19 najlepších mobilných aplikácií na správu lokality WordPress

Hľadáte mobilné aplikácie na správu svojej stránky WordPress na cestách? Prevádzka úspešnej webovej stránky vyžaduje veľa času a je ťažké celý deň sedieť pred počítačom. V tomto článku budeme zdieľať najlepšie mobilné aplikácie na správu webu WordPress pomocou telefónu.


Najlepšie mobilné aplikácie na správu lokality WordPress

1. Aplikácie WordPress.com

Aplikácie WordPress.com

WordPress.com ponúka aplikácie, ktoré sa pripájajú k vášmu hostiteľovi webu WordPress. Z vašich zariadení so systémom Android alebo iOS môžete vytvárať príspevky, odovzdávať fotografie a moderovať komentáre.

Niektoré funkcie aplikácie vyžadujú, aby ste si vytvorili účet WordPress.com. Je tiež dodávaný so vstavanou čítačkou, ktorá zobrazuje blogy, ktoré ste sledovali na stránkach WordPress.com.

Podrobné pokyny nájdete v našej príručke o používaní aplikácie WordPress na mobilných zariadeniach.

2. WooCommerce

Aplikácia WooCommerce pre iOS

Ak prevádzkujete internetový obchod pomocou služby WooCommerce, môžete na správu svojho obchodu na cestách pomocou aplikácie WooCommerce pre iOS..

Táto aplikácia ponúka krásne rozhranie na zobrazenie výkonnosti obchodu, ako sú objednávky a predaj.

Nie je to náhrada za verziu pre stolné počítače, pretože jej z hľadiska funkcií chýba. Je však užitočné pozrieť sa na objednávky, aj keď ste mimo počítač.

3. Google Analytics

Aplikácia Google Analytics

Google Analytics je najúčinnejším a bezplatným analytickým nástrojom, ktorý je k dispozícii pre vlastníkov webových stránok. To vám umožní odpovedať na otázky, ako je

– Koľko ľudí navštívi váš web?
– Odkiaľ pochádzajú?
– Čo robia pri návšteve vašich webových stránok?

Ak ho ešte nepoužívate, prečítajte si nášho podrobného sprievodcu o tom, ako nainštalovať Google Analytics do WordPress.

Aplikácia Google Analytics vám umožňuje prezerať prehľady vašich stránok pomocou mobilného zariadenia. Umožňuje vám vytvárať a prezerať vlastné prehľady. Môžete vybrať rozsahy dátumov a zobraziť správy v reálnom čase.

4. Evernote

Evernote

Nápady na skvelé príspevky do blogu, produkty alebo stratégie sa môžu objaviť odkiaľkoľvek. Aplikácia Evernote umožňuje robiť poznámky pomocou mobilného zariadenia a synchronizuje sa na všetkých vašich zariadeniach.

Môžete vytvárať zoznamy úloh, kresliť sviatočné logá, robiť si poznámky, ukladať obrázky, záložky a videá. Program Evernote funguje na všetkých mobilných platformách, počítačoch a počítačoch Mac.

Alternatívy: Google Keep | Jedna poznámka

5. Pingdom

Aplikácia Pingdom

Pingdom je populárna služba na sledovanie dostupnosti webových stránok. Môžete si ho nastaviť tak, aby ste zadarmo sledovali dostupnosť jednej stránky.

Mobilné aplikácie Pingdom vás upozornia, keď budú vaše stránky nefunkčné. Ukazuje tiež stav vašich webových stránok a služieb, ktoré monitorujete.

6. Pufer

nárazník

Buffer vám umožňuje naplánovať príspevky pre vaše profily sociálnych médií. Ich mobilné aplikácie vám to umožňujú odkiaľkoľvek pomocou mobilného zariadenia.

Môžete si prezerať príspevky, ktoré ste zaradili do poradia, príspevky, ktoré zdieľate, analyzovať a pridávať nový obsah na cestách. Pomáha vám udržať svojich sledovateľov zapojených, aj keď ste ďaleko od svojho stola.

7. IFTTT

IFTTT

IFTTT vám umožňuje, aby vám internet fungoval. Mobilná aplikácia IFTTT dodáva vašim mobilným zariadeniam túto energiu.

Môžete ho použiť ako monitorovací nástroj, automatizovať pracovný postup a získať okamžité upozornenia. Okrem programu WordPress funguje aj s mnohými ďalšími online službami a nástrojmi. Umožňuje dokonca automatizovať váš inteligentný dom a kanceláriu.

Prezrite si náš tutoriál o tom, ako automatizovať WordPress a sociálne médiá pomocou IFTTT.

8. Krmivo

feedly

Feedly je inteligentný a moderný čitateľ informačných kanálov. Pomocou aplikácie Feedly na svojom mobilnom telefóne môžete zostať v kontakte so svojimi obľúbenými spravodajskými zdrojmi, blogmi a webmi.

Svoje obľúbené webové stránky môžete usporiadať aj do rôznych tém ako zbierky. Feedly tiež uľahčuje zdieľanie vašich článkov priamo z aplikácie.

9. Správca stránok Facebook

Facebook Pages Manager

Najjednoduchší spôsob, ako zvýšiť aktivitu na vašich stránkach Facebook, je interakcia s publikom. Správca stránok Facebook vám umožňuje efektívnejšie spravovať svoje stránky.

Ukazuje vám oznámenia a aktivity z vašich stránok Facebook. Môžete si tiež zobraziť správy o tom, ako si vaše príspevky vedú. Najdôležitejšie je, že môžete publikovať príspevky, odovzdávať fotografie a odpovedať na komentáre.

Potrebujete ďalšie tipy na Facebooku? Pozrite si náš zoznam najlepších tipov a návodov na Facebooku pre používateľov WordPress

10. Správca reklám Facebook

Správca reklám Facebook

Reklamy Facebook vám umožňujú znovu zacieliť návštevníkov webových stránok na Facebooku. Ak ich používate správne, môžete svoju obľúbenú stránku niekoľkokrát ľahko vylepšiť.

Aplikácia Správca reklám Facebook umožňuje zobraziť prehľady, vytvárať reklamy a spravovať reklamy z mobilných zariadení.

11. Doručená pošta od spoločnosti Google

Doručená pošta od Gmailu

Ako vlastník stránok WordPress dostanete veľa e-mailových upozornení na pripomienky, aktualizácie a oznámenia kontaktných formulárov.

Doručená pošta od spoločnosti Google vám umožňuje rýchlo vyčistiť doručenú poštu. Tento inteligentný e-mailový klient automaticky zoskupuje vaše e-maily do skupín a umožňuje ich ľahko označiť ako hotové.

Znižuje tiež upozornenia iba tým, že vás upozorňuje na dôležité e-maily, a je celkom dobré uhádnuť, ktoré e-maily sú dôležité.

12. Disk Google

disk Google

Disk Google ponúka bezplatné úložisko všetkých vašich súborov. A čo je dôležitejšie, umožňuje vám prístup k týmto súborom odkiaľkoľvek na ľubovoľnom zariadení.

Alternatívy: Dropbox onedrive

13. Google Authenticator

Google Authenticator

Hackeri môžu ľahko prelomiť heslá a vaše stránky WordPress sú tak zraniteľné. Pridanie dvojstupňového overenia chráni váš web WordPress pred pokusmi o prienik.

Aplikácia Google Authenticator vám pomáha pridať verifikáciu v dvoch krokoch do mnohých aplikácií vrátane vášho webu WordPress. Pozrite si nášho sprievodcu o tom, ako pridať verifikáciu v dvoch krokoch pomocou aplikácie Google Authenticator v programe WordPress.

Ak chcete ďalej vylepšiť bezpečnosť svojich webových stránok, pozrite si nášho konečného sprievodcu zabezpečením WordPress.

14. Google AdSense

Google AdSense

Google Adsense poskytuje jednoduchý spôsob, ako zarobiť peniaze na malých webových stránkach a blogoch. Ak už používate službu Google Adsense na zobrazovanie reklám na svojom webe WordPress, aplikácia Google Adsense je pre vás skvelým spoločníkom..

Aplikácia vám poskytuje prehľad o vašom účte AdSense. Poskytuje vám okamžitý prístup k podrobným správam o zárobkoch vo všetkých kľúčových metrikách.

15. PayPal

PayPal

Ak prevádzkujete internetový obchod, musíte mať mobilnú aplikáciu PayPal. Všetky svoje aktivity v službe PayPal môžete vidieť z mobilných zariadení.

Môžete tiež uskutočňovať platby, prevádzať zostatok zo služby PayPal na svoj bankový účet a oveľa viac.

16. LastPass

LastPass

Vždy by ste mali používať silné heslá pre všetky svoje účty vrátane vášho webu WordPress. Nie je však možné zapamätať si všetky tieto ťažké heslá.

LastPass uľahčuje správu všetkých vašich hesiel, takže si už nemusíte pamätať heslá. Funguje to na počítači, prehliadačoch a dokonca aj na vašom mobile.

Ďalšie informácie nájdete v našej príručke o tom, ako spravovať heslá pre začiatočníkov programu WordPress.

17. Pomodoro Timer

Pomodoro Timer

Ako majiteľ firmy môže byť ťažké sústrediť sa naraz na jednu úlohu. Tu prichádza Pomodoro Timer.

Pomodoro technika je metóda riadenia času. Používa časovač na rozdelenie práce na intervaly oddelené malými prestávkami.

Náš generálny riaditeľ, Syed Balkhi, napísal skvelý príspevok o tom, ako využiť časové blokovanie.

Alternatívne verzie: Pomodoro Timer pre iOS | Pomodoro Timer pre Google Chrome

18. Spisovateľ IA

Spisovateľ IA

Písanie na mobilných zariadeniach je obzvlášť ťažké. Veľkosť obrazovky je príliš malá a je bolestivé posúvať sa hore a dole.

IA Writer uľahčuje písanie na mobilných zariadeniach a robí z neho príjemný zážitok. Je dodávaný s čistým a neprehľadným používateľským rozhraním, ktoré vám pomôže pracovať na dlhých článkoch z vašich mobilných zariadení.

Najdôležitejšie je, aby ste aplikáciu pripojili k svojmu webu WordPress a priamo publikovali alebo ukladali koncepty.

19. Trello

Trelly

Či už ste samostatným blogerom alebo tímom, splnenie úloh si vyžaduje disciplínu a organizáciu. Trello vám pomáha pri spolupráci, správe a organizácii vášho pracovného toku.

Trello je aplikácia na zvýšenie produktivity pre jednotlivcov, ako aj pre tímy. Používa tabule, zoznamy a karty na organizovanie úloh zábavným a obohacujúcim spôsobom.

To je zatiaľ všetko.

Dúfame, že vám tento zoznam pomohol nájsť nejaké nové aplikácie na správu webu WordPress na cestách. Možno budete chcieť vidieť, že náš zoznam 24 musí obsahovať doplnky WordPress pre obchodné webové stránky

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me