Kaip sukurti nukreipimo puslapį naudojant WordPress

Ar norite sukurti pasirinktinį nukreipimo puslapį savo „WordPress“ svetainėje? Nukreipimo puslapiai padeda įmonėms paversti svetainių lankytojus klientais ir klientais. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip lengvai sukurti nukreipimo puslapį „WordPress“.


Nukreipimo puslapio kūrimas naudojant „WordPress“

Kas yra nukreipimo puslapis?

Nukreipimo puslapis yra specialiai sukurtas puslapis, skirtas padidinti pardavimus arba generuoti potencialius klientus verslui. Jis naudojamas mokamose rinkodaros, el. Pašto ir socialinės žiniasklaidos kampanijose. Iš šių šaltinių atvykę vartotojai pirmiausia nusileis į šį puslapį, todėl jis vadinamas nukreipimo puslapiu.

Kuo skiriasi pagrindinis puslapis nuo nukreipimo puslapio??

Pagrindinis puslapis yra pagrindinis jūsų svetainės puslapis ir tai, ką vartotojai matys įvedę jūsų domeno vardą į savo naršyklę. Kita vertus, nukreipimo puslapis gali būti atskiras puslapis, kuriame dauguma lankytojų nukreipia iš mokamo ar trečiųjų šalių srauto šaltinių.

Pagrindinis puslapis yra skirtas lankytojams domėtis jūsų svetaine, tyrinėti kitus puslapius, naršyti produktus ar prisiregistruoti. Jis turi daugiau nuorodų ir suteikia vartotojams daugiau pasirinkimo galimybių.

Kita vertus, nukreipimo puslapis yra sukurtas konversijai. Jame yra mažiau nuorodų ir jis yra skirtas vartotojams priimti sprendimus dėl pirkimo ar pateikti informaciją ateityje.

Paprastai jūsų svetainė gali turėti tik vieną pagrindinį puslapį, tačiau skirtingoms kampanijoms galite sukurti tiek, kiek norite. Pavyzdžiui:

 • Jūsų mokamų reklamos kampanijų nukreipimo puslapis
 • Lankytojai iš konkrečių srauto šaltinių, tokių kaip el. Pašto adresai, socialinė žiniasklaida ir kita
 • Naudotojai, nusileidę konkretaus produkto ar paslaugos puslapyje
 • ir daug daugiau…

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime, kaip sukurti gražų tinkintą nukreipimo puslapį „WordPress“. Mes parodysime du sprendimus, ir jūs galite pasirinkti sau tinkamiausią.

Nukreipimo puslapio kūrimas naudojant „WordPress“ naudojant „Beaver Builder“

„Beaver Builder“ yra vienas iš geriausių „WordPress“ nukreipimo puslapio papildinių. Tai leidžia lengvai sukurti nukreipimo puslapį naudojant paruoštus šablonus, kuriuos galite modifikuoti paprastais nuvilkimo įrankiais.

Pirmiausia turite įdiegti ir suaktyvinti „Beaver Builder“ papildinį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Aktyvavus reikia apsilankyti Nustatymai »Bebrų kūrėjas puslapis, skirtas konfigūruoti papildinio nustatymus.

„Bebrų statytojo“ licencija

Skirtuke Licencija spustelėkite mygtuką „Įvesti licencijos raktą“, kad pridėtumėte savo licencijos raktą. Šią informaciją galite rasti savo paskyroje „Beaver Builder“ svetainėje.

Kitas, jums reikia eiti į Puslapiai »Pridėti naują puslapyje, kad sukurtumėte savo pirmąjį nukreipimo puslapį. Daugelyje „WordPress“ temų dabar yra puslapio kūrimo priemonė arba viso pločio šablonas. Šie šablonai skirti dirbti su puslapių kūrimo priemonės papildiniais.

Jei jūsų temoje nėra tokio šablono, galite sukurti jį patys. Norėdami gauti išsamias instrukcijas, skaitykite mūsų vadovą, kaip sukurti viso pločio puslapį „WordPress“.

Dešiniajame stulpelyje esančiame laukelyje „Puslapio atributai“ pasirinkite puslapio kūrimo priemonę arba viso pločio šabloną ir dabar išsaugokite savo puslapį, kad pritaikytumėte pakeitimus.

Pasirinkite šabloną

Dabar esate pasirengę sukurti nukreipimo puslapį. Spustelėkite skirtuką „Bebrų kūrėjas“ virš įrašų redagavimo priemonės, kad paleistumėte statybininko sąsają.

Paleiskite „Beaver Builder“

Atidarys „Beaver Builder“ su esamu puslapio šablonu. Viršutiniame dešiniajame ekrano kampe turite spustelėti mygtuką Pridėti ir perjungti į šablonų skirtuką.

Pasirinkite šabloną

„Beaver Builder“ yra su keliais paruoštais šablonais. Išskleidžiamajame grupės meniu pasirinkite „Nukreipimo puslapiai“ ir pasirinkite šabloną, kuris atrodo panašus į jūsų mintis..

Kai pasirinksite šabloną, „Beaver Builder“ įkels jį peržiūros lange.

Pažymėkite ir spustelėkite, jei norite redaguoti

Dabar galite pažymėti ir spustelėti bet kurį elementą, kad galėtumėte jį redaguoti. Galite pakeisti tekstą, pakeisti fono spalvą ar paveikslėlius, reguliuoti eilučių ir stulpelių plotį ir aukštį.

Galite pridėti arba pašalinti turinio elementus iš savo šablono. Tiesiog spustelėkite mygtuką Pridėti ir perjunkite į eilučių skirtuką. Galite pridėti vieną arba kelis stulpelius.

Pridėkite eilučių prie nukreipimo puslapio

Pridėję eilutę, perjunkite į modulių skirtuką. Moduliai yra turinio elementai, kuriuos galite įtraukti į savo nukreipimo puslapį. „Bebrų kūrėjas“ turi visus būtiniausius modulius, įskaitant tekstą, antraštes, mygtukus, vaizdo įrašą, garsą, animacinį laikmačio laikmatį ir dar daugiau.

Įtraukite modulius į savo šabloną

Kai būsite patenkinti dizainu, galite spustelėti mygtuką „Atlikta“ viršuje ir išsaugoti arba paskelbti savo puslapį.

Išsaugokite arba paskelbkite nukreipimo puslapį

Dabar galite apsilankyti puslapyje ir pamatyti, kaip veikia nukreipimo puslapis. Nesijaudinkite, jei norite ką nors pakoreguoti, pridėti ar pašalinti.

Peržiūrėkite nukreipimo puslapį

Nukreipimo puslapio sukūrimas „WordPress“, naudojant „Leadpages“

Švininiai puslapiai yra dar viena lengvai naudojama platforma, skirta kurti gražius nukreipimo puslapius ir įtraukti juos į savo „WordPress“ svetainę.

Skirtingai nuo „BeaverBuilder“, „LeadPages“ yra savarankiškas nukreipimo puslapio kūrėjas, tai reiškia, kad galite naudoti jį su „WordPress“ svetaine arba be jos.

Pirmiausia turite apsilankyti „Leadpages“ svetainėje ir prisiregistruoti. Po to pamatysite „Leadpages“ prietaisų skydelį, kuriame turite spustelėti mygtuką „Sukurti naują pagrindinį puslapį“.

Naujo nukreipimo puslapio sukūrimas naudojant „Leadpages“

Kitame ekrane jūsų bus paprašyta pasirinkti šabloną. „Leadpages“ yra dešimtys gražiai suprojektuotų šablonų, tvarkingai suskirstytų į skirtingas kategorijas.

Pasirinkite nukreipimo puslapio šabloną

Spustelėkite bet kurį šabloną, kad jį peržiūrėtumėte. Turite pasirinkti šabloną, kuris atrodo arčiausiai jūsų minties, tada spustelėkite mygtuką „Naudoti šį šabloną“, jei norite tęsti.

Tai paleis „Leadpages“ sąsają. Tai vilkimo sąsaja, kurioje galite tiesiog pažymėti ir spustelėti elementą, kad galėtumėte jį redaguoti.

Švino statybininkas

Dabar galite pažymėti ir spustelėti norėdami redaguoti bet kurį puslapio elementą. Galite pakeisti vaizdus, ​​tekstą, fono paveikslėlius ir dar daugiau. Iš kairiojo stulpelio taip pat galite pridėti naujų valdiklių.

Spustelėję puslapio išdėstymo skirtuką, taip pat galite sureguliuoti skirtingas nukreipimo puslapio skiltis. Tiesiog vilkite ir upuść skyrius, norėdami juos sureguliuoti puslapyje. Taip pat galite pridėti naujų skyrių arba juos pašalinti.

Nuvilkite puslapio išdėstymą

Švininiai puslapiai taip pat jungiami su keliomis trečiųjų šalių programomis, įskaitant visas populiariausias el. Pašto rinkodaros paslaugas. Tiesiog pridėkite registracijos formą į savo nukreipimo puslapį ir spustelėkite mygtuką „Pridėti integraciją“.

Pridėti integracijas

Baigę redaguoti nukreipimo puslapį, galite spustelėti paskelbimo mygtuką, kad jis taptų tiesioginis.

Po to turite spustelėti mygtuką „Skelbti parinktis“ ir perjungti į „Kitos leidimo parinktys“ skirtuką. Iš čia galite atsisiųsti „Leadpages WordPress“ papildinį.

Gaukite „WordPress“ papildinį

Tada turite pereiti į savo „WordPress“ svetainę, kad įdiegtumėte ir suaktyvintumėte papildinį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Suaktyvinę turite apsilankyti „Leadpages“ meniu, esančiame „WordPress“ administratoriaus srityje, kad prisijungtumėte prie savo „Leadpages“ paskyros.

Prisijungę eikite į Švininiai puslapiai »Pridėti naują puslapis. Čia galėsite pamatyti nukreipimo puslapį su keliomis parinktimis.

Galite paskelbti šį puslapį kaip įprastą nukreipimo puslapį, pagrindinį puslapį, pasveikinimo vartus arba 404 klaidos puslapį. Taip pat galite pasirinkti nukreipimo puslapio URL šliuzą.

Paskelbkite nukreipimo puslapį „WordPress“

Peržiūrėję parinktis, eikite į priekį ir spustelėkite mygtuką paskelbti. „Leadpages“ dabar paskelbs puslapį jūsų „WordPress“ svetainėje.

Dabar galite apsilankyti šiame savo svetainės puslapyje, kad pamatytumėte, kaip jis veikia. „Leadpages“ svetainėje galite atlikti bet kokius norimus pakeitimus. Šie pakeitimai bus rodomi jūsų svetainėje.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti sukurti nukreipimo puslapį naudojant „WordPress“. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų patarimus, kaip pritraukti daugiau srauto į savo „WordPress“ svetainę.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map