24 Musí mať doplnky WordPress pre obchodné webové stránky v roku 2020

Hľadáte najlepšie doplnky WordPress, ktoré posunú vaše podnikanie na ďalšiu úroveň v roku 2020?


Existuje viac ako 55 000+ doplnkov WordPress, z ktorých si môžete vybrať. Preto je pre nových používateľov nesmierne ťažké nájsť ten správny doplnok pre svoju webovú stránku.

Čitatelia sa nás často pýtajú na najlepšie návrhy doplnkov WordPress pre SEO, sociálne médiá, zálohy, rýchlosť atď.

Ako najväčšia webová stránka so zdrojmi WordPress naši odborníci každoročne testujú viac ako tisíc najlepšie platených a bezplatných doplnkov WordPress, aby sme pre našich používateľov (vy) mohli ľahšie nájsť najlepšie riešenia..

Správna sada doplnkov a nástrojov WordPress vám môže pomôcť rozšíriť vaše podnikanie na internete. V tomto článku sme zdieľali náš odborný výber nevyhnutných doplnkov WordPress pre obchodné webové stránky v roku 2020.

Musí mať doplnok WordPress pre obchodné webové stránky

Poznámka: Toto sú doplnky, ktoré náš tím inštaluje, keď začneme nový blog alebo vytvoríme novú webovú stránku pre naše vlastné podniky.

1. WPForms

WPForms

Každá webová stránka potrebuje kontaktný formulár, pretože svojim návštevníkom uľahčuje kontakt s vami. WPForms je najviac užívateľsky prívetivý doplnok kontaktného formulára pre WordPress.

Tento ťah & drop online tvorca formulárov vám umožňuje ľahko vytvárať kontaktné formuláre, formuláre na odber e-mailov, online formuláre objednávok, platobné formuláre,
prieskumy, prieskumy verejnej mienky a v podstate všetky ostatné typy online formulárov pomocou niekoľkých kliknutí.

WPForms sa integruje do všetkých populárnych marketingových a platobných platforiem, takže môžete vytvárať výkonné formuláre za menej ako 5 minút.

Je dokonca dodávaný s možnosťami, ktoré vám pomôžu vytvoriť vlastný registračný formulár používateľa WordPress a prihlasovaciu stránku.

Používame WPForms na webovej stránke WPBeginner a na všetkých našich ďalších webových stránkach. Ale nie sme sami. Viac ako 3 milióny webových stránok používa WPForms a už viac ako 3 roky dôsledne udržiavajú 4,9 z 5-hviezdičkového priemeru hodnotenia..

Pre tých, ktorí hľadajú jednoduché riešenie, je k dispozícii bezplatná verzia WPForms Lite.

Ak sa skutočne snažíte rozšíriť svoje podnikanie, odporúčame vám získať verziu Pro, pretože prichádza so všetkými výkonnými funkciami, ktoré potrebujete, aby ste zvýšili úsilie o generovanie potenciálnych zákazníkov. Pomocou tohto kupónu WPForms získate zľavu 50% na nákup.

alternatíva: Formidable Forms je vynikajúcou alternatívou pre vytváranie pokročilých WordPress formulárov zameraných na riešenia.

2. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights je najlepší doplnok Google Analytics pre WordPress. Umožňuje vám „správne“ prepojiť vaše webové stránky s Google Analytics, aby ste presne videli, ako ľudia vaše webové stránky hľadajú a používajú.

Najlepšie na tom je, že zobrazuje všetky dôležité štatistiky, ktoré sú dôležité priamo v informačnom paneli WordPress.

Potom môžete optimalizovať svoj web, aby ste zvýšili svoju návštevnosť, odberateľov a výnosy. Máme podrobných sprievodcov o tom, ako nainštalovať Google Analytics do WordPress, ako používať Google Analytics na povolenie sledovania elektronického obchodu a ako sledovať interakciu používateľov..

MonsterInsights má bezplatnú verziu, ale jej skutočná sila sa odomkne až po inovácii na prémiovú verziu.

Pomocou nášho kupónu MonsterInsights môžete získať zľavu 50% na nákup.

MonsterInsights používa viac ako 2 milióny webových stránok.

3. Ste SEO

Váš SEO

SEO vám pomôže získať viac návštevníkov z vyhľadávacích nástrojov na vašich webových stránkach. Zatiaľ čo WordPress je SEO priateľský už od začiatku, je tu omnoho viac, čo môžete urobiť pre zvýšenie návštevnosti vašich webových stránok pomocou osvedčených postupov SEO.

Váš SEO je jedným z najpopulárnejších doplnkov WordPress všetkých čias. Zo všetkých doplnkov WordPress SEO ponúka Yoast najkomplexnejšie riešenie so všetkými funkciami a nástrojmi, ktoré potrebujete na vylepšenie svojho SEO na stránke.

Pomáha vám pridať metaznačky, generovať súbory Sitemap, pripojiť vaše stránky k službe Google Search Console, optimalizovať ich pre sociálne médiá a ďalšie..

Yoast prichádza s výkonnou funkciou presmerovania, ktorá vám umožní ľahko vytvoriť 301 presmerovaní, čo je veľmi užitočné. Zisťuje tiež zmenu adries URL a vytvára automatické presmerovania, takže na svojom webe nemáte žiadne prerušené odkazy.

Kompletné nastavenie SEO na vašom webe nájdete v našom konečnom návode na použitie WordPress SEO pre začiatočníkov s krok za krokom.

alternatíva: Balík SEO All in One je skvelou alternatívou pre SEO.

4. Stály kontakt

Neustály kontakt

E-mail je najúčinnejším a najspoľahlivejším marketingovým nástrojom, ktorý máte ako vlastník firmy. Umožňuje vám zostať v kontakte s vašimi používateľmi aj po opustení vašich webových stránok. Z tohto dôvodu odporúčame každému vlastníkovi firmy, aby ihneď začal vytvárať zoznam e-mailov.

Neustály kontakt je jedným z najpopulárnejších poskytovateľov služieb e-mailového marketingu na svete.

Ich platforma vám umožňuje zostaviť zoznam e-mailov a posielať svojim odberateľom krásne e-mailové informačné bulletiny.

Ponúka rýchle a ľahké nastavenie pre netechnických používateľov. Funguje tiež dobre s populárnymi zásuvnými modulmi pre generovanie potenciálnych zákazníkov pre WordPress, ako sú OptinMonster a WPForms.

alternatívy: SendinBlue a ConvertKit sú dobré alternatívy, ak chcete niečo pokročilejšie, ale sú drahšie.

5. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster je najobľúbenejší softvér na optimalizáciu miery konverzie na trhu. To vám umožňuje previesť opustených návštevníkov webových stránok na odberateľov e-mailov a zákazníkov.

Tento doplnok a aplikácia WordPress vám pomôže rýchlo získať viac odberateľov e-mailov.

OptinMonster prichádza s vopred vyrobenými vysoko konvertujúcimi formulármi na prihlásenie, ktoré si môžete ľahko prispôsobiť pomocou ich ťahania & staviteľ kvapiek. Vďaka výkonným funkciám zacielenia v Reklamnej sieti môžete prispôsobiť kampane každému používateľovi, aby ste mohli v správny čas zobraziť správnu správu.

Je to vynikajúce riešenie pre blogerov, obchodné webové stránky a webové stránky elektronického obchodu. V podstate, ak chcete zarobiť viac peňazí z prevádzky na vašom webe, potrebujete OptinMonster.

Pomáha vám obnoviť opustený predaj vozíka, previesť návštevníkov webových stránok a rozšíriť zoznam e-mailov. Prečítajte si tieto prípadové štúdie a zistite, aký veľký úspech majú iné podniky pomocou OptinMonster.

Používame OptinMonster na WPBeginner a na našich ďalších webových stránkach.

6. Sucuri

Šučur

Bezpečnosť by mala byť najvyššou prioritou všetkých vlastníkov online firiem. Sucuri ponúka bezpečnostný doplnok WordPress a webovú bránu firewall, ktorá je pravdepodobne jednou z najlepších možností ochrany vašich stránok.

Monitorujú a chránia vaše stránky pred DDoS, hrozbami škodlivého softvéru, útokmi XSS, útokmi hrubou silou a v podstate všetkými ostatnými typmi útokov. Ak na svojom webe nemáte firewall, musíte ho pridať ešte dnes.

Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako posilniť bezpečnosť svojich webových stránok a chrániť svoje podnikanie, prečítajte si nášho úplného sprievodcu zabezpečením WordPress s krok za krokom pre začiatočníkov.

Sucuri nám pomáha blokovať stovky tisíc útokov každý mesiac na WPBeginner.

7. UpdraftPlus

UpdraftPlus

UpdraftPlus je najobľúbenejší záložný doplnok WordPress na trhu. Umožňuje vám nastaviť automatické zálohy a bezpečne ich ukladať na vzdialené miesto, ako sú Disk Google, Dropbox, S3, Rackspace, FTP, e-mail a ďalšie..

Tiež je veľmi jednoduché obnoviť webovú stránku zo zálohy. Ich základný doplnok je zadarmo, ale majú aj platený program s extra funkciami a prioritnou podporou.

alternatíva: BackupBuddy a VaultPress (Jetpack Backups) sú tiež vynikajúce riešenia, ale sú platené iba.

8. WP Rocket

WP Rocket

WP Rocket je najlepší doplnok pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte WordPress na trhu. Umožňuje vám okamžite zvýšiť rýchlosť a výkonnosť vašej webovej stránky WordPress bez potreby akýchkoľvek technických zručností.

Automaticky zapne odporúčané nastavenia ukladania do vyrovnávacej pamäte programu WordPress, ako je kompresia gzip, vyrovnávacia pamäť stránky a predbežné načítanie vyrovnávacej pamäte. Môžete tiež zapnúť voliteľné funkcie, ako sú lenivé načítanie obrázkov, podpora CDN, predbežné načítanie DNS, minifikácia a ďalšie, aby sa ďalej zlepšili časy načítania stránky..

A čo je najdôležitejšie, WP Rocket nečaká, kým niekto požiada o stránku, aby ju uložila do vyrovnávacej pamäte. Automaticky indexovo prehľadáva a vytvára vyrovnávaciu pamäť vašich webových stránok, čo vedie k okamžitému zvýšeniu výkonu.

WP Rocket tiež ponúka Imagify, čo je bezplatná služba optimalizácie obrázkov, ktorá vám pomôže ešte viac zrýchliť vaše webové stránky.

Toto je zďaleka najjednoduchší a najjednoduchší doplnok pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte pre začiatočníkov. Jedinou nevýhodou je, že je platená iba.

alternatíva: WP Super Cache je zadarmo, ale nie je tak výkonný ani ľahký.

9. Beaver Builder

Beaver Builder

Beaver Builder je najlepším tvorcom drag and drop stránok pre WordPress. Umožňuje vám ľahko prispôsobiť vzhľad webových stránok a vytvoriť vlastné rozloženia stránok bez toho, aby ste museli písať kód.

Majitelia firiem sa to páčia, pretože im umožňujú vytvárať úplne vlastné vstupné stránky v priebehu niekoľkých minút bez toho, aby museli najať vývojára.

alternatíva: Doplnok na tvorbu stránok Divi je vynikajúcou alternatívou.

10. MemberPress

MemberPress

MemberPress vám umožňuje vytvárať komunity online a členské weby pomocou WordPress. Je to najlepší plugin pre WordPress na trhu.

Môžete si vytvoriť predplatné a obmedziť obsah na používateľov na základe ich plánov predplatného. Funguje so všetkými populárnymi platobnými riešeniami a pekne sa hrá s internetovými obchodmi, ktoré používajú WooCommerce. Podrobné pokyny nájdete v našej príručke o tom, ako vytvoriť webovú stránku členstva v programe WordPress.

11. RafflePress

RafflePress

RafflePress je najlepší doplnok WordPress pre prezradenie na trhu. Umožňuje vám okamžite zvýšiť návštevnosť vašich webových stránok, získať viac sledovateľov sociálnych médií a poslať e-mailom odberateľom vírusové darčeky a súťaže..

RafflePress prichádza s jednoduchým drag and drop tvorcom darčekov spolu s osvedčenými reklamnými šablónami, ktoré môžete použiť na vytvorenie darčekov, ktoré priťahujú pozornosť návštevníkov..

Ak chcete vstúpiť na prezradie, návštevníci webových stránok musia použiť svoju e-mailovú adresu. To vám pomôže získať viac odberateľov pre váš e-mailový spravodaj.

RafflePress motivuje používateľov, aby sledovali vaše sociálne profily a zdieľali ich so svojimi priateľmi, aby získali viac príspevkov do súťaže. Pomôže vám to zvýšiť zapojenie sociálnych médií.

Ústny marketing vám pomôže dosiahnuť väčšiu návštevnosť, RÝCHLEJŠIE! Výsledkom bude viac sledovateľov, viac predaja a vyššie príjmy!

Môžete ľahko prepojiť svoje sociálne profily, pluginy formulárov WordPress a všetky populárne marketingové platformy a CRM.

RafflePress má bezplatnú verziu s názvom RafflePress lite, s ktorou môžete začať. Ak chcete, aby váš rast stúpal výkonnejšie, musíte použiť produkt RafflePress Pro.

Používatelia WPBeginner môžu použiť náš kupónový kód RafflePress: wpbeginner20 a získať ďalších 20% zľavu.

12. Hero CSS

CSS Hero

Témy WordPress sa pri vizuálnom vzhľade vašich webových stránok spoliehajú na CSS. Ak chcete prispôsobiť svoj motív, musíte sa naučiť CSS. Pre vlastníka firmy to môže byť časovo náročné.

CSS Hero je doplnok WordPress, ktorý vám umožňuje prispôsobiť akúkoľvek tému WordPress bez toho, aby ste museli písať jediný riadok kódu. Pozrite si našu recenziu o tom, ako CSS Hero uľahčuje prispôsobenie WordPress pre ďalšie informácie.

Nie je to drag & nástroj na vytváranie kvapiek, napríklad BeaverBuilder, ktorý vám pomáha vytvárať vlastné rozloženia. Skôr vám to pomôže prispôsobiť akúkoľvek tému WordPress dostupnú na trhu v priebehu niekoľkých minút, aby zodpovedala vašim potrebám.

13. SeedProd

SeedProd

SeedProd je najlepší režim údržby WordPress a už čoskoro bude doplnok stránky, ktorý vám pomôže zhromaždiť potenciálnych zákazníkov a rozšíriť svojich sledovateľov, aj keď váš web nie je k dispozícii..

Ak je váš web vo výstavbe, môžete ho použiť na vytvorenie prekrásnych prichádzajúcich vstupných stránok. Zahŕňa funkcie ako integrácia s vašimi e-mailovými marketingovými službami, odpočítavanie času, integrácia sociálnych médií a desiatky šablón, z ktorých si môžete vybrať.

14. LearnDash

LearnDash

LearnDash je najlepší doplnok LMS pre WordPress na vytváranie a predaj online kurzov z vášho webu WordPress. Má drag and drop staviteľa kurzu, ktorý vám umožní rýchlo pridať hodiny, kvízy a úlohy na zostavenie vášho kurzu.

Podrobné pokyny krok za krokom nájdete v našej príručke o tom, ako vytvoriť online kurzy v programe WordPress pomocou nástroja LearnDash.

15. G Suite

Suite G

G Suite je sada webových aplikácií, ako sú e-maily, dokumenty, tabuľky atď. Táto výkonná sada kancelárskych aplikácií, ktorú vytvorila spoločnosť Google, je lacnejšia, ľahšie nasaditeľná a bezproblémová..

Umožňuje vám ušetriť náklady na softvérové ​​licencie, hardvér, najímanie pracovníkov IT, správu záloh a ďalšie. Najdôležitejšie je, že vám umožňuje používať profesionálne e-mailové adresy s vlastným obchodným názvom domény priamo v službe Gmail.

alternatíva: Môžete tiež získať bezplatný firemný e-mail od svojho poskytovateľa hostenia WordPress alebo použiť Microsoft Office365.

16. SEMRush

SEMRush

SEMRush je marketingový nástroj typu všetko v jednom pre profesionálov v oblasti digitálneho marketingu a majiteľov firiem. Dodáva sa s výkonnými nástrojmi, ktoré vám pomôžu vylepšiť vaše SEO, platenú dopravnú stratégiu, sociálne médiá a obsah & PR stratégia.

Pomáha vám tiež získavať konkurenčné informácie o vašich konkurentoch, aby ste ich mohli prekonať a dominovať vo svojom odvetví.

Pomáha vám vykonávať prieskum kľúčových slov, audit spätných odkazov, sledovať zmienky o značke, špehovať konkurentov, objavovať príspevky a stránky s najlepším výkonom na sociálnych médiách, analyzovať reklamné stratégie a ďalšie.

Tieto krátke odseky nestačia na opis skutočnej sily SEMRush. Je to nevyhnutný nástroj v našom zozname pre vážnych podnikateľov.

17. LiveChat

LiveChat

LiveChat Inc je najlepší softvér na podporu živých rozhovorov pre podniky a webové stránky elektronického obchodu. Je to veľmi jednoduché použitie a umožňuje vám rýchlo pridať live chat na vašom webe WordPress.

Má veľa možností prispôsobenia a prichádza s mobilnou aplikáciou, takže môžete poskytovať podporu v reálnom čase.

Integruje sa s vašim existujúcim podporným softvérom, CRM, e-mailovým marketingom a ďalšími nástrojmi. Najdôležitejšie je, že sa načíta rýchlo a ponúka vynikajúci dojem používateľa.

alternatíva: Sendinblue Chat je ďalšia populárna služba, ktorá vám umožňuje prepojiť chat, CRM, SMS, Facebook a e-mail na jednej platforme.

18. Pretty Links Pro

Pretty Links Pro

Pretty Links Pro je jedným z najlepších doplnkov pre správu odkazov pre WordPress. Umožňuje vám ľahko spravovať pridružené odkazy a zároveň uľahčiť zdieľanie vašich pridružených odkazov a ich zapamätanie.

Je to perfektný nástroj pre pridružených obchodníkov, podcasterov, podnikateľov a ďalších, ktorí chcú ľahko vytvárať krátke adresy URL vo WordPress..

alternatíva: ThirstyAffiliates je vynikajúcou alternatívou s množstvom výkonných funkcií.

19. Zdieľané počty

Zdieľané počty

Zdieľané počty sú najlepším doplnkom pre sociálne médiá WordPress, ktorý vám umožňuje ľahko pridať krásne tlačidlá zdieľania na vašom webe.

Zobrazuje tiež počet podielov, ktorý vám pomôže pridať na váš web sociálny dôkaz.

Aj keď je k dispozícii veľa platených riešení, tento bezplatný doplnok ich všetky bije v kvalite a výkonnosti kódu.

Používame SharedCount na mnohých našich webových stránkach, pretože ponúka ľahké riešenie pre začiatočníkov aj vývojárov..

20. WP Mail SMTP

WP Mail SMTP

WordPress štandardne používa na odosielanie e-mailov funkciu pošty PHP. Problém je v tom, že hostingové spoločnosti WordPress nemajú správne nastavenie tejto funkcie, alebo ho blokujú, aby zabránili zneužitiu.

To v podstate znamená, že vy a vaši používatelia nemusíte dostávať dôležité e-mailové upozornenia z vášho webu WordPress.

WP Mail SMTP rieši tento problém odoslaním e-mailov WordPress pomocou správneho poštového servera SMTP. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si náš článok o tom, ako opraviť problém WordPress, ktorý neposiela e-maily.

Tip pre profesionálov: Platená verzia s názvom WP Mail SMTP Pro je dodávaná s nastavením bielej rukavice a ďalšími funkciami. V zásade ich pracovníci technickej podpory nastavia a pripoja, aby používali vášho poskytovateľa služieb SMTP.

21. Vložte hlavičky a päty

Vložte hlavičky a päty

Pri správe stránok WordPress môže byť niekedy potrebné do úryvku alebo päty WordPress pridať útržky kódu na overenie, vloženie skriptov na presmerovanie reklamy atď..

Vložiť hlavičky a päty vám umožňuje ľahko pridávať útržky kódu na vaše stránky WordPress bez úpravy súborov tém. Prezrite si náš tutoriál o tom, ako do programu WordPress pridať kód hlavičky a päty.

Tento bezplatný doplnok je veľmi vhodný pre majiteľov firiem.

22. WPML

WPML

V predvolenom nastavení vám WordPress neumožňuje ľahko vytvárať viacjazyčné webové stránky. Toto je výzva pre podniky, ktoré sa zaoberajú viacjazyčnou zákazníckou základňou v rôznych geografických polohách.

Tu budete potrebovať WPML. Je to viacjazyčný doplnok WordPress, ktorý vám umožňuje ľahko vytvárať viacjazyčné webové stránky s WordPress.

Jeho použitie je veľmi jednoduché, priateľské k SEO a pomáha vám ľahko vytvárať obsah v rôznych jazykoch.

alternatíva: TranslatePress je vynikajúca alternatíva, ktorá rýchlo rastie.

23. WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce je najobľúbenejší doplnok elektronického obchodu pre WordPress, ktorý používa viac ako 4 milióny webových stránok.

Dodáva sa so všetkými výkonnými funkciami, ktoré potrebujete na vytvorenie internetového obchodu.

V posledných rokoch sa spoločnosť WooCommerce etablovala ako dominantný doplnok elektronického obchodu pre WordPress. K dispozícii je dokonca ekosystém WooCommerce s vyhradeným hostingom WooCommerce, témami WooCommerce a doplnkami WooCommerce..

Sprievodný doplnok: TrustPulse vám pomôže okamžite získať dôveru zákazníkov so sociálnym dôkazom a FOMO.

alternatíva: BigCommerce je plne hosťovaná platforma elektronického obchodovania bezhlavého slova pre WordPress. Pre vážnych majiteľov obchodov ponúka vysokú škálovateľnosť a nízku údržbu.

24. Nextiva

Nextiva

Nextiva je najlepšia obchodná telefónna služba, pokiaľ ide o vlastnosti a jednoduché použitie. Umožňujú vám získať firemné telefónne číslo pre váš web, ktoré je dodávané s pokročilým smerovaním hovorov, neobmedzeným domácim volaním zadarmo, hlasovou schránkou na e-mail alebo text, faxovaním online a ďalšími funkciami..

Najlepšie na tom je, že môžete prijímať hovory zo svojho firemného telefónneho čísla priamo na váš mobilný telefón, čo je vynikajúce pre malé podniky. Môžete tiež nastaviť pracovnú dobu, aby ste sa počas prázdnin alebo mimo pracovnej doby neobťažovali.

Ich platforma tiež ponúka CRM, live chat, online prieskumy a ďalšie komunikačné funkcie. Môžete to všetko spravovať na jednoduchom webovom administračnom paneli, ktorý majiteľom malých podnikov uľahčuje spravovať všetko ako profesionál.

Spoločnosť Nextiva VOIP používame pre naše podnikanie, pretože je to jedna z najdostupnejších a najspoľahlivejších služobných telefónnych služieb, ktorá rastie s vašou firmou..

alternatíva: RingCentral je ďalším vysoko odporúčaným poskytovateľom telefónnych služieb a obchodných voipov.

Bonusové nástroje

Okrem top 24 pluginov a nástrojov WordPress, ktoré sme spomenuli vyššie, používame a odporúčame aj nasledujúce nástroje na lepšiu správu našich stránok WordPress:

 • Gramatika – vynikajúci nástroj na kontrolu gramatiky, ktorý je dodávaný s detektorom plagiátorstva, vylepšením slovnej zásoby a ďalšími.
 • PublishPress – tento doplnok nám uľahčuje spravovanie nášho redakčného workflow vo WordPress.
 • Antispam Bee – vynikajúci doplnok na vylepšenie sekcie s komentármi so zníženým spamom na vašom webe. Funguje to zvlášť dobre, keď sa používa spolu s Akismetom.
 • Adobe Photoshop – to nám uľahčuje vytváranie miniatúr blogu a ďalších obrázkov pre naše články.
 • MaxCDN – to nám pomáha zrýchliť naše webové stránky geografickým šírením obsahu na viac serverov (pozri: čo je to CDN)
 • Galéria Envira – tento doplnok používame na vytváranie lepších galérií s albumami.
 • Kódovateľné – platforma, ktorá vám pomôže pracovať s preverenými vývojármi WordPress pri riešení problémov a prispôsobovaní.

Týmto sa uzatvára náš zoznam najlepších doplnkov WordPress pre podnikové webové stránky.

V závislosti od vášho podnikania možno nebudete musieť používať všetky doplnky a nástroje WordPress uvedené v našom zozname. Je však celkom bežné, že naši čitatelia nakoniec použijú aspoň 15 až 18 riešení, ktoré sme spomenuli.

Teraz, keď máte najlepšie doplnky WordPress, môžete tiež navštíviť náš článok o tom, ako zvýšiť návštevnosť svojich webových stránok (27 osvedčených tipov).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map