Kaip įterpti „Facebook“ vaizdo įrašą į „WordPress“

Ar norite įterpti „Facebook“ vaizdo įrašą į „WordPress“? Pastaruoju metu populiarėjant „Facebook Live“ ir „Facebook“ vaizdo įrašų platformai, keli mūsų vartotojai paklausė, ar įmanoma „Facebook“ vaizdo įrašus įterpti į „WordPress“. Šiame straipsnyje parodysime, kaip lengvai įterpti „Facebook“ vaizdo įrašą ir „Facebook“ tiesioginį vaizdo įrašą į „WordPress“.


Kaip įterpti „Facebook“ vaizdo įrašą į „WordPress“

Kodėl verta įtraukti „Facebook“ vaizdo įrašus į „WordPress“?

Savo vartotojams sakome, kad jie niekada neturėtų įkelti vaizdo įrašų į „WordPress“. Vietoj to, mes rekomenduojame naudoti vaizdo įrašų bendro naudojimo svetainę, tokią kaip „YouTube“.

Nors „YouTube“ šiuo metu yra didžiausia vaizdo įrašų talpinimo platforma pasaulyje, „Facebook“ yra didžiausias socialinis tinklas, o jų vaizdo įrašai sparčiai populiarėja.

Neseniai „Facebook“ pristatė automatinio žaidimo ir „Facebook“ tiesioginio vaizdo įrašų funkcijas. Visame pasaulyje rinkodaros specialistai labai mėgsta šias savybes, nes jos padidina vartotojų įsitraukimą ir bendrą pasiekiamumą.

Taip pat galite naudoti „Facebook“ vaizdo įrašus, kad padidintumėte „Facebook“ simpatijas. Jei norite labiau įsitraukti į socialinę patirtį, galite pridėti „Facebook“ puslapio papildinį, įdiegti „Facebook“ komentarus ir pridėti „Facebook“ mygtuką kaip „WordPress“ svetainėje.

Tai pasakę, pažiūrėkime, kaip įterpti „Facebook“ vaizdo įrašus „WordPress“ svetainėje.

Video pamoka

Prenumeruokite „WPBeginner“

Jei vaizdo įrašas jums nepatinka ar jums reikia daugiau instrukcijų, toliau skaitykite.

„Facebook“ vaizdo įrašų įdėjimas į „WordPress“

Pirmiausia turite surasti vaizdo įrašą, kurį norite įterpti savo „WordPress“ svetainėje.

Tada turite dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite vaizdo įrašo pavadinimą arba datą ir pasirinkti kopijuoti nuorodos adresą.

Nukopijuokite „Facebook“ vaizdo įrašo URL

Po to turite apsilankyti „Facebook“ įdėtojo vaizdo grotuvo svetainėje ir slinkti žemyn iki kodų generatoriaus skilties.

Laukelyje „vaizdo įrašo URL“ turėsite įklijuoti anksčiau nukopijuotą URL.

„Facebook“ vaizdo įrašų įdėjimo kodų generatorius

Toliau turite spustelėti mygtuką gauti kodą, kuris atidarys iššokantįjį langą, kuriame bus parodytos dvi kodo dėžutės.

Įterpti kodų generatorių

Pirmoji kodo dalis turi būti jūsų svetainės antraštės skiltyje. Yra keli būdai, kaip pridėti šį kodą į savo svetainę.

Jei jums patogu redaguoti temos failus, galite pridėti jį prie savo ar vaiko temos tiesiog redaguodami failą header.php ir įklijuodami iškart po žymos..

Arba galite įdiegti ir suaktyvinti įskiepį Įterpti antraštes ir poraštes. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Įjungę turite eiti į Nustatymai »Įdėkite antraštes ir poraštes savo „WordPress“ administratoriaus puslapyje ir įklijuokite kodą į poraštės lauką. Spustelėkite išsaugojimo mygtuką, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Svarbu: Pirmąją kodo dalį reikia pridėti tik vieną kartą. Kai kitą kartą pridėsite „Facebook“ vaizdo įrašą, jums reikės tik nukopijuoti ir įklijuoti antrą kodo dalį.

Dabar grįžkite į „Facebook“ vaizdo įrašų įdėjimo puslapį ir nukopijuokite antrąją kodo dalį.

Šį kodą galite pridėti savo „WordPress“ žinutėse, puslapiuose ar net šoninės juostos valdiklyje. Pridėdami kodą prie savo žinučių ir puslapių turite įsitikinti, kad perjungėte į teksto rengyklę, kitaip „WordPress“ vaizdinis redaktorius sugadins kodą.

Norėdami įklijuoti vaizdo įrašo kodą, perjunkite į teksto rengyklę

Dabar galite apsilankyti savo svetainėje ir pamatyti „Facebook“ vaizdo įrašą.

„Facebook“ vaizdo įrašų įdėjimo peržiūra

Kaip įterpti “Facebook” tiesioginį vaizdo įrašą į

„Facebook Live“ vaizdo įrašą galite įterpti taip, kaip įdėtumėte įprastą „Facebook“ vaizdo įrašą. Vienintelis skirtumas čia yra tai, kaip gauti „Facebook“ tiesioginio vaizdo įrašo URL.

„Facebook“ neleidžia jums gauti tiesioginio vaizdo įrašo URL prieš pradedant jį naudoti. Jei norite tuo pat metu transliuoti „Facebook Live“ vaizdo įrašą savo svetainėje, pirmiausia turėsite pradėti tiesiogiai.

Kai būsite tiesioginis, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite datą ir pasirinkite kopijuoti nuorodos adresą, kad gautumėte tiesioginio vaizdo įrašo URL.

Gaukite „Facebook Live“ vaizdo įrašo URL

Kai turėsite URL, galėsite eiti į „Facebook“ įterptą vaizdo grotuvų svetainę ir įklijuoti nuorodą lauke „Vaizdo įrašo URL“..

„Facebook“ vaizdo įrašų įdėjimo kodų generatorius

Vaizdo įrašų kodo generatorius dabar sugeneruos ir parodys jūsų „Facebook“ tiesioginio vaizdo įrašo peržiūrą. Norėdami tęsti, turite spustelėti mygtuką Gauti kodą ir vykdykite aukščiau aprašytas instrukcijas, kad pridėtumėte šiuos kodus į savo svetainę.

Įrašę „Facebook“ tiesioginio vaizdo įrašo kodą į savo svetainę, jūsų vartotojai galės peržiūrėti „Facebook“ tiesioginį vaizdo įrašą tiesiai iš jūsų svetainės, taip pat savo „Facebook“ sklaidos kanalus..

„Facebook“ tiesioginio vaizdo peržiūra

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti įterpti „Facebook“ vaizdo įrašus į „WordPress“. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų vadovą, kaip pritraukti daugiau lankytojų į savo naująją „WordPress“ svetainę.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map