Kaip sukurti vietinę „WordPress“ svetainę naudojant XAMPP

Ar norite sukurti vietinę „WordPress“ svetainę savo kompiuteryje naudodami XAMPP? Įdiegę „WordPress“ kompiuteryje galite išbandyti „WordPress“, išbandyti temas / papildinius ir išmokti „WordPress“ kūrimo. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip sukurti vietinę „WordPress“ svetainę naudojant XAMPP.


Sukurkite vietinę „WordPress“ svetainę naudodami XAMPP

Kodėl verta sukurti vietinę „WordPress“ svetainę?

Vietinių „WordPress“ svetainių kūrimas yra įprasta praktika tarp kūrėjų ir svetainių savininkų. Tai leidžia išbandyti „WordPress“ nesukuriant faktinės svetainės internete.

Vietinės svetainės matomos tik jums jūsų kompiuteryje. Galite išbandyti skirtingas „WordPress“ temas ir papildinius, išbandyti jų funkcijas ir išmokti „WordPress“ pagrindus.

Jei jau turite „WordPress“ svetainę, tada galite sukurti vietinę savo svetainės kopiją savo kompiuteryje, kad išbandytumėte naujus įskiepių atnaujinimus prieš diegdami juos savo tiesioginėje svetainėje.

Svarbu: Vietinė svetainė bus matoma tik jums kompiuteryje. Jei norite sukurti tiesioginę „WordPress“ svetainę, jums reikės domeno vardo ir „WordPress“ prieglobos. Vykdykite žingsnis po žingsnio instrukcijas, pateiktas mūsų, kaip paleisti „WordPress“ tinklaraščio vadovą, kai esate pasirengę sukurti tiesioginę svetainę.

Tai įvertinę, patikrinkime, kaip įdiegti „WordPress“ vietoje „Windows“, „Mac“ ar „Linux“ naudojant „XAMPP“.

Kas yra XAMPP?

Norėdami sukurti vietinę „WordPress“ svetainę, savo kompiuteryje turėsite nustatyti žiniatinklio serverio programinę įrangą („Apache“), PHP ir „MySQL“..

PHP yra programavimo kalba, o MySQL yra duomenų bazių valdymo programinė įranga. Abu jie yra reikalingi norint paleisti „WordPress“.

Įdiegti kiekvieną iš šių programų atskirai yra gana sunku pradedantiesiems. Čia ateina XAMPP.

„XAMPP“ leidžia lengvai kurti „WordPress“ svetaines vietoje. Tai galima naudoti „Windows“, „Mac“ ir „Linux“ kompiuteriuose.

Pradėkime.

„XAMPP“ įdiegimas kompiuteryje

Pirmiausia turite apsilankyti XAMPP svetainėje ir spustelėti savo operacinės sistemos atsisiuntimo mygtuką.

Atsisiųskite XAMPP

Priklausomai nuo operacinės sistemos, diegimo vedlys ir programos sąsaja gali skirtis nuo čia pateiktų ekrano kopijų. Šio straipsnio dėlei mes jums parodysime „Windows“ programinės įrangos versiją.

Atsisiuntę „XAMPP“, turėsite spustelėti ir paleisti diegimo programą.

XAMPP sąrankos vedlys

„XAMPP“ paklaus, kur norite įdiegti programinę įrangą ir kokius paketus norėtumėte įdiegti. Numatytieji nustatymai veiks daugumai vartotojų. Norėdami baigti sąrankos vedlį, toliau spustelėkite „Kitas“.

Baigę vedlį, pažymėkite parinktį „Pradėti valdymo skydelį dabar“ ir spustelėkite mygtuką Baigti.

Sąranka baigta

Tai paleis „XAMPP“ valdymo skydą. Eikite į priekį ir spustelėkite mygtuką Pradėti šalia „Apache“ ir „MySQL“.

Paleiskite „Apache“ ir „MySQL“

Dabar XAMPP paleis „Apache“ ir „MySQL“. Galite pamatyti „Windows“ užkardos pranešimą, svarbu, kad spustelėtumėte mygtuką „Leisti prieigą“, kad abi programos veiktų jūsų kompiuteryje..

Leisti ugniasienės prieigą prie „Apache“ ir „MySQL“

Kai abi programos bus paleistos, jų vardai bus paryškinti žalia spalva.

Sėkmingai įdiegėte XAMPP savo kompiuteryje.

Dabar esate pasirengę sukurti vietinę svetainę ir įdiegti „WordPress“ naudodami XAMPP.

Vietinės „WordPress“ svetainės kūrimas naudojant XAMPP

Pirmiausia turėsite atsisiųsti „WordPress“. Apsilankykite „WordPress.org“ svetainėje ir spustelėkite mygtuką „Atsisiųsti„ WordPress “.

Atsisiųskite „WordPress“

Atsisiuntę „WordPress“, turėsite išskleisti ZIP failą ir pamatysite „WordPress“ aplanką. Jūs turite nukopijuoti šį aplanką.

Nukopijuokite „WordPress“ aplanką

Tada eikite į savo XAMPP diegimo aplanką.

„Windows“ sistemoje tai būtų C: / Program Files / XAMPP / htdocs arba C: \ Xampp \ htdocs aplankas.

„Mac“ sistemoje tai bus / Programos / XAMPP / htdocs aplankas.

Įklijuokite „WordPress“ aplanką, kurį nukopijavote anksčiau „htdocs“.

Pervardykite „WordPress“ aplanką

Mes rekomenduojame pervardyti „WordPress“ aplanką į svetainę1. Tai padės jums lengvai nustatyti savo vietinę svetainę.

Tada turite atidaryti savo mėgstamą interneto naršyklę ir apsilankyti „localhost“ / svetainėje1. Pamatysite tokį puslapį:

„WordPress“ išankstinė sąranka

Šis puslapis jums pasakys, kad „WordPress“ reikia duomenų bazės pavadinimo, duomenų bazės vartotojo vardo, slaptažodžio ir pagrindinio kompiuterio informacijos.

Sukurkime „WordPress“ svetainės duomenų bazę.

Turėsite atidaryti naują naršyklės skirtuką ir apsilankyti „localhost“ / „phpmyadmin“. Bus paleista „phpMyAdmin“ programa, kuri iš anksto įdiegta kartu su XAMPP. Tai leidžia lengvai valdyti duomenų bazes naudojant paprastesnę sąsają.

Turėtumėte spustelėti Duomenų bazės, nurodyti savo naujos duomenų bazės pavadinimą ir paspausti mygtuką sukurti, jei norite tęsti.

„MySQL“ duomenų bazės sukūrimas jūsų vietinei „WordPress“ svetainei

Dabar, kai sukūrėte duomenų bazę, galite ją naudoti savo „WordPress“ svetainėje.

Perjunkite atgal į / localhost / website1 / naršyklės skirtuką ir spustelėkite mygtuką „Leisk eiti“.

Kitame ekrane jūsų bus paprašyta pateikti „WordPress“ duomenų bazės informaciją.

Įveskite anksčiau sukurtą duomenų bazės pavadinimą. Jūsų vartotojo vardas yra „šaknis“, todėl slaptažodžio lauką turėtumėte palikti tuščią. Duomenų bazės pagrindiniame lauke turite naudoti „localhost“.

Žr. Ekrano kopiją:

Prijunkite savo „WordPress“ duomenų bazę

Baigę spustelėkite mygtuką „Pateikti“, jei norite tęsti.

Jei naudojate „Windows“ ar „Linux“, „WordPress“ dabar saugos šiuos parametrus „WordPress“ konfigūracijos faile, vadinamame „wp-config.php“..

Tačiau, jei esate „Mac“, tada jis parodys failo turinį ir paprašys jį sukurti.

Turėsite sukurti šį failą savo svetainės šakniniame aplanke.

Sukūrę failą, įklijuokite anksčiau nukopijuotą tekstą į jį. Tada turėsite išsaugoti failą ir grįžti į „WordPress“ diegimo programą, kad tęstumėte.

Kitame etape „WordPress“ paprašys jūsų pateikti informaciją apie savo svetainę. Pirmiausia įveskite pavadinimą, kurį norite naudoti šioje svetainėje.

Po to turite įvesti savo administratoriaus paskyros vartotojo vardą, slaptažodį ir el. Pašto adresą.

Įveskite savo „WordPress“ svetainės informaciją

Kai užpildysite visą informaciją, spustelėkite mygtuką „Įdiegti„ WordPress “ir tęskite.

Dabar „WordPress“ paleis diegimą ir paragins prisijungti, kai tik tai bus padaryta.

Galite prisijungti prie savo svetainės apsilankę / localhost / website1 / wp-admin puslapyje ir prisijungdami naudokite vartotojo vardą / slaptažodį, kurį įvedėte diegdami.

„WordPress“ prisijungimo ekranas

Dalykai, kuriuos reikia išbandyti sukūrus vietinę „WordPress“ svetainę

Dabar, kai sukūrėte savo vietinę „WordPress“ svetainę naudodamiesi „XAMPP“, galite dirbti su ja, kaip darytumėte tiesioginėje „WordPress“ svetainėje.

Eikite į Išvaizda tinkinti savo svetainės išvaizdą arba įdiegti naują temą. Čia yra keletas puikių nemokamų temų, kurias galite išbandyti.

Kitas dalykas, kurį norėtumėte išbandyti, yra „WordPress“ papildiniai. Įskiepiai yra tarsi jūsų „WordPress“ svetainės programos ir leidžia pridėti puikių funkcijų, tokių kaip kontaktinė forma, nuotraukų galerijos, el. Prekybos parduotuvė ir kt..

Reikia pagalbos diegiant papildinius? Peržiūrėkite mūsų žingsnis po žingsnio vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Po darbo vietinėje „WordPress“ svetainėje galite perkelti ją į tiesioginį serverį. Peržiūrėkite mūsų žingsnis po žingsnio vadovą, kaip perkelti „WordPress“ iš vietinio serverio į gyvą svetainę.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti sukurti vietinę „WordPress“ svetainę naudojant XAMPP. Taip pat galbūt norėsite ieškoti alternatyvių būdų, kaip sukurti vietines „WordPress“ svetaines „Windows“ naudojant „Wampserver“, o „Mac“ – naudojant MAMP.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me