24 najlepších tém pre WordPress pre udalosti (2019)

Hľadáte najlepšie WordPress tému pre udalosti? Nie všetky témy WordPress sú vybavené funkciami a dizajnom, ktoré vám pomôžu propagovať vašu udalosť alebo konferenciu. V tomto článku vám ukážeme najlepšie témy WordPress pre udalosti a konferencie.


Najlepšie WordPress témy pre udalosti

Vytvorenie webovej stránky udalosti pomocou WordPress

WordPress je perfektný nástroj pre manažérov udalostí a organizátorov na vytváranie svojich webových stránok. Integruje sa s platformami tretích strán na predaj lístkov, pridávanie kalendárov udalostí, podporu živých rozhovorov a ďalšie.

Musíte sa však uistiť, že pre svoju webovú stránku vyberiete správnu platformu. Webové stránky WordPress.org s vlastným hosťovaním vám umožňujú prístup ku všetkým výkonným funkciám WordPress (pozri WordPress.com vs WordPress.org)..

Na začiatok budete potrebovať názov domény a hostingový účet WordPress.

Odporúčame používať Bluehost. Sú jednou z najväčších hostingových spoločností WordPress a napájajú viac ako 2 milióny webových stránok po celom svete. Taktiež dávajú našim používateľom bezplatný názov domény, certifikát SSL a 60% zľavu.

Po zakúpení hostingu je ďalším krokom inštalácia programu WordPress. Postupujte podľa pokynov nášho sprievodcu, ako vytvoriť webovú stránku.

Ďalej je čas vybrať si tému pre web udalostí. Vyberte si tému WordPress pre udalosti z nášho odborného výberu nižšie.

Tento zoznam obsahuje témy, ktoré sú zadarmo aj platené, a všetky sú prístupné pre mobilné zariadenia hneď po vybalení.

1. Konferencia

konferencie

Konferencia je moderná a štýlová téma WordPress pre udalosti, konferencie, výstavy a ďalšie. Je dodávaný so zabudovanou integráciou PayPal na prijímanie platieb online. Krásne sa integruje aj s nástrojmi tretích strán, ako je Eventbrite.

Je vybavený moderným rozložením pre domovskú stránku so sekciami, do ktorých môžete pridať rečníkov, sponzorov, vstupenky, blogové príspevky, posudky a ďalšie. Má neobmedzené farebné schémy, sociálne zdieľanie, vlastné widgety a viac rozložení. Súčasťou je aj panel s vlastnými nastaveniami tém, ktorý vám pomôže ľahko nastaviť web.

2. Stretnutie

stretnutie

Stretnutie je mimoriadne citlivou témou WordPress pre udalosti a konferencie. Má prepracované moderné rozloženie domovskej stránky s veľkým posúvačom na celú obrazovku, časovačom odpočítavania udalostí a tlačidlami na výzvu na akciu. Je ľahké spravovať sekcie, do ktorých môžete pridať reproduktory, miesto konania, sponzorov a tabuľku cien vstupeniek.

Môže sa použiť ako jednostránková šablóna ako aj viacstránková téma. Vo vnútri nájdete veľa možností zdieľania sociálnych médií, vlastných miniaplikácií, farieb a ďalších možností. Je tiež dodávaný s prémiovým doplnkom na tvorbu stránky drag and drop.

3. Vodca

Vodca

Leader je výkonná a vysoko flexibilná univerzálna téma WordPress vhodná pre udalosti, konferencie a obchodné webové stránky. Je dodávaný s 28+ rozloženiami domovskej stránky, 13 štýlmi hlavičiek, 36 šablón portfólia, 12 rozloženiami blogu a ďalšími.

Je dodávaný s ľahkým panelom možností tém s jedným kliknutím na ukážku dovozcu, ktorý vám umožní rýchlo nastaviť vaše webové stránky. Je dodávaný s nástrojom na tvorbu stránok a prémiovým doplnkom pre posúvače.

4. OpenEvent

OpenEvent

OpenEvent je výkonná téma WordPress navrhnutá špeciálne pre udalosti, ako sú konferencie, semináre, stretnutia a ďalšie. Je navrhnutý tak, aby predával viac vstupeniek tým, že váš webový server udalosti vynikne. Jeho moderné rozloženie domovskej stránky sa veľmi ľahko nastavuje a dodáva sa dokonca s editorom front-end, ktorý vám umožňuje upravovať vaše webové stránky priamo z prednej strany..

Dodáva sa s jedným kliknutím dovozca udalostí z Facebook udalosti a Eventbrite. Môžete ukázať, kto má na Facebooku RSVP, a zapojiť svoje publikum na Facebook. Môžete ľahko pridávať reproduktory, sponzorov, posudky a fotografie a videozáznamy. Integruje sa tiež s niekoľkými nástrojmi tretích strán na predaj vstupeniek vrátane WooCommerce.

5. čakra

Chakra

Čakra je viacúčelová téma WordPress s flexibilnými možnosťami. Je vhodný pre všetky obchodné webové stránky vrátane udalostí a konferencií. Obsahuje 12 štýlov domovskej stránky, 6 štýlov blogových stránok, 17 vzoriek stránok a 23 opakovane použiteľných konštrukčných prvkov.

Dodáva sa s posuvným doplnkom, prémiovým nástrojom na tvorbu stránok a plnou podporou pre viacjazyčné webové stránky. Je pripravený na WooCommerce, takže môžete predávať lístky z vlastnej webovej stránky.

6. Konferencia Pro

Conference Pro

Conference Pro je flexibilná a moderná téma WordPress pre udalosti a konferencie. Je dodávaný s flexibilným skladateľom udalostí drag and drop, ktorý vám umožňuje nastaviť krásny web udalostí a vlastné vstupné stránky, ak potrebujete.

Zahŕňa sekcie na jednoduché pridanie dátumu udalosti, miesta konania, sponzorov, rečníkov, posudkov a ďalších. Integruje sa so všetkými doplnkami WordPress pre správu udalostí, webovými stránkami predaja lístkov tretích strán a prichádza s integrovanou integráciou sociálnych médií, ktorá pomáha propagovať vašu udalosť..

7. Amore

Amore

Hľadáte tému WordPress pre rodinné udalosti, ako sú svadby, stretnutia a večierky? Pozrite sa na Amore. Táto krásne navrhnutá téma WordPress je pre takéto udalosti ideálna.

Je dodávaný s krásnym celoobrazovkovým jazdcom na domovskej stránke s animovaným odpočítavaním udalostí. Môžete vytvoriť a použiť ľubovoľnú farebnú schému. Všetky možnosti motívu je možné nastaviť pomocou prispôsobovača motívov. Je tiež dodávaný s jednoduchým nástrojom na tvorbu stránok, ktorý vám umožní vytvoriť si vlastné rozloženia.

8. Speakersumo

Speakersumo

Speakersumo je navrhnutý špeciálne pre verejných prednášajúcich. Umožňuje vám predviesť udalosti, ktoré ste sa zúčastnili ako rečník, nadchádzajúce udalosti a pridať rezervačný formulár pre budúce udalosti.

Dodáva sa s harmonogramom, sekciou udalostí so stránkou s podrobnosťami, prezentáciami, vlastnými tlačidlami na výzvu na akciu pre rezervačné formuláre. Ľahko sa nastavuje a dodáva sa s demonštračným programom na jedno kliknutie, ktorý je kompletný s obsahom a nastaveniami.

9. Téma konferencie

Téma konferencie

Téma konferencie je veľmi krásne navrhnutá téma WordPress pre udalosti, ako sú konferencie, výstavy, semináre a ďalšie. Má veľmi moderný vzhľad s úžasným jazdcom navrchu, za ktorým nasledujú informácie o udalostiach, ako sú prednášajúci, relácie, plán, miesto konania, sponzori a ďalšie.

Dodáva sa s nádhernými šablónami pre stránky reproduktora, rozvrh, šablóna stránky s plnou šírkou a samostatné stránky blogu. Funguje so všetkými riešeniami predaja lístkov tretích strán a môžete ich dokonca použiť s doplnkami elektronického obchodu WordPress na predaj svojich vlastných lístkov..

10. Udalosť

udalosť

Hľadáte trendovejšiu tému WordPress pre zábavné podujatia, ako sú koncerty, kluby, hudobné festivaly? Prezrite si tému udalosti. Táto odvážna a moderná téma WordPress je navrhnutá pre hudobné udalosti, klubové spustenia a iné zábavné a lifestylové udalosti.

Dodáva sa so správou udalostí, zvukom, videom, fotogalériami a vstavaným zdieľaním v sociálnych sieťach. Zahŕňa integrovaného tvorcu stránok drag and drop, inštalátora ukážky kliknutím a výkonného panela na prispôsobenie témy.

11. Udalosť

udalosť

Ak hľadáte bezplatnú tému WordPress pre udalosti, potom udalosť je téma pre vás. Je vybavený štýlovým rozložením domovskej stránky, ktoré sa dá ľahko nastaviť pomocou prispôsobovača živých tém. Zahŕňa vlastné miniaplikácie, viac postranných panelov, oblasť miniaplikácií hlavičky, nadchádzajúce udalosti a ďalšie.

Zahŕňa krásne šablóny pre blogové príspevky, stránku s plnou šírkou, veľké obrázky hlavičiek a podporu pre viacjazyčné webové stránky pomocou doplnku Polylang. Funguje to so službami predaja lístkov na udalosti tretích strán, ako aj so spoločnosťou WooCommerce.

12. Flexi

flexi

Flexi je viacúčelová téma WordPress vhodná pre všetky obchodné weby vrátane udalostí. Má elegantný dizajn domovskej stránky s krásnymi paralaxy efektmi a veľkým posuvníkom v celej šírke. Dodáva sa s rôznymi štýlmi domovskej stránky, možnosťami rozloženia a farebnými schémami, z ktorých si môžete vybrať.

Vo vnútri nájdete aj sekcie, do ktorých môžete pridať členov tímu, položky portfólia, fotogalérie, partnerov a ďalšie. Je dodávaný s nástrojom na tvorbu stránok, inštalačným demo inštalátorom a jednoduchšími pokynmi na nastavenie.

13. Keynote

základný tón

Keynote je téma udalosti WordPress dodávaná s jadrom, ktoré je zväzkom viacerých tém zabalených do jednej mega témy. Zahŕňa desiatky štýlov, neobmedzené farby, silné spoločenské zdieľanie, neobmedzené rozloženie stránky a mnoho ďalších možností.

Je dodávaný so vstavanou sekciou správy udalostí, ktorá umožňuje jednoduché pridávanie udalostí a zobrazenie kalendára plánovania udalostí. Ľahko sa nastavuje a dodáva sa s inštalačným programom na jedno kliknutie a integrovaným nástrojom na tvorbu stránok.

14. Just Married

Práve zosobášený

Hľadáte elegantný dizajn pre svadobné udalosti? Prezrite si svadobnú tému Just Married pre WordPress. Je dodávaný s jedinečným dizajnom, krásnymi obrázkami na celej obrazovke, jedinou stĺpcovou domovskou stránkou a nádhernými galériami obrázkov.

Je k dispozícii v 4 farebných schémach a môžete si tiež zvoliť vlastné farby. Vo vnútri nájdete aj sekcie, do ktorých môžete pridať pomocníkov, družičky, ubytovanie, rezervácie, kontaktné formuláre a ďalšie.

15. Minimálne Pro

Minimálne Pro

Minimalizmus často prináša jednoduchosť a umožňuje vám vytvárať skutočne skvelé vzory. Mimimum Pro je minimalistická téma WordPress s priestrannými rozloženiami a elegantným dizajnom. Je postavený na téme Genesis framework a je vysoko optimalizovaný pre rýchlosť a výkon. Ponúka zjednodušený panel možností témy pre rýchlejšie nastavenie.

Jeho domovská stránka sa skladá z rôznych oblastí pripravených pre miniaplikácie, ktoré vám umožňujú drag and drop widgety obsahu a vytvoriť domovskú stránku. Zahŕňa tiež vlastné šablóny stránok, prispôsobiteľné hlavičky a pozadia.

16. Atómová

atómový

Atómová je nádherná univerzálna obchodná téma WordPress. Jeho najvýznamnejšími vlastnosťami sú svieža typografia a krásne zobrazenie obrázkov.

Dodáva sa s krásnymi šablónami pre projektové položky, fotogalérie, kontextové okno lightboxu pre videá a jednoduché prispôsobenie. Všetky možnosti motívov sú umiestnené pod prispôsobiteľným prvkom a sú dodávané aj so sprievodcom na začiatku.

17. Štatistiky

Náhľad

Insight je viacúčelová téma WordPress vhodná pre webové stránky udalostí bohatých na obsah s rozložením v štýle časopisu. Je dodávaný s niekoľkými vlastnými miniaplikáciami a plne rozloženým rozložením domovskej stránky.

Je k dispozícii v 3 farebných schémach. Všetky možnosti tém sú ľahko dostupné prostredníctvom prispôsobovača a panela možností tém. Funguje so všetkými doplnkami na predaj vstupeniek na udalosti tretích strán.

18. Oscilátor

oscilátor

Oscilátor je flexibilná téma WordPress pre hudobné udalosti, kapely a hudobníkov. Dodáva sa so vstavaným jazdcom, umelcami, diskografiou, správou udalostí, galériami a videami.

Zahŕňa krásny hudobný prehrávač, ktorý môžete zobraziť na celom webe. Má tiež domovskú stránku drag and drop s vlastnými miniaplikáciami na zisťovanie obsahu, sociálne siete, Twitter, Flickr a ďalšie..

19. Mondree

Mondree

Mondree je výkonná téma WordPress navrhnutá špeciálne pre udalosti a manažérov udalostí. Je dodávaný s intuitívnym tvorcom udalostí drag and drop, ktorý funguje ako tvorca stránok a vytvára vstupné stránky pre vaše udalosti.

Zahŕňa typy príspevkov na jednoduché pridávanie reproduktorov, relácií, plánov, sponzorov, posudkov a ďalších. Vstupenky môžete predávať prostredníctvom akejkoľvek platformy tretích strán alebo priamo pomocou služby WooCommerce. Nastavenie je jednoduchšie pomocou nástroja na prispôsobenie motívu, vlastných miniaplikácií a stránky s nastaveniami motívu.

20. Zvýšiť

highend

Highend je viacúčelová téma WordPress navrhnutá pre flexibilitu a jednoduché použitie. Dodáva sa s 16+ demo šablón s možnosťou drag and drop na rýchle vytvorenie akéhokoľvek druhu webovej stránky, ktorú chcete. Zahŕňa demonštračný program na jedno kliknutie a výkonný panel možností témy pre rýchlejšiu inštaláciu.

Je pripravený na preklad a je dodávaný s plnou podporou WooCommerce, ktorá vám umožňuje predávať vstupenky online. Zahŕňa tiež prémiové jazdce, nástroje na tvorbu stránok a doplnky na rozloženie mriežky, pomocou ktorých môžete vytvárať vlastné rozloženia stránok.

21. Vertoh

Vertoh

Vertoh, navrhnutý pre profesionálov udalostí, je krásnou témou WordPress pre akýkoľvek druh webovej stránky udalostí. Je navrhnutý tak, aby vám pomohol predať viac lístkov a generovať potenciálnych zákazníkov pre vašu udalosť.

Dodáva sa v 16 farebných schémach a 4 štýloch hlavičky, aby vášmu webu poskytol jedinečný vzhľad. Zahŕňa vlastné typy príspevkov, do ktorých môžete pridať rečníkov, sponzorov, referencie, atrakcie a ďalšie. Integruje sa dobre s webovými stránkami na predaj vstupeniek na udalosti tretích strán a na predaj vstupeniek môžete použiť aj služby PayPal a WooCommerce.

22. Hestia

Hestia

Ak hľadáte bezplatnú a flexibilnú možnosť vytvorenia webovej stránky udalosti, vyskúšajte stránku Hestia. Táto bezplatná téma sa dodáva s prémiovými funkciami, krásnymi šablónami a spolupracuje s tvorcami stránok, ako je napríklad Beaver Builder.

Dodáva sa s pokročilým nastavením krásnych štýlov hlavičky, viacerých možností rozloženia, bočných panelov a krásneho rozloženia domovskej stránky. Je to WooCommerce pripravené a kompatibilné s bbPress a všetkými dôležitými pluginmi WordPress.

23. Tyler

Tyler

Tyler je téma udalosti WordPress vytvorená pre profesionálov a organizátorov udalostí. Jeho domovská stránka obsahuje veľký obrázok s jasným tlačidlom na výzvu na akciu s dátumom udalosti a miestom konania. Dodáva sa v 15 farebných kombináciách. Profily reproduktorov vám umožňujú rozlišovať medzi výkonnými umelcami.

Zahŕňa tiež vstavané sekcie na pridanie sponzorov, posudkov, stretnutí a ďalších. Je dodávaný s jedným kliknutím demo inštalátor a jednoduchší proces nastavenia témy. Funguje to s platformami na predaj vstupeniek na udalosti tretích strán a tiež môžete predávať vstupenky pomocou služieb WooCommerce a PayPal.

24. Creativo

Creativo

Creativo je téma WordPress na vytváranie ľubovoľných webových stránok pomocou jednoduchých nástrojov drag and drop. Dodáva sa s 11 hotovými návrhmi, ktoré je možné nainštalovať jedným kliknutím.

Funguje so všetkými obľúbenými doplnkami kalendára udalostí, WooCommerce a platformami tretích strán, ako sú predaj vstupeniek a e-mailové marketingové platformy. Je ľahko nastaviteľný a vysoko optimalizovaný pre výkon.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie témy WordPress pre udalosti. Môžete tiež chcieť vidieť náš konečný krok za krokom sprievodcu WordPress SEO pre začiatočníkov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map