirtingai. Tačiau pagrindinė sąvoka yra ta pati.

  Turite ieškoti domenų valdymo srities ir tada ieškoti vardų serverių. Jei jums reikia pagalbos atnaujinant vardų serverius, galite kreiptis į savo interneto prieglobos įmonę.

  Norėdami naudotis „GoDaddy“, turite prisijungti prie savo „GoDaddy“ paskyros ir paspausti Domenai.

  Po to turite spustelėti mygtuką Tvarkyti šalia domeno vardo, kurį norite pakeisti.

  Tvarkyti domeną

  Norėdami tęsti, skiltyje „Papildomi nustatymai“ turėsite spustelėti „Tvarkyti DNS“.

  Tvarkykite DNS

  Toliau turite slinkti žemyn iki skyriaus „Vardų serveriai“ ir spustelėti keitimo mygtuką.

  Keisti vardų serverius

  Pirmiausia turėsite pakeisti vardų serverio tipo išskleidžiamąjį meniu iš „Numatytasis“ į „Tinkintas“. Po to galite užpildyti savo naujojo prieglobos teikėjo informaciją skiltyje „Nameservers“.

  DNS vardų serverių atnaujinimas

  Nepamirškite spustelėti mygtuką išsaugoti, kad išsaugotumėte pakeitimus.

  Jūs sėkmingai pakeitėte vardų serverius savo domene. DNS pakeitimai gali užtrukti nuo 4 iki 48 valandų, kad jie būtų pritaikyti visiems vartotojams.

  Kadangi jūsų turinys yra tas pats, kaip senajame, ir naujajame, jūsų vartotojai nematytų jokio skirtumo. „WordPress“ perkėlimas bus sklandus be jokių prastovų.

  Norėdami būti saugūs, rekomenduojame palaukti, kol atšauksite savo senąją prieglobos sąskaitą, iki 7 dienų po perkėlimo.

  Dažnai užduodami klausimai

  Čia yra keletas klausimų, kuriuos daugelis mūsų vartotojų užduoda, perkeldami „WordPress“ iš vieno pagrindinio kompiuterio į kitą.

  1. Ar galiu prisiregistruoti naujoje prieglobos paskyroje neįregistravęs domeno vardo?

  Taip, jūs galite absoliučiai užsiregistruoti prieglobos paskyroje neįregistravę domeno vardo.

  Domeno vardas ir priegloba yra dvi skirtingos paslaugos, ir jums nebūtinai reikia registruoti domeno vardą, kai prisiregistruojate į naują pagrindinį kompiuterį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų vadovą apie skirtumą tarp domeno vardo ir žiniatinklio prieglobos.

  Kai kurie prieglobos paslaugų teikėjai paprašys jūsų pasirinkti domeno vardą kaip pirmąjį žingsnį perkant prieglobą. Jie taip pat leis įvesti domeno vardą, jei tokį jau turite.

  2. Ar man reikia perduoti savo domeno vardą naujajam pagrindiniam kompiuteriui?

  Ne, jums nereikia perkelti savo domeno vardo į naują pagrindinį kompiuterį. Tačiau perkėlę savo domeno vardą į savo naują prieglobą, bus lengviau atnaujinti ir valdyti naudojant tą pačią informacijos suvestinę kaip ir jūsų naują prieglobos sąskaitą..

  Norėdami daugiau sužinoti šia tema, skaitykite mūsų pagrindinį domenų vardų ir jų veikimo vadovą.

  3. Kaip ištaisyti klaidą nustatant duomenų bazės jungties klaidą kopijavimo priemonėje?

  Jei kopijavimo priemonėje matote prisijungimo prie duomenų bazės arba duomenų bazės klaidą, greičiausiai to priežastis yra ta, kad įvedėte neteisingą informaciją apie savo duomenų bazės ryšį.

  Įsitikinkite, kad jūsų duomenų bazės vardas, MySQL vartotojo vardas ir slaptažodis yra teisingi. Kai kurios žiniatinklio prieglobos įmonės nenaudoja „localhost“ kaip savo „MySQL“ serverių pagrindinio kompiuterio. Tokiu atveju turėsite paprašyti žiniatinklio prieglobos aptarnaujančio personalo pateikti teisingą informaciją.

  4. Kaip patikrinti, ar mano svetainė įkeliama iš naujojo kompiuterio?

  Yra keli internetiniai įrankiai, kurie leidžia pamatyti, kas prižiūri svetainę. Perkėlę savo svetainę į naują pagrindinį kompiuterį, galėsite naudoti bet kurį iš šių įrankių ir jie jums parodys žiniatinklio prieglobos įmonės, kurioje yra jūsų svetainė, pavadinimą..

  Jei jau seniai perėjote savo svetainę ir pakeitėte savo domeno vardų serverį (DNS), gali būti, kad jūsų svetainė vis tiek gali būti įkelta iš senojo kompiuterio. Domeno vardo pakeitimas gali užtrukti iki 48 valandų, kad jis būtų visiškai išplėstas.

  5. Ar turiu ištrinti visus failus ar duomenis iš senojo kompiuterio?

  Keisdami prieglobos įmones, rekomenduojame bent savaitę saugoti savo senąją svetainę. Po to galėsite ištrinti failus iš senosios žiniatinklio prieglobos. Jei atšauksite savo sąskaitą, žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas ištrins visus jūsų duomenis pagal jų politiką.

  6. Kiek laiko turėčiau aktyvuoti savo sąskaitą sename pagrindiniame tinkle?

  Perkėlę savo svetainę į naują pagrindinį kompiuterį ir neturėdami jokių kitų svetainių, kurios būtų priglobtos pas seną žiniatinklio prieglobą, galite atšaukti senąją žiniatinklio prieglobos paskyrą..

  Tačiau kai kuriais atvejais galbūt jau sumokėjote jiems už metinį prieglobą. Turėtumėte patikrinti jų grąžinimo politiką, kad sužinotumėte, ar jums gali būti grąžinta bet kokia suma atšaukus.

  7. Kaip perkelti „WordPress“ svetainę su SSL / HTTP?

  Turėsite įdiegti SSL sertifikatą naujame prieglobos paslaugų teikėjui. Po to galėsite atlikti tuos pačius veiksmus, kurie buvo paminėti aukščiau. Tiesiog įsitikinkite, kad URL naudojate HTTP, pvz., Https://example.com

  8. Premija: nemokamas naujojo jūsų kompiuterio perkėlimas į svetainę

  Jei norite pakeisti žiniatinklio prieglobą, tačiau aukščiau išvardyti veiksmai neatrodo pernelyg sudėtingi, galite pasirinkti šiuos teikėjus, kurie perkels jūsų svetainę už jus.

  „SiteGround“, „InMotion Hostingas“ ir „WP ​​Engine“ siūlo nemokamą svetainių perkėlimą „WPBeginner“ vartotojams.

  Tikimės, kad šis žingsnis po žingsnio vadovas padėjo jums perkelti „WordPress“ į savo naująjį pagrindinį kompiuterį be jokių prastovų. Jei susiduriate su problemomis, susijusiomis su „WordPress“ perkėlimu, tada perskaitykite mūsų vadovą apie dažniausiai pasitaikančias „WordPress“ klaidas ir kaip jas ištaisyti.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map