Kaip sukurti papildomus vaizdo dydžius

Praėjusį mėnesį garsiajame atvaizdo dydį pakeitusiame scenarijuje, vadinamame „TimThumb“, buvo padaryta didžiulė pažeidžiamumas. Nuo to laiko bendruomenė bendradarbiavo ir sprendė problemas. Nors „TimThumb“ yra perspektyvus pasirinkimas, mes tikime, kad „WordPress“ temos kūrėjai turėtų sutelkti dėmesį į pagrindinių funkcijų naudojimą, o ne pasikliauti trečiųjų šalių scenarijais. Šiame straipsnyje parodysime, kaip „WordPress“ pridėti papildomų vaizdo dydžių.


„WordPress“ turi įmontuotą funkciją Skelbti miniatiūras, dar žinomas kaip „Teminiai vaizdai“. Taip pat yra integruota funkcija add_image_size (), leidžianti nurodyti vaizdo dydį ir suteikti jums galimybę apkarpyti. Šių pagrindinių funkcijų naudojimas jūsų temoje iš esmės gali panaikinti trečiosios šalies scenarijaus, kaip „TimThumb“, poreikį.

Papildomų vaizdų dydžių registravimas jūsų temai

Turėsite pradėti pridėdami palaikymo miniatiūras, įdėdami šį kodą į savo failo function.php failą:

add_theme_support (‘po miniatiūros’);

Įjungę palaikymą miniatiūrose, dabar galite naudoti papildomų vaizdų dydžių registravimo funkciją, naudodami funkciją add_image_size (). Funkcija „add_image_size“ naudojama taip: add_image_size („dydžio pavadinimas“, plotis, aukštis, apkarpymo būdas);

Kodo pavyzdys gali atrodyti taip:

add_image_size (‘šoninė juosta-nykštis’, 120, 120, tiesa); // Kietojo derliaus režimas
add_image_size (‘homepage-thumb’, 220, 180); // Minkšto apkarpymo režimas
add_image_size (‘vieno posūkio nykštis’, 590, 9999); // Neriboto aukščio režimas

Dabar, jei pastebėsite, mes nurodėme tris skirtingus atvaizdų dydžius. Kiekvienas iš jų turi skirtingus režimus, tokius kaip kietas pasėlis, minkštas pasėlis ir neribotas aukštis. Taigi leiskite aprašyti kiekvieną pavyzdį ir tai, kaip galite juos panaudoti savo naudai.

„Hard Crop“ režimas – Kaip pastebėjote, po aukščio pridedama vertė „true“. Ši tikroji vertė sako „WordPress“ apkarpyti atvaizdą tokio dydžio, kokį mes apibrėžėme (šiuo atveju 120 x 120 pikselių). Tai yra metodas, kurį mes daug naudojame savo temų dizainuose, kad įsitikintume, jog viskas yra proporcinga ir ar mūsų dizainas nėra pažeidžiamas. Ši funkcija automatiškai apkarpys vaizdą iš šonų arba iš viršaus ir apačios, priklausomai nuo dydžio. Standžiojo apkarpymo neigiama pusė yra ta, kad jūs negalite valdyti, kuri vaizdo dalis rodoma.

Pataisymas pagal Mike Little – įkėlę vaizdą ir prieš įdėdami į paštą, galite spustelėti „taisyti atvaizdą“ ir iš ten pakeisti miniatiūrą ar visą atvaizdą, mastelį, pasukti ar apversti atvaizdą ir miniatiūrą pasirinkite tikslią norimą paveikslėlio dalį.

Minkšto apkarpymo režimas – Pagal numatytuosius nustatymus yra įjungtas minkštojo apkarpymo režimas, todėl po aukščio nematote jokios pridėtinės vertės. Šis metodas proporcingai sumažina vaizdą, jo neiškraipydamas. Taigi galite negauti norimų matmenų. Paprastai jis atitinka pločio matmenis, o aukščiai skiriasi atsižvelgiant į kiekvieno paveikslo proporciją. Ekrano pavyzdys atrodytų taip:

Minkšto pasėlio pavyzdys

Neriboto aukščio režimas – Kartais būna labai ilgų vaizdų, kuriuos norite naudoti kurdami savo dizainą, tačiau norite įsitikinti, kad plotis yra ribotas. Tokio tipo atvaizdą dažniausiai naudojame infografijos žinutėse. Infografika yra labai ilga ir pilna informacijos. Kietas tokio vaizdo apkarpymas viename pranešimo puslapyje nėra puiki idėja. Bet iš prigimties infografika yra platesnė nei turinio plotis. Taigi galite nurodyti plotį, kuris nesugadins jūsų dizaino, paliekant neribotą aukštį, todėl visą infografiką galima parodyti be jokių iškraipymų. Ekrano pavyzdys atrodytų taip:

Neriboto aukščio režimo pavyzdys

Papildomų vaizdo dydžių rodymas „WordPress“ tema

Dabar, kai įdėjote norimų vaizdo dydžių funkciją, galime pažiūrėti, kaip juos rodyti „WordPress“ tema. Atidarykite temos failą, kuriame norite rodyti vaizdą, ir įklijuokite šį kodą:

<?php the_post_thumbnail (‘jūsų nurodytas paveikslėlio dydis’); ?>

Pastaba: Šis bitų kodas turi būti įklijuotas pašto kilpoje.

Tai viskas, ką jūs tikrai turite padaryti, norėdami parodyti papildomus vaizdų dydžius „WordPress“ tema. Turbūt turėtumėte apvynioti jį jūsų poreikius tenkinančiu stiliumi.

Papildomų vaizdo dydžių atkūrimas

Jei to nedarote visiškai naujoje svetainėje, greičiausiai turėsite atnaujinti miniatiūras. Funkcija add_image_size () veikia tuo, kad ji generuoja dydžius tik nuo to laiko, kai buvo įtraukta į temą. Taigi visi įrašų vaizdai, kurie buvo pridėti prieš įtraukiant šią funkciją, nebus naujo dydžio. Taigi, ką mes turime padaryti, tai atkurti naują vaizdo dydį senesniems įrašams. Tai palengvina papildinys, vadinamas Regenerate Thumbnails. Įdiegus ir suaktyvinus šį papildinį, meniu pridedama nauja parinktis: Įrankiai »Regen. Miniatiūros

Atkurkite miniatiūrų papildinių ekraną

Spustelėkite Atkurti miniatiūros piktogramą ir leiskite papildiniui atlikti savo darbą.

Kitas papildinys, galintis atlikti šį darbą, yra paprastas vaizdo dydis.

Papildomų vaizdo dydžių įgalinimas jūsų skelbimo turiniui

Net jei savo temoje esate įgalinę vaizdo dydį, naudojimas ribojamas tik ta tema, kuri neturi jokios prasmės. Kuriami visi atvaizdų dydžiai, nepaisant to, kodėl gi nepadarius skelbimo autoriui galimybės jį naudoti skelbimo turinyje. Tai galite padaryti naudodami papildinį, vadinamą „Paprasto vaizdo dydžiai“.

Įdiegę ir suaktyvinę šį papildinį, naujos parinktys bus pridėtos jūsų „Nustatymai» laikmenos puslapyje. Pamatysite dydžių, kuriuos apibrėžėte savo temoje, sąrašą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pažymėti langelį, kuriame parašyta „Rodyti po įterpimo“.

Skelbti papildomus vaizdo dydžius

Pažymėję šį langelį, jūsų autorius galės naudoti papildomus dydžius įrašo turinyje.

Papildomi paveikslėlių dydžiai žinutėms

Atkreipkite dėmesį į aukščiau esantį paveikslėlį. Turime visus savo temoje apibrėžtus atvaizdų dydžius, kuriuos autoriai gali naudoti skelbimo turinyje, jei jie nori.

Paprastas vaizdo dydžių papildinys taip pat leidžia kurti pasirinktinius vaizdo dydžius tiesiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio.

Manome, kad šis metodas turėtų būti pridėtas prie geriausios praktikos pavyzdžių visiems „WordPress“ temų kūrėjams. Kokios tavo mintys?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map