Kaip susikurti IDX nekilnojamojo turto svetainę naudojant WordPress

Ar norite sukurti IDX nekilnojamojo turto svetainę naudodami „WordPress“? Nekilnojamojo turto svetainei reikalingos specifinės funkcijos, kurių paprastai nėra parengtose svetainėse, tačiau nesijaudinkite, kad jus aprūpino. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip lengvai sukurti „IDX“ nekilnojamojo turto svetainę naudojantis „WordPress“.


Kaip susikurti IDX nekilnojamojo turto svetainę naudojantis WordPress

Kas yra IDX?

IDX arba interneto duomenų mainai yra programinės įrangos standartas, kurį naudoja makleriai, brokeriai ir jų komandos norėdami pateikti dažnai atnaujinamus MLS sąrašus (daugialypės prekybos paslaugos)..

Kodėl IDX yra svarbus nekilnojamojo turto svetainėms?

Nekilnojamojo turto svetainės naudoja IDX, kad pateiktų nekilnojamojo turto sąrašus su naujausia informacija, tiesiogiai gauta iš MLS. „IDX“ leidžia parodyti daugybę ypatybių, todėl galite sugeneruoti daugiau potencialių klientų jūsų verslui.

Kaip sukurti IDX nekilnojamojo turto svetainę?

Paprastai jums reikės samdyti kūrėją, kad sukurtumėte IDX nekilnojamojo turto svetainę, kuri jums kainuotų tūkstančius dolerių.

Bet tai nėra idealu, jei tik pradedate.

Laimei, yra lengvesnis sprendimas, kurį galite naudoti patys kurdami IDX nekilnojamojo turto svetainę (be jokių kodavimo žinių).

Mes eisime po jus kiekviename žingsnyje po vieną. Bet prieš tai atlikdami, jums reikės šių dalykų, kad galėtumėte pradėti.

 • Domeno vardas (tai bus jūsų svetainės adresas, kurį jūsų vartotojai įves naršyklėse norėdami apsilankyti jūsų svetainėje, t. Y. Wpbeginner.com)
 • Žiniatinklio prieglobos paskyra (čia bus saugomi jūsų svetainės failai)
 • Nekilnojamojo turto svetainės šablonas
 • „IDX WordPress“ papildinys

Pasirengęs? Pradėkime.

1 žingsnis. Pradėkite naudotis savo nekilnojamojo turto svetaine

Pirmiausia turite pasirinkti tinkamą savo svetainės platformą. „WordPress“ yra populiariausias pasaulyje svetainių kūrėjas, kurį naudoja dešimtys tūkstančių nekilnojamojo turto svetainių.

Kai kalbame apie „WordPress“, turime omenyje „WordPress.org“ (programinė įranga), o ne „WordPress.com“ (prieglobos paslauga). Dažnai pradedantieji supainioja šias dvi dėl pavadinimo. Puslapio palyginimą ieškokite mūsų tinklalapyje WordPress.com vs WordPress.org.

Mes rekomenduojame naudoti savarankišką „WordPress.org“, nes tai suteikia prieigą prie visų „WordPress“ funkcijų, esančių laukelyje.

Norėdami pradėti naudotis „WordPress“, turėsite užregistruoti domeno vardą ir gauti „WordPress“ prieglobos paskyrą.

Paprastai domeno vardas kainuoja 14,99 USD per metus, o svetainės priegloba kainuoja 7,99 USD / mėn.

Tai labai daug mažų įmonių savininkams, kurie tik pradeda veiklą.

Štai kodėl mes įtikinome „Bluehost“ pasiūlyti „WPBeginner“ vartotojams nemokamą domeno vardą, nemokamą SSL sertifikatą ir 60% nuolaidą prieglobai.

Iš esmės galite pradėti nuo 2,75 USD per mėnesį.

→ Spustelėkite čia, kad gautumėte šį išskirtinį „Bluehost“ pasiūlymą ←

Pastaba: „Bluehost“ yra oficialiai rekomenduojamas „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas. Mes taip pat naudojame „Bluehost“ keliose savo svetainėse.

Kai užsiregistruosite prieglobai, gausite el. Laišką su nuoroda į prieglobos informacijos suvestinę.

„Bluehost“ automatiškai įdiegs „WordPress“ už jus, o prisijungti prie „WordPress“ svetainės galėsite tiesiogiai iš prieglobos prietaisų skydelio..

„Bluehost“ prieglobos informacijos suvestinė

Prisijungę pamatysite „WordPress“ administratoriaus sritį. Čia galėsite tvarkyti savo svetainę, keisti nustatymus ir pridėti naujo turinio.

„WordPress“ administratoriaus sritis

2 žingsnis. Pasirinkite „WordPress“ nekilnojamojo turto temą

Geriausia „WordPress“ yra tai, kad ji suteikia prieigą prie tūkstančių iš anksto paruoštų šablonų, dar vadinamų „WordPress“ temomis. Tačiau nekilnojamojo turto svetainė turi kitokių poreikių nei įprasta verslo svetainė.

Laimei, yra daugybė gražių „WordPress“ temų, kurias galite naudoti kurdami nekilnojamojo turto svetainę. Peržiūrėkite mūsų ekspertų pasirinktas geriausias „WordPress“ nekilnojamojo turto temas.

Nekilnojamojo turto temos radimas

Keletas patarimų, kaip pasirinkti jūsų nekilnojamojo turto svetainės temą.

 • Siekite dizaino paprastumo.
 • Atminkite, kad temos demonstracijose naudojama daugybė vaizdų, kurie nėra iš anksto įdiegti. Turėsite juos pakeisti savo.
 • Įsitikinkite, kad tema veikia visuose ekrano dydžiuose ir įrenginiuose.
 • Ieškokite „IDX“ / „MLS“ integracijos ir suderinamų temų su „IDX“ papildiniu.
 • Peržiūrėkite temų apžvalgas ir atlikimą.

Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų vadovą, kaip išsirinkti geriausią „WordPress“ temą savo svetainei.

Pasirinkę savo svetainės nekilnojamojo turto temą, galite eiti į priekį ir ją įdiegti. Išsamias instrukcijas rasite mūsų pradedančiųjų vadove, kaip įdiegti „WordPress“ temą.

3 žingsnis. Pasirinkite „IDX WordPress“ papildinį

Rinkoje yra daugybė „WordPress IDX“ papildinių. Turėsite atidžiai pasirinkti papildinį, kuris veikia su jūsų MLS teikėju.

Mes rekomenduojame naudoti „dsIDXpress“ papildinį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Suaktyvinus papildinį, jūsų „WordPress“ administratoriaus juostoje bus pridėtas naujas meniu punktas, pažymėtas „IDX“. Spustelėję jį pateksite į papildinio nustatymų puslapį.

IDX aktyvavimo raktas

Turėsite įvesti aktyvinimo raktą. Šią informaciją galite rasti papildinio svetainėje arba el. Laiške, kurį jie jums atsiuntė, kai užregistravote papildinį.

Po suaktyvinimo papildinys siūlo kelis būdus, kaip pridėti MLS turinį į savo svetainę. Jei naudojate demonstracinę įskiepio versiją, gausite prieigą prie išgalvotų MLS sąrašų. Mokami vartotojai galės pasirinkti savo MLS teikėją iš papildinio svetainės.

Pridėję savo MLS teikėją, galite eiti į priekį ir pradėti pridėti MLS turinį. Lengviausias būdas tai padaryti yra naudojant IDX valdiklius.

Eikite į Išvaizda »Valdikliai puslapyje, ir pamatysite kelis IDX valdiklius, kuriuos galite pridėti prie savo svetainės. Tai apima IDX sąrašus, IDX sritį, IDX paiešką ir IDX vieno sąrašo valdiklius.

IDX valdikliai

Taip pat galite pridėti MLS turinį prie savo „WordPress“ įrašų ar puslapių. Tiesiog sukurkite naują įrašą ar puslapį ir pamatysite mygtuką „IDX aukcionai“ „Visual Editor“.

IDX trumpųjų kodų mygtukai

Kitas būdas generuoti turinį iš savo MLS aukcionų yra apsilankymas IDX puslapiai puslapyje ir spustelėję mygtuką „Pridėti naują“.

IDX puslapiai veikia taip pat, kaip ir įprasti „WordPress“ puslapiai, išskyrus tai, kad juose bus rodomi jūsų MLS sąrašai. Norėdami pasirinkti, ką norite rodyti puslapyje, galite naudoti IDX duomenų filtrų skyrių, esantį puslapio apačioje.

IDX duomenų filtrai

Nesijaudinkite, jei jūsų įrašai iš pradžių neatrodo estetiškai. Tiesiog sutelkite dėmesį į sąrašų, kuriuos norite parodyti iš pradžių, pridėjimą.

Kai baigsite nustatyti savo MLS turinį, gali reikėti jūsų temos palaikymo komandos, kuri padėtų glaudžiai integruoti ją naudojant pasirinktinį CSS.

IDX sąrašų, rodomų nekilnojamojo turto svetainėje, peržiūra

4 žingsnis. Savo nekilnojamojo turto svetainės reklamavimas

„WordPress“ nekilnojamojo turto tema ir jūsų „IDX“ papildinys suteikia daugybę galimybių sukurti tikslinį turinį paieškos sistemoms.

Pvz., Jei norite nukreipti į konkrečią kaimynystės, miesto ar būsto bendruomenę, galite sukurti konkrečius jų sąrašų puslapius.

Be sąrašų rodymo, galite dar labiau optimizuoti tą puslapį pridėdami naudingos informacijos apie tą konkrečią sritį.

Kitas, jums reikės išmokti keletą pagrindinių „WordPress“ SEO įgūdžių. Mes turime išsamų „WordPress“ SEO vadovą su žingsnis po žingsnio instrukcijomis pradedantiesiems, kurios padės jums tai atlikti.

5 žingsnis. Laidų gavimas iš jūsų nekilnojamojo turto svetainės

Švino karta

Ar žinojai, kad beveik 75% lankytojų, kurie mato tavo svetainę, niekada jos nebematys? Tai nėra jūsų kaltė, tiesiog yra tai, kad internetas yra didžiulis ir kiekvieną dieną prisijungia vis daugiau svetainių, kad padidėtų konkurencija.

Užuot leidę tiems potencialiems pirkėjams paslysti, turite gauti jų informaciją.

Čia pasirodo „OptinMonster“. Tai geriausia švino kartos programinė įranga pasaulyje ir ji padeda konvertuoti atsitiktinius lankytojus į klientus, o paskui į klientus..

Pažiūrėkite, kaip „WoodSide Communities“ per mažiau nei 2 mėnesius uždirbo 249 435 USD, naudodamiesi „OptinMonster“.

Norėdami pradėti, galbūt norėsite pamatyti šiuos praktinius švino kartos patarimus tiems, kurie turi nekilnojamojo turto.

Kitas naudingas įrankis, kurio jums reikia savo arsenale, yra „WPForms“. Tai yra geriausias „WordPress“ kontaktinės formos papildinys ir leis lengvai pridėti kontaktų formas kiekvienam jūsų svetainės įrašui.

6 žingsnis. „WordPress“ įgūdžių įsisavinimas

„WordPress“ gana lengva naudoti, tačiau retkarčiais jums prireiks pagalbos. Laimei, internete galima rasti daug pagalbos.

Pats „WPBeginner“ yra didžiausia „WordPress“ išteklių svetainė pasaulyje. Mes siūlome daugybę pradedančiųjų vadovų, instrukcijų, vadovėlių ir vaizdo įrašų (visi jie yra visiškai nemokami).

Čia yra keletas naudingų „WPBeginner“ šaltinių, kuriuos turėtumėte pažymėti, kad galėtumėte toliau mokytis „WordPress“.

 • „WPBeginner“ tinklaraštis – čia skelbiame „WordPress“ vadovus, jų aprašymus ir išsamius vadovus.
 • „WPBeginner“ vaizdo įrašai – šie žingsnis po žingsnio vaizdo įrašai padės jums išmokti „WordPress FAST“.
 • „WPBeginner“ „YouTube“ – reikia daugiau vaizdo įrašų instrukcijų? Prenumeruokite mūsų „YouTube“ kanalą su daugiau nei 100 000 prenumeratorių ir per 7 milijonus peržiūrų.
 • „WPBeginner“ žodynas – geriausia vieta pradedantiesiems pradėti ir susipažinti su „WordPress“ lingo.
 • „WPBeginner Blueprint“ – patikrinkite papildinius, įrankius ir paslaugas, kuriuos naudojame „WPBeginner“.
 • „WPBeginner“ pasiūlymai – išskirtinės „WordPress“ produktų ir paslaugų nuolaidos „WPBeginner“ vartotojams.

Daugelis mūsų vartotojų naudoja „Google“, norėdami rasti atsakymus „WPBeginner“, tiesiog pridėdami „wpbeginner“ savo paieškos termino pabaigoje.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti sukurti „IDX“ nekilnojamojo turto svetainę naudojantis „WordPress“. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų verslo svetainėms būtinų „WordPress“ papildinių sąrašą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map