23 najlepších prvkov a šablón elementov (2020)

Hľadáte najlepšie témy a šablóny spoločnosti Elementor?


Elementor je populárny doplnok na tvorbu stránok WordPress. To vám umožní ľahko vytvárať vlastné rozloženia pre vaše stránky WordPress pomocou ťahania & drop rozhranie.

Ako východiskový bod môžete použiť ktorúkoľvek z vopred pripravených šablón a potom ju pomocou jednoduchého bodu upraviť a kliknúť na používateľské rozhranie.

Vzhľadom na popularitu Elementoru existuje veľa tém WordPress vytvorených špeciálne s podporou programu Elementor.

V tomto článku budeme zdieľať niektoré z najlepších tém a šablón spoločnosti Elementor, ktoré môžete použiť na vytváranie profesionálne vyzerajúcich webových stránok.

Najlepšie témy a šablóny elementov

Čo je Elementor Page Builder?

Elementor je jedným z najobľúbenejších a najlepších drag and drop pluginov pre tvorbu stránok WordPress. Môžete ho použiť na okamžité vytváranie webových stránok a vstupných stránok bez použitia editora WordPress.

Elementor Page Builder

To vám umožní prispôsobiť každý aspekt vašich webových stránok. Elementor prichádza s viac ako 80 dizajnovými prvkami na pridávanie textu, obrázkov, ikon, máp, máp, príspevkov, posudkov a ďalších so živým náhľadom. Zahŕňa tiež samostatné moduly pre internetové obchody, ktoré vám pomôžu okamžite vytvoriť krásne predajné stránky.

Tvorca stránok Elementor integruje služby WordPress tretích strán pre analýzu, e-mailový marketing a optimalizáciu výkonu vašich webových stránok. Je kompatibilný s väčšinou tém WordPress a ponúka vám jednoduché šablóny s nástrojom na tvorbu stránok.

súvisiace: Ako vytvoriť vlastné rozloženia a témy WordPress pomocou nástroja Elementor Builder (nevyžaduje sa žiadny kód)

Rozdiel medzi témou WordPress a šablónou

Téma WordPress sa dodáva so všetkými základnými funkciami a dizajnom rozloženia na vytvorenie webovej stránky, blogu alebo internetového obchodu.

Na druhej strane, šablóna je rozloženie pre konkrétnu stránku alebo časť webovej stránky. Pomocou šablóny môžete ľahko navrhnúť vlastný web a vstupné stránky.

Najlepšie témy a šablóny elementov

Mnoho prémiových a bezplatných tém WordPress je vytvorených špeciálne tak, aby dobre fungovali s programom Elementor. Existuje tiež niekoľko šablón, ktoré môžete použiť s existujúcou témou WordPress.

Pozrime sa na niektoré z najlepších tém a šablón elementu, ktoré môžete použiť.

1. OceanWP

OceanWP

OceanWP je populárna téma WordPress, ktorá s programátorom Elementor funguje skvele. Dodáva sa s mnohými šablónami stránok a inštalátorom ukážkového obsahu s jedným kliknutím pre ľahšie nastavenie.

Pomocou prémiových rozšírení môžete rozšíriť funkcie a funkčnosť svojho webu. Má najrýchlejší čas načítania stránky a podporuje WooCommerce hneď po vybalení.

2. Téma Astra

astra

Téma Astra je výkonná téma WordPress navrhnutá na vytvorenie akéhokoľvek druhu webovej stránky. Plne sa integruje s tvorcom stránok Elementor a umožňuje vám prispôsobiť si všetky aspekty vašich webových stránok.

Je nabitý desiatkami hotových ukážok a štartovacích miest. Téma Astra je vysoko optimalizovaná pre výkon a rýchlosť.

3. Atmosféra Pro

Atmosféra Pro

Atmosphere Pro je krásna téma WordPress, ktorá vychádza z Genesis Framework. Prispôsobenie vášho webu je úplne kompatibilné s nástrojom Builder drag and drop Builder. Má domovskú stránku s widgetmi, pomocou ktorej môžete rýchlo pridať svoj obsah a obrázky.

Medzi ďalšie viditeľné funkcie patrí prispôsobiteľná hlavička, panel možností tém a vlastné šablóny stránok. Táto téma podporuje spoločnosť WooCommerce pri spustení internetového obchodu.

StudioPress je teraz súčasťou WP Engine, najobľúbenejšej riadenej hostingovej spoločnosti WordPress. Túto tému a všetky 35+ ďalšie témy StudioPress môžete získať, ak sa zaregistrujete na hosťovaní webových stránok služby WP Engine.

bonus: Používatelia WPBeginner tiež získajú ďalších 20% zľavu. Začíname s WP Engine.

4. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro je štýlová jednostránková téma WordPress vytvorená pre tvorcov stránok, ako je Elementor. Dodáva sa s moderným dizajnom s prednou stranou šablóny rozdelenej do prispôsobiteľných sekcií.

Plne podporuje WooCommerce a dá sa tiež použiť na vytvorenie viacjazyčnej webovej stránky.

5. GeneratePress

GeneratePress

GeneratePress je téma WordPress, ktorá je vhodná pre tvorcov stránok. Je dodávaný s krásnym a vysoko prispôsobiteľným rozložením.

Ktorúkoľvek stránku na svojom webe môžete zmeniť pomocou nástroja Elementor a vytvoriť si vlastné vlastné rozloženia. Môžete prispôsobiť farby, typografiu, pozadie a ďalšie možnosti. Je optimalizovaný pre SEO, aby vám pomohol získať viac návštevníkov z vyhľadávacích nástrojov.

6. Framework na tvorbu stránok

Framework na tvorbu stránok

Ako už názov napovedá, Page Builder Framework je moderná téma WordPress navrhnutá pre Builder Elementor. Má priehľadné rozloženie hlavičky s lepivou navigačnou ponukou, posúvačom obrázkov a pozadím.

Je vysoko flexibilný s desiatkami možností prispôsobenia v živom customizere WordPress. Táto téma tiež podporuje doplnky WooCommerce a WPML.

7. Essence Pro

Essence Pro

Essence Pro je krásna téma WordPress pre webové stránky zamerané na wellness a životný štýl. Je postavený na vrchole rámca témy Genesis, ktorý mu dáva skvelý výkon.

Má vlastné widgety, šablóny stránok, vlastnú hlavičku a viac postranných panelov. Aplikáciu Essence Pro môžete úplne prispôsobiť pomocou nástroja na tvorbu stránok Elementor a živého prispôsobovača WordPress.

8. Sizzify

Sizzify

Ak hľadáte vlastné šablóny Elementor pre svoju tému, potom jednoducho nainštalujte Sizzify na webovú stránku WordPress. Funguje skvele so všetkými bezplatnými a prémiovými témami WordPress.

Sizzify sa dodáva s vlastnými miniaplikáciami WooCommerce, šablónami webových stránok a výkonnými doplnkami. Je priateľský pre začiatočníkov a plne integruje Builder Elementor.

9. Potenza

Potenza

Potenza je jednostránková téma WordPress vytvorená pre tvorcov drag and drop stránok ako Elementor. Je dodávaný s rozložením viacerých stĺpcov a rozšírenou domovskou stránkou na jednoduché vytvorenie akéhokoľvek typu webovej stránky.

Dodáva sa s šikovnými funkciami, ako sú vlastné pozadie, animácie, posúvanie paralaxy a posúvač obrázkov. Je priateľský pre začiatočníkov a potrebuje veľmi málo času na jeho nastavenie.

10. Prispôsobte

Customify

Prispôsobiť je bezplatná viacúčelová téma WordPress, ktorá funguje skvele s populárnymi tvorcami drag and drop stránok vrátane Elementoru. Môže sa použiť na vytvorenie webovej stránky pre akúkoľvek obchodnú oblasť.

Pomocou prispôsobovača môžete prispôsobiť farby farieb, písma, pozadia a navigačné ponuky. Testuje sa so všetkými základnými doplnkami WordPress, ktoré možno použiť na vytváranie webových stránok elektronického obchodu.

11. Zelle

Zelle

Zelle je štýlová a moderná téma WordPress s jednostránkovým rozložením. Funguje to dobre s prvkom Elementor, ktorý vám umožňuje ľahko prispôsobiť každý dizajnový prvok.

Obsahuje všetky obvyklé nastavenia, ktoré by ste očakávali od flexibilnej témy WordPress vrátane podpory elektronického obchodu. Môže byť ľahko preložený a môže sa tiež použiť na vytvorenie viacjazyčných webových stránok.

12. Tlačidlo Interactive

Tlačidlo Interactive

Button Interactive je jednoduchá šablóna elementu WordPress. Má výrazné a svetlé farby s ostrou typografiou. Túto šablónu môžete použiť na vytvorenie vstupných stránok a vlastných rozložení.

Ponúka sekcie pod oblasťou hlavičky, do ktorej môžete pridať obrázkové galérie, posudky, členov tímu a pätu. Šablónu je možné ľahko prispôsobiť a je možné ju rozšíriť pomocou modulov Elementor.

13. Neve

neve

Neve je flexibilná a pre začiatočníkov prístupná téma WordPress. Funguje s prvkom Elementor krásne a uľahčuje vytváranie vlastných rozložení pre vaše webové stránky.

Je tiež dodávaný s viacerými vstavanými rozloženiami a šablónami, ktoré môžete upravovať pomocou programu Elementor. Je pripravený na preklad s podporou jazykov RTL a viacjazyčných doplnkov WordPress.

14. Phlox

plamienku

Phlox je bezplatná a viacúčelová téma WordPress s podporou programu Elementor. Je dodávaný s desiatkami rozloženia a šablón na vytvorenie webovej stránky pre akékoľvek obchodné miesto. Zahŕňa tiež inštalačný program na ukážkový obsah s jedným kliknutím, ktorý vám pomôže rýchlo začať.

Medzi ďalšie nápadné funkcie patrí posuvný ovládač priateľský k dotyku, lepkavá hlavička, mega menu, pozadie videa, pokročilé šablóny portfólia a krásne animované sekcie..

15. Alec

Alec

Alec je jednoduchá šablóna elementu WordPress Elementor vytvorená krásne na vytvorenie vlastných vstupných stránok pre hudbu a webovú stránku kapely. Je dodávaný s obrázkom na celej obrazovke, ktorý si môžete prispôsobiť pomocou nástroja na tvorbu stránky drag and drop.

V sekciách nižšie môžete pridať svoj obsah, galériu obrázkov a nadchádzajúce udalosti. Môžete tiež vložiť video s vlastným pozadím.

16. Ahoj

Dobrý deň, Elementore

Hello je minimalistická téma WordPress vytvorená špeciálne pre tvorbu stránky Elementor. Má odporúčaný obrázok s veľkým vlastným logom a obsahom v sekcii hlavičky. Okrem toho môžete nižšie pridať tlačidlo s výzvou na akciu a vlastné ikony.

Dodáva sa s vlastnými farbami, flexibilnými možnosťami hlavičiek, navigačnou ponukou a ďalšími položkami. Táto téma plne podporuje jazyky RTL.

17. Alethea

Alethea

Alethea je štýlová šablóna WordPress Elementor pre kvetinárstvo, kvetinárstvo a škôlku. Je vybavený krásnym rozložením a flexibilným dizajnom so všetkými obvyklými funkciami, ktoré by ste od prémiovej témy očakávali.

Predvolené nastavenia motívu môžete prispôsobiť pomocou živého nástroja na prispôsobenie alebo pomocou nástroja Elementor vytvoriť vlastné rozloženia.

18. Orfeo

Orfeo

Orfeo je jednostránková viacúčelová téma WordPress určená na vytvorenie akéhokoľvek druhu webovej stránky. Je vysoko prispôsobiteľný a dobre spolupracuje s prvkom Elementor pri úprave alebo vytváraní vlastných rozvrhnutí.

Je ľahké ho nastaviť a vyžaduje si minimálne úsilie, aby ste mohli začať. Medzi ďalšie významné funkcie patrí vlastná hlavička, pozadie, viac postranných panelov a navigačné ponuky.

19. Sydney Pro

Sydney Pro

Sydney Pro je moderná téma WordPress určená na vytváranie webových stránok pre malé podniky pre nezávislých pracovníkov a agentúry. Môže byť prispôsobená pomocou nástroja na tvorbu drag and drop stránok Elementor a prispôsobovača WordPress so živým náhľadom.

Téma ponúka vlastné hlavičky, šablóny stránok, kontaktný formulár a ikony sociálnych médií. Plne podporuje WooCommerce a dá sa použiť na vytvorenie internetového obchodu.

20. Listee

Listee

Listee je výkonná téma obchodného adresára WordPress a prichádza s pokročilými funkciami vyhľadávania na filtrovanie výpisov na vašom webe.

Táto téma je dodávaná s front-end formulárom na odosielanie svojich firiem používateľom. Je kompatibilný s populárnymi doplnkami WordPress.

21. ColorWay

colorway

ColorWay je bezplatná a ľahká téma WordPress vytvorená špeciálne pre obchody s elektronickým obchodom, reštaurácie, malé online podniky a živnostníkov. Má farebný dizajn, ktorý ponúka pútavé a zábavné užívateľské prostredie pre vašich návštevníkov.

Rozloženie témy je založené na prvkoch a môžete ju ľahko prispôsobiť pomocou nástroja na tvorbu stránok Elementor.

22. Verejná mienka

Verejný názor

Verejná mienka je krásna téma časopisu WordPress určená pre novinové a vydavateľské firmy. Je vybavený viacerými farebnými variáciami pre každú časť rozloženia. Reklamy môžete umiestňovať aj pomocou vlastného miniaplikácie.

Je dodávaný s pokročilým rozložením kategórií na usporiadanie vašich článkov a obsahu. Pomocou modulov Elementor si môžete ľahko prispôsobiť každú časť svojej webovej stránky.

23. Hlboko

hlboký

Deep je vynikajúca téma WordPress Elementor vytvorená pomocou nástroja na tvorbu stránok Elementor. Ponúka vizuálny nástroj na tvorbu päty, pokročilé mega menu a výkonné možnosti tém. Dodáva sa s inštalačným programom na demonštráciu obsahu jedným kliknutím, ktorý vám pomôže začať ihneď.

Obsahuje niekoľko vlastných miniaplikácií vrátane sociálnych kanálov, posúvačov príspevkov, posudkov, najnovších recenzií a predplatného bulletinu.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšie témy a šablóny Elementoru. Môžete tiež navštíviť náš zoznam najlepších tém a šablón Beaver Builder.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map