Kaip tinkamai perkelti savo tinklaraštį iš WordPress.com į WordPress.org

Ar norite perkelti savo tinklaraštį iš WordPress.com į WordPress.org? Daugelis pradedančiųjų dažnai pradeda nuo „WordPress.com“, greitai suvokia jo trūkumus ir nori pereiti prie savarankiškos „WordPress.org“ platformos. Šiame žingsnis po žingsnio parodysime, kaip tinkamai perkelti savo tinklaraštį iš WordPress.com į WordPress.org.


Perėjimas iš „WordPress.com“ į „WordPress.org“

Kodėl verta perkelti iš „WordPress.com“ į „WordPress.org“

„WordPress.com“ kiekvienam leidžia kurti tinklaraštį sukuriant sąskaitą. Tačiau pradedantiesiems netrukus suprantama, kad jų nemokamame „WordPress.com“ tinklaraštyje yra daugybė apribojimų, tokių kaip ribotos galimybės užsidirbti pinigų, negaliu įdiegti papildinių, trečiųjų šalių skelbimų savo vartotojams ir kt..

Štai kodėl vartotojai netrukus pereina prie galingesnės ir populiaresnės savarankiškai teikiamos „WordPress.org“ platformos.

Norėdami suprasti skirtumus tarp dviejų platformų, skaitykite išsamų „WordPress.com“ palyginimą su „WordPress.org“.

Mes rekomenduojame naudoti „WordPress.org“, nes tai suteikia jums visišką nuosavybės teisę į jūsų svetainę ir laisvę valdyti visas jos funkcijas. Norėdami sužinoti daugiau apie visas šias funkcijas, skaitykite visą „WordPress“ apžvalgą su privalumais ir trūkumais.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime, kaip tinkamai perkelti savo tinklaraštį iš WordPress.com į WordPress.org.

Dalykai, kurių jums reikia prieš pradedant

Norėdami pradėti nuo savarankiško „WordPress.org“, jums reikės „WordPress“ prieglobos paskyros ir domeno vardo.

Mes rekomenduojame naudoti „Bluehost“, nes jos yra viena didžiausių prieglobos kompanijų pasaulyje, be to, jos yra oficialiai rekomenduojamos „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjos.

Jie taip pat siūlo „WPBeginner“ vartotojams nemokamą domeno vardą ir 60% nuolaidą interneto prieglobai. Iš esmės galite pradėti mokėti už 2,75 USD / mėn. (Tai taip pat apima nemokamą SSL).

→ Spustelėkite čia, kad gautumėte šį išskirtinį „Bluehost“ pasiūlymą ←

Jei jūsų „WordPress“ svetainėje jau yra tinkintas domeno vardas, jums vis tiek reikės žiniatinklio prieglobos. Pirmyn ir prisiregistruokite naudodamiesi „Bluehost“ ir atlikdami domeno veiksmą pridėkite savo tinklaraščio domeną. Mes parodysime, kaip išlaikyti tą patį domeną, kai perkeliate iš „WordPress.com“ į „WordPress.org“, neprarasdami paieškos eiliškumo vėlesniuose veiksmuose.

Be prieglobos paskyros, jums, be abejo, reikės prieigos prie savo „WordPress.com“ paskyros, kad galėtumėte lengvai perkelti visus savo įrašus, puslapius, vaizdus, ​​komentarus ir kitus duomenis į savo priglobtą „WordPress“ svetainę..

Nemokamas premijų pasiūlymas: Kadangi daugelis jūsų to paprašė, dabar mes siūlome nemokamą perkėlimo paslaugą iš WordPress.com į WordPress.org kaip nemokamos „WordPress“ tinklaraščio sąrankos paslaugos dalį. Tai reiškia, kad vienas iš mūsų ekspertų komandos narių atliks visą perkėlimą už jus (100% nemokama). Tai reiškia, kad galite perjungti iš WordPress.com į WordPress.org be jokios rizikos.

Tačiau jei esate kažkas, kuriam patinka mokytis ir daryti dalykus patiems, tuomet galite sekti mūsų mokymo programą, pateiktą žemiau.

1 veiksmas: duomenų eksportavimas iš „WordPress.com“

Pirmiausia turite prisijungti prie savo „WordPress.com“ paskyros ir eiti į savo tinklaraščio informacijos suvestinę. Kairiajame stulpelyje turėsite spustelėti nuorodą WP administratorius, kad atidarytumėte savo tinklaraščio administratoriaus sritį.

Kaip patekti į „WordPress.com“ administratoriaus sritį

Toliau turite apsilankyti Įrankiai »Eksportuoti puslapis.

Eksporto įrankis

Spustelėję įrankį Eksportuoti, pateksite į naują puslapį, kuriame jūsų bus paprašyta pasirinkti tarp nemokamo ar valdomo perkėlimo. Turite pasirinkti nemokamą parinktį spustelėję mygtuką „Pradėti eksportą“.

Pradėti eksportą

Kitame ekrane jūsų paklaus, kuriuos duomenis norite eksportuoti. Pasirinkite „Visas turinys“ ir paspauskite mygtuką „Parsisiųsti eksporto failą“.

Pasirinkite visą eksportuotiną turinį

Dabar eksportuotojas atsisiųs XML failą į savo kompiuterį. Šiame faile bus visi jūsų įrašai, puslapiai, vaizdai, komentarai, pasirinktiniai laukai, kategorijos, žymos, naršymo meniu ir kita informacija.

2 veiksmas: „WordPress“ nustatymas

Dabar, kai eksportavote savo „WordPress.com“ duomenis, kitas žingsnis yra nustatyti naują „WordPress“ diegimą į savo interneto svetainę.

„WordPress“ labai lengva įdiegti, ir tai užtrunka tik keletą paspaudimų. Jei užsiregistravote „Bluehost“, kaip mes minėjome aukščiau, tada „WordPress“ bus automatiškai įdiegta jums.

Arba galite sekti mūsų žingsnis po žingsnio instrukcijas, kaip įdiegti „WordPress“ per 5 minutes.

Įdiegę „WordPress“, laikas importuoti savo turinį į savo „WordPress“ svetainę, kurioje esate savarankiškai.

3 veiksmas: turinio importavimas į „WordPress“ svetainę

Norėdami importuoti seną turinį iš WordPress.com į savo naująją „WordPress.org“ svetainę, turėsite prisijungti prie ką tik įdiegtos „WordPress“ svetainės administratoriaus srities. Iš čia reikia apsilankyti Įrankiai »Importuoti puslapyje ir spustelėkite mygtuką „Įdiegti dabar“, esantį žemiau „WordPress“.

Įdiekite „WordPress“ importuotoją

Dabar „WordPress“ įdiegs jums „WordPress“ importuotoją. Baigę turite spustelėti saitą „Vykdyti importuotoją“, kad galėtumėte tęsti.

Vykdyti importuotoją

Tai nuves į ekraną, kuriame jūsų bus paprašyta įkelti savo „WordPress.com“ XML failą, kurį atsisiuntėte atlikdami šio vadovo 1 veiksmą..

Įkelkite importavimo failą

Pastaba: jei failo dydis yra didesnis nei 2 MB, turite dvi galimybes. Viena yra paprašyti savo interneto prieglobos įmonės laikinai padidinti šią ribą, kad galėtumėte tęsti procesą. Kita galimybė būtų padalinti failą naudojant WXR failų skirstytuvą.

Pradėję importuoti, turėsite galimybę priskirti importuotą turinį dabartiniam vartotojui arba sukurti naują vartotoją. Taip pat turėsite galimybę importuoti senus priedus. Labai svarbu pažymėti šį langelį, kad jūsų vaizdo failai būtų tinkamai importuoti.

Importavimo parinktys

4 žingsnis: „Blogroll“ nuorodų importavimas

Jei savo „WordPress.com“ tinklaraštyje naudojote saitų funkciją, norėdami išsaugoti internetinius dienoraščius ar kitas nuorodas, turite juos vykdyti norėdami vykdyti šias instrukcijas. Vartotojai, kurie nenaudojo šios funkcijos, gali pereiti prie 5 veiksmo.

„Blogroll“ nuorodos eksportuojamos OPML formatu. Tai yra XML formatas, leidžiantis eksportuoti ir importuoti nuorodas ir jų kategorijas. Jūsų „WordPress.com“ nuorodos turi OPML failą, esantį tokiu adresu:

http://example.wordpress.com/wp-links-opml.php

Pakeiskite pavyzdį savo „WordPress.com“ tinklaraščio padomeniu. Jei naudojate pasirinktinį domeną savo „WordPress.com“ tinklaraštyje, tada savo OPML failą galite pasiekti apsilankę tokiu URL adresu:

http://www.example.com/wp-links-opml.php

Jūsų OPML failas atsidarys naršyklės lange, ir jūs turite jį išsaugoti darbalaukyje. Norėdami išsaugoti failą savo kompiuteryje, paspauskite CTRL + S („Command + S“ „Mac“).

Dabar, kai turite savo „WordPress.com“ nuorodų atsarginę kopiją, kitas žingsnis yra importuoti jas į „WordPress“. Tačiau asmeniniame „WordPress“ nėra numatytųjų įgalintų nuorodų tvarkytuvės.

Turėsite įdiegti ir suaktyvinti „Link Manager“ papildinį. Papildinio puslapyje sakoma, kad jis nebuvo atnaujintas per pastaruosius dvejus metus. Taip yra todėl, kad jo nereikia atnaujinti, ir jūs galite užtikrintai įdiegti šį papildinį.

Suaktyvinus papildinį, jūsų „WordPress“ administratoriaus juostoje bus pridėtas naujas meniu punktas „Nuorodos“.

Nuorodų tvarkytojas „WordPress“

Dabar jūsų „WordPress“ svetainė gali valdyti tinklaraščius, o juos galite saugiai importuoti. Apsilankymas Įrankiai »Importuoti ir spustelėkite „Blogroll“, kad įdiegtumėte OPML importuotoją.

„Blogroll“ importuotojas

Įdiegę būsite nukreipti į importuotoją. Kur reikia įkelti anksčiau išsaugotą OPML failą ir spustelėkite mygtuką importuoti OPML failą.

OPML failo importavimas į „WordPress“

Dabar „WordPress“ importuos jūsų nuorodas ir nuorodų kategorijas iš OPML failo. Galėsite pamatyti pažangą, o baigę pamatysite sėkmės pranešimą.

Sėkmingai baigtas internetinių dienoraščių nuorodų importavimas

5 veiksmas: nustatykite savo „WordPress.com“ tinklaraštį kaip privatų

Dabar, jei nenorite nukreipti senų vartotojų į savo naują svetainę, tai bus paskutinis jūsų žingsnis.

Jums reikia eiti į Nustatymai »Skaitymas puslapis jūsų „WordPress.com“ tinklaraščio administratoriaus srityje. Skiltyje „Svetainės matomumas“ pasirinkite paskutinę parinktį „Norėčiau, kad mano tinklaraštis būtų privatus, matomas tik mano pasirinktiems vartotojams“..

Padaryti „WordPress.com“ tinklaraštį privatų

Dėmesio: Jei jau kurį laiką rašote ir turite ištikimą auditoriją, tada nėra prasmės palikti jų kabinti.

Be to, jei jūsų tinklaraštis kurį laiką buvo ten, tada gali būti, kad jis bus indeksuotas „Google“ ir kitose paieškos sistemose. Galite išlaikyti visus paieškos variklius ir lengvai nukreipti senus vartotojus į savo naują tinklaraštį atlikdami 6 veiksmą (labai rekomenduojama, jei svetainė yra įsteigta).

6 veiksmas: lankytojų nukreipimas ir SEO išsaugojimas

Naudotojų peradresavimas į naują vietą naudojant 301 antraštę yra standartinis sprendimas norint išlaikyti paieškos reitingą, kai svetainė perkeliama iš vienos vietos į kitą. Kadangi neturite prieigos prie .htaccess svetainėje WordPress.com, negalite patys atlikti jokių pakeitimų, kad išlaikytumėte paieškos variklių reitingą. Tačiau „WordPress.com“ siūlo mokamą atnaujinimo funkciją, vadinamą „Site Redirect“, kuri teikia šią funkciją.

Tiesiog eikite į „WordPress.com“ tinklaraščio informacijos suvestinę ir spustelėkite meniu punktą „Nustatymai“. Parinktyje „Svetainės adresas“ spustelėkite nuorodą „peradresuoti“.

Svetainės peradresavimo nuoroda

Kitame ekrane jūsų bus paprašyta nurodyti domeno vardą, į kurį norite nukreipti lankytojus. Įveskite savo naujos „WordPress.org“ svetainės domeno pavadinimą ir spustelėkite mygtuką Pradėti.

Pastaba: Svetainės peradresavimas yra mokamas atnaujinimas ir kainuoja 13 USD per metus. Tai pridės 301 peradresavimą, kuris nukreipia jūsų „WordPress.com“ tinklaraščio lankytojus ir paieškos variklius į jūsų naują svetainę.

Įsigykite svetainės peradresavimą iš WordPress.com į WordPress.org

Kai kurie iš jūsų paklausite, kiek laiko turėčiau mokėti už šią peradresavimo ne svetainėje funkciją? Atsakymas yra tiek, kiek norite. Tačiau mes asmeniškai manome, kad 2 metų pakaktų laiko seniems vartotojams įsiminti jūsų naują domeno vardą.

Jei keičiate domenus, dar vienas dalykas, kurį norite padaryti, yra atnaujinti visus skelbimo URL. Jei kada nors susiejote savo įrašus, tada tie saitai turi būti atnaujinti. Galite naudoti mūsų straipsnį, kaip atnaujinti URL, kai perkeliate „WordPress“ svetainę.

Jei turėjote tinkintą domeną „WordPress.com“, tada jums nieko nereikia jaudintis. Paprasčiausiai pakeiskite DNS įrašą į savo pagrindinį kompiuterį, ir jūs išlaikysite visus SEO privalumus.

Dažnai užduodami klausimai (DUK)

Pirmą šio straipsnio versiją parašėme 2013 m. Sausio mėn. Nuo tada gavome daugybę puikių klausimų. Į kuriuos daug ką atsakėme el. Paštu ar komentaruose, todėl manėme, kad būtų puiku surinkti populiariausius vienoje vietoje, kur juos galėtų pamatyti visi..

Kas atsitiks su mano „WordPress.com“ prenumeratoriais?

Laimei, „WordPress.com“ suteikia galimybę perkelti abonentus su viena sąlyga. Turite naudoti jų „Jetpack“ papildinį, kuris prideda tas pačias abonento funkcijas, kurias turėjote „WordPress.com“. Įdiegę ir suaktyvinę „Jetpack“ papildinį, turėsite susisiekti su „WordPress.com“ komanda ir paprašyti jų perkelti už jus abonentus. Mes tikimės, kad vėlesnėse „Jetpack“ versijose tai padaryti bus lengviau, o vartotojai galės tai padaryti patys.

Ar galite man padėti NEMOKAMAI perkelti iš WordPress.com į WordPress.org?

Absoliučiai. Mes siūlome perėjimą iš „WordPress.com“ kaip nemokamos „WordPress“ tinklaraščio sąrankos paslaugos dalį. Jei jums reikia mūsų pagalbos, tiesiog užsiregistruokite. Tai nemokama :)

Kokios yra perėjimo prie WordPress.org išlaidos?

„WordPress“ yra nemokamas. Tačiau yra keletas minimalių interneto prieglobos išlaidų. Rekomenduojame perskaityti šį straipsnį: Kodėl nemokama „WordPress“? Kokios išlaidos ir koks laimikis?

Aš jau sumokėjau WordPress.com, ar galiu gauti grąžinamąją išmoką?

Taip tu gali. Jei neseniai įsigijote pasirinktinį domeną ar mokamą planą iš „WordPress.com“, tuomet galite paprašyti jų grąžinti visą sumą.

Pastaba: domenų registraciją galima atšaukti per 48 valandas nuo registracijos. Planus ir kitus pirkimus galima atšaukti per 30 dienų nuo pirkimo dienos.

Ar mano vaizdai nutrūks?

Ne, jie nebus. Kai perkeliate naudodami importavimo failą, visi pridedami vaizdai yra atsisiunčiami ir nuoroda atnaujinama. Vis dėlto pastebėjome vieną įspėjimą. Jei jūsų vaizdo URL prasideda failais.wordpress.com, tada jie nebus konvertuojami. Jei pastebėjote, kad vaizdo URL nepasikeitė ir vis tiek nukreipiate į „WordPress.com“, tuomet rekomenduojame naudoti importuojamų išorinių vaizdų papildinį ir jis tuo pasirūpins..

Aš užregistravau savo domeną per WordPress.com, ar vis dar galiu persikelti?

Taip tu gali. „WordPress“ tiki įgalindama vartotojus ir suteikdama jiems galimybę visiškai valdyti savo turinį. Jei jau turite domeno vardą per „WordPress.com“, viskas, ko jums reikia, yra žiniatinklio prieglobos paskyra. Mes rekomenduojame nustatyti sąranką su „Bluehost“ ar bet kuriuo iš šių kitų „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų. Registracijos metu jūsų paklaus, ar turite domeną, ar norite užregistruoti naują. Tiesiog pasirinkite parinktį, kad turiu domeno vardą, ir įterpkite domeną, kurį įregistravote WordPress.com. Kitas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, yra pakeisti vardų serverius, kad jie būtų nukreipti į prieglobos paslaugų teikėją. Galime padėti tai teikdami kaip nemokamų sąrankos paslaugų dalį. Taip pat galite kreiptis pagalbos į savo interneto prieglobos paslaugų teikėją.

Ar mano svetainė pradės veikti, kai aš perjungsiu?

Jei atliksite teisingai, tada NE. Aukščiau mūsų siūlomas metodas užtikrins, kad jūsų svetainė niekada nenusileis. Jei nerimaujate, žinokite, kad mes esame čia, kad padėtume. Kviečiame bet kuriuo metu naudotis nemokama sąrankos paslauga.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums tinkamai perkelti savo tinklaraštį iš WordPress.com į WordPress.org. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų svarbiausių dalykų, kuriuos turite atlikti įdiegę „WordPress“, kontrolinį sąrašą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me