12 najlepších zásuvných modulov WordPress pre darcovstvo a získavanie finančných prostriedkov (2020)

Hľadáte najlepšie doplnky pre darovanie WordPress?


Zhromažďovanie online darov je veľmi efektívny spôsob, ako získať prostriedky na neziskové, charitatívne, humanitárne a špeciálne účely..

V tomto článku sa podelíme o tie najlepšie doplnky pre darovanie a získavanie prostriedkov WordPress, ktoré vám pomôžu ľahko zbierať jednorazové dary a opakujúce sa dary pomocou služieb PayPal, Stripe, WooCommerce, ďalších spracovateľov kreditných kariet a dokonca aj kryptomeny..

Najlepšie doplnky pre darovanie WordPress

Ako si vybrať najlepší doplnok pre darovanie WordPress

Na trhu sú k dispozícii desiatky darcovských doplnkov WordPress. Problém je v tom, že nie všetky sú ľahko použiteľné a mnohým z nich chýbajú možnosti prispôsobenia.

Prijímanie platieb za dary na vašom webe WordPress je mimoriadne dôležitá úloha.

Potrebujete doplnok na darovanie, ktorý je spoľahlivý, pracuje na mobilných aj stolových počítačoch, podporuje preferovanú platobnú bránu, odosiela darcom potvrdenie, umožňuje darcom uskutočňovať opakované dary a je dostatočne prispôsobiteľný na to, aby na vašom webe vyzeral dobre..

Na vrchole všetkého je, že potrebujete doplnok pre darovanie WordPress, ktorý účtuje najmenšiu sumu poplatkov. V ideálnom prípade by to mala byť bezplatná alebo fixná ročná platba verzus niečo, čo účtuje percentuálny poplatok za všetky vaše dary.

Vyššie uvedené kritériá sme použili na porovnanie najlepších darcovských doplnkov WordPress pre neziskové a charitatívne organizácie.

Tu je náš úvodník pre výber najlepších doplnkov pre darovanie WordPress a získavanie finančných prostriedkov.

1. GiveWP

GiveWP

GiveWP je jedným z najlepších doplnkov WordPress pre neziskové organizácie, ktoré prijímajú dary a získavajú prostriedky pre vašu vec.

To, čo robí GiveWP vynikajúcim a získava si najlepšie miesto v našom zozname najlepších darcovských doplnkov WordPress, je ich kompletná sada funkcií spolu s ich neziskovým cenovým modelom..

GiveWP uľahčuje vytvorenie vlastného formulára pre darovanie v rámci WordPress, ktorý ľahko nastavuje jednorazové dary a opakujúce sa možnosti darovania.

Môžete sa integrovať s celou radou platobných brán a prijímať platby kreditnými kartami vrátane kariet Stripe, Authorize.net, PayPal, 2Checkout, Braintree, Mollie, Paytm, PayFast, Square, AmeriCloud, Paymill a mnoho ďalších..

GiveWP vám tiež umožňuje doladiť takmer všetky aspekty vášho procesu darcovstva pomocou funkcií, ako sú prispôsobiteľné pocty o daroch, ako sú „na počesť“, viacúrovňové dary, ciele / stimuly pre darcovstvo na úrovni kampane, možnosti prechodu na menu, daňové potvrdenia o odpočítaní daní, a viac.

Je dodávaný s kompletnou oblasťou správy darcov s plnohodnotným reportovaním, takže môžete ľahko spravovať všetky svoje dary (online aj offline dary)..

GiveWP sa integruje do všetkých hlavných e-mailových marketingových služieb, takže môžete so svojimi darcami ľahko komunikovať o sezónnych kampaniach na darovanie.

Ak prevádzkujete internetový obchod so službou WooCommerce, funkcia GiveWP vám umožní pridať na obrazovku pokladne rozšírenie darcovstva a majú bezproblémovú integráciu so službou Google Analytics s vylepšeným sledovaním elektronického obchodu..

GiveWP’s ponúka bezplatný doplnok pre darovanie WordPress, ale budete musieť upgradovať na svoje ročné platené plány, aby ste odomkli všetky výkonné doplnky a funkcie. Základný platený program sa začína na $ 240 / rok, ale na získanie všetkých doplnkov budete potrebovať program Plus (360 $ / rok)..

2. WPForms

WPForms

WPForms je najviac pre začiatočníkov najpriaznivejšie ťahanie & drop drop Builder pre WordPress. Dodáva sa so vstavanou šablónou formulára na vytvorenie online darovacieho formulára na vašom webe.

Mnoho menších charitatívnych a neziskových organizácií nepotrebuje plnohodnotnú platformu na prezradenie. Namiesto toho chcú iba jednoduchý a ľahko prispôsobiteľný formulár pre darovanie, ktorý môže prijímať jednorazové a opakujúce sa dary.

WPForms vám práve toto ponúka. Integruje sa s PayPal aj Stripe, takže môžete bezpečne zbierať dary prostredníctvom kreditnej karty priamo na vašom webe.

Keďže WPForms je komplexnejším tvorcom formulárov, môže slúžiť aj na rôzne účely pre charitatívne webové stránky, napríklad kontaktný formulár, dotazníkové formuláre, prieskumy verejnej mienky, formulár na registráciu e-mailových správ, formulár na registráciu dobrovoľníkov atď..

WPForms sa hladko integruje so všetkými hlavnými službami e-mailového marketingu a CRM platformami, ako je Constant Contact, SendinBlue, AWeber, MailChimp a stovka ďalších..

Doplnok WPForms bezplatne používa viac ako 2 milióny webových stránok, na prijímanie online darov však budete potrebovať ich platobné doplnky. Ponúkajú špeciálnu zľavnenú licenciu pre neziskové organizácie iba za 99 dolárov ročne, čo je 75% zľava z ich bežnej ceny.

Získate tak všetky ich funkcie Pro, ktoré vám umožňujú zostavovať dary, ako aj iné typy formulárov, ktoré sme spomenuli vyššie. Celý zoznam viac ako 150 ukážok šablón formulárov nájdete tu.

Poznámka: WPForms je sesterskou spoločnosťou WPBeginner. Tento doplnok bol spoluvytvorený zakladateľom WPBeginnera Syedom Balkhim.

3. Jednoduché darovanie cez PayPal

Darovanie PayPal pre WordPress

Easy PayPal Darcovstvo je bezplatný doplnok pre darovanie WordPress, ktorý vám umožní pridať tlačidlo darovania PayPal na svoj web..

Návštevníci vašich webových stránok môžu kliknúť na tlačidlo a poslať dary pomocou svojho účtu PayPal alebo kreditnej karty.

Jedná sa o veľmi jednoduchý doplnok pre darcovstvo, ktorý je dodávaný so 7 šablónami tlačidiel, a máte tiež možnosť nahrať vlastný štýl tlačidiel, ktorý zodpovedá vášmu dizajnu..

Cieľom tohto doplnku je uľahčiť prepojenie vášho účtu PayPal s WordPress a prijímanie darov. Tento doplnok tiež umožňuje návštevníkom vybrať si opakujúce sa mesačné možnosti darovania.

Tento doplnok máme uvedený ako # 3, nie preto, že je najbohatší na funkcie, ale pretože niekedy nemusíte potrebovať všetky funkcie, ktoré ponúkajú pluginy GiveWP a WPForms.

Ak si neželáte prispôsobiť svoj darovací formulár a chcete priame riešenie, ktoré je úplne zadarmo na prijímanie jednorazových darov, tento doplnok vám môže urobiť prácu za vás.

Na nastavenie opakujúcich sa darov budete potrebovať ich verziu Pro, ktorá stojí 59,95 dolárov / rok a v tomto okamihu by ste mali radšej ísť s WPForms, pretože získate oveľa väčšiu hodnotu.

4. Crowdfunding WP

CrowPunding WP od spoločnosti Themeum

WP Crowdfunding je výkonný doplnok fundraisingu WordPress, ktorý vám pomôže vytvoriť podpornú stránku fundraisingu, ako je GoFundMe alebo KickStarter..

Štýl kampane crowdfunding môžete používať iba pre svoje charitatívne organizácie alebo dokonca ponúkať agregovanú platformu na získavanie finančných prostriedkov pre ďalšie charitatívne organizácie vo vašej sieti..

Integruje sa so Stripe, PayPal, Authorize.net a všetkými bránami WooCommerce, ak sa rozhodnete spracovať svoje platby pomocou WooCommerce. Systém WP Crowdfunding Native peňaženka vám umožňuje sledovať prísľuby pre každú kampaň a podľa toho rozdeľovať finančné prostriedky jednotlivým zúčastneným stranám..

Ak hľadáte vytvorenie súhrnného crowdfundingového webu, ako je GoFundMe, máte tiež možnosť účtovať poplatok za províziu za pomoc iným charitatívnym organizáciám pri zbieraní darov..

Základný doplnok je zadarmo, ale budete musieť upgradovať na platený plán, aby ste odomkli všetky funkcie, ktoré začínajú na $ 149 / rok.

5. Charitatívne

charitatívne

Charitatívne je jednoduchý darovací doplnok WordPress, ktorý vám umožňuje vytvárať neobmedzené kampane zamerané na získavanie finančných prostriedkov a stanovovať ciele pre vašu vec.

Môžete vybrať pevnú sumu daru, pridať vlastnú sumu alebo oboje. Môžete vložiť darovací formulár na svoje stránky, príspevky, bočné panely a modálne kontextové okná.

Zatiaľ čo základný doplnok je bezplatný, musíte upgradovať na svoj plán Plus ($ 99 / rok), aby ste odomkli svoje platobné brány ako Stripe, Authorize.net atď., Ako aj formuláre na prihlásenie na odber bulletinu.

Ak chcete opakujúce sa dary, crowdfunding, peer to peer fundraising, oslobodenie od poplatkov od darcov a ďalšie výkonné funkcie, budete potrebovať svoj Pro plán, ktorý stojí 249 $ ročne.

6. Bezproblémové dary

Bezšvíkové dary

Plynulé dary je bezplatný doplnok pre dary pre WordPress. Poskytuje vám úplnú kontrolu nad zhromažďovaním a správou darov na ovládacom paneli WordPress.

Plynulý dar funguje so službou PayPal, takže používatelia môžu darovať pomocou svojho účtu PayPal alebo kreditných kariet.

Môžete prijímať jednorazové dary alebo opakujúce sa dary. Môžete tiež povoliť používateľom, aby vybrali kampaň, ktorú chcú prideliť.

Na rozdiel od iných doplnkov, bezšvíkové darovanie predáva niekoľko doplnkov na základe a-la carte, ako je Ďakujem vám vylepšený, čo vám umožní nastaviť vlastné stránky s poďakovaním a Správca úrovne, ktorý vám umožní priradiť vlastné úrovne darcovstva.

7. Donorbox

Donorbox

Donorbox je výkonný doplnok na darovanie formulárov, ktorý funguje na webových stránkach WordPress aj na samostatných webových stránkach.

Umožňuje nastaviť jednorazové dary, ako aj mesačné, ročné a týždenné opakované dary. Máte možnosť robiť darčeky spoločnosti a prijímať firemné dary.

Donorbox vám umožňuje prijímať platby z kreditných kariet, ako aj z populárnych platobných platforiem ako Apple Pay, Google Pay, PayPal Express s One-Touch a ACH bankové platby pre amerických a európskych darcov..

Je tiež dodávaný s mnohými ďalšími výkonnými funkciami, ako sú ukazovateľ cieľov, kontextové formuláre darcov, podpora vo viacerých menách, stena darcov, profil darcov, úplná správa darcov, daňové priznania ku koncu roka a ešte oveľa viac.

Dôvod, prečo máme v zozname zoznam darcovských darcov, je ten, že ich ocenenie nie je priateľské k neziskovým organizáciám.

Aj keď vám umožňujú zbierať bezplatné dary až do výšky 1 000 dolárov mesačne, budete musieť zaplatiť poplatok za platformu vo výške 1,5% za všetky ostatné sumy. Tento poplatok za spracovanie platformy je doplnkom poplatkov za spracovanie platieb, ktoré pridávajú banky Stripe, PayPal a ďalšie banky.

Majú možnosť nechať si svojich darcov uhradiť poplatky, ale veríme, že je lepšie používať platformu, ako je GiveWP, kde viac darovaných peňazí smeruje k skutočnej príčine..

Donorbox tiež účtuje samostatné mesačné poplatky za rôzne e-mailové marketingové a CRM integrácie.

Aby sme boli spravodliví, z iných darcovských platforiem SaaS, ako sú Crowdrise, Donately, atď., Je Donorbox zďaleka najdostupnejší.

Dôvod, prečo by ste mohli chcieť používať platformu Donorbox, je ten, že od vás odstraňujú bolesti hlavy technickej správy.

Nemusíte sa starať o bezpečnosť svojej platobnej infraštruktúry, pretože všetko rieši ich tím.

8. Formálne formuláre

Úžasné formuláre

Formidable Forms je najpokročilejší doplnok formulárov WordPress. To vám umožní ľahko vytvárať zložité formuláre pomocou drag and drop builder.

Má veľa šablón formulárov vrátane vopred pripravenej šablóny na zhromažďovanie online darov. Štatistiku darov si môžete zobraziť v grafoch na ovládacom paneli WordPress.

Doplnok umožňuje exportovať údaje formulára mimo WordPress. Poskytuje tiež možnosť importovať vaše dary zo služieb tretích strán. Formidable Forms je plne kompatibilný s prekladovým doplnkom WPML na preklad formulára do ľubovoľného jazyka.

9. Teplomer darovania

Teplomer darovania

Teplomer darovania je klasický doplnok pre darovanie WordPress. Používa parameter štýlu teplomera na zobrazenie zhromaždených prostriedkov a vašej cieľovej sumy.

Je ideálny na zdieľanie vašej zbierky s návštevníkmi vašich webových stránok a motivuje ich, aby pomohli. Je tiež perfektné, aby organizátori videli, ako blízko alebo ďaleko sú od svojho cieľa získavania finančných prostriedkov

Teplomer je plne prispôsobiteľný pre farby, text, menu, veľkosť merača a ďalšie. Pomocou skratkového kódu môžete na svojich príspevkoch a stránkach zobraziť teplomer darcovstva. Všetky nastavenia sú ľahko a spravovateľné v rámci WordPress.

Je dôležité si uvedomiť, že tento doplnok vám NEMÁ pomôcť prijať žiadne dary. Môžete ho použiť spolu s akýmkoľvek iným doplnkom pre darovanie WordPress v tomto článku.

10. Dary PayPal

Dary PayPal

Dary PayPal sú ďalším bezplatným doplnkom pre darovanie WordPress PayPal, ktorý slúži na získavanie finančných prostriedkov pre charitatívne a neziskové organizácie. Na svoju webovú stránku môžete pridať tlačidlo daru PayPal pomocou widgetu bočného panela alebo skráteného kódu.

Rovnako ako iné doplnky PayPal vám umožňuje pripájať WordPress k vášmu účtu PayPal a prijímať dary od návštevníkov. Medzi ďalšie nastavenia patria viac mien, lokalizácia, viac veľkostí tlačidiel a ďalšie.

11. Dary YITH pre WooCommerce

Dary YITH pre WooCommerce

Dary YITH pre WooCommerce vám umožňujú pridať možnosť zbierania darov vo vašich online obchodoch.

Na podporu svojich príčin môžete spustiť sezónne kampane. Vždy, keď používateľ pridá produkt do košíka, zobrazí sa výzva s možnosťou poskytnúť malý dar.

Túto koncepciu využívajú mnohí v maloobchodnom svete a YITH Dary pre WooCommerce vám umožňujú pridať ju na webovú stránku elektronického obchodu..

YITH má bezplatnú verziu doplnku, ktorá je dosť obmedzená. Na získanie všetkých funkcií, ako je darovací formulár na stránke košíka, prispôsobenie čiastok, potvrdenie o darovaní atď., Budete potrebovať prémiovú verziu doplnku, ktorá stojí 59,99 dolárov za jednu stránku..

Poznámka: GiveWP tiež ponúka túto funkciu spolu s omnoho viac, ktoré považujeme za lepšiu hodnotu.

12. Krabica na darovanie kryptomeny

Krabica na darovanie kryptomeny - dary na bitcoíny a krypto

Ak chcete prijímať dary v kryptomene, už nehľadajte ďalej. Tento bezplatný doplnok pre darovanie WordPress vám umožňuje prijímať dary v 20 hlavných kryptomenách.

Môžete prijímať platby v bitcoíne, etereu, bitcoínovej hotovosti, Litecoine, Cardane a ďalších.

Čo je najlepší doplnok pre darovanie WordPress?

Doplnky, ktoré sme spomenuli v tomto článku, vám môžu pomôcť pri zhromažďovaní darov na vašom WordPress. Rozhodovanie o najlepšom doplnku pre darovanie WordPress pre vaše online zbierky sa však bude líšiť v závislosti od vašich potrieb.

Ak hľadáte vytvorenie jednoduchého formulára na darovanie s jednorazovým a opakujúcim sa spôsobom darovania spolu so schopnosťou používateľov uskutočňovať platby prostredníctvom služby PayPal alebo kreditnej karty, potom najlepšou hodnotou je neziskový plán WPForms, pretože ponúka 75 % zľava.

Ak chcete doplnok o darovanie WordPress, ktorý je dodávaný s pokročilými funkciami, ako je úplná správa darcov, daňovo uznateľné príjmy z darov, ciele / stimuly na úrovni kampane, viacúrovňové dary, prispôsobiteľné pocty o daroch ako „na počesť alebo“, plnohodnotné spravodajstvo, široký – rozmanitosť integrácií platobných platforiem, potom nič na trhu neprekonáva GiveWP, a preto je GiveWP naším výberom pre najlepší darcovský doplnok WordPress # 1.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšie doplnky pre darcovstvo a zbieranie príspevkov pre WordPress pre charitatívne a neziskové organizácie. Môžete tiež vyskúšať náš odborný výber najlepších tvorcov stránok WordPress a pre všetky weby musíte mať doplnky WordPress…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me