Kaip pridėti skambinimo spustelėjimo mygtuką „WordPress“ (žingsnis po žingsnio)

Ar norite „WordPress“ pridėti mygtuką „Spustelėti ir skambinti“? Kai vis daugiau žmonių lankosi jūsų svetainėje naudodamiesi savo išmaniaisiais telefonais, pridėję mygtuką „skambinti skambindami“, jiems bus lengviau susisiekti su jumis. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip lengvai pridėti mygtuką „Spustelėti ir skambinti“ savo „WordPress“ svetainėje.


„WordPress“ mygtuko „Skambučiai“ pridėjimas

Kodėl „WordPress“ reikia pridėti mygtuką „Spustelėti ir skambinti“

Daugelis smulkaus verslo svetainių priklauso nuo to, ar klientai kreipiasi į juos norėdami gauti kainų pasiūlymų, informacijos prieš pardavimą ar palaikymo.

Štai kodėl visiems svetainių savininkams rekomenduojame pridėti kontaktinę formą.

Tačiau, atsižvelgiant į pramonės šaką, kai kurie vartotojai gali norėti iš karto pasikalbėti su asmeniu.

Didėjant žiniatinklio mobiliesiems srautams visame pasaulyje, dažnai vartotojams yra patogiau tiesiog skambinti ir skambinti ir gauti reikiamą informaciją.

Jei tik pradedate verslą, tada rekomenduojame pasidomėti profesionalių verslo telefono paslaugų teikėjais, kad galėtumėte atlikti skambučių peradresavimą, dalytis numeriais su darbuotojais ir atsiliepti į skambučius naudodamiesi mobiliaisiais telefonais iš bet kurios vietos (o ne fiksuotojo telefono ryšio)..

Atsižvelgiant į tai, pažiūrėkime, kaip lengvai pridėti „skambinimo spustelėjimo“ mygtuką „WordPress“.

Video pamoka

Prenumeruokite „WPBeginner“

Jei vaizdo įrašas jums nepatinka ar jums reikia daugiau instrukcijų, toliau skaitykite.

1 būdas. „WordPress“ mygtuko „Spustelėkite, jei norite skambinti“ pridėjimas naudojant papildinį

Šis metodas yra lengvesnis ir rekomenduojamas visiems vartotojams. Tai leidžia lengvai sukurti mygtuką „Skambučiai“ Gutenberge, „Classic“ redaktoriuje, „WordPress“ šoninės juostos valdiklyje ir net lipnų slankiojantį skambučio mygtuką..

Pirmiausia turite įdiegti ir suaktyvinti „WP Call Button“ papildinį savo svetainėje. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Aktyvavus reikia apsilankyti Nustatymai »WP skambučio mygtukas puslapis, skirtas konfigūruoti papildinio nustatymus.

„WordPress“ skambučio mygtukas

Pirmasis nustatymų puslapis yra skirtas dažniausiai reikalaujamai funkcijai „Sticky Call Button“, kuri su vartotoju slenka naršant jūsų svetainę..

Ši ypatingai optimizuota funkcija padeda sulaukti daugiau skambučių ir greičiau uždaryti daugiau sandorių.

Pirmiausia turite įvesti savo įmonės telefono numerį, kuriuo norite, kad žmonės skambintų. „WP Call Button“ papildinys naudoja išmaniojo telefono lauką, tai reiškia, kad galite tiesiog pasirinkti savo šalį ir jis automatiškai pridės tinkamo formato šalies kodą..

Pastaba: Jei neturite įmonės telefono numerio, galite jį gauti iš „Nextiva“. Tai įmonė, kurią naudojame savo verslo VoIP telefonui.

Tada turite galimybę pridėti skambučio mygtuko tekstą, pasirinkti padėties nustatymą ir mygtuko spalvą.

Pagal numatytuosius nustatymus visuose puslapiuose ir visuose įrenginiuose papildinys pridės mygtuką „Skambučiai“. Tačiau jūs turite galimybę parodyti tik tam tikruose puslapiuose arba rodyti tik mobiliuosius įrenginius.

Baigę spustelėkite viršuje esantį aktyvinimo mygtuką, tada spustelėkite mygtuką Įrašyti pakeitimus, kad išsaugotumėte nustatymus.

Po to galite apsilankyti savo svetainėje ir pamatyti, kaip veikia skambinimo mygtukas.

„WordPress“ spustelėjimo mygtukas

Jei norite pridėti statinio skambučio mygtuką savo „WordPress“ kontaktų puslapyje, apie puslapį ar bet kurį kitą įrašą / puslapį, turite dvi galimybes.

Jei naudojate naująjį „WordPress“ bloko rengyklę, tiesiog sukurkite arba redaguokite esamą puslapį. Tada turite pridėti „WP Call Button“ bloką spustelėdami „+“ piktogramą.

Skambinkite mygtuką Gutenbergui

„WordPress“ skambučio mygtukų bloke yra daugybė tinkinimo parinkčių, tokių kaip galimybė pritaikyti mygtuko spalvą, mygtuko tekstą, šrifto dydį ir galimybė parodyti ar paslėpti telefono piktogramą..

Kai pridėsite mygtuką, jis leis vartotojams spustelėti ir paskambinti jūsų telefono numeriu, kurį nurodėte „WP Call Button“ nustatymų puslapyje..

Dabar, jei naudojate „WordPress“ klasikinį redaktorių, turite naudoti „Static Call Button“ generatorių, kad gautumėte trumpąjį kodą..

Tiesiog eik į Nustatymai »WP skambučio mygtukas ir spustelėkite viršuje esantį „Static Call Button“ meniu.

„WordPress“ skambučio mygtuko trumpasis kodas

Toliau galite tinkinti skambučio mygtuko tekstą, spalvą ir pasirinkti, ar norite rodyti, ar slėpti telefono piktogramą. Po to tiesiog nukopijuokite žemiau esantį trumpąjį kodą ir įklijuokite jį įrašo ar puslapio viduje, kur norite jį pridėti.

„WP Call Button“ papildinys taip pat leidžia pridėti skambučio mygtuką savo svetainės šoninėje juostoje naudojant šoninės juostos valdiklį.

Norėdami tai padaryti, turite eiti Išvaizda »Valdikliai ir vilkite „WP Call Button“ valdiklį į savo valdikliui parengtą sritį.

„WordPress“ skambučio mygtuko šoninės juostos valdiklis

Šis valdiklis leidžia jums pridėti valdiklio pavadinimą ir aprašą. Norėdami tinkinti skambučio mygtuko ir skambučio mygtuko tekstą, galite spustelėti nuorodą Išplėstiniai nustatymai.

Perskaitę tai, greičiausiai pamatysite, kodėl WP skambučio mygtukas yra pats lengviausias ir išsamiausias „WordPress“ mygtuko „skambinti“ mygtukas, papildantis rinką..

Geriausia yra tai, kad jis yra 100% nemokamas ir integruotas su „Google Analytics“.

Viskas, ką jums reikia padaryti, yra naudoti „MonsterInsights“ papildinį ir jis automatiškai stebės, kiek žmonių spustelėjo jūsų skambučio mygtuką ir kurie puslapiai sulaukia daugiausiai potencialių klientų, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į tai, kas dirba jūsų verslui plėsti.!

2 būdas. Neautomatiškai pridėkite „Click to Call“ mygtuką „WordPress“

Šis metodas leidžia rankiniu būdu pridėti mygtukus „skambinti spustelėjus“ ir nuorodas bet kurioje „WordPress“ svetainės vietoje.

Paprasčiausias būdas prie telefono pridėti spustelėjamą telefono numerį, pridedant juos taip:

+1 (555) 555-1212

Paskambink man

Šios nuorodos atvers telefono programą mobiliuosiuose įrenginiuose. Staliniuose kompiuteriuose „Mac“ vartotojai matys parinktį atidaryti saitą „Facetime“, tuo tarpu „Windows 10“ vartotojai matys galimybę atidaryti ją per „Skype“..

Taip pat galite naudoti HTML, norėdami pridėti vaizdą arba piktogramą šalia teksto, į kurį reikia skambinti, nuorodos.

Pažvelkime, kaip tai padaryti.

Pirmiausia turite apsilankyti Žiniasklaida »Pridėti naują puslapyje ir įkelkite norimą naudoti vaizdą. Įkėlę vaizdą, norėdami tęsti, turite spustelėti nuorodą „Redaguoti“.

Įkelti telefono piktogramą

Tai padės redaguoti medijos ekraną, kuriame reikia nukopijuoti failo URL. Jums to reikės kitame etape.

Dabar galite redaguoti įrašą, puslapį arba pasirinktinį HTML valdiklį, kuriame norite rodyti telefono, į kurį skambinama spustelėjus, piktogramą. Redagavimo srityje dabar galite pridėti telefono piktogramos vaizdą, įklijuotą į „tel:“ saitą.

Paskambink mums

Baigę galite apsilankyti savo svetainėje, kad pamatytumėte spustelėjimo ir skambinimo saitą su jūsų įkeltu vaizdu.

Spustelėkite, jei norite skambinti, su vaizdo piktograma

Tai galite dar labiau tinkinti pridėdami daugiau teksto prieš arba po nuorodos ir naudodami pasirinktinę CSS.

Spustelėkite skambinimo mygtuką, kuriame yra daugiau teksto ir CSS stiliaus

Spustelėkite, jei norite skambinti, pridėjimas prie „WordPress“ naršymo meniu

Savo „WordPress“ naršymo meniu taip pat galite pridėti spustelėjimo „skambinti“ saitą.

Tiesiog eik į Išvaizda »Meniu puslapyje ir dešiniajame stulpelyje spustelėkite pasirinktinių nuorodų skirtuką. Dabar telefono numerį galite pridėti nuorodos lauke tokiu formatu:

tel: +155555555

Po to pridėkite norimą rodyti tekstą ir spustelėkite mygtuką „Pridėti į meniu“.

Į naršymo meniu pridėkite spustelėjimo „skambinti“ saitą

Tada apsilankykite savo svetainėje, kad pamatytumėte, kaip veikia jūsų spustelėjimo, kad skambintumėte.

Skambučio nuoroda naršant

Norite pridėti vaizdo piktogramą šalia savo spustelėti ir skambinti nuorodos naršymo meniu? Žr. Mūsų straipsnį apie tai, kaip „WordPress“ pridėti vaizdo piktogramas su naršymo meniu.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti pridėti spustelėjimo ir skambinimo mygtuką „WordPress“. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų vadovą, kaip sukurti nemokamą verslo el. Pašto adresą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me