22 najlepších motívov WordPress pre právnikov (2019)

Hľadáte pre advokátov najlepšie témy WordPress? Webová stránka právnika si vyžaduje seriózne obchodné a profesionálne usporiadanie, ktoré sa bežne nenachádza v témach blogov. V tomto článku sme vybrali niektoré z najlepších tém WordPress pre právnikov, ktoré môžete použiť na svojich webových stránkach..


Najlepšie témy WordPress pre právnikov a právnické firmy

Vytvorenie webovej stránky pre právnikov a právnické firmy

Program WordPress používa pre svoje webové stránky veľa najlepších značiek. Je to jeden z najobľúbenejších tvorcov webových stránok na svete a je perfektný na vytvorenie webovej stránky pre právnikov alebo právnické firmy.

Existujú dva typy webových stránok WordPress, WordPress.com a WordPress.org známe tiež ako WordPress s vlastným hosťovaním. Pozrite si nášho sprievodcu o rozdieloch medzi WordPress.com a WordPress.org.

Budete potrebovať WordPress.org, pretože vám umožní prístup ku všetkým výkonným funkciám WordPress hneď po vybalení.

Na spustenie webovej stránky WordPress, ktorú sami hosťujete, budete potrebovať názov domény a hostingový účet WordPress.

Odporúčame používať Bluehost. Sú jednou z najväčších hostingových spoločností na svete a oficiálne odporúčaným poskytovateľom hostingu WordPress.

Po registrácii na hosťovanie sa môžete obrátiť na nášho sprievodcu o tom, ako vytvoriť webovú stránku s postupnými pokynmi.

Po tom sa pozrime na niektoré z najlepších tém WordPress pre právnikov a právnické firmy, ktoré si môžete nainštalovať.

1. Ultra

Ultra právnik

Ultra je krásne navrhnutá univerzálna téma WordPress. Je dodávaný s niekoľkými ready-made webové stránky kompletný s obsahom. Jeden z týchto hotových dizajnov je pre právnikov a právnické firmy. Môžete ho nainštalovať jedným kliknutím a potom nahradiť obsah a obrázky vašim vlastným.

Je nabitý funkciami, ako je vytváranie stránok drag and drop, viac posúvačov, fotogalérie, podpora kontaktných formulárov, viac rozložení a ďalšie. Použitie je veľmi ľahké aj pre úplných začiatočníkov.

2. Potenza

Potenza

Potenza je výkonná jednostránková téma WordPress pre obchodné webové stránky vrátane právnikov a právnych organizácií. Zahŕňa krásny vertikálny navigačný tok s hotovými sekciami.

Má plne widgetizovaný rozloženie domovskej stránky, stačí drag and drop widgety stavať svoje webové stránky. Zahŕňa kontaktný formulár, rôzne farby, ikony sociálnych médií, Mapy Google a podporu populárnych tvorcov stránok. Všetky funkcie témy sa dajú ľahko prispôsobiť a ľahko sa používajú.

3. Monochromatické

Monochrome

Ak hľadáte minimalistický motív WordPress, potom sa vám bude páčiť monochromatický. Táto elegantná téma WordPress je postavená na vrchole rámca Genesis, ktorý je vysoko optimalizovaný pre rýchlosť a výkon.

Zahŕňa šablónu vstupnej stránky, blog a šablónu domovskej stránky, oblasti vlastných miniaplikácií a stránku s nastaveniami vlastných tém. Funguje to hneď po vybalení z krabice a nastavenie je pomerne jednoduché pomocou nástroja na prispôsobenie živých tém.

4. Factum

Factum

Factum je čistá a jednoduchá téma WordPress na jednej stránke pre právnikov a právnické firmy. Je dodávaný so vstavanými sekciami, ktoré umožňujú jednoduché pridávanie klientov, referencie, profily zamestnancov a služby. Môže sa použiť ako jednostránkový motív a všetky tieto sekcie sa zobrazia na jednej stránke.

Má viac farebných schém, vlastné widgety pre sociálne médiá a samostatnú stránku blogu. Nastavenie témy je celkom jednoduché, veľmi ľahké sledovať.

5. Indigo

indigo

Indigo je univerzálna téma typu WordPress vhodná pre akýkoľvek druh obchodnej webovej stránky vrátane právnych firiem a právnikov. Je dodávaný s hotovými webmi, ktoré môžete nainštalovať jedným kliknutím.

Všetky návrhy webových stránok sú plne upraviteľné pomocou modulov drag and drop. Môžete tiež vytvoriť svoje vlastné rozloženia stránky jednoduchým kliknutím a úpravou. Zahŕňa podporu kontaktných formulárov, sociálne médiá, mapy Google, písma Typekit a ďalšie.

6. LegalPress

LegalPress

Ako už názov napovedá, LegalPress je špeciálne navrhnutá téma WordPress pre právnikov a právnické firmy. Vyznačuje sa krásnym dizajnom s posúvačom navrchu a nasledujúcimi najdôležitejšími sekciami.

Má ľahko použiteľné sekcie na pridávanie posudkov klientov, profilov zamestnancov, výziev na akciu, úradných hodín a ďalších.

7. Atmosféra

atmosféra

Atmosféra je moderná obchodná téma WordPress vhodná pre právnikov, právnické firmy a právne organizácie. Je vybavený veľkým obrázkom hlavičky na domovskej stránke s tlačidlom jasnej výzvy na akciu. Nasledovali vaše služby a ďalšie sekcie.

Má plne rozmiestnené rozloženie domovskej stránky, ktoré vám umožňuje drag and drop widgety pridať rôzne oddiely. Je postavený na rámci témy Genesis a zahŕňa stránku s vlastnými nastaveniami tém s podporou prispôsobenia živých tém.

8. Právo a spravodlivosť

Právo a spravodlivosť

Právo a spravodlivosť je krásna téma WordPress pre právnikov, právnikov a právnické firmy. Obsahuje super-jednoduchý demo inštalátor na jedno kliknutie na okamžité nastavenie vašich webových stránok. Potom môžete jednoducho nahradiť vlastný obsah a je dobré ísť.

Zahŕňa tiež vytváranie stránok drag and drop, písma Google, kontaktný formulár a podporu prekladu. Má vlastný panel možností témy, ktorý ľahko mení nastavenia témy.

9. Spencer

bolero

Spencer je viacúčelová obchodná téma WordPress vhodná pre právnikov a právnické firmy. Na jeho domovskej stránke je obrázok na celej šírke s uvítacou správou a tlačidlom výzvy na akciu. Potom môžete pridať svoje články, svedectvá klientov a ďalšie sekcie.

Má neobmedzené farby, viac rozložení, stránku s plnou šírkou a podporu vytvárania stránok. Je to super jednoduché použitie a má veľa možností prispôsobenia usporiadaných do živého prispôsobovača tém.

10. Prítomnosť

prítomnosť

Prítomnosť je krásne navrhnutá téma WordPress pre obchodné webové stránky vrátane právnikov a právnických firiem. Obsahuje 10 krásnych návrhov webových stránok, ktoré môžete nainštalovať jedným kliknutím. Každý dizajn je plne upraviteľný pomocou nástroja na prispôsobenie živých tém.

Dodáva sa vo viacerých farebných schémach, vlastných miniaplikáciách, viacerých rozloženiach blogov a podpore elektronického obchodu. Je kompatibilný so všetkými najlepšími doplnkami WordPress a zahŕňa jednoduchšiu tvorbu stránok na úpravu rozloženia stránky.

11. Elita

elita

Elite je krásna téma WordPress pre webové stránky pre podnikanie a elektronický obchod. Je na ňom obrázok na pozadí celej obrazovky, na ktorom je viditeľne zobrazené tlačidlo s výzvou na akciu.

Zahŕňa podporu vlastných log, neobmedzené farby, písma Google a rozloženie viacerých stránok pre blogové príspevky a stránky. Ľahko sa používa na domovskej stránke s widgetmi, podporou prispôsobovača a na stránke možností vlastných motívov.

12. Atómová

atómový

Atomic je krásne navrhnutá obchodná téma WordPress, ktorú je možné ľahko použiť pre právnickú firmu. Je vybavený krásnou typografiou a priestranným rozložením, vďaka ktorému vyniká váš obsah.

Jeho domovská stránka obsahuje sekcie, do ktorých môžete pridať profily svojich zamestnancov, služby a články. Funguje to hneď po vybalení z krabice a všetky nastavenia motívu sú prehľadne usporiadané. Súčasťou je aj príručka na začiatku, ktorá vám pomôže nastaviť web /

13. Neilmink

Neilmink

Neilmink je moderná a elegantná téma WordPress pre právnikov a právnické firmy. Jeho domovská stránka používa výrazné farby, efekty paralaxy na pozadí a ostrú typografiu pre jedinečný vzhľad.

Zahŕňa ľahký výber farieb, krátke kódy, členov tímu, klientov a sekcie služieb. Všetky možnosti motívov sa dajú ľahko prispôsobiť pomocou živého prispôsobovača a stránky s vlastnými nastaveniami motívov.

14. Vyhláška

výnos

Ak hľadáte bezplatnú tému WordPress pre právnikov, pozrite sa na vyhlášku. Je vybavený moderným rozložením s veľkým jazdcom s výzvou na akciu, po ktorom nasledujú vaše služby, profily zamestnancov a kontaktné informácie.

Funguje so všetkými populárnymi doplnkami WordPress a dá sa použiť aj na viacjazyčné webové stránky. Je jednoduchý na používanie a obsahuje bezplatnú podrobnú dokumentáciu na nastavenie vašich webových stránok, ako je napríklad ukážka.

15. Právne

právnej

Legal je téma WordPress vytvorená špeciálne pre právnikov, advokátov a právnické firmy. Je vybavený moderným rozložením domovskej stránky s prispôsobiteľným posuvníkom navrchu s uvítacou správou.

Obsahuje kontaktný formulár, rôzne možnosti rozloženia, písma Google, ikony sociálnych médií a ďalšie. Je dodávaný s vlastným ovládacím panelom tém pre nastavenie a tiež podporuje živé prispôsobenie.

16. Pinnacle

vrchol

Pinnacle je krásne navrhnutá bezplatná téma WordPress pre obchodné webové stránky. Vyznačuje sa odvážnym dizajnom s univerzálnymi možnosťami a rôznymi možnosťami výberu štýlov.

Dodáva sa s množstvom možností prispôsobenia vrátane výberu farieb, viacerých rozložení, viacerých postranných panelov, vlastných miniaplikácií a ďalších možností. Je vysoko prispôsobiteľný, ale ľahko sa používa.

17. Executive Pro

Executive Pro

Executive Pro je téma WordPress navrhnutá špeciálne pre obchodné webové stránky. Vhodný pre právnikov a právnické firmy, ktorí hľadajú firemný vzhľad svojich webových stránok. Na jeho domovskej stránke sa na vrchu zobrazí posúvač, v ktorom bude nasledovať výzva na akciu a potom váš najdôležitejší obsah.

Je postavený na rámci témy Genesis a obsahuje rozloženie domovskej stránky s widgetmi, vlastné widgety, panel možností vlastných tém a podporu živých prispôsobovačov. Môže sa tiež použiť na pridanie funkcií internetového obchodu, ak to potrebujete.

18. Vedúci

Vodca

Leader je ďalšou vynikajúcou témou WordPress pre právnikov a webové stránky právnických firiem. Dodáva sa s ukážkovým importom na jedno kliknutie s niekoľkými návrhmi domovskej stránky, ktoré si môžete nainštalovať a vytvoriť svoj vlastný.

Zahŕňa 10 štýlov hlavičky, 8 rozložení blogov, neobmedzené bočné panely, mega menu a prémiové moduly na tvorbu stránok a posuvné doplnky. Môže sa tiež použiť na vytváranie viacjazyčných webových stránok.

19. Roxima

Roxima

Roxima je moderná a štýlová obchodná téma WordPress, ktorú môžu používať právnici a webové stránky advokátskej kancelárie. Na jeho domovskej stránke sa zobrazuje obrázok na celú obrazovku s výzvou na akciu. Domovská stránka je plne widgetizovaná, čo vám umožňuje vytvárať a vytvárať sekcie drag and drop.

Dodáva sa s plnou kontrolou farieb, vlastnými miniaplikáciami na zisťovanie obsahu a sociálnych médií, viacerými rozloženiami, rozšírenými typografickými možnosťami a ďalšími. Všetky možnosti motívov sa dajú ľahko nastaviť a väčšinou fungujú hneď po vybalení z krabice.

20. Creativo

Creativo

Creativo je viacúčelová téma WordPress určená pre všetky typy firemných webových stránok. Zahŕňa viacnásobné ukážky na jedno kliknutie, ktoré vám umožňujú rýchlo nastaviť webovú stránku právnika. Stačí vymeniť obsah za svoj vlastný a budete pripravení na spustenie.

Dodáva sa so 7 farebnými schémami, 3 rozloženiami dizajnu, viacerými štýlmi hlavičky a neobmedzeným výberom farieb. Dodáva sa s bezplatnými programami, ako je napríklad nástroj na tvorbu stránok, posuvník a doplnok na live chat.

22. Zóna právnika

Advokátska zóna

Lawyer Zone je elegantná bezplatná téma WordPress pre právnikov a právnické firmy. Je vybavený moderným profesionálnym dizajnom, ktorý sa dá ľahko prispôsobiť pomocou vstavaných tematických možností.

Zahŕňa rozšírené vlastné widgety, neobmedzený posuvník, rozšírené možnosti loga, integráciu sociálnych médií a podporu vytvárania stránok. Je pripravený na preklad a môže byť tiež použitý s WooCommerce.

21. Koehn

Koehn

Koehn je elegantná obchodná téma WordPress vhodná pre právnické firmy a právnikov, ktorí hľadajú firemný vzhľad. obsahuje zväčšenú domovskú stránku drag and drop so zabudovanými sekciami obsahu a výkonným posúvačom na celej obrazovke.

Koehn prichádza s vlastným typom príspevku na pridanie vašich zamestnancov. Zahŕňa tiež vlastné widgety na vyhľadávanie obsahu a sociálne médiá ako Instagram, Flickr, Twitter a ďalšie.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie témy WordPress pre právnikov a právnické firmy. Môžete tiež chcieť vidieť náš kompletný sprievodca WordPress SEO krok za krokom pre začiatočníkov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me