21 najlepších tém WordPress pre obchodné zastúpenia

Hľadáte najlepšie témy WordPress pre predajcov automobilov?


Pre firemné webové stránky existujú stovky bezplatných a platených tém WordPress.

Ak však potrebujete tému špeciálne navrhnutú pre predajcov automobilov alebo automobilových nadšencov, potom je ťažké nájsť dokonalú tému, ktorá bude fungovať hneď po vybalení z krabice..

V tomto článku sme vybrali niektoré z najlepších tém WordPress pre predajcov automobilov.

Témy WordPress pre obchodné zastúpenia

Vytvorenie webovej stránky o predaji automobilov pomocou WordPress

WordPress je najlepší tvorca webových stránok, ktorý používajú tisíce firiem z celého sveta vrátane mnohých veľkých značiek. Je to tiež obľúbená voľba medzi predajcami automobilov, automobilovými nadšencami a blogermi.

Predtým, ako začnete, uistite sa, že ste vybrali správnu platformu. Samostatne hosťovaná stránka WordPress.org vám poskytne prístup k funkciám WordPress (pozri naše porovnanie: WordPress.com vs wordPress.org).

Webové stránky WordPress s vlastným hosťovaním potrebujú názov domény a webhosting.

Odporúčame používať Bluehost. Sú jednou z najlepších hostingových spoločností na svete a oficiálne odporúčaným poskytovateľom hostingu WordPress.

Pre používateľov WPBeginner tiež ponúkajú bezplatné doménové meno, certifikát SSL zadarmo a veľkorysú zľavu na webhosting.

→ Kliknite sem a získajte tento exkluzívny obchod Bluehost ←

Po zakúpení webhostingu by ste si mali pozrieť našu príručku, ako vytvoriť webovú príručku pre postupné pokyny na inštaláciu WordPress.

Keď budete pripravení, poďme sa pozrieť na niektoré z najlepších tém WordPress pre predajcov automobilov.

1. Predajca automobilov Divi

Predajca automobilov Divi

Divi Car Dealer je štýlová téma WordPress pre predajcov automobilov, autopožičovne a automobilový priemysel. Dodáva sa s niekoľkými vstupnými stránkami pre asi stránku, kontaktnú stránku a ďalšie.

Zahŕňa tiež šablónu stránky s financovaním a zoznamom automobilov. S týmto motívom môžete rýchlo spustiť webovú stránku vášho predajcu automobilov.

2. Autoservis podľa témy Astra

Autoservisy Astra

Autoservis je krásna téma WordPress pre autoservisy, autoservisy alebo webové stránky predajcov automobilov. Je k dispozícii ako v prípade témy Astra a na importovanie témy Autoservis budete musieť použiť doplnok Starter Sites..

Je dodávaný s krásnym rozložením celej šírky s jasným tlačidlom na výzvu na akciu. Domovská stránku môžete jednoducho upraviť pomocou predvoleného editora WordPress. Téma je vysoko optimalizovaná pre SEO.

3. Ultra horizontálne

Ultra horizontálne

Ultra Horizontal je moderná téma WordPress vhodná pre predajcov automobilov, autopožičovne, autopríslušenstvo a ďalšie. Je dodávaný s jedinečným horizontálnym funkčným posúvačom obsahu.

Je dodávaný s rozložiteľnou oblasťou päty, ktorú môžu používatelia vidieť kliknutím na šípku v dolnej časti stránky. Podporuje WooCommerce hneď po vybalení, čím uľahčuje vytvorenie vášho internetového obchodu.

4. OceanWP

OceanWP

OceanWP je bezplatná viacúčelová téma WordPress s desiatkami hotových ukážok webových stránok na vytvorenie webovej stránky pre vaše obchodné zastúpenie. Je plne kompatibilný s tvorcami stránok WordPress.

Dodáva sa s neobmedzenými farebnými schémami, rozložením viacerých stránok, vlastnými miniaplikáciami a ostrou typografiou. Nastavenia motívu môžete zmeniť pomocou živého prispôsobovača, ktorý uľahčuje použitie pre začiatočníkov.

5. Neve Vintage

Neve Vintage

Neve Vintage je téma WordPress v retro štýle, ktorá je k dispozícii ako štartovacia stránka s témou Neve.

Poskytuje vášmu webu nostalgický pocit, vďaka ktorému je jedinečný a ľahko vyniká. Svoju stránku môžete upravovať pomocou predvoleného editora WordPress. Môžete jednoducho nahradiť ukážkový obsah a obrázky svojím vlastným a prispôsobiť nastavenia motívu vašim potrebám.

6. Automobilový priemysel

automobilový priemysel

Automobilový priemysel je temná téma WordPress vytvorená špeciálne pre predajcov automobilov. Má výkonný vyhľadávací nástroj pre používateľov na vyhľadávanie automobilov na vašich webových stránkach.

Ponúka neobmedzené farebné schémy a ostrú typografiu. Téma prichádza so vstavaným modulom na integráciu vášho webu s PayPal na predaj automobilov online.

7. Umývanie áut podľa témy Astra

Astra Car Wash

Car Wash je štýlová téma WordPress navrhnutá špeciálne pre autoservisy, požičovne áut a webové stránky predajcu automobilov. Je vybavený krásnym rozložením s celoobrazovkovým vlastným obrázkom na pozadí.

Ak chcete nainštalovať tému Car Wash, musíte si stiahnuť tému Astra a potom importovať toto rozloženie pomocou doplnku Starter Sites..

Domovská stránka je rozdelená do rôznych sekcií, v ktorých sú prezentované vaše služby, svedectvá klientov a ďalšie. Na jednoduché prispôsobenie môžete použiť prispôsobovač WordPress alebo tvorcov stránok drag and drop.

8. Nadmorská výška Pro

Nadmorská výška Pro

Altitude Pro je flexibilná téma WordPress na vytvorenie webovej stránky pre akékoľvek obchodné miesto vrátane predajcov automobilov, autopožičovne a automobilového priemyslu. Je to téma poháňaná technológiou Genesis, vďaka ktorej je výkonná a robustná.

Má widgetovanú domovskú stránku, ktorá umožňuje rýchle nastavenie a prispôsobenie webovej stránky. Táto téma je kompatibilná s WooCommerce a vytvára internetový obchod.

StudioPress je teraz súčasťou WP Engine, najobľúbenejšej riadenej hostingovej spoločnosti WordPress. Túto tému a všetky 35+ ďalšie témy StudioPress môžete získať, ak sa zaregistrujete na hosťovaní webových stránok služby WP Engine.

bonus: Používatelia WPBeginner tiež získajú ďalších 20% zľavu. Začíname s WP Engine dnes!

9. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro je moderná jednostránková téma WordPress vytvorená na vytváranie všetkých druhov webových stránok. Téma sa môže prispôsobiť s populárnymi tvorcami stránok, ako sú Beaver Builder, Elementor atď.

Má výber farieb, písma a rôzne vzory rozloženia. Hestia Pro je pripravený na preklad a plne podporuje WPML na vytvorenie viacjazyčnej webovej stránky.

10. Automax

AutoMax

AutoMax je profesionálna téma predaja automobilov WordPress. Umožňuje vám importovať / exportovať externý inventár s naplánovaným importom, ktorý sa má spustiť automaticky.

Je dodávaný s vlastnou funkciou vyhľadávania, ktorá je pomerne rýchla a umožňuje vašim používateľom nájsť svoje obľúbené autá. Téma AutoMax sa ľahko nastavuje a pomáha vám rýchlo začať.

11. Prielom Pro

Prielom Pro

Prielom je výkonná téma WordPress postavená na vrchole rámca StudioPress Genesis. Je dodávaný s krásnou bielou farbou pozadia a minimálnym rozložením.

Táto téma je ideálna pre vaše podnikanie v oblasti predaja automobilov. Na svoju domovskú stránku môžete pridať atraktívne fotografie, služby a ponuky, ktoré zaujmú vašich používateľov.

12. Automobile

Automobil

Automile je bezplatná téma WordPress vytvorená špeciálne pre predajcov automobilov, malých predajcov automobilov a automobilové podniky. Je dodávaný so štýlovou hlavičkou, ktorá používa krásny posúvač obrázkov.

Téma vám umožňuje prezentovať vaše príspevky na blogu na domovskej stránke. Nastavenia motívu môžete ľahko prispôsobiť pomocou panela živých prispôsobovačov alebo možností motívov.

13. Technico

technicko

Technico je prémiová téma WordPress určená pre automobilových technikov, predajcov automobilov a automobilovú mechaniku.

Má prispôsobiteľnú hlavičku na pridanie sociálnych ikon, navigačnej ponuky, adresy, firemného telefónneho čísla a vlastného loga. Môžete tiež pridať obrázok na celú obrazovku so sloganom a tlačidlom na výzvu na akciu v hornej časti webu.

14. KarDealer

KarDealer

KarDealer je bezplatná téma WordPress, ktorá je ideálna pre predajcov automobilov, ich príslušenstvo, blogy a automobilové webové stránky.

Umožňuje vám vypísať zoznam / predať nové a ojazdené vozidlá pomocou doplnkov tretích strán. Dodáva sa s vlastnými miniaplikáciami päty, farebnými vzhľadmi a ponukou sociálnych médií.

15. Doprava podľa témy Astra

Astra Transport

Doprava je svetlá téma WordPress od spoločnosti Astra. Má stredové rozloženie s vlastným logom, navigačnou ponukou a obrázkom na pozadí.

Ak chcete nainštalovať tému Transport na svoj web WordPress, budete si musieť stiahnuť Astra Theme a potom pomocou tohto doplnku Starter Sites importovať toto rozloženie..

Téma ponúka animované sekcie na domovskej stránke na zobrazenie vašich predajov, inventára a ďalších položiek. Podporuje tvorcov stránky drag and drop zo škatule. Funguje tiež hladko s obľúbenými doplnkami kontaktných formulárov, ako je WPForms.

16. CarListings

CarListings

CarListings je krásna bezplatná téma WordPress vytvorená pre zoznamy automobilov, obchodné zastúpenia a automobilové blogy. Funguje s užitočnými doplnkami so zoznamom WordPress na pridanie funkčnosti adresára na vašu webovú stránku.

Téma má úplne prispôsobiteľnú hlavičku, do ktorej môžete pridať svoju pracovnú dobu, e-mailovú adresu firmy, vlastné logo a ďalšie.

17. Pracovná stanica Pro

Workstation Pro

Workstation Pro je kreatívna viacúčelová téma WordPress postavená na vrchole rámca Genesis. Má uvítaciu domovskú stránku s jasnou výzvou na akciu a priestranným dizajnom.

Téma je prispôsobiteľná pomocou nástrojov na tvorbu stránok, živého prispôsobovača WordPress a panela možností motívu. Je to elektronický obchod pripravený z krabice a môže sa použiť aj na viacjazyčných webových stránkach.

18. Predajca automobilov Deluxe

Díler áut

Car Dealer Deluxe je moderná téma WordPress, ktorá sa veľmi dobre hodí pre predajcov automobilov, showroomy, obchodníkov, webové stránky športových automobilov..

Umožňuje vám pridať viac mien na zobrazenie cien, správu inventára a vytváranie zoznamov automobilov. Je dodávaný s ľahko použiteľným panelom možností tém, ktorý vám umožňuje zvoliť farby motívov, rozloženie a ďalšie nastavenia.

19. Indigo

indigo

Indigo je moderná téma WordPress vytvorená na vytvorenie akéhokoľvek druhu webovej stránky. Môže sa tiež použiť na vytvorenie vášho predajcu automobilov s viacúčelovým dizajnom a výkonnými funkciami.

Na domovskej stránke obsahuje sekciu s obsahom. Táto téma je kompatibilná s WooCommerce na spustenie vášho webu elektronického obchodu a na predaj automobilov online.

20. Advance Automobile

Advance Automobile

Advance Automobile je bezplatná téma WordPress navrhnutá špeciálne pre automobilové obchody, predajcov automobilov, autopožičovne a automechanikov. Téma ponúka štýlové a vysoko prispôsobiteľné rozloženie.

Je dodávaný s viacerými tlačidlami s výzvou na akciu, posúvačom obrázkov na celej obrazovke, ikonami sociálnych médií a jednoduchou navigačnou ponukou. Prvky motívu sa dajú ľahko prispôsobiť pomocou živého prispôsobovača WordPress.

21. Podnik

podnik

Enterprise je viacúčelová téma WordPress, ktorá je ideálna pre špičkové automobilové podniky a predajcov automobilov. Má štýlové rozloženie s krásnou typografiou, ktorá vám pomôže urobiť silný prvý dojem.

S týmto motívom získate viac sekcií domovskej stránky, na ktorých môžete zobraziť fotografie, služby a ďalšie informácie o vašom aute. Je vysoko optimalizovaný pre rýchlosť a výkon.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšie témy WordPress pre predajcov automobilov. Môžete si tiež pozrieť náš výber najlepších doplnkov WordPress pre firmy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map