Kaip pridėti “Facebook” mygtuką kaip “WordPress”

Ar norite pridėti „Facebook Like“ mygtuką „WordPress“? „Facebook“ yra didžiausia socialinės žiniasklaidos platforma pasaulyje. Naudodamiesi mygtuku „Facebook“, „Like“ galite leisti vartotojams „Like“ ir bendrinti jūsų turinį „Facebook“. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip pridėti „Facebook Like“ mygtuką „WordPress“.


„Facebook“ mygtukas, skirtas „WordPress“

1 būdas: Neautomatiškai pridėkite „Facebook“ mygtuką kaip „WordPress“

Šis metodas reikalauja, kad kodą pridėtumėte tiesiogiai „WordPress“. Jei to dar nepadarėte anksčiau, peržiūrėkite mūsų pradedančiųjų vadovą, kaip įklijuoti fragmentus iš interneto į „WordPress“..

Pirmiausia turite apsilankyti „Like“ mygtuko puslapyje „Facebook“ kūrėjų svetainėje ir slinkti žemyn iki skyriaus „Patinka mygtuko konfigūravimo priemonė“.

Patinka mygtuko nustatymai

Naudokite konfigūraciją, kad pasirinktumėte mygtuko „Patinka“ išdėstymą ir dydį. Žemiau pamatysite mygtuko „Patinka“ peržiūrą.

Galite palikti URL lauką tuščią, nes dinamiškai užpildysime URL „WordPress“.

Kai būsite patenkinti peržiūra, spustelėkite mygtuką „Gauti kodą“.

Tai atvers iššokantis langas, kuriame „JavaScript SDK“ skirtuke bus parodyti du kodo fragmentai.

„Facebook“ mygtuko kodo generatorius

Nukopijuokite pirmąjį kodo fragmentą ir pridėkite jį prie savo „WordPress“ temos antraštės.php failo iškart po žymos.

Tada turite nukopijuoti antrą kodo dalį ir įklijuoti ją į savo „WordPress“ temos šabloninius failus, kur norite iš tikrųjų rodyti mygtuką Patinka..

Greičiausiai norėsite jį pridėti prie single.php, archive.php, page.php ir kt. Tačiau jei jūsų „WordPress“ tema naudoja turinio šablonus, tada turėsite jį pridėti prie turinio šablonų..

Atminkite, kad jei tiesiogiai pridėsite šiuos kodo fragmentus prie savo „WordPress“ temos, tada, kai atnaujinsite temą, jie bus perrašyti..

To galite išvengti sukūrę vaiko temą ir pridėdami šiuos kodo fragmentus į vaiko temos šablonus.

2 būdas: naudodami papildinį pridėkite „Facebook Like Button“ į „WordPress“

Šiame metode mes naudosime „WordPress“ papildinį, kad pridėtume „Facebook Like“ mygtuką. Šis metodas yra daug lengvesnis ir rekomenduojamas pradedantiesiems.

Pirmiausia turite įdiegti ir suaktyvinti „WP Like Button“ papildinį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Suaktyvinus, papildinys pridės naują meniu elementą, pažymėtą WP Like Button, savo „WordPress“ administratoriaus juostoje. Spustelėję jį pateksite į papildinio nustatymų puslapį.

WP Like Button nustatymai

Pirmiausia turite pasirinkti vietą, kurioje norite rodyti mygtuką „Patinka“, ir pasirinkti, ar mygtukas turi būti reaguojantis į mobilųjį telefoną, ar ne.

Tada turite pateikti „Facebook“ programos ID arba vartotojo, turinčio prieigą prie „Facebook“ įžvalgų, „Admin ID“. Čia galite naudoti savo „Facebook“ vartotojo vardą arba ID.

Pagal numatytąjį vaizdo nustatymą galite įkelti vaizdą, kuris bus naudojamas, kai įraše ar puslapyje nėra „Facebook“ miniatiūros. Palikite šią parinktį, vėliau šiame straipsnyje parodysime, kaip nustatyti „Facebook“ miniatiūrą.

Skiltyje „Kas patinka“ turite pasirinkti „Kiekvienas puslapis / įrašas turės savo mygtuką„ patinka “. Po to turite pasirinkti „Facebook“ mygtuko išdėstymą, lygiavimą, kalbą.

Puslapio apačioje galėsite pamatyti apžvalgą, kaip mygtukas pasirodys jūsų svetainėje.

Baigę spustelėkite mygtuką „Išsaugoti nustatymus“, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Tai viskas, dabar galite apsilankyti savo „WordPress“ svetainėje ir pamatysite kiekvieno įrašo mygtuką „Patinka“.

„Like“ mygtukas „WordPress“

Kas yra atviro grafiko meta duomenys? Kaip jį pridėti „WordPress“

„Open Graph“ meta duomenys padeda „Facebook“ rinkti meta informaciją apie puslapį ar įrašą jūsų „WordPress“ svetainėje. Šiuos duomenis sudaro miniatiūra, žinutė / puslapio pavadinimas, aprašymas ir autorius.

„Facebook“ yra gana protingas, norėdamas pritraukti pavadinimo ir aprašymo laukus. Tačiau, jei jūsų įraše yra daugiau nei vienas atvaizdas, kartais jame rodoma neteisinga miniatiūra, kai straipsnis pasidalinamas.

Jei jau naudojate „Yoast“ SEO įskiepį, tai galite lengvai ištaisyti apsilankę SEO »Socialiniai puslapyje ir spustelėję „Facebook“ skirtuką.

„Facebook“ atviras grafikas

Norėdami gauti daugiau informacijos ir alternatyvius būdus, kaip pridėti atviro grafiko meta duomenis, skaitykite mūsų vadove, kaip pridėti „Facebook Open Graph“ meta duomenis „WordPress“..

Tai viskas, tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti pridėti „Facebook Like“ mygtuką „WordPress“. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų 10 geriausių „Facebook“ patarimų ir vadovėlių, skirtų „WordPress“ vartotojams, sąrašą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me