24 najlepších reštauračných tém WordPress (2020)

Hľadáte najlepšie témy v reštaurácii WordPress?


Webové stránky reštaurácií majú konkrétne požiadavky na prezentáciu svojich ponúk, fotografií, umiestnení, otváracích hodín a ďalších užitočných informácií.

Téma reštaurácie WordPress by sa mala vzťahovať na tieto požiadavky, aby ste sa mohli zamerať na rast svojho podnikania.

V tomto článku sme ručne vybrali niektoré z najlepších tém WordPress pre reštaurácie, ktoré môžete použiť. Všetky tieto témy reagujú na mobil a sú vysoko optimalizované na výkon.

Najlepšie WordPress reštauračné témy

Vytvorenie webovej stránky reštaurácie pomocou WordPress

WordPress je najflexibilnejšia a najjednoduchšia platforma na vytvorenie webovej stránky vašej reštaurácie. Poskytuje vám prístup k desiatkam platobných platforiem, doplnkom tretích strán, tisíckam šablón a doplnkov. Ďalšie informácie nájdete v našom článku o tom, prečo by ste mali používať WordPress.

Existujú dva druhy webových stránok WordPress. WordPress.com, ktoré je hosťovaným riešením, a WordPress.org, čo je platforma s vlastným hosťovaním. Budete potrebovať hostiteľa WordPress.org, ktorý je výkonnejší a flexibilnejší. Viac informácií nájdete v našom sprievodcovi rozdielom medzi webom WordPress.com a webom WordPress.org, ktorý hosťuje.

Na spustenie webovej stránky reštaurácie budete potrebovať hostingový účet WordPress a názov domény.

Účet pre hosťovanie webových stránok si predstavte ako domovskú stránku, kde budú všetky vaše súbory uložené. Podobne je názov domény adresa vášho webu, ktorú používatelia zadajú do svojho prehliadača, aby ju navštívili (napr. Wpbeginner.com).

Odporúčame používať Bluehost. Sú jednou z najväčších hostingových spoločností na svete a tiež jedným z oficiálnych partnerských serverov WordPress.

Používateľom WPBeginner ponúkajú veľkorysú zľavu na hostovanie + bezplatný názov domény a certifikát SSL.

→ Kliknite sem a získajte tento exkluzívny obchod Bluehost ←

Ďalej budete musieť nainštalovať WordPress. Úplné pokyny krok za krokom nájdete v našej príručke o tom, ako vytvoriť webovú stránku.

Po inštalácii si môžete vybrať motív z nášho výberu odborníkov nižšie a potom postupujte podľa pokynov v našej príručke o tom, ako nainštalovať tému WordPress..

Teraz sa pozrime na niektoré z najlepších tém v reštaurácii WordPress. Tento zoznam obsahuje bezplatné aj platené témy WordPress a všetky reagujú na mobilné zariadenia.

1. Talianska reštaurácia podľa témy Astra

Talianska reštaurácia

Italian Restaurant je moderná a štýlová reštaurácia WordPress od spoločnosti Astra. Je dodávaný s posúvaním paralaxy a pozadím záhlavia celej obrazovky s navigačnou ponukou.

Ak chcete nainštalovať tému talianskej reštaurácie, musíte si stiahnuť tému Astra WordPress Theme a potom pomocou importu šablóny Starter Sites importovať šablónu talianskej reštaurácie.

Súčasťou témy je rezervačný systém pre vašich zákazníkov, ktorí si môžu online rezervovať stôl. Má vlastné šablóny stránok pre menu reštaurácie a stránku blogu.

2. Reštaurácia Divi

Reštaurácia Divi

Divi Restaurant je krásna vstupná stránka WordPress pre webovú stránku reštaurácie. Ponúka čierne a biele pozadie, vďaka ktorému vynikajú vaše obrázky a obsah.

Sekcie domovskej stránky vám umožňujú zobraziť posudky, menu reštaurácie, otváracie hodiny a ďalšie. Je vysoko optimalizovaný pre rýchlosť a výkon.

3. Cafe Pro

Cafe Pro

Cafe Pro je téma WordPress v reštaurácii postavená na vrchole výkonného rámca Genesis od spoločnosti StudioPress. Je dodávaný s pevným kameňom a skvelým súborom funkcií, vďaka ktorým je webová stránka pre vašu reštauráciu.

Rozloženie domovskej stránky témy sa dá ľahko prispôsobiť pomocou štyroch oblastí s widgetom. Získate panel možností témy a vlastné widgety, ktoré vám umožňujú zobrazovať na vašom webe kontaktné informácie, adresu, otváracie hodiny atď.

StudioPress je teraz súčasťou WP Engine, najobľúbenejšej riadenej hostingovej spoločnosti WordPress. Túto tému a všetky ďalšie témy 35+ StudioPress môžete získať, keď sa zaregistrujete pre hostingový účet WP Engine.

bonus: Používatelia WPBeginner tiež získajú ďalších 20% zľavu. Začíname s WP Engine dnes!

4. Ultra reštaurácia

Ultra reštaurácia

Ultra Restaurant je elegantná šablóna reštaurácie WordPress od Themify Ultra. Umožňuje vám pridať vlastný obrázok na pozadí na celú obrazovku, aby ste prilákali návštevníkov na prvý dojem.

S touto témou získate lepivú navigačnú ponuku, rozloženie na celú obrazovku, farebné fotografie v ponuke, integráciu Máp Google a online rezervačný systém. Je flexibilný a používa sa pre začiatočníkov.

5. OceanWP

Reštaurácia OceanWP

OceanWP je bezplatná viacúčelová téma WordPress. Dodáva sa so stovkami demo stránok vrátane šablóny na rýchle vytvorenie webovej stránky reštaurácie.

Téma funguje skvele s tvorcami stránok drag and drop na jednoduché prispôsobenie. Je priateľský k elektronickému obchodu a akceptuje online rezervácie pre vašu reštauráciu.

6. Vinárstvo podľa témy Astra

vínne pivnice

Vinárstvo je pekná téma Astra WordPress. Je vhodný pre reštaurácie, vinotéky, vinice, vinárne a bary. Má lepkavý obrázok na pozadí a posúvanie paralaxy.

Ak chcete nainštalovať tému Winery, musíte si stiahnuť tému Astra WordPress a potom importovať toto rozloženie pomocou doplnku Starter Sites..

K ďalším pozoruhodným funkciám patrí svieža typografia, atraktívne tlačidlá, vlastné šablóny stránok a rozloženie v plnej šírke. Umožňuje ľahkú integráciu s vašimi sociálnymi sieťami.

7. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro je ďalšou viacúčelovou témou WordPress. Dodáva sa s niekoľkými hotovými šablónami a rozloženiami vrátane témy pre kaviareň, reštauráciu alebo akékoľvek podnikanie súvisiace s potravinami.

Podporuje doplnky WooCommerce a nástroje na tvorbu stránok hneď po vybalení. Hestia Pro je pripravený na preklad a dá sa použiť aj na vytvorenie viacjazyčnej webovej stránky.

8. Karbón

Carbone

Karbón je štýlová téma WordPress. Na domácej stránke má pozadie videa, ktoré upozorňuje používateľov. Umožňuje vám vytvoriť vstupnú stránku pre menu reštaurácie a krásne pridať všetky potraviny s obrázkami.

Táto téma je ideálna na vytvorenie webovej stránky pre vašu reštauráciu, kaviareň alebo kaviareň. Túto tému môžete použiť aj na založenie blogu o potravinách a na zarábaní peňazí.

9. Neve

Reštaurácia Neve

Neve je moderná jednostránková téma WordPress. Je nabitý množstvom prednastavených ukážok štartérov vrátane krásnej šablóny pre webové stránky vašej reštaurácie. Téma je vysoko flexibilná a podporuje tvorcov stránok na prispôsobenie.

V šablóne reštaurácie môžete vytvoriť galériu obrázkov a pridať pútavé fotografie na prilákanie návštevníkov. Domovská stránka obsahuje sekcie na pridanie dennej ponuky, mapy polohy a hodnotení používateľov.

10. Soľ a korenie

Soľ a korenie

Salt and Pepper je moderná téma reštaurácie WordPress. Je ideálny pre blogy, kaviarne, reštaurácie a bary s potravinami a receptami. Téma obsahuje vlastné logo, navigačnú ponuku a ikony sociálnych médií v sekcii hlavičky.

Pomocou miniaplikácie Instagram môžete pridať svoje pútavé fotografie potravín do oblasti miniaplikácie bočného panela alebo päty. Je to téma priateľská k nástroju na tvorbu stránok, aby ste rýchlo prispôsobili farby, písma a mediálne súbory.

11. Rosa 2

rosa

Rosa 2 je krásne navrhnutá téma WordPress pre reštaurácie. Dodáva sa s pôsobivými efektmi paralaxy na pozadí a moderným rozložením domovskej stránky, ktoré vyzerá skvele na všetkých zariadeniach a veľkostiach obrazovky.

Zahŕňa tiež ľahko použiteľnú správu menu reštaurácie s online objednávkovým a rezervačným systémom. Dodáva sa s viacerými štýlmi a farebnými schémami, ktoré možno ľahko použiť pomocou prispôsobovača motívov.

12. BBQ Restaurant by Astra Theme

BBQ Reštaurácia

Reštaurácia BBQ je ďalšou tematickou šablónou Astra, ktorá bola vytvorená špeciálne pre reštaurácie, steaky, grilovacie domy a webové stránky s potravinovými recepciami. Je dodávaný s krásnymi sekciami domovskej stránky na zobrazenie ponuky reštaurácie, používateľských recenzií atď.

Ak chcete nainštalovať tému reštaurácie BBQ, musíte si stiahnuť tému Astra WordPress a importovať toto rozloženie pomocou doplnku Starter Sites..

S touto témou môžete pomocou živého prispôsobovača WordPress a vytváračov stránok ľahko vykonať zmeny na webových stránkach vašej reštaurácie.

13. Zelle Pro

Zelle Pro

Zelle Pro je prémiová viacúčelová téma WordPress, ktorú je možné použiť na vytvorenie ľubovoľnej webovej stránky. Má krásne jednostránkové rozloženie s posúvaním paralaxy a interaktívnymi prvkami domovskej stránky.

Táto téma je ideálna na vytvorenie webovej stránky reštaurácie s vyšším výkonom. Má neobmedzené možnosti výberu farieb, vlastné pozadie a podporu pre WooCommerce.

14. Delicio

deliacimi

Delicio je prémiová téma WordPress pre reštaurácie. Je dodávaný s ponukou, sekciami umiestnenia a ďalšími. Je kompatibilný s doplnkom pre rezervácie reštaurácií, ktorý vám umožňuje prijímať online rezervácie na vašom webe.

Téma obsahuje veľkú hlavičku na celú obrazovku, tlačidlá na výzvu na akciu, panel prispôsobenia a nástroj na vytváranie a presúvanie myšou so živým náhľadom.

15. Ročné obdobia

seasons

Seasons je elegantne navrhnutá téma WordPress pre reštaurácie, bary, kaviarne a iné webové stránky súvisiace s potravinami. Má widgetizovanú stránku ponuky reštaurácie, ktorú je možné ľahko nastaviť a aktualizovať bez toho, aby ste museli písať akýkoľvek kód.

Okrem toho prichádza so všetkými funkciami, ktoré od prémiovej témy WordPress očakávate. Niektoré z týchto funkcií sú jedinečný jazdec, možnosti bezpečných tém, rýchle nastavenie, vlastné hlavičky a štýl rozloženia.

16. Mise En Place

Mise En Place

Mise En Place je krásna téma pre WordPress pre reštaurácie. Je dodávaný so systémom riadenia ponúk, tvorcom stránok a podporou WooCommerce.

Okrem iných funkcií podporuje veľké obrázky hlavičiek, vlastné widgety, krátke kódy, integráciu písma Google a prispôsobiteľné témy.

17. Igloo

iglu

Igloo je moderná téma WordPress s veľkými obrázkami, krásnou typografiou a výkonnými funkciami. Je dodávaný so zabudovaným systémom riadenia ponuky reštaurácií, rezerváciami, vlastnými miniaplikáciami, jazdcami, galériami a referenciami..

Má ľahko použiteľný panel možností tém a podporuje najpopulárnejších tvorcov stránok WordPress na prispôsobenie.

18. Downtown

centrum

Downtown je viacúčelová téma WordPress, ktorá sa dá použiť aj na blogovanie potravín, recenzie reštaurácií, bary a kaviarne..

Dodáva sa s časťami domovskej stránky pre Mapy Google, kontaktným formulárom, službami, posudkami, profilmi zamestnancov a kalendárom udalostí. Téma podporuje spoločnosť WooCommerce pri vytváraní webovej stránky s dodávkami potravín online.

19. Restaurantz

Restaurantz

Restaurantz je bezplatná téma reštaurácie WordPress. Má krásne rozloženie s veľkým posúvačom a tlačidlom výzvy na akciu na domovskej stránke. Využíva prispôsobovač tém pre všetky možnosti tém.

Podporuje výkonný bezplatný tvorca stránok od spoločnosti SiteOrigin. Doplnky tretích strán môžete použiť na pridanie stránky ponuky reštaurácií.

20. Pečivo a koláče

Pečivo a koláče

Bakes and Cakes je krásne navrhnutá téma WordPress. Je zadarmo a vhodný pre štýlové reštaurácie a kaviarne. Dodáva sa s časťou o posudku, časťou produktu, o sekcii, sekcii tímu a tlačidlami na výzvu k akcii.

Téma je kompatibilná s obľúbenými bezplatnými doplnkami reštaurácií. Podporuje WooCommerce a WPML hneď po vybalení.

21. Petit

petit

Petit je pestrofarebný motív reštaurácie WordPress. Dodáva sa s krásnymi rozloženiami pre stránky receptov a vlastnými skratkami pre webové stránky súvisiace s potravinami.

Má vybavený posúvač obsahu, vlastné widgety, viac možností výberu farieb a ďalšie. Táto téma je ideálna na vytváranie viacjazyčných webových stránok.

22. Východ mesiaca

Moonrise

Moonrise je nádherná téma reštaurácie WordPress. Je vybavený veľkým zázemím záhlavia, prezentáciami, krátkymi kódmi a viacerými prispôsobiteľnými sekciami.

Dodáva sa s vstavanou podporou pre jedlo menu, služby, slideshow, kontaktné widget a kontaktné bloky. Téma Moonrise sa ľahko prispôsobuje a preklad je pripravený po vybalení z krabice.

23. Umami

umami

Umami je štýlová reštaurácia pre WordPress. Je vybavený jedinečným celoobrazovkovým rozložením s výrazným tlačidlom na výzvu na akciu. Každý príspevok a stránka môžu mať svoje vlastné jedinečné pozadie.

Súčasťou témy je tiež ľahko použiteľný systém riadenia menu reštaurácií. Môžete pridať položky ponuky s obrázkami, ktoré sa otvoria v lightboxe krásne.

24. Jedlo a nápoje podľa témy Astra

Jedlo a pitie

Jedlo a nápoje je minimálna téma blogu WordPress od spoločnosti Astra. Je ideálny pre reštaurácie, kritiky potravín, blogerov s potravinami, potraviny a fotografov potravín. Téma tiež ponúka rozloženie v štýle časopisu s vlastnou sekciou hlavičky.

Ak chcete nainštalovať tému Potraviny a nápoje, musíte si stiahnuť tému Astra WordPress Theme a potom použiť šablóny ich stránok Starter Site..

Medzi ďalšie významné funkcie patrí integrácia sociálnych médií, archívy blogov, odporúčaná sekcia pošty a dlhá päta.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšie motívy reštaurácie WordPress. Môžete tiež navštíviť nášho sprievodcu o tom, ako spustiť prezradenie / súťaž vo WordPress a ponúknuť ponuky na svojej webovej stránke reštaurácie..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map