Kaip sukurti smulkaus verslo svetainę – žingsnis po žingsnio (2020 m.)

Norite sukurti savo mažojo verslo svetainę, kad galėtumėte rasti naujų klientų internete? Sukurti smulkaus verslo svetainę tapo gana lengva, ir jūs galite viską padaryti patys, nesamdydami programuotojo. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip lengvai susikurti smulkaus verslo svetainę (žingsnis po žingsnio).


Sukurkite smulkaus verslo svetainę

0 žingsnis. Prieš sukurdami smulkaus verslo svetainę

Skirtingai nuo senų laikų, sukurti nedidelio verslo svetainę tapo gana lengva. Viską galite padaryti patys, nežinodami kodo ar samdydami programuotoją, vadovaudamiesi mūsų žingsnis po žingsnio vadovu.

Čia yra tai, ko išmoksite:

 • Domeno vardo pasirinkimas jūsų mažo verslo svetainei
 • Pirkimas svetainių talpinimas
 • „WordPress“ diegimas
 • Turinio kontūro sudarymas jūsų smulkaus verslo svetainėje
 • Šablono pasirinkimas norint pakeisti svetainės dizainą
 • Pridėkite daugiau funkcijų naudodami priedus ir plėtinius
 • Ištekliai, skirti gauti pagalbą ir patobulinti „WordPress“ įgūdžius

Kuri yra geriausia mažo verslo tinklalapio kūrimo platforma?

Didžiausia klaida, kurią daro dauguma pradedančiųjų, yra netinkamos platformos pasirinkimas verslo svetainei sukurti. Laimei, jūs esate čia, kad nepadarytumėte tos klaidos.

„WordPress“ yra populiariausias svetainių kūrėjas pasaulyje. Jis valdo 32% visų interneto svetainių, įskaitant milijonus smulkaus verslo svetainių visame pasaulyje.

Geriausias dalykas „WordPress“ yra tai, kad jis suteikia prieigą prie tūkstančių iš anksto paruoštų svetainių šablonų, plėtinių ir priedų. Beveik bet kokią interneto svetainę galite įsivaizduoti neišmokdami koduoti.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime, kaip lengvai sukurti nedidelio verslo svetainę naudojant „WordPress“ iš biudžeto.

1 žingsnis. Ko reikia norint sukurti smulkaus verslo svetainę

Norint sukurti smulkaus verslo svetainę, jums reikės šių trijų elementų.

 • Domeno vardas – tai bus jūsų svetainės pavadinimas, pvz., Wpbeginner.com
 • Svetainės talpinimas – tai bus jūsų svetainės namai, kur bus saugomi visi failai
 • 60 minučių jūsų laiko

Pasirengęs? Pradėkime.

2 veiksmas. Smulkaus verslo svetainės nustatymas

Yra dviejų tipų „WordPress“. „WordPress.com“, kuris yra priglobtas sprendimas, ir tada jūs turite „WordPress.org“, dar žinomą kaip savarankiškas „WordPress“. Norėdami suprasti skirtumą, skaitykite išsamų „WordPress.com“ palyginimą su „WordPress.org“.

Mes naudosime savarankišką priglobtą „WordPress.org“, nes tai suteiks jums tiesioginę prieigą prie visų „WordPress“ funkcijų, esančių laukelyje.

Kitas, norint sukurti svetainę, jums reikės domeno vardo ir „WordPress“ prieglobos.

Norėdami nustatyti savo svetainę, rekomenduojame naudoti „Bluehost“. Tai viena didžiausių hostingo kompanijų pasaulyje ir oficialiai rekomenduojama „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėja.

Paprastai už domeno vardą mokėsite 14,99 USD per metus, o svetainės priegloba prasideda nuo 7,99 USD per mėnesį. Tai yra daug pinigų, jei tik pradedate.

Laimei, „Bluehost“ sutiko pasiūlyti vartotojams nemokamą domeno vardą, nemokamą SSL ir 60% nuolaidą svetainių talpinimui. Iš esmės galite pradėti mokėti už 2,75 USD per mėnesį.

Pabandykime įsigyti domeno vardą ir prieglobą.

3 žingsnis. Domeno vardo pasirinkimas jūsų smulkaus verslo svetainei

Pirmiausia turite apsilankyti „Bluehost“ svetainėje naujame naršyklės lange ir spustelėti žalią mygtuką „Pradėkite dabar“.

Darbo su „Bluehost“ pradžia

Kitame puslapyje jūsų bus paprašyta pasirinkti kainų planą. „Basic“ ir „Plus“ planai yra populiariausias pasirinkimas tarp smulkaus verslo savininkų.

Pasirinkite planą

Spustelėkite mygtuką „Pasirinkti“, kad pasirinktumėte planą ir pereitumėte prie kito veiksmo.

Dabar jūsų bus paprašyta pasirinkti savo svetainės domeno vardą.

Savo svetainės domeno vardo pasirinkimas

Patarimai, kaip surasti domeno vardą jūsų verslo svetainei

Domenų vardai yra labai svarbūs jūsų svetainės sėkmei. Turite praleisti šiek tiek laiko pasirinkdami geriausią savo verslui domeno vardą, tačiau nenusiminkite.

  1. Laikykitės .com versijos, nes vartotojams lengviau atsiminti (žr. .Com vs .net – kas geriau)
  2. Domeno vardas turėtų būti susijęs su jūsų verslu (pvz., Stargardening.com)
  3. Jei jūsų pageidaujamas domeno vardas negalimas, pabandykite šalia jo pridėti geografinę vietą. Tai padidina jūsų domeno matomumą vietinės paieškos rezultatuose (pvz., Stargardeninghouston.com)
  4. Turėkite tai lengvai, trumpai ir lengvai tardami.

Reikia daugiau pagalbos? Peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip išsirinkti geriausią domeno vardą savo verslo svetainei.

4 rinkinys. „WordPress“ diegimas

Pasirinkę domeno vardą, jūsų paprašys įvesti savo sąskaitos informaciją, tokią kaip vardas, adresas, el. Paštas ir kt.

Žemiau pamatysite keletą papildomų hostingo parinkčių, kurias galite įsigyti. Nerekomenduojame įsigyti šių priedų iš karto, todėl eik į priekį ir panaikink jų žymėjimą. Jei reikia, visada galėsite juos pridėti vėliau.

Atžymėkite prieglobos priedų žymėjimą

Tada, norėdami baigti pirkimą, turėsite pridėti savo mokėjimo informaciją.

Baigę pirkinį, gausite el. Laišką su informacija apie prisijungimą prie žiniatinklio prieglobos valdymo skydelio.

„Bluehost“ automatiškai įdiegs „WordPress“ už jus, o prisijungti prie „WordPress“ svetainės galėsite tiesiogiai iš prieglobos prietaisų skydelio..

„Bluehost“ prieglobos informacijos suvestinė

Prisijungę pamatysite „WordPress“ administratoriaus sritį. Čia galėsite tvarkyti savo svetainę, keisti nustatymus ir pridėti naujo turinio.

„WordPress“ prietaisų skydelis

5 žingsnis. Turinio maketo sukūrimas smulkaus verslo svetainei

Dabar, kai turite įdiegtą „WordPress“, turite sukurti savo svetainės turinio metmenis. Geros smulkaus verslo svetainės yra paprastos ir atitinka standartinį svetainės išdėstymą.

Tiesiog eik į Puslapiai »Pridėti naują puslapis, jei norite sukurti naują puslapį „WordPress“.

Naujo puslapio įtraukimas į „WordPress“

Šiuo metu nesijaudinkite dėl turinio, teksto ir vaizdų. Tiesiog būtų pridedamas paprastas pavadinimas, šiek tiek teksto ir pora vaizdų. Visada galite redaguoti šiuos puslapius ir prireikus pridėti daugiau turinio.

Čia pateikiami keli labiausiai paplitę puslapiai, naudojami smulkaus verslo svetainių išdėstyme.

    • Pradinis puslapis – Tai yra jūsų svetainės pasveikinimo puslapis. Pridėkite savo įmonės pavadinimą kartu su raginimu veikti į savo paslaugas / produktus ar kontaktų puslapį. Pateikite trumpą paaiškinimą, kodėl jūsų klientai turėtų pasirinkti jus.
    • Apie mus – Prieš priimdami sprendimą, jūsų klientai nori daugiau sužinoti apie žmones, veikiančius versle. Sukurkite puslapį apie mus, kad galėtumėte pasakyti vartotojams, kas jūs esate, kokios yra jūsų verslo vertybės ir kokią svarbią patirtį turite savo pramonėje.
    • Paslaugos / Produktai – Sukurkite puslapį, kuriame pateikite išsamią informaciją apie jūsų siūlomas paslaugas ar produktus. Pridėkite kiekvienos paslaugos / produkto antraštę ir pateikite trumpą aprašymą. Taip pat galite pridėti kainodarą arba paprašyti vartotojų susisiekti su jumis dėl kainos.
    • Susisiekite su mumis – Tai puslapis, kurio vartotojams reikės su jumis susisiekti. Turėsite pridėti kontaktinę formą, kad vartotojai galėtų tiesiogiai susisiekti su jumis. Be to, galite pridėti savo verslo adresą arba telefono numerį.

Be to, jei reikia, galite sukurti daugiau puslapių. Pvz., Galite sukurti atskirą tinklaraščio puslapį, atskirus kiekvienos paslaugos ar produkto puslapius ir dar daugiau.

6 žingsnis. Nurodykite savo svetainės dizainą

Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ yra su pagrindiniu šablonu, kurį galite naudoti. Jei jums nepatinka numatytoji tema, galite pasirinkti tūkstančius nemokamų ir mokamų „WordPress“ temų.

Galite pažvelgti į mūsų geriausioms „WordPress“ temoms skirtų verslo svetainių pasirinkimą. Jei jums reikia daugiau pagalbos, tada skaitykite mūsų patarimus, kaip pasirinkti geriausią „WordPress“ temą savo svetainei.

Mes rekomenduojame ieškoti paprasto dizaino, kuris puikiai atrodo ir turi visus reikiamus elementus.

Paprastai verslo svetainėje viršuje yra naršymo meniu. Pagrindiniame puslapyje paprastai yra pasveikinimo pranešimas su raginimo veikti mygtuku, po kurio pateikiamas kitas turinys.

Paprasto verslo svetainės dizaino pavyzdys

Pasirinkę temą, galite eiti į priekį ir ją įdiegti. Išsamias instrukcijas rasite mūsų pradedančiųjų vadove, kaip įdiegti „WordPress“ temą.

Kiekviena „WordPress“ tema pateikiama su skirtingais parametrais, kad būtų galima pritaikyti jos išvaizdą. Daugelis iš šių variantų yra Išvaizda »Tinkinkite puslapis „WordPress“ administratoriaus srityje.

Tinkinkite savo svetainės dizainą „WordPress“

Čia galite pridėti naršymo meniu, pakeisti spalvas, pridėti ar pašalinti skirtingas dalis ir dar daugiau. Kai būsite patenkinti dizainu, nepamirškite paspausti viršuje esantį mygtuką „Paskelbti“, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Jei nerandate jūsų poreikius tenkinančios temos, galite naudoti vieną iš populiariausių vilkimų & „WordPress“ nuleidžiamų puslapių kūrėjai gali sukurti jūsų poreikiams pritaikytą dizainą.

Mes rekomenduojame naudoti „Beaver Builder“ arba „Divi“ temas.

7 veiksmas. „WordPress“ papildinių naudojimas norint pridėti daugiau funkcijų

„WordPress“ papildinių pridėjimas

„WordPress“ papildiniai yra tarsi jūsų „WordPress“ svetainės programos. Galite jas įdiegti, kad į savo svetainę galėtumėte įtraukti naujų funkcijų, tokių kaip kontaktų formos, „Google Analytics“, skaidrės ir dar daugiau.

Vien „WordPress“ papildinių kataloge yra daugiau nei 50 000 nemokamų papildinių. Tai reiškia, kad nesvarbu, kokią funkciją norite pridėti, yra didelė tikimybė, kad galėsite rasti tam papildinį.

Žemiau pateikiami papildiniai, kuriuos įdiegiame kiekvienoje svetainėje:

    • „WPForms Lite“ – pridėkite kontaktų formas į savo „WordPress“ svetainę
    • „Yoast SEO“ – patobulinkite „WordPress“ SEO ir gaukite daugiau srauto iš „Google“
    • „MonsterInsights“ (nemokama) – padeda stebėti lankytojų statistiką naudojantis „Google Analytics“
    • „WP Super Cache“ – pagerina svetainės greitį pridedant talpyklą
    • „UpdraftPlus“ – nemokamas „WordPress“ atsarginis papildinys
    • „Sucuri“ – nemokamas svetainės kenkėjiškų programų skaitytuvas

Reikia kokių puikių papildinių jūsų svetainei? Peržiūrėkite mūsų ekspertų pasirinktus svarbiausius „WordPress“ papildinius verslo svetainėms.

Norėdami gauti išsamias instrukcijas, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

8 žingsnis. „WordPress“ mokymasis

Dabar, kai turite „WordPress“ svetainę, galbūt norėsite patobulinti savo žaidimą ir sužinoti daugiau patarimų, kaip patobulinti savo svetainę.

„WPBeginner“ yra didžiausia nemokama „WordPress“ išteklių svetainė pasaulyje. Žemiau yra patogūs „WordPress“ šaltiniai, kuriuos rasite „WPBeginner“. Visi jie yra visiškai nemokami.

    • „WPBeginner“ tinklaraštis – čia skelbiame „WordPress“ vadovus, jų aprašymus ir išsamius vadovus.
    • „WPBeginner“ vaizdo įrašai – šie žingsnis po žingsnio vaizdo įrašai padės jums išmokti „WordPress FAST“.
    • – Reikia daugiau vaizdo įrašų instrukcijų? Prenumeruokite mūsų „YouTube“ kanalą su daugiau nei 52 000 prenumeratorių ir per 7 milijonus peržiūrų.
    • „WPBeginner“ žodynas – geriausia vieta pradedantiesiems pradėti ir susipažinti su „WordPress“ lingo.
    • – Peržiūrėkite papildinius, įrankius ir paslaugas, kuriuos naudojame „WPBeginner“.
    • „WPBeginner“ pasiūlymai – išskirtinės „WordPress“ produktų ir paslaugų nuolaidos „WPBeginner“ vartotojams.

Taip pat galite naudoti „Google“, kad rastumėte atsakymus „WPBeginner“, tiesiog pridėdami „wpbeginner“ paieškos termino pabaigoje.

Jei nerandate atsakymo, susisiekite su mumis naudodamiesi mūsų kontaktine forma. Mes pasistengsime atsakyti į jūsų klausimą arba nukreipti jus tinkama linkme.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti sukurti smulkaus verslo svetainę. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų išsamų „WordPress“ SEO vadovą pradedantiesiems.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map