Kaip visam laikui ištrinti „WordPress“ svetainę iš interneto

Neseniai vienas iš mūsų skaitytojų paklausė, ar įmanoma visam laikui ištrinti „WordPress“ svetainę iš interneto? Tiesiog ištrynus „WordPress“ diegimą, jis nebus visiškai pašalintas iš interneto. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip visam laikui ištrinti „WordPress“ svetainę iš interneto.


Visam laikui ištrinkite „WordPress“ svetainę iš interneto

Kada ir kodėl visam laikui ištrinkite „WordPress“ svetainę iš interneto

Kartais gali tekti visiškai pašalinti „WordPress“ svetainę iš interneto. Galite tiesiog ištrinti „WordPress“ failus iš savo serverio, ir jis nebebus prieinamas.

Tačiau jūsų svetainė vis tiek gali būti rodoma paieškos rezultatuose, talpykloje esančiose nuotraukose ir „Wayback Machine“.

Gana sunku pašalinti visus interneto pėdsakus iš interneto. Yra tūkstančiai svetainių, kurios kaupia turinį iš kitų svetainių, skelbia ekrano kopijas, siūlo statistiką ir palyginimus.

Naudodamiesi šiame straipsnyje paryškintais veiksmais, jums gali būti sunku rasti ištrintą svetainę ir jos turinį.

Atminkite, kad šis straipsnis yra skirtas jūsų pačios priglobtos „WordPress.org“ svetainės ištrynimui. Peržiūrėkite mūsų vadovą apie skirtumą tarp savarankiškai apgyvendintos „WordPress.org“ svetainės ir „WordPress.com“ tinklaraščio.

Jei norite ištrinti „WordPress.com“ tinklaraštį, skaitykite šį straipsnį apie tai, kaip ištrinti „WordPress.com“ tinklaraštį.

Tai įvertinę, pažiūrėkime, kaip tinkamai ir visam laikui ištrinti „WordPress“ svetainę iš interneto.

Nuolat ištrinti „WordPress“ svetainę iš interneto

Tai yra veiksmai, kurių galite imtis norėdami tinkamai ištrinti „WordPress“ svetainę ir apsunkinti jos paiešką.

1 veiksmas: sukurkite „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją

Sukurkite atsarginę savo „WordPress“ svetainės kopiją

Pirmiausia turite sukurti išsamią „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją. Net jei norite visiškai ištrinti savo svetainę, vis tiek turėtumėte padaryti atsarginę kopiją.

Tai bus naudinga tuo atveju, jei ateityje apsigalvosite ar norėsite pasiekti turinį, kurį jau ištrynėte.

2 veiksmas: ištrinkite „WordPress“ failus

Dabar turite ištrinti „WordPress“ failus, saugomus jūsų serveryje. Ištrynus šiuos failus bus ištrinta „WordPress“ programinė įranga, taip pat jūsų temos, papildiniai, vaizdai ir kiti daugialypės terpės failai.

Tai galite padaryti apsilankę „WordPress“ prieglobos paskyros informacijos suvestinėje. Prisijungę raskite failų tvarkyklės piktogramą.

„CPanel“ failų tvarkyklės piktograma

„File Manager“ teikia internetinę sąsają, skirtą tvarkyti failus, saugomus jūsų serveryje. Turite eiti į šakninį katalogą ir ištrinti visus ten saugomus failus.

Taip pat galite ištrinti „WordPress“ failus naudodami FTP klientą. Jei dar nepažįstate FTP, peržiūrėkite mūsų pradedančiųjų vadovą apie FTP naudojimą.

3 veiksmas: užblokuokite paieškos variklius naudodami „Robots.txt“

Dabar, kai ištrynėte savo svetainę, laikas blokuoti paieškos variklius, kad jie nerastų jūsų svetainės.

Mes naudosime robots.txt failą, kad praneštume paieškos varikliams, kad nenorime, kad mūsų puslapiai būtų tikrinami.

Atminkite, kad failas robots.txt yra tik direktyva. To gerbia dauguma paieškos sistemų, tačiau kai kurie mažiau žinomi tikrinimo programos gali to visiškai nepaisyti. Nesijaudink, mes tau parodysime, kaip elgtis ir su tais.

Pirmiausia turėsite sukurti naują robots.txt failą naudodami failų tvarkyklę „cPanel“ ar FTP.

Sukūrę failą turite jį redaguoti ir pridėti šias eilutes:

Vartotojo atstovas: *
Neleisti: /

Šios dvi eilutės neleidžia visiems naudotojų agentams (tikrinimo robotams, tokiems kaip „Googlebot“) pasiekti visus URL pagal jūsų domeno vardą.

4 veiksmas: turinio pašalinimas iš paieškos variklių

Nepaisant to, kad jūsų turinio daugiau nėra, paieškos varikliai tam tikrą laiką gali jį rodyti.

Paieškos sistemos supranta, kad dėl techninių gedimų internetinės svetainės gali sumažėti. Štai kodėl jie kurį laiką rodo turinį tikėdamiesi, kad jūsų svetainė grįš.

Turėsite aiškiai pasakyti paieškos sistemoms, kad jūsų turinys nebepasiekiamas ir visam laikui pašalinamas.

Lengviausias būdas tai padaryti yra naudojant .htaccess failą. Turėsite sukurti naują failą savo šakniniame kataloge ir pavadinti jį .htaccess.

Toliau turite redaguoti .htaccess failą ir į jį įterpti šį kodą:

„RewriteEngine“ įjungta
„RewriteCond% {REQUEST_URI}! ^ / Robots.txt
„RewriteCond“% {HTTP_HOST} ^ www \ .example \ .com $ [NC]
„RewriteRule“ ^ (. *) $ – [L, G]

Nepamirškite pakeisti example.com savo domeno pavadinimu.

Šis kodas peradresuos visas užklausas į jūsų svetainę ir parodys 410 klaidą. Tačiau tai leis robotams pasiekti jūsų robots.txt failą.

410 klaida svetainėje

Nepaisant visų žingsnių, šis procesas vis tiek gali užtrukti. Galite dar labiau paspartinti pateikdami talpyklos pašalinimo užklausą.

Svetainės momentinių vaizdų pašalinimas iš „Wayback Machine“

Archive.org „Wayback Machine“ yra didžiausias pasaulyje svetainių archyvas. Jis nuskaito ir saugo milijardines tinklalapių talpyklos versijas.

Kiekvienas gali apsilankyti „Wayback Machine“ ir ieškoti talpykloje esančių bet kurios svetainės nuotraukų.

„Wayback“ mašina

Geriausias būdas visam laikui pašalinti savo svetainę iš „Wayback Machine“ yra susisiekti su Archive.org ir paprašyti jų pašalinti jūsų turinio nuotraukas..

Pašalinę savo svetainę iš „Wayback Machine“ el. Paštu „Archive.org“ užtikrinsite, kad jūsų ankstesnės nuotraukos niekada nebus įtrauktos.

Net pasibaigus domeno registracijos galiojimo laikui ir perėjus naujam savininkui, Archive.org dar kartą neįgalins to domeno archyvavimo.

Tai viskas, tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti visam laikui ištrinti „WordPress“ svetainę iš interneto. Jei norite įkurti kitą svetainę, išsamias instrukcijas rasite mūsų vadove, kaip paleisti „WordPress“ tinklaraštį.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map