Jak kupić próżny numer telefonu na swojej stronie internetowej (w 5 minut)

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak niektóre firmy kupują próżny numer telefonu do swojej witryny firmowej??


Numery telefonów próżnych to numery telefonów biznesowych, które można zapamiętać i łatwo je promować. Na przykład 1800-FLOWERS to bezpłatny numer telefonu próżny dla popularnej usługi dostarczania kwiatów.

Sekwencjonowanie lub pisownia próżnych numerów telefonów ułatwia promocję w kreatywny sposób. Numery telefonów próżności są również bardzo skuteczne w budowaniu wizerunku marki.

Wielu właścicieli małych firm uważa, że ​​posiadanie próżnego firmowego numeru telefonu musi być kosztowne, wymagać specjalnego sprzętu lub umiejętności technicznych do zarządzania nim.

Tak było kiedyś, ale to już nie prawda. Możesz uzyskać próżny numer bez wydawania fortuny, zakupu specjalnego sprzętu lub umiejętności technicznych.

W tym artykule pokażemy, jak łatwo kupić próżny numer telefonu do swojej firmy internetowej lub witryny WordPress.

Jak kupić próżny numer telefonu dla swojej firmy

Co to jest próżny numer telefonu?

Próżny numer telefonu to łatwy do zapamiętania numer telefonu o unikalnej sekwencji. Na przykład 1-800-TOYSRUS (1-800-869-7787) lub 1-800-GoFedEx (1-800-463-3339).

Można również znaleźć numery o unikalnych kombinacjach, takich jak 800-333-4444 lub 800-000-3333.

Te numery telefonów są bardziej zauważalne i niezapomniane niż losowe numery telefonów. dzięki temu próżne numery telefonów świetnie nadają się do marketingu i budowania wizerunku marki.

Możesz je również uzyskać jako bezpłatny numer lub numer lokalny.

Większość próżnych numerów telefonicznych to zwykle numery bezpłatne, które są dostępne na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”. Oznacza to, że Twój próżny numer zależy od dostępności, niezależnie od usługi telefonicznej dla biznesu, od której go kupujesz.

Czego potrzebuję, aby uzyskać próżny numer telefonu?

Potrzebujesz firmowej usługi telefonicznej, aby kupić próżny numer telefonu.

W przeciwieństwie do tradycyjnych telefonów stacjonarnych, biznesowa usługa telefoniczna działa w Internecie. Dlatego czasami jest również znany jako biznesowa usługa VoIP (Voice over Internet Protocol).

Korzystając z Internetu do połączeń telefonicznych, firmy mogą oferować niższe stawki połączeń, tańsze połączenia międzynarodowe i zaawansowane funkcje zarządzania połączeniami dla właścicieli firm.

Te narzędzia do zarządzania połączeniami pozwalają zmaksymalizować potencjał połączeń biznesowych. Możesz monitorować połączenia, analizować je, konfigurować powitania poczty głosowej, konfigurować reguły przekierowywania połączeń i wiele więcej.

Potrzebujesz tylko urządzenia podłączonego do Internetu, aby korzystać z nowoczesnej biznesowej usługi telefonicznej. Zasadniczo działałby komputer, laptop, tablet lub telefon komórkowy.

Oznacza to, że nie musisz kupować żadnego specjalnego sprzętu.

Możesz przekierowywać połączenia na istniejący numer telefonu stacjonarnego lub komórkowego, dzielić ten sam numer z członkami zespołu i konfigurować automatyczną obsługę wiadomości.

Biorąc to pod uwagę, rzućmy okiem na jednych z najlepszych dostawców próżnych numerów telefonów, których możesz użyć, aby łatwo kupić próżny numer telefonu dla swojej firmy.

1. RingCentral

RingCentral

RingCentral jest jednym z najlepszych dostawców systemów telefonii biznesowej. Oferują niedrogie usługi VoIP dla małych firm z lokalnymi, bezpłatnymi i próżnymi numerami telefonów.

Najpierw musisz zapisać się na plan RingCentral. Ceny zaczynają się od 19 USD miesięcznie na użytkownika, co daje jeden numer lokalny lub bezpłatny.

Możesz dodać próżny numer telefonu do swojego planu za 30 USD (jednorazowa opłata).

Po zarejestrowaniu możesz uzyskać lokalny i bezpłatny numer bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego konta.

Jeśli jednak szukasz próżnego numeru telefonu, musisz się o niego ubiegać. Proces konfiguracji konta może potrwać do 10 dni roboczych.

Po zatwierdzeniu możesz użyć generatora liczb próżnych, aby wymyślić pomysły na łatwy do zapamiętania numer telefonu służbowego.

Cennik: Począwszy od 15,99 USD miesięcznie + 30 USD jednorazowej opłaty instalacyjnej.

2. Nextiva

Nextiva

Nextiva jest jednym z najlepszych profesjonalnych dostawców usług telefonicznych na rynku. Używamy ich platformy na WPBeginner do naszego profesjonalnego numeru telefonu firmy.

Domyślnie Nextiva nie oferuje próżnych numerów telefonów. Zamiast tego pozyskują numery od swoich partnerów przewoźników, co ogranicza ich zdolność do podawania próżności jako funkcji.

Jeśli jednak masz już próżny numer telefonu, możesz przenieść go do Nextiva i zacząć korzystać z jego doskonałej platformy ze wszystkimi funkcjami zarządzania połączeniami, integracjami oprogramowania CRM i nie tylko.

Każdy plan Nextiva zawiera również bezpłatny numer lokalny dla dowolnego numeru kierunkowego w Stanach Zjednoczonych oraz bezpłatny numer ze wszystkimi kodami prefiksów oprócz 0800.

Cennik: Począwszy od 20 $ miesięcznie.

3. Konik polny

Konik polny

Grasshopper jest jednym z wiodących dostawców wirtualnych numerów telefonów dla firm. Oferują numery lokalne, bezpłatne i próżne.

Podczas rejestracji możesz łatwo sprawdzić dostępność żądanego numeru próżności. Możesz także przenieść istniejący numer lokalny i skonfigurować przekazywanie połączeń na nowo pozyskany próżny numer telefonu.

Grasshopper zapewnia wszystkie standardowe funkcje systemu telefonu biznesowego. Dostajesz SMS-y biznesowe, przekierowywanie i routing połączeń, rozszerzenia, niestandardowe pozdrowienia i wiele innych.

Cennik: 26 USD miesięcznie z 1 liczbą i 3 rozszerzeniami.

4. Phone.com

Phone.com

Phone.com to kolejny popularny dostawca firmowych numerów telefonów. Oferują numery lokalne, bezpłatne i próżne.

Pobierają jednak jednorazową opłatę konfiguracyjną za bezpłatny numer próżnego telefonu. Opłata ta zaczyna się od 49 USD i może wzrosnąć w zależności od wybranego numeru i bezpłatnego kodu.

Plany Phone.com zawierają miesięczny limit minut połączeń, a jeśli przekroczysz te limity, musisz kupić dodatkowe minuty. Z każdym abonamentem otrzymujesz również dużą liczbę wiadomości SMS.

Oprócz uzyskania żądanego numeru telefonu masz również wszystkie standardowe funkcje do zarządzania połączeniami biznesowymi. Obejmuje to przekierowywanie połączeń, automatyczne włączanie, niestandardowe pozdrowienia, pocztę głosową, dzienniki połączeń, wysyłanie wiadomości biznesowych i więcej.

Cennik: Począwszy od 12,99 USD miesięcznie

Jak promować próżny numer telefonu w witrynie WordPress?

Obecnie większość ruchu na stronie pochodzi z urządzeń mobilnych. Oznacza to, że użytkownicy nie muszą kontaktować się z telefonem, aby skontaktować się z Twoją firmą, ponieważ rozmawiają już przez telefon.

Musisz ułatwić im dotknięcie numeru telefonu firmy, aby wykonać połączenie.

Dodanie Click to Call do strony WordPress

Jeśli korzystasz z WordPress, który jest najlepszym narzędziem do tworzenia witryn internetowych na rynku, możesz łatwo dodać przycisk „kliknij, aby połączyć” do swojej witryny za pomocą wtyczki.

Najpierw musisz zainstalować i aktywować wtyczkę WP Call Button na swojej stronie. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem krok po kroku, w jaki sposób zainstalować wtyczkę WordPress.

Po aktywacji musisz odwiedzić Ustawienia »Przycisk połączenia WP strona, aby skonfigurować ustawienia wtyczek.

Ustawienia przycisku wywołania WP

Zapewnia dwa rodzaje przycisków połączeń.

  1. Przycisk połączenia trwałego – ten przycisk pozostaje widoczny w witrynie, gdy użytkownicy przewijają stronę w dół.
  2. 2. Przycisk wywołania statycznego – ten przycisk się nie porusza i można go dodać w dowolnym miejscu w witrynie za pomocą krótkiego kodu.

Po wybraniu typu przycisku musisz wprowadzić numer telefonu i styl jego wyświetlania. Nie zapomnij kliknąć przycisku Zapisz, aby zapisać ustawienia.

WordPress kliknij, aby wywołać podgląd przycisku

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz nasz samouczek krok po kroku na temat dodawania przycisku „kliknij, aby połączyć” w WordPress.

Dodanie przycisku „kliknij, aby połączyć” za pomocą HTML

Jeśli nie korzystasz z WordPressa i chcesz dodać przycisk „kliknij, aby połączyć” do swojej witryny, możesz to zrobić.

Zasadniczo można dodawać numery telefonów jako łącza przy użyciu określonego formatu numeru telefonu.

tel: +15555555555

W zależności od używanego kreatora stron internetowych kliknij przycisk Dodaj link, a następnie dodaj swój numer telefonu z prefiksem tel:.

Jeśli znasz HTML, możesz także użyć HTML, aby dodać klikalny numer telefonu.

Kliknij tutaj, aby do nas zadzwonić

Po prostu zamień numer telefonu na własny i zapisz zmiany.

Często zadawane pytania dotyczące wyboru próżnego numeru telefonu

Wybór bezpłatnego lub próżnego numeru telefonu może wywołać wiele pytań. Postaramy się odpowiedzieć na niektóre z najczęściej zadawanych pytań na temat próżnych numerów telefonów, na które natrafiliśmy.

1. Jaka jest różnica między próżnym numerem telefonu a numerem bezpłatnym??

Próżny numer telefonu zawiera sekwencję cyfr, która określa nazwę firmy, produktu lub usługi. Mogą również mieć pamiętną sekwencję liczb.

Twój próżny numer telefonu może być numerem bezpłatnym lub numerem lokalnym z niezapomnianą sekwencją numerów.

Z drugiej strony numery bezpłatne to numery z określonymi kodami, które można wybierać bez opłat dla osoby wykonującej połączenie. Bezpłatne numery kierunkowe w Stanach Zjednoczonych to 800, 888, 877, 866, 855, 844 i 833.

Numery bezpłatne można uzyskać na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”, dlatego większość próżnych numerów telefonicznych to zazwyczaj również numery bezpłatne.

2. Czy muszę płacić wyższą cenę za bezpłatny numer próżnego telefonu??

Nie, ty nie. Przepisy FCC zabraniają gromadzenia, handlu i odsprzedaży numerów bezpłatnych. Niektóre usługi telefoniczne mogą naliczać opłatę konfiguracyjną za próżny numer telefonu, ale nie jest to cena numeru bezpłatnego.

3. Czy mogę sprzedać bezpłatny numer próżny?

Nie, nie możesz. Przepisy FCC zabraniają sprzedaży numerów bezpłatnych, a każdy, kto próbuje sprzedać bezpłatny numer, może mieć kłopoty prawne.

4. Czy mogę używać mojego próżnego numeru telefonu z numerem lokalnym?

Jeśli korzystasz z usługodawcy telefonii biznesowej, możesz łatwo przekazywać połączenia przychodzące na istniejący numer lokalny. Możesz również skonfigurować reguły przekazywania w oparciu o porę dnia lub skonfigurować IVR, aby połączyć się z odpowiednią osobą w zespole.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci kupić próżny numer telefonu do swojej witryny. Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat wyboru najlepszego oprogramowania do czatowania na żywo lub najlepszej usługi e-mail marketingu dla Twojej firmy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map