Jak zweryfikować swoją witrynę WordPress na Pintereście (krok po kroku)

Czy chcesz zweryfikować swoją witrynę WordPress na Pintereście? Weryfikacja witryny na Pinterest odblokuje ciekawe funkcje, takie jak analityka Pinterest, program reklamowy, statystyki zdjęć i inne. W tym artykule pokażemy, jak łatwo zweryfikować witrynę WordPress na Pintereście.


Sprawdź witrynę Pinterest na WordPress

Film instruktażowy

Subskrybuj WPBeginner

Jeśli film Ci się nie podoba lub potrzebujesz więcej instrukcji, czytaj dalej.

Dlaczego warto zweryfikować swoją witrynę WordPress na Pintereście?

Pinterest to jedna z najpopularniejszych platform mediów społecznościowych do udostępniania zdjęć, filmów i innych treści wizualnych. Umożliwia utworzenie konta i zarządzanie zdjęciami, takimi jak Instagram lub Flickr.

Umożliwia także innym użytkownikom zbieranie stron internetowych, linków i innych treści wizualnych poprzez tworzenie tablic.

Jeśli prowadzisz witrynę z fotografiami lub blog innego typu ze zdjęciami i filmami, Pinterest może być ważnym źródłem ruchu.

Weryfikacja witryny na Pinterest pomoże Ci dowiedzieć się więcej o użytkownikach korzystających z Pinterest Analytics. Będziesz także mógł wziąć udział w ich programie reklamowym i zaplanować strategię zwiększania ruchu na Pinterest.

To powiedziawszy, rzućmy okiem na to, jak łatwo zweryfikować swoją witrynę WordPress na Pintereście.

Weryfikacja witryny WordPress na Pintereście

Zanim zaczniemy, musisz uaktualnić swój profil na Pinterest do konta firmowego. Umożliwi to korzystanie ze wszystkich ich profesjonalnych narzędzi, takich jak analityka, program reklamowy i inne. Konto biznesowe Pinterest jest bezpłatne i łatwe do skonfigurowania.

Gotowi, zaczynajmy.

Krok 1. Uaktualnij swoje konto Pinterest do Biznesu

Musisz zalogować się na swoje konto Pinterest i kliknąć menu z trzema kropkami w prawym górnym rogu ekranu. Pokaże ci Ulepsz teraz przycisk.

Uaktualnij do konta biznesowego Pinterest

Kliknięcie tego przycisku spowoduje przejście do strony konfiguracji konta firmowego. Musisz podać nazwę firmy, adres URL witryny i wybrać typ firmy.

Dodaj informacje o firmie na Pinterest

Po wprowadzeniu wszystkich wymaganych informacji przejdź dalej i kliknij przycisk Kontyntynuj , a Twoje konto osobiste zostanie uaktualnione do konta biznesowego Pinterest.

Uwaga: Jeśli nie chcesz konwertować konta osobistego, utwórz nowe konto firmowe na Pinterest.

Krok 2. Zgłoś swoją witrynę na Pinterest

Aby przejąć witrynę, musisz ponownie przejść do menu z trzema kropkami w prawym górnym rogu i kliknąć Ustawienia.

Ustawienia Pinteresta

Na tej stronie musisz udać się do Witryna roszczenia w lewym menu i wprowadź adres URL swojej witryny.

Witryna roszczenia

Po kliknięciu na Witryna roszczenia spowoduje wyświetlenie dwóch metod, za pomocą których możesz przejąć witrynę (tag HTML lub plik HTML).

Dodaj tag HTML

Wybieramy opcję tagu HTML, ponieważ jest to łatwiejsze. Możesz jednak również pobrać plik HTML i przesłać go do katalogu głównego swojej witryny za pomocą klienta FTP.

Krok 3. Dodaj tag HTML do swojej witryny WordPress

Istnieje wiele sposobów dodawania tagu HTML do nagłówka witryny, ale omówimy tylko dwie najprostsze metody.

Po pierwsze, jeśli masz wtyczkę Yoast SEO zainstalowaną na swojej stronie WordPress, to odwiedź SEO »Społecznościowe strona z obszaru administracyjnego WordPress.

Pod Facebook kartę, musisz upewnić się, że ustawienia otwartego wykresu są włączone.

Otwarty wykres włączony

Następnie musisz przejść do Pinterest patka. w Potwierdzenie na Pinterest w polu, musisz wkleić wcześniej skopiowany tag HTML.

Dodaj tag HTML w polu potwierdzenia Pinterest

Po zakończeniu kliknij przycisk Zapisz zmiany.

Jeśli nie korzystasz z wtyczki Yoast SEO, musisz zainstalować i aktywować wtyczkę Wstaw nagłówki i stopki. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem krok po kroku, w jaki sposób zainstalować wtyczkę WordPress.

Po aktywacji musisz odwiedzić Ustawienia »Wstaw nagłówki i stopki strona w obszarze administracyjnym WordPress. W sekcji Scrips in Header musisz wkleić tag HTML i kliknąć przycisk Zapisz.

Wstaw znacznik HTML w sekcji skryptu nagłówka

Po dodaniu tagu HTML w sekcji nagłówka witryny musisz wrócić do ekranu Pinterest i kliknąć przycisk Kolejny przycisk w wyskakującym okienku. Teraz poprosi o potwierdzenie, aby wysłać witrynę do sprawdzenia.

Prześlij witrynę do recenzji na Pinterest

Zwykle proces ten trwa 24 godziny, a otrzymasz wiadomość e-mail na temat weryfikacji witryny. Po zakończeniu zobaczysz również potwierdzenie na Witryna roszczenia sekcja na Pintereście.

Witryna zgłoszona na Pinterest

Po weryfikacji możesz korzystać z narzędzi Pinterest, takich jak analizy, program reklamowy, statystyki obrazów i inne. Możesz także dodać przycisk Pin-it na Pinterest na swoich blogach, aby goście mogli udostępniać twoje zdjęcia na tablicach Pinterest.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dowiedzieć się, jak zweryfikować witrynę WordPress na Pintereście. Możesz także zobaczyć nasz wybór najlepszych wtyczek do udostępniania mediów społecznościowych dla WordPress, aby poprawić obecność Twojej witryny w sieci społecznościowej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me