23 najlepších tém WordPress pre zubárov

Hľadáte najlepšie témy WordPress pre zubárov? Pri vytváraní webovej stránky stomatológie potrebujete tému, ktoré profesionálne predstaví vaše služby a zároveň zabezpečí ľahký prístup k informáciám. V tomto článku sme ručne vybrali tie najlepšie témy WordPress pre zubárov, ktoré môžete použiť na webových stránkach ponúkajúcich služby zubného zdravia..

Vytvorenie webovej stránky pre zubárov pomocou WordPress

WordPress je najobľúbenejší tvorca webových stránok na trhu. Je flexibilný a ľahko použiteľný, preto mnoho špičkových značiek používa pre svoje webové stránky WordPress.

Existujú dva typy webových stránok WordPress. WordPress.com, ktorá je hosťovanou platformou, a WordPress.org sa nazýva aj WordPress s vlastným hosťovaním. Viac podrobností nájdete v našom porovnávaní stránok WordPress.com a WordPress.org.

Odporúčame vám používať WordPress.org s vlastným hosťovaním, pretože vám poskytuje väčšiu flexibilitu a prístup ku všetkým funkciám.

Ak chcete začať so samostatným hostiteľom WordPress, musíte si kúpiť názov domény a hosting WordPress.

Odporúčame používať Bluehost. Je to jedna z najlepších spoločností poskytujúcich webhosting na svete a oficiálne odporúčaný poskytovateľ hostingu WordPress.

Pre našich používateľov ponúkajú bezplatné doménové meno, SSL a 60% zľavu na webhosting.

Po zakúpení hostingu prejdite do nášho sprievodcu o tom, ako vytvoriť webovú stránku podľa pokynov krok za krokom.

Ako už bolo povedané, pozrime sa na niektoré z najlepších tém WordPress pre webové stránky zubárov, ktoré môžete vyskúšať.

1. Zubná klinika

Zubná klinika

Dental Clinic je moderná a profesionálna téma WordPress pre webové stránky zubného lekárstva. Dodáva sa s vlastnými možnosťami témy, tvorcom stránok s drag and drop, posuvným doplnkom, sekciami na pozadí videa, blokmi s obsahom a ďalšími funkciami..

Zahŕňa vlastné widgety, výkonné farebné možnosti a možnosti vlastného štýlu, ktoré vám uľahčujú prispôsobenie.

2. Pristátie

pristávacia

Pristátie je viacúčelová téma WordPress, ktorú je možné prispôsobiť webovým stránkam stomatologických služieb. Má vstavané stránky, sekciu udalostí, štýly hlavičiek, integráciu elektronického obchodu a ďalšie. Podporuje tvorbu stránok Themify, ktorú možno použiť na presúvanie funkcií a ľahkú tvorbu webových stránok.

Je dodávaný s pokročilým panelom možností tém, ktorý obsahuje vlastné funkcie, ako je pozadie paralaxy, pozadie videa, integrácia MailChimp a ďalšie.

3. ProfiDent

Profident

ProfiDent je responzívne téma WordPress pre zubných lekárov, lekárov a iných poskytovateľov zdravotníckych služieb. Je dodávaný s obrázkom a videozáznamom v celej šírke, posuvníkom blogu, podporou kontaktných formulárov a viac ako 600 fontmi Google. Má lepkavú hlavičku, časť s obrázkami, ikony zdieľania v sociálnej sieti a ďalšie.

Je to začiatočník priateľský a ľahko použiteľný motív WordPress. ProfiDent je preložený do 15 populárnych jazykov a je možné ho preložiť do viacerých. Podporuje vlastné widgety pre sociálne médiá, ako sú Instagram, Flickr a ďalšie.

4. Modena

Modena

Modena je krásna téma pre zubárov, lekárov, fitness a iné obchodné webové stránky súvisiace so zdravím. Ponúka vlastné šablóny stránok, vlastné miniaplikácie na domovskej obrazovke, prezentáciu v plnej šírke, uvítaciu správu a časť s informáciami o hlavičkách.

Má panel možností témy, ktorý ľahko prispôsobuje vaše stránky. Zahŕňa neobmedzené možnosti farieb a štýlov, funkciu zdieľania v sociálnej sieti, bočné panely a ďalšie. Modena poskytuje plnú podporu WooCommerce, formulár na objednanie schôdzky, miniaplikáciu otváracích hodín a funkciu adresára zákazníka.

5. Atómová

atómový

Atómová je prémiová téma WordPress určená na vytváranie takmer všetkých druhov webových stránok vrátane lekárskych a stomatologických služieb. Dodáva sa s vlastnou hlavičkou, časťou portfólia, obrázkami na pozadí v plnej šírke a ďalšími. V sekcii portfólia môžete profesionálne zobrazovať svoje stomatologické služby.

Ponúka vstavané šablóny pre portfólio, tímové profily, posudky, služby a ďalšie. Má vlastný informačný panel na nastavenie témy na rýchle spustenie vašej webovej stránky so všetkými dôležitými funkciami.

6. Medicare

Medicare

Medicare je ďalšou profesionálnou témou WordPress pre poskytovateľov lekárskych a stomatologických služieb. Zosúladilo viac ako 50 vstavaných stránok, 10 rozložení domovskej stránky a podporu vytvárania stránok drag and drop. Medicare obsahuje aj rozloženia kontaktných formulárov a stránok na odber bulletinov.

Môže byť ľahko prispôsobený webovým stránkam stomatológie, pretože obsahuje niekoľko tém týkajúcich sa medicíny. Dodáva sa s posuvným doplnkom, integráciou WooCommerce, neobmedzenými možnosťami prispôsobenia a ďalšími.

7. Medicus

Medicus

Medicus je krásne navrhnutá téma WordPress pre zubárov a webové stránky zdravotníckych služieb. Má výkonné funkcie na navrhovanie domovskej stránky webových stránok s viacerými oblasťami s rozšíreným obsahom. Jedná sa o responzívnu a plne SEO optimalizovanú tému.

Pre ľahké prispôsobenie je dodávaný s panelom možností tém a poskytuje podporu pre vizuálne prispôsobenie. Môže sa ľahko použiť na vytvorenie viacjazyčnej webovej stránky s WPML.

8. Zubatý

zubatý

Toothy je bezplatná téma WordPress pre webové stránky zubných služieb. Dodáva sa so vstavanými sekciami na domovskej stránke pre otváracie hodiny, pohotovostných pacientov a rozvrhnutie lekárov. Obsahuje samostatnú stránku blogu a ďalšie užitočné šablóny stránky.

Má tiež možnosti prispôsobenia pre začiatočníkov v prispôsobovači tém, takže môžete vidieť zmeny v živom náhľade.

9. Medi

medi

Medi je moderná téma WordPress pre lekárske, zubárske, zdravotnícke a nemocničné webové stránky. Je vybavený niekoľkými rozloženiami na vytváranie zoznamových stránok, stránok služieb, stránok portfólia a ďalších.

Dodáva sa s neobmedzenými farebnými schémami, vlastnými miniaplikáciami, tvorcom stránok s drag and drop, 3 typmi obsahu a rozložením domovskej stránky. Medi funguje skvele s takmer všetkými najlepšími doplnkami WordPress na trhu.

10. Dentalcenter

Zubné centrum

Dentalcenter je téma stomatológie WordPress. Obsahuje sekciu profesionálnych služieb pre domovskú stránku a ďalšie stránky na vašom webe. Má vstavanú galériu obrázkov, ktorú je možné použiť na zobrazenie zariadení a služieb.

Dodáva sa s manažérom vymenovania, kontaktným formulárom, vyhľadávacím panelom a ďalšími. Dentalcenter má viacero rozložení a vstavaný nástroj na tvorbu stránok, ktorý umožňuje rýchlo navrhnúť vaše webové stránky.

11. Dentic

DENTICO

Dentic je krásne navrhnutá téma WordPress a vynikajúca voľba pre webové stránky zubných služieb. Je vybavený vynikajúcimi funkciami pre webové stránky zubára, ako je napríklad objednanie schôdzky, plán lekárov a ďalšie. Má elegantný, jednoduchý a pohotový dizajn, ktorý priťahuje návštevníkov na prvý pohľad.

Zahŕňa viac farebných schém, možnosti vlastnej úpravy, vlastné typy príspevkov, podporu krátkych kódov a ďalšie. Je to téma pripravená na preklad a môže sa použiť na vytvorenie viacjazyčnej webovej stránky.

12. Lekársky kruh

Lekársky kruh

Ako už názov napovedá, Medical Circle je bezplatná téma WordPress pre nemocnice, zubné kliniky a webové stránky zdravotníckych služieb. Má efekty paralaxy, vstavaný nástroj na tvorbu stránok, možnosti vlastných tém a podporu viacerých navigačných ponúk.

Dodáva sa s ukážkovým importérom na jedno kliknutie, ktorý vám pomôže okamžite spustiť plne načítanú webovú stránku. Pomocou nástroja na prispôsobenie živých tém môžete ľahko spravovať vlastné rozloženia stránok, vlastné widgety, ponuky, bočné panely a ďalšie.

13. MedZone

MedZone

MedZone je viacúčelová téma WordPress pre lekárske praktiky vrátane zubárov, chirurgov, kliník a ďalších zdravotníckych služieb. Dodáva sa s vlastnými miniaplikáciami, obrázkovými a textovými posuvníkmi, formátmi príspevkov a ďalšími.

Má zabudované sekcie na domovskej stránke pre posudky, predstavoval blogu a profily tímov. Podporuje viac farebných schém, ovládacích prvkov typografie, rozloženia päty a rozloženia viacerých stĺpcov.

14. iMedical

iMedical

iMedical je ďalšia viacúčelová téma WordPress pre webové stránky lekárov a zubárov. Podporuje vlastné widgety, vlastné typy príspevkov a flexibilné možnosti tém, ktoré umožňujú jednoduchú správu nastavení webových stránok.

Je dodávaný s mega menu, predstavoval posúvač post, tvorca stránky a ďalšie. Má bohatú podporu úryvkov úryvkov schema.org, rozloženie príspevkov a strán a viacjazyčnú podporu.

15. Lekárske

lekársky

Medical je vynikajúcou témou WordPress pre lekárov, zubárov, terapeutov a ďalšie lekárske služby. Je dodávaný s niekoľkými rámčekmi a širokými rozloženiami na navrhovanie stránok, ktoré vynikajú. Má drag and drop builder, ktorý možno použiť pre mnoho vstavaných prvkov, ako sú vlastné ikony, textové bloky, tlačidlá zdieľania v sociálnej sieti a oveľa viac.

Zahŕňa bezplatný doplnok pre posúvače, podporu písma Google, integráciu WooCommerce a vlastné widgety. Aplikácia Medical má na spustenie dovozcu demo obsahu jedným kliknutím.

16. Zdravie & lekársky

Zdravie a lekárstvo

Zdravie a lekárstvo je krásna téma WordPress pre zubné kliniky, nemocnice a ďalšie lekárske postupy. Obsahuje 5 vlastných typov príspevkov pre domovskú stránku vrátane posúvača, referencie a sekcie služieb. Je optimalizovaný z hľadiska výkonu a rýchlosti, aby bol užívateľsky rýchlejší.

Dodáva sa s neobmedzenými farebnými schémami, tlačidlami na zdieľanie v sociálnych sieťach, vlastnými miniaplikáciami a ďalšími. Vytvorenie internetového obchodu so zubárskymi výrobkami je kompatibilný s WooCommerce.

17. Nemocnica

Nemocnica VW

Nemocnica je venovaná téme WordPress na vytváranie webových stránok stomatológie. Je to bezplatná téma a ponúka niektoré vynikajúce funkcie podobné prémiovým funkciám vrátane sekcií domovskej stránky na objednanie schôdzky, referencie, služby, členov tímu a posúvač obrázkov..

Má integráciu sociálnych médií a ponúka ľahšie prispôsobenie pomocou Theme Customizer. Je pripravený na preklad a dá sa použiť aj na viacjazyčných webových stránkach.

18. MetaDental

MetaDental

MetaDental je ďalšou responzívnou a prémiovou témou WordPress pre webové stránky zubného lekárstva. Dodáva sa so štýlovou hlavičkou, posúvačom obrazu v celej šírke, oblasťou uvítacích správ, sekciami so službami a ďalšími funkciami.

V záhlaví sa zobrazuje tlačidlo rezervácie schôdzky, čo klientom uľahčuje plánovanie online schôdzok. Je to plne prispôsobiteľná téma s viacerými rozloženiami a sekciami obsahu pre všetky stránky

19. Lekári

Lekári

Lekári sú bezplatnou a minimalistickou témou WordPress pre stomatologické a lekárske služby. Dodáva sa s vlastnou hlavičkou na pridanie loga, adresy, pracovnej doby, ikon sociálnych médií a ďalších. Má plochý a citlivý dizajn, ktorý vyzerá dobre na všetkých veľkostiach obrazovky.

Zahŕňa posúvač, viac sekcií domovskej stránky, rozloženie stránky s plnou šírkou, kontaktný formulár a ďalšie. Nastavenie témy je pomerne ľahké aj pre začiatočníkov a obsahuje stránku s možnosťami témy, ktorá vám pomôže začať.

20. Zubná klinika

zubár

Zubná klinika je ďalšou vynikajúcou témou WordPress pre zubárov a kliniky. Je dodávaný s funkciou bohatý a vlastný posúvač obrázkov, krásne navigačné menu, paralaxy rolovanie a ďalšie.

Poskytuje podporu pri vytváraní vlastných rozložení WordPress pre vaše portfólio, kontakty, časté otázky, blog a ďalšie stránky. Podporuje tiež vlastné rozloženie pre 404 chybových stránok.

21. Flevr

Flevr

Flevr je ďalšia viacúčelová a profesionálna téma WordPress, ktorú je možné použiť na zubné, lekárske, zdravotnícke a klinické webové stránky. Je dodávaný s krásnym navigačným menu, celoobrazovkovým obrázkom s uvítacou správou a tlačidlom výzvy na akciu na domovskej stránke. Flevr má drag and drop builder, ktorý uľahčuje prispôsobenie.

Dodáva sa s vlastnými miniaplikáciami, vstavanými šablónami stránok, ikonami zdieľania sociálnych médií, sekciami obsahu, jazdcom obrázkov a ďalšími vlastnými funkciami..

22. Indigo

indigo

Indigo je ďalšou prémiovou témou WordPress na jednoduché spustenie dentálnej webovej stránky alebo blogu. Dodáva sa so vstavanými rozloženiami stránok, ktoré je možné nainštalovať jedným kliknutím. Tieto rozloženia sú užitočné na rýchle nastavenie vašej webovej stránky a naživo na internete.

Má drag and drop builder pre ľahké vytvorenie vlastného rozloženia stránky. Indigo má neobmedzené možnosti farieb, vlastné nastavenia, krásne hlavičky a posuvníky obrázkov.

23. Byt

Plochý

Byt je moderná a profesionálna téma WordPress. Dodáva sa s výkonnými funkciami, ktoré možno použiť na ľahké navrhnutie krásnej webovej stránky pre stomatologické a lekárske účely. Má vstavané moduly na pridávanie textu, obrázkov, videí, posúvačov, navigačných ponúk a ďalších položiek na vašom webe.

Obsahuje animované lišty postupu, zdôrazňuje a sekciu portfólia na profesionálne zobrazenie vašich služieb a úspechov. Byt má pripravené sekcie pre referencie, tímové profily, časový rozvrh lekárov a ďalšie.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie témy WordPress pre zubárov. Možno budete chcieť vidieť našu príručku o nevyhnutných doplnkoch WordPress pre všetky obchodné webové stránky.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me