Kaip tinkamai nustatyti „Google AMP“ savo „WordPress“ svetainėje

Ar norite nustatyti „Google AMP“ savo „WordPress“ svetainėje? Pagreitinti mobiliųjų telefonų puslapiai arba AMP yra būdas jūsų svetainę greičiau įkelti į mobiliuosius įrenginius. Greitai įkeliamos svetainės siūlo geresnę vartotojo patirtį ir gali pagerinti jūsų srautą. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip nustatyti „Google AMP“ programoje „WordPress“.


„Google AMP“, skirta „WordPress“

Kas yra „Google AMP“?

„Google AMP“ reiškia pagreitintus mobiliuosius puslapius. Tai yra atvirojo kodo iniciatyva, palaikoma tokių technologijų kompanijų kaip „Google“ ir „Twitter“. Projekto tikslas – paspartinti internetinio turinio įkėlimą mobiliųjų įrenginių vartotojams.

Daugeliui mobiliųjų įrenginių vartotojų skaityti internete dažnai yra lėta. Nepaisant visų svetainių savininkų pastangų pagreitinti savo svetainę, daugumą turtingo turinio turinčių puslapių reikia įkelti keliomis sekundėmis.

Pagreitinti mobilieji puslapiai (AMP) paieškoje ir naršyklės rodinyje

Pagreitinti mobilieji puslapiai arba AMP naudoja minimalų HTML ir ribotą „Javascript“. Tai leidžia priglobti turinį „Google AMP Cache“. Tada „Google“ gali pateikti šią talpykloje išsaugotą versiją vartotojams iškart, kai jie spustelės jūsų nuorodą paieškos rezultatuose.

Tai labai panašu į „Facebook“ momentinius straipsnius. Tačiau momentiniai straipsniai yra skirti tik „Facebook“ platformai, tiksliau, jų programai mobiliesiems.

Pagreitinti mobilieji puslapiai yra agnostiniai nuo platformos ir gali būti naudojami bet kurioje programoje, naršyklėje ar žiniatinklio peržiūroje. Šiuo metu ją naudoja „Google“, „Twitter“, „LinkedIn“, „Reddit“ ir kt.

„Google AMP“ (pagreitintų mobiliųjų puslapių) pranašumai ir trūkumai

SEO ekspertai tvirtina, kad pagreitinti mobilieji puslapiai padės užimti aukštesnę vietą „Google“, ir tai pagerina mobiliųjų įrenginių naudotojų patirtį lėtais interneto ryšiais. Tačiau tai yra keli iššūkiai svetainių savininkams, tinklaraštininkams ir rinkodaros specialistams.

AMP naudoja ribotą HTML, „JavaScript“ ir CSS rinkinį. Tai reiškia, kad negalite pridėti tam tikrų valdiklių ir funkcijų savo mobiliojo ryšio AMP svetainėje. Tai apriboja jūsų galimybes pridėti intelektualių el. Pašto optinų formų, „Facebook“ panašių dėžučių ir kitų dinaminių scenarijų.

„Google AMP“ palaiko „Google Analytics“, tačiau nepalaiko daugelio kitų analizės platformų. Tas pats pasakytina ir apie reklamos galimybes, kurios apsiriboja keliomis reklamos platformomis.

Nepaisant savo apribojimų, „Google“ stumia AMP puslapius, suteikdama jiems mobiliųjų paieškų pagreitį.

Jei didelę dalį jūsų srauto sudaro mobiliosios paieškos, tada jums gali būti naudinga pridėti AMP palaikymą, kad pagerintumėte ir prižiūrėtumėte savo SEO.

Pastaba: Yra keletas tinklaraštininkų skundų dėl „Google AMP“.

Pirma – tai Alexas Krasas, kuris tvirtina, kad potencialiai galite prarasti mobiliojo ryšio srautą, jei įgalinsite „Google AMP“. Atidžiai perskaitykite straipsnį, nes tai yra didžiulė problema ir, nepaisant to, ką sakė „Google Tech Lead for AMP“ projektas, nėra gerų sprendimų, kurie, mūsų nuomone, padėtų išspręsti šią problemą.

Antra yra Terrence Eden, kuri pabrėžia sunkumus, susijusius su grįžimu iš „Google AMP“, jei ateityje pakeisite savo mintis. Mes netikime, kad tai yra pagrindinė problema, nes jūs galite padaryti 301 peradresavimą, apie kurį keli atkreipė dėmesį jo tinklaraščio įrašų komentarų skiltyje, tačiau vis dėlto apie tai turite galvoti.

Dėl aukščiau išvardytų priežasčių kol kas neperjungiame „WPBeginner“ į „Google AMP“.

Kadangi keli mūsų skaitytojai paklausė, kaip nustatyti „Google AMP“ programoje „WordPress“, mes sukūrėme žingsnis po žingsnio procesą, kaip nustatyti „WordPress“ pagreitintus mobiliuosius puslapius..

Video pamoka

Prenumeruokite „WPBeginner“

Jei vaizdo įrašas jums nepatinka ar jums reikia daugiau instrukcijų, toliau skaitykite.

Pagreitintų mobiliųjų puslapių arba AMP nustatymas „WordPress“

Pirmiausia turite įdiegti ir suaktyvinti AMP įskiepį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Įjungę galite pereiti prie Išvaizda »AMP puslapyje, kad pamatytumėte, kaip jūsų svetainė atrodo mobiliuosiuose įrenginiuose naudojant AMP.

„WordPress AMP“ papildinio nustatymų puslapis

Šiame puslapyje galite pakeisti antraštės foną ir teksto spalvą. Jūsų pasirinkta antraštės fono spalva taip pat bus naudojama nuorodoms.

Papildinyje taip pat bus naudojama jūsų svetainės piktograma arba logotipas, jei jūsų tema tai palaiko. Norėdami gauti išsamesnių instrukcijų, skaitykite mūsų vadovą, kaip „WordPress“ pridėti faksono ar svetainės piktogramą.

Nepamirškite spustelėti mygtuką išsaugoti, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Dabar galite apsilankyti bet kuriame savo tinklalapio įraše ir pridėti / amp / URL pabaigoje. Kaip šitas:

http://example.com/2016/10/my-blog-post/amp/

Tai parodys jums pašalintą to paties įrašo AMP versiją.

AMP peržiūra mobiliesiems

Jei peržiūrėsite pradinio įrašo šaltinio kodą, HTML rasite šioje eilutėje:

Ši eilutė nurodo paieškos varikliams ir kitoms AMP vartojančioms programoms / paslaugoms, kur reikia ieškoti AMP puslapio versijos.

Problemų sprendimas:

Jei bandant peržiūrėti stiprintuvo versiją matote klaidą 404, tai štai, ką reikia padaryti.

Apsilankymas Nustatymai »Pastoviosios nuorodos puslapyje „WordPress“ administratoriuje ir spustelėkite mygtuką „Išsaugoti pakeitimus“. Atminkite, kad nieko čia nekeiskite, tiesiog paspauskite išsaugojimo mygtuką. Tai atnaujins jūsų nuolatinės nuorodos struktūrą.

Peržiūrėkite pagreitintus mobiliuosius puslapius „Google“ paieškos pulte

Norite sužinoti, kaip jūsų pagreitintiems mobiliesiems tinklalapiams sekasi „Google“ paieškoje? Tai galite lengvai patikrinti naudodamiesi „Google Search Console“.

Prisijunkite prie „Google Search Console“ informacijos suvestinės ir spustelėkite Paieškos išvaizda »Pagreitinti mobilieji puslapiai.

Pagreitinti puslapiai mobiliesiems „Google Search Console“

Nesijaudinkite, jei iškart nepamatysite savo AMP rezultatų. Gali prireikti šiek tiek laiko, kol „Google“ indeksuos jūsų pagreitintus mobiliuosius puslapius ir parodys duomenis „Search Console“.

Pagreitintų mobiliųjų puslapių išplėtimas ir pritaikymas

AMP įskiepis, skirtas „WordPress“, yra su labai ribotomis pritaikymo galimybėmis. Tačiau galite naudoti keletą kitų „WordPress“ papildinių, kad pridėtumėte dar keletą pritaikymų.

Jei jau naudojate Yoast SEO, tuomet turite įdiegti ir suaktyvinti klijų Yoast SEO klijus & AMP.

Tai yra „Yoast SEO“ ir „AMP“ papildinių papildinys. Aktyvavus reikia apsilankyti SEO »AMP puslapis, skirtas konfigūruoti papildinio nustatymus.

Yoast SEO AMP Addon

Papildinys leidžia įjungti AMP palaikymą kitų tipų žinutėms.

Dizaino skirtuke galite pasirinkti spalvas ir dizaino parinktis. Taip pat galite įkelti logotipą ir numatytąjį antraštės atvaizdą, kurie bus naudojami, kai įrašas neturi savo matomo vaizdo.

Skirtukas „AMP“, naudojant „Yoast AMP“ priedą

Jei norite pridėti „Google Analytics“ ID, galite pereiti į „Analytics“ skirtuką.

Nepamirškite spustelėti mygtuką išsaugoti nustatymus, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Yra dar daug papildinių, kurie leis jums pridėti susijusių įrašų, poraštės valdiklius ir net socialinės žiniasklaidos piktogramas į savo AMP puslapius..

Įdiegę visus priedų papildinius turite įsitikinti, kad patvirtinate savo AMP puslapius.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti nustatyti pagreitintus mobiliuosius puslapius (AMP) „WordPress“. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų 19 patarimų, dėl kurių galima pritaikyti srautą į jūsų „WordPress“ svetainę, sąrašą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me