16 najlepších bezplatných ikon sociálnych médií pre WordPress

Jeden z našich používateľov nás nedávno požiadal o pomoc pri hľadaní bezplatných ikon ikon sociálnych médií, ktoré môžu používať na svojich webových stránkach. Aj keď existuje veľa doplnkov WordPress, ktoré vám umožňujú pridávať ikony sociálnych médií do WordPress, niektorí používatelia môžu chcieť manuálne pridať vlastné obrázky ikon a prepojiť ich so svojimi profilmi sociálnych médií. V tomto článku vám ukážeme niektoré z najlepších bezplatných ikon sociálnych médií pre používateľov WordPress.


Ak hľadáte doplnky WordPress, ktoré vám umožňujú pridať ikony sociálnych médií, prečítajte si naše články o tom, ako pridať ikony sociálnych médií do bočného panela a ponúk WordPress..

Ak chcete pridať pohyblivú lištu zdieľania, ako je naša stránka, použite plávajúce sociálne pole.

Po tom sa pozrime na niektoré z najlepších bezplatných ikon sociálnych médií, ktoré môžete použiť.

Výukový program pre video

Prihláste sa na odber WPBeginner

Ak sa vám video nepáči alebo potrebujete ďalšie pokyny, pokračujte v čítaní.

1. Generikony

Genericons je bezplatné a GPL licencované ikonové písmo vytvorené spoločnosťou Automattic. Je to kompletná sada ikon s ikonami pre najpopulárnejšie stránky sociálnych médií. Pre začiatočníkov môže byť pridávanie ikonových písiem trochu ťažké.

Jednoduchší spôsob použitia ikon generikónov na vašej stránke WordPress je inštalácia a aktivácia doplnku Genericon. Po aktivácii jednoducho choďte na Vzhľad »Generikón a kliknite na ikonu, ktorú chcete pridať.

Generické použitie

Vybratá ikona sa zobrazí v hornej časti. Kliknite na odkaz na kopírovanie skráteného kódu vedľa ikony a zobrazí sa kontextové okno so skráteným kódom. Skopírujte a prilepte skrátený kód kamkoľvek, kde chcete ikonu zobraziť. Môžete tiež skopírovať HTML a vložiť ho do textového widgetu, aby sa zobrazilo písmo ikony.

2. Úžasné písmo

Písmo Awesome

Písmo Awesome je ďalšie bezplatné a otvorené písmo s ikonou zdrojov, ktoré môžete používať s WordPress. Písmo Awesome prichádza s veľkou zbierkou ikon písma.

K téme WordPress môžete manuálne pridať písmo Awesome alebo môžete použiť doplnok. Jednoducho nainštalujte a aktivujte doplnok Better Font Awesome. Je dodávaný s možnosťou krátkych kódov, HTML a TinyMCE na jednoduché pridávanie ikon kdekoľvek na vašom webe WordPress.

3. Ploché ikony sociálnych médií podľa najlepších bezplatných PSD

Sada plochých sociálnych médií

Chápeme, že väčšina používateľov pre začiatočníkov bude pre pridávanie ikonových písiem ťažšie ako pridávanie obrazových súborov. Ploché ikony sociálnych médií je kompaktný súbor najbežnejšie používaných ikon sociálnych médií. Môžete jednoducho stiahnuť a extrahovať sadu ikon a potom ich nahrať na svoj web Médiá »Pridať nové stránka v oblasti správcu WordPress.

4. Geekly – 40 ikon

Geekly

Táto sada ikon obsahuje 40 krásnych ikon vrátane 25 ikon sociálnych médií. Každá ikona má rozmery 512px a podľa potreby ich môžete prispôsobiť vo photoshope.

5. Zadarmo farebné ikony

Zadarmo farebné ikony

Toto je jednoduchý, ale krásne urobený súbor ikon sociálnych médií. Túto sadu ikon vytvoril Michael Dolejs a je k dispozícii ako súbor PSD. Môžete otvoriť súbor PSD v aplikácii Adobe Photoshop a používať ikony, ako uznáte za vhodné.

6. Sada ikon plochých sociálnych médií

Sada ikon plochých sociálnych médií

Táto krásna sada ikon sociálnych médií zadarmo obsahuje dve variácie zaoblené a štvorcové ikony. K dispozícii je 10 ikon 64x64px vo formátoch jpg a png.

7. 40 ikon sociálnych médií

40 ikon sociálnych médií

Táto krásna sada ikon obsahuje 40 ikon sociálnych médií. Každá ikona je k dispozícii v štyroch veľkostiach 32 × 32 px, 64 × 64 px, 128 × 128 px a 256 × 256 px. Ku každej ikone je pridaný dlhý tieň, ktorý jej dáva krásny efekt.

8. Ploché ikony sociálnych médií od Enfuzed

Ploché ikony sociálnych médií zadarmo od Enfuzed

Tieto ploché ikony sociálnych médií nastavené spoločnosťou Enfuzed sú v dvoch variantoch. Plnofarebné ploché ikony sociálnych médií a svetlé priehľadné ikony sociálnych médií pre tmavé pozadie.

9. Hex ikony Pack

Hex Icons Pack od Martz90

Táto sada ikon sociálnych médií od Martz90 predstavuje populárne ikony sociálnych médií v šesťuholníkovom tvare. Sada ikon obsahuje veľké množstvo ikon pre najpopulárnejšie weby sociálnych médií, spravodajské weby, služby a hry.

10. Ploché ikony kruhu pripraveného na sietnicu

Sietnica pripravená ploché ikony

Táto krásna kruhová ikona plochých sociálnych médií nastavená spolkovou krajinou je pripravená na sietnicu. Všetky ikony sú vo formáte png a sú k dispozícii vo veľkostiach 256x256px, 128x128px, 64x64px a 32x32px.

11. Vektorové ikony polygónov sociálnych médií

Voľný Vektorové ikony mnohoúhelník sociálne médiá stanovené LunarPixel

Táto krásna ikona sociálnych médií, ktorú vytvoril LunarPixel, obsahuje 80 ikon v tvare polygónu. Balenie obsahuje aj pôvodné vektorové súbory, s ktorými si môžete zahrať.

12. 20 ikon sociálnych médií

20 ikon sociálnych médií od Dawid Dapszus

Túto jedinečnú a krásnu sadu ikon vytvoril Dawid Dapszus. Obsahuje 20 ikon pre najpopulárnejšie weby sociálnych médií. Všetky ikony majú formát 80 x 80 pixlov a sú vo formáte png.

13. Jednoduché ploché sociálne mediálne ikony

Jednoduché ploché sociálne ikony

Táto krásna sada ikon sa dodáva so súbormi PSF a PNG. Obsahuje 20 ikon, každý súbor s rozmermi má rozmery 114 x 114 pixlov.

14. 24 bezplatných plochých sociálnych ikon

Sada 24 plochých sociálnych ikon

Táto krásna sada bezplatných sociálnych ikon, ktorú nastavil Mohammed Alyousfi, sa dodáva s 24 ikonami. Obsahuje ikony vo veľkostiach od 512 do 16 pixelov. Balík obsahuje aj zdrojové súbory vo formátoch súborov AI a EPS.

15. Ikony sociálnych médií

Ikony sociálnych médií

Táto ikona, ktorú vytvoril Luke Taylor, sa dodáva v dvoch variantoch pre tmavé a svetlé pozadie. Balík obsahuje 89 ikon sociálnych médií v oboch variantoch.

16. Sada ikon bezplatných sociálnych médií od Huga

Sada ikon sociálnych médií zdarma od spoločnosti Hugo

Krásna sada ikon sociálnych médií, ktorú vytvoril Hugo. Balenie obsahuje 8 ikon v elegantnom súbore PSD. Potom môžete použiť uložiť pre web na uloženie ikon, ktoré chcete na svoje stránky použiť.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšiu bezplatnú ikonu sociálnych médií, ktorá sa použije na vašom webe WordPress. Môžete tiež vyskúšať náš zoznam 40 užitočných nástrojov na správu a rast vášho blogu WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me