23 najlepších tém WordPress pre členské weby (2020)

Hľadáte najlepšie témy WordPress pre webové stránky členstva?


Na rozdiel od blogov a obchodných tém potrebujú webové stránky pre členstvo širokú škálu šablón, ktoré sa dajú použiť v rôznych oblastiach členstva.

V tomto článku sme ručne vybrali niektoré z najlepších tém WordPress pre weby členstva. Tieto témy ponúkajú väčšiu flexibilitu a možnosti výberu, ktoré si budete musieť vybudovať silnú online komunitu.

Najlepšie WordPress témy pre členské stránky

Vytvorenie webovej stránky členstva pomocou WordPress

WordPress je popredný tvorca webových stránok z hľadiska popularity a globálneho využitia.

Existujú dva typy WordPress a musíte si vybrať ten správny pre svoju členskú stránku. Pozrite sa na rozdiel v našej porovnávacej tabuľke WordPress.com verzus WordPress.org.

Odporúčame vám používať WordPress.org, pretože vám poskytuje všetky výkonné funkcie bez akýchkoľvek obmedzení.

Ak chcete spustiť webovú stránku členstva pomocou programu WordPress, budete potrebovať názov domény, hosting webových stránok a certifikát SSL (potrebujete na prijímanie platieb online). Môžete si ich kúpiť od rôznych spoločností a ceny sa môžu v jednotlivých spoločnostiach líšiť.

Odporúčame používať Bluehost. Sú jednou z najväčších hostingových spoločností a oficiálne ich odporúča WordPress. Súhlasili, že ponúknu našim používateľom bezplatnú doménu, bezplatné SSL a 60% zľavu na webhosting.

Po zakúpení hostingu budete potrebovať členský doplnok WordPress. Odporúčame vám používať program MemberPress, ktorý je najlepším členom WordPress pre plugin na trhu. Z vášho webu WordPress sa stane plnohodnotná komunita založená na členstve a odberoch.

Vytvorili sme kompletného sprievodcu, ako vytvoriť webovú stránku členstva WordPress s krok za krokom pre začiatočníkov.

Ako už bolo povedané, poďme sa pozrieť na niektoré z najlepších tém WordPress pre webové stránky členstva, ktoré môžete použiť.

1. Astra

astra

Vďaka svojej flexibilite sa Astra stala jednou z najpopulárnejších tém WordPress dostupných. Téma sa dodáva s desiatkami začiatočných webov, ktoré si môžete nainštalovať jediným kliknutím.

Má zabudovanú šablónu pre program LearnDash, ak chcete začať predávať kurzy online.

Astra tiež spolupracuje s členskými spoločnosťamiPress a WooCommerce, vďaka čomu je vytváranie webových stránok založených na predplatnom veľmi jednoduché. Ľahko sa používa a dáva vám úplnú kontrolu nad zmenou akéhokoľvek aspektu vzhľadu vašej témy.

2. Divi

divi

Divi je dokonalý program WordPress na vytváranie tém a stránok pre WordPress. Je to perfektná voľba pre akúkoľvek webovú stránku vrátane webov pre členov.

Je vybavený stovkami vstavaných kombinácií rozloženia pre niekoľko obchodných a členských stránok. Tieto rozloženia pomáhajú nastaviť web a rýchlo začať.

Téma Divi tiež obsahuje neobmedzené možnosti výberu farieb, animácie, písma, pozadia a ďalšie. Funguje bez problémov so všetkými najlepšími doplnkami WordPress.

3. Ultra

krajný

Ultra je dokonalá univerzálna téma WordPress navrhnutá na vytvorenie akéhokoľvek druhu webovej stránky bez úpravy akéhokoľvek kódu. Zahŕňa niekoľko pripravených rozložení, ktoré môžete nainštalovať s úplným ukážkovým obsahom.

Je tiež vybavený výkonným tvorcom stránok drag and drop na úpravu existujúcich stránok alebo vytvorenie nových rozložení stránky. Téma Ultra sa dodáva s funkciami, ako sú prispôsobené widgety, integrácia do sociálnych médií, viac štýlov hlavičky, neobmedzená kombinácia rozloženia a ďalšie.

Je pripravený na elektronický obchod a dobre funguje aj s programom MembersPress alebo akýmkoľvek iným populárnym doplnkom pre členstvo vo WordPress.

4. OceanWP

OceanWP

OceanWP je bezplatná viacúčelová téma WordPress. Dodáva sa s niekoľkými vstavanými ukážkami a pripravenými webovými stránkami vrátane šablón pre členské weby.

Medzi ďalšie významné funkcie patria prémiové rozšírenia, výber farieb, vlastné miniaplikácie a ďalšie. Integruje sa s obľúbenými doplnkami pre tvorcov drag and drop, aby sa vaše webové stránky ľahko prispôsobili.

5. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro je vynikajúca viacúčelová téma WordPress vytvorená pre akýkoľvek druh webovej stránky. Zahŕňa jednostránkové a viacstránkové rozloženia so všetkými modernými dizajnovými prvkami.

Vďaka flexibilnému nastaveniu motívu môžete prispôsobiť farby motívov, písma a pozadie svojich stránok. Plne podporuje WooCommerce a všetky doplnky pre tvorcov vrchných stránok.

6. Úrad Pro

Úrad Pro

Authority Pro je prémiová téma WordPress postavená na vrchole rámca Genesis. Je to krásne navrhnutá téma WordPress, ktorá obsahuje optimalizované rozloženie domovskej stránky na zvýšenie konverzií a registrácie.

Je ľahké nastaviť všetky možnosti témy prehľadne usporiadané v rámci prispôsobovača. Používa ostrú typografiu a veľa prázdneho priestoru na vytvorenie neuveriteľného užívateľského zážitku.

7. Binder Pro

Binder Pro

Binder Pro je viacúčelová obchodná téma WordPress vhodná pre webové stránky s členstvom. Zahŕňa pripravené na použitie modulov, ktoré môžete drag and drop vytvoriť svoje vlastné jedinečné rozloženie stránky.

Dodáva sa s niekoľkými návrhmi webových stránok dostupných pri inštalácii jedným kliknutím. Zahŕňa tiež podporu kontaktných formulárov, cenové tabuľky, písma Google, vlastné widgety, ikony sociálnych médií a plnú podporu WooCommerce..

8. Shoppe

Shoppe

Shoppe je téma elektronického obchodu WordPress vytvorená špeciálne pre členské weby. Dodáva sa so 4 vzhľadmi webových stránok, viacerými rozloženiami, niekoľkými štýlmi hlavičiek a neobmedzenými farbami.

Integruje sa s tvorcom stránok drag and drop, aby sa rýchlo vytvorili vstupné stránky. Téma Shoppe sa dá ľahko nastaviť pomocou rýchleho demonštračného nástroja na jedno kliknutie, vlastného ovládacieho panela témy a živého prispôsobovača..

9. Zelle

Zelle

Zelle je štýlová téma WordPress postavená na univerzálnom prístupe na vytvorenie webovej stránky pre členov. Na úvodnej stránke obsahuje efekty paralaxy, pohyblivé časti a bloky vlastného obsahu.

Pomocou nastavenia 1 minúty môžete spustiť svoj web a nahradiť obsah a pridať svoje obrázky a text. Je plne optimalizovaný pre rýchlosť a výkon.

10. Elegantné

elegantný

Elegant je elegantná téma WordPress pre obchodné a členské webové stránky. Má viac štýlov domovskej stránky k dispozícii v 6 farebných schémach a rýchlym dovozcom ukážkového obsahu jedným kliknutím.

Medzi ďalšie významné funkcie patrí rozmiestnenie viacerých stĺpcov, sociálne ikony, sekcia portfólia, kontaktný formulár a úplná podpora WooCommerce. Má vlastnú stránku nastavení témy s flexibilnými možnosťami.

11. Verejná mienka

Verejný názor

Public Opinion je téma WordPress pre časopisy v štýle časopisu. Jej domovská stránka a stránky kategórií sú navrhnuté tak, aby prezentovali váš obsah v krásnom rozložení mriežky.

Má hlavnú navigačnú ponuku pod hlavičkou a sekundárnu ponuku navrchu s doplnkovou ponukou sociálnych profilov. Živý prispôsobovač WordPress môžete použiť na jednoduché vykonanie zmien na svojom webe.

12. Minimálne Lite

Minimálne Lite

Minimal Lite je bezplatná téma WordPress, ktorú môžete použiť na vytvorenie webovej stránky o členstve, cestovaní, jedle a fotografii. Dodáva sa s demonštračnými údajmi, ktoré môžete na svoje stránky importovať, aby ste mohli začať rýchlo.

Má lepkavé plávajúce navigačné menu na pravej strane obrazovky. Minimálne Lite je WooCommerce pripravené po vybalení z krabice a podporuje všetky populárne doplnky WordPress.

13. Zloženie

zloženie

Zloženie je téma WordPress pre webové stránky s fotografiami. Môže sa použiť na predaj vašich fotografií a ilustrácií s možnosťou predplatného pomocou doplnku členstva.

Je vybavený úžasným rozložením domovskej stránky s obrázkom na celú obrazovku a vyhľadávacím poľom. Obsahuje tiež krásne šablóny na zobrazenie vašich článkov v rozložení mriežky muriva.

14. Mysliteľ

Mysliteľ

Thinker je prémiová téma WordPress pre blogerov, časopisy a členské weby. Je to jednoduchá a minimalistická téma s krásnou typografiou a nádherným zobrazením odporúčaných obrázkov.

Zahŕňa niekoľko šablón stránok, niekoľko oblastí pripravených na widget, prémiový posúvač WordPress, podporu kontaktných formulárov a ďalšie. Je vhodný pre začiatočníkov a dá sa tiež použiť na vytvorenie viacjazyčnej webovej stránky.

15. Neve

neve

Neve je moderná viacúčelová téma WordPress, ktorá je ideálna pre akúkoľvek online publikáciu a webovú stránku členstva. Načítanie webových stránok je rýchle a ľahké.

Dodáva sa s ovládaním farieb, vlastnými miniaplikáciami, integráciou sociálnych médií a viacerými vstavanými rozloženiami. Môžete ho použiť s vašim obľúbeným doplnkom na tvorbu stránok na vytvorenie vlastných šablón stránok v WordPress.

16. Upokojte

hypnotizovať

Mesmerize je téma WordPress vhodná pre začiatočníkov. Dodáva sa s flexibilnými možnosťami, ktoré vám umožňujú ľahko vytvárať profesionálne webové stránky bez toho, aby ste museli písať akýkoľvek kód.

Obsahuje krásnu domovskú stránku s 5 návrhmi hlavičiek a viac ako 30 sekciami obsahu pripraveného na použitie, ktoré si môžete prispôsobiť. Medzi ďalšie významné funkcie patrí pozadie videa, prezentácie, typy obsahu hlavičky, prekrytia gradientu a ďalšie.

17. Indigo

indigo

Indigo je vynikajúca viacúčelová téma WordPress s flexibilnými funkciami. Na jeho domovskej stránke sa nachádzajú dve navigačné ponuky, vybavený posúvačom, oblasťou s 3 stĺpcami miniaplikácií, lepkavé menu, vybrané kategórie a ďalšie.

Zahŕňa tiež vlastné widgety na pridávanie obľúbených príspevkov, nedávnych tweetov, formulára na registráciu bulletinu, sociálnych ikon a ďalších položiek. Indigo prichádza s mnohými farebnými schémami, voľbou písma a vlastným pozadím.

18. Blockchain

Blockchain

Blockchain je výkonná téma WordPress na vytváranie kryptomen a webových stránok pre členov. Vyznačuje sa krásnym moderným dizajnom a plne funkčným modulom výmenných kurzov kryptomeny.

Zahŕňa vlastné typy príspevkov pre projekty, služby, prípadové štúdie a zoznamy úloh. Vnútri nájdete tiež vlastné widgety, šablóny stránok, podporu pre tvorcov stránok a ďalšie.

19. OpenEvent

OpenEvent

OpenEvent je fantastická téma udalosti WordPress vytvorená ideálne na účely členstva a predaja vstupeniek. Umožňuje vám pridávať udalosti na svoje stránky pomocou profesionálneho editora frontendov.

Téma má flexibilnú hlavičku na zobrazenie podrobností udalosti, rečníkov, výziev na akciu a videí. Môžete tiež importovať udalosti z Facebooku a ďalších zdrojov.

20. Flash

blesk

Flash je ďalšou skvelou bezplatnou témou WordPress pre členské weby. Je pripravený pre WooCommerce a prichádza s krásnym dizajnom, ktorý vyzerá veľmi čisto a profesionálne.

Je vybavený sprievodným doplnkom, ktorý vám umožňuje importovať ukážkový obsah na váš web. Zahŕňa tiež viac rozložení blogov, šablón na tvorbu stránok, viac štýlov hlavičky, viac možností výberu farieb a ďalšie.

21. Digital Pro

Digital Pro

Digital Pro je čistá a profesionálna obchodná téma WordPress. Je postavený na vrchole rámca témy Genesis, ktorý je známy svojim pevným kódom, rýchlosťou a výkonom.

Domovská stránka je plne aktualizovaná a môžete ju nastaviť presunutím myšou. Má panel možností témy, 3 oblasti vlastných miniaplikácií, prispôsobiteľné hlavičky a plnú podporu pre WooCommerce.

22. Tusant

Tusant

Tusant je temná téma WordPress navrhnutá špeciálne pre podcasty a členské weby. Túto tému môžete použiť na streamovanie hudby, online webináre a na účely videa.

Téma podporuje viacero zdrojov zvuku a videa na pridávanie obsahu na vaše stránky. Umožňuje tiež hladké vkladanie vlastných mediálnych súborov.

23. Spencer

bolero

Spencer je profesionálna obchodná téma pre WordPress pre vašu členskú stránku. Má čistý a elegantný dizajn, ktorý je ideálny pre blogy a stránky s portfóliom.

Má vlastné widgety, neobmedzené farby, viac rozložení a podporu všetkých základných doplnkov WordPress. Spencer je priateľský pre začiatočníkov a veľmi ľahko sa používa.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie témy WordPress pre weby s členstvom. Môžete tiež chcieť vidieť náš konečný krok za krokom sprievodcu WordPress SEO pre začiatočníkov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me