24 najlepších tém WordPress pre módne blogy

Hľadáte najlepšie motívy WordPress pre módne blogy? Tradičné témy WordPress sú často určené pre podniky a tradičné blogy, ktorým chýba štýl, ktorý chcete vidieť na webovej stránke módy. V tomto článku sme vybrali niektoré z najlepších tém WordPress pre módne blogy, webové stránky a online časopisy..


Najlepšie témy WordPress pre módne blogy

Vytvorenie módneho blogu pomocou WordPress

WordPress už používa veľa špičkových značiek vrátane niektorých veľkých mien v módnom priemysle. Hlavne preto, že je tak jednoduché použitie a prispôsobenie.

Existujú dva typy webových stránok WordPress. WordPress.com, ktoré je hosťovaným riešením WordPress, a WordPress.org známe tiež ako WordPress s vlastným hosťovaním. Pozrite si rozdiel v našom sprievodcovi na stránkach WordPress.com vs WordPress.org.

Odporúčame WordPress.org, pretože vám poskytuje prístup ku všetkým funkciám WordPress hneď po vybalení.

Na spustenie svojej hostenej webovej stránky WordPress budete potrebovať doménové meno a hostingový účet WordPress.

Odporúčame používať Bluehost. Sú jednou z najväčších hostingových spoločností na svete a oficiálne odporúčaným poskytovateľom hostingu WordPress.

Po zakúpení hostingu môžete postupovať podľa pokynov krok za krokom v našom návode na spustenie sprievodcu blogom.

Ako už bolo povedané, teraz sa pozrime na niektoré z najlepších tém WordPress pre módne blogy, ktoré môžete použiť na svojich webových stránkach..

1. Shoppe

Shoppe

Shoppe je vysoko prispôsobiteľná téma WordPress pre webové stránky módy a budovanie internetového obchodu.

Dodáva sa s integrovaným vytváračom stránok drag and drop a viacerými hotovými návrhmi, ktoré môžete použiť ako východiskový bod. Zahŕňa nádherné fotogalérie, posuvníky, viac štýlov navigačnej ponuky a ďalšie.

2. Løge

Loge

Løge je neuveriteľne krásna téma elektronického obchodu WordPress určená špeciálne pre webové stránky súvisiace s módou a štýlom. Je vybavený nádhernou prednou časťou obchodu, prispôsobiteľnými stránkami blogov a archívov a flexibilnými možnosťami dizajnu.

Podporuje všetky doplnky na tvorbu stránok, ktoré vám tiež umožňujú vytvoriť si vlastné vstupné stránky. Má krásne šablóny pre fotogalérie, kontaktný formulár a stránky s plnou šírkou.

3. Stoh

Stoh

Stack je jedinečne navrhnutá téma WordPress s výraznými farbami, rozložením mriežky a krásnymi animáciami. Je vhodný pre všetky druhy obsahu a vďaka jeho dizajnu je veľmi vhodný pre webové stránky módy a životného štýlu.

Okrem toho má sekciu portfólia, krásne galérie obrázkov a úplnú podporu WooCommerce. Má panel s vlastnými nastaveniami tém s importom ukážkových údajov s jedným kliknutím pre rýchlejšie nastavenie.

4. Gallery Pro

Gallery Pro

Galéria Gallery Pro je postavená na vrchole rámca Genesis a je elegantnou témou WordPress pre fotografie a módne blogy. Na vrchu je logo, po ktorom nasleduje navigačné menu, obrázok hlavičky a potom váš najdôležitejší obsah s minimalistickým rozptyľovaním dizajnu.

Zahŕňa vlastné šablóny stránok, viacero oblastí pripravených pre miniaplikácie, podporu prispôsobenia motívu a ďalšie. Je vysoko optimalizovaný pre rýchlosť a výkon.

5. Styler

Styler

Styler je téma WordPress pre webové stránky módy, krásy, zdravia a fitness. Vyznačuje sa jedinečným dizajnom domovskej stránky s lepivou navigačnou ponukou a horným obrázkom hlavičky celej obrazovky.

Má šablóny, ktoré môžete použiť pre svoju stránku blogu, šablónu stránky s plnou šírkou a vstupné stránky. Zahŕňa podporu viacerých farieb, vlastných miniaplikácií, ikon sociálnych médií a WooCommerce.

6. Korenie+

Pepper +

Pepper + je univerzálna téma WordPress s modulárnym prístupom k dizajnu. Potrebujete iba drag and drop moduly na vytvorenie ohromujúcich rozložení stránky na vlastnú päsť. Zahŕňa aj niekoľko návrhov hotových webových stránok, ktoré môžete importovať jedným kliknutím.

Zahŕňa funkcie ako podpora kontaktných formulárov, písma Google, Mapy Google, podpora WooCommerce, tabuľky cien a ďalšie. Je dostatočne flexibilný na použitie ako jednoduchý tradičný blog, ako aj plnohodnotný internetový obchod alebo webová stránka pre členov.

7. Vrchol

Vrchol

Peak je elegantná téma WordPress pre fotografov, módnych návrhárov, umelcov a ďalších kreatívnych odborníkov. Jeho domovská stránka má krásne rozloženie dlaždíc, ktoré dokáže automaticky vyplniť dlaždice z vašich príspevkov.

Je dodávaný so zabudovaným typom portfóliového príspevku, mega ponukami, miniaplikáciami pre vysunutie, hlavičkou názvu stránky, vlastnou chybovou stránkou 404 a plnou podporou WooCommerce..

8. Salon

salon

Salón je krásne navrhnutá téma WordPress vhodná pre módne blogy, kúpele a kozmetické salóny. Má elegantné rozloženie pre domovskú stránku s horným posúvačom na celej obrazovke.

Dodáva sa vo viacerých farebných schémach a umožňuje vám použiť pre každú stránku inú farebnú schému. Vo vnútri nájdete aj vlastné miniaplikácie pre sociálne médiá, kontaktné informácie a vyhľadávanie obsahu. Je pripravený na elektronický obchod a dá sa použiť so všetkými najlepšími tvorcami stránok WordPress.

9. Elegantné

elegantný

Elegant je minimalistická téma WordPress vhodná pre blogy o móde a životnom štýle. Používa elegantnú typografiu s krásnymi fotogalériami, vďaka ktorým vynikne váš obsah.

Má vstavanú časť portfólia s krásnym rozložením mriežky na zobrazovanie portfóliových položiek. Dodáva sa s viacerými štýlmi hlavičiek, šablón, možností rozloženia, členov tímu a demonštračného programu na jedno kliknutie pre rýchlejšie nastavenie.

10. Meteor

meteor

Meteor je téma, fotografia a portfólio programu WordPress. Je vybavený krásnym rozložením mriežky na domovskej stránke, ktorá predstavuje to najlepšie z vašej práce. Podporuje fotografie, návrhy, videá, služby a ďalšie.

Každá položka portfólia má svoju vlastnú podrobnú stránku s viacerými štýlmi a rozloženiami. Dodáva sa s jedinečnou životopis šablóny vytvoriť online online.

11. Zarya

Zarya

Zarya je osobná blogová téma pre módne blogy a portfóliá. Vyznačuje sa jemnými pastelovými farbami, sviežou typografiou a priestranným rozložením. Je navrhnutý tak, aby bol funkčný po vybalení so zameraním na výkon a rýchlosť.

Je k dispozícii v rozmiestnení v rámčeku a v celej šírke. Zahŕňa tiež vlastnú podporu na pozadí a hlavičku, vlastné widgety pre nás, bloky Instagramu a vstavané tlačidlá zdieľania na sociálnych sieťach.

12. Neto

neto

Neto je téma WordPress pripravená pre WooCommerce, vhodná pre všetky druhy módnych blogov, butikov a módnych doplnkov. Je vybavený čistým dizajnom s jedinečnou pútavou domovskou stránkou. Dodáva sa so vstavanou podporou všetkých populárnych doplnkov na tvorbu stránok.

Má vlastný panel možností témy pre ľahšie nastavenie. Môžete ho tiež prispôsobiť pomocou živého prispôsobovača, ktorý vám poskytuje plnú kontrolu nad farbami, rozloženiami, miniaplikáciami a ďalšími.

13. Závisť

závisť

Ak hľadáte štýlové a bezplatné tému WordPress pre svoj blog o móde, pozrite sa na Envy. Táto krásne navrhnutá téma WordPress obsahuje krásne rozloženie troch stĺpcov mriežky na zobrazenie obsahu.

Zahŕňa tiež tlačidlá sociálnych médií, prekrývanie vyhľadávania na celej obrazovke, šablóny stránok pre blog, archívy a stránky s celou šírkou, viac postranných panelov a ďalšie. Je pomerne jednoduché použitie a vyžaduje veľmi málo času na nastavenie.

14. Aquarella

Aquarella

Aquarella je svetlá a krásna téma blogu WordPress používajúca výrazné farby a tradičné rozloženie blogu. Dodáva sa vo viacerých farebných schémach, takže môžete podľa potreby prepnúť na jemnejšie farebné schémy.

Zahŕňa vlastné pozadie, hlavičku, sociálne widgety, widget profilu autora, písma Google a ďalšie. Je pripravený na preklad a ľahko sa nastavuje.

15. Zostatok

zostatok

Zostatok je dobre vypracovaná téma WordPress pre akýkoľvek druh podnikania alebo profesionálnej webovej stránky. Táto téma pripravená na elektronický obchod obsahuje navrchu plnú šírku jazdca s výzvou na akciu na domovskej stránke, po ktorej nasledujú rôzne sekcie vášho webu..

Jeho dobre vyvážený dizajn umožňuje, aby bol štylizovaný akýmkoľvek spôsobom, aký si možno predstaviť. Dodáva sa s viacerými farebnými schémami av prípade potreby si môžete vytvoriť aj vlastné farby. Nastavenie témy je pomerne jednoduché a priateľské pre začiatočníkov.

16. Lavelle

Lavelle

Lavelle je bezplatná téma časopisu WordPress vhodná pre módne blogy. Používa krásne farby a odporúčané obrázky na vytvorenie vysoko pútavého užívateľského zážitku pre vaše publikum.

Má dva stĺpce pre blogové príspevky a jeden stĺpec pre stránky. Má viac oblastí pripravených pre widget v päte. Táto jednoduchá téma sa ľahko prispôsobuje a rýchlo nastavuje.

17. Papierový sáčok

Papierový sáčok

Paperbag má veľmi čisté minimalistické rozloženie pre módny blog alebo webovú stránku časopisu. Za touto jednoduchosťou je veľa možností (80+ možností iba v nástroji na prispôsobenie tém), ktoré môžu doladiť všetky aspekty vašich webových stránok..

Zahŕňa viac rozložení, niekoľko bočných panelov, vlastné miniaplikácie a flexibilné rozloženie domovskej stránky. Testuje sa so všetkými základnými doplnkami WordPress a bez námahy pracuje s populárnymi tvorcami stránok.

18. Zennor

Zennor

Zennor je flexibilná téma WordPress pre módne blogy s ženským nádychom. Táto téma, navrhnutá pre blogy a online obchody, predstavuje jedinečnú modernú domovskú stránku, ktorá je k dispozícii v rôznych kombináciách rozloženia.

Je dodávaný s krásnym funkčným posúvačom príspevkov, rozložením mriežky pre blogové príspevky, karuselom produktu pre WooCommerce a vlastnými doplnkami pre integráciu Instagramu a Facebooku. Nastavenie témy a prispôsobenie je pomerne jednoduché a používa živé prispôsobenie témy, takže môžete vidieť živé ukážky vašich zmien.

19. Ultra

krajný

Ultra je viacúčelová mega téma pre WordPress. Má niekoľko hotových dizajnov webových stránok, ktoré je možné nainštalovať jedným kliknutím, vrátane ukážkových údajov. Môžete použiť intuitívny editor stránky drag and drop.

Dodáva sa s Mapami Google, kontaktnými formulármi, cenovými tabuľkami, časovou osou, animovanými počítadlami, ukazovateľmi pokroku a ďalšími. Má viac možností rozloženia, ktoré môžete použiť s vlastnými farbami a vlastnými miniaplikáciami.

20. Indigo

indigo

Indigo je vynikajúca dobre spracovaná téma WordPress vhodná pre módne blogy, butiky a módne časopisy. Táto mimoriadne flexibilná téma WordPress sa dodáva s 15 hotovými návrhmi webových stránok, ktoré je možné nainštalovať jedným kliknutím.

Na vytváranie rozložení používa moduly, takže môžete modul jednoducho pridať a odstrániť, alebo odstrániť akýkoľvek existujúci modul, ktorý nechcete. Je ľahké ho nastaviť a používať a jeho pozornosť sa vám bude páčiť detailom.

21. Najnovšie

najnovšie

Najnovšie je téma WordPress pre internetové obchody využívajúce WooCommerce. Táto krásna téma WordPress obsahuje jedinečnú prednú časť obchodu s hlavičkou, ktorú môžete použiť na oznamovanie produktov. V prípade módneho blogu môžete túto oblasť použiť na zobrazenie vášho odporúčaného obsahu.

Obsahuje 5 rozložení blogu, viac rozložení elektronického obchodu a podrobnú jednu stránku produktu. Všetky funkcie tém fungujú po vybalení a ich nastavenie trvá veľmi málo času.

22. Velure

velúr

Velure je krásna téma časopisu WordPress pre módne blogy. Dodáva sa s krásnym Instagramom navrchu, po ktorom nasledujú tlačidlá sociálnych médií, ktoré vám pomôžu získať ďalších sledovateľov. Pod ním je vybavený posúvač, za ktorým nasleduje oblasť pripravená pre tri stĺpce miniaplikácie.

Dodáva sa s vlastnými miniaplikáciami pre informačný kanál Instagram, najnovšími tweetmi, sociálnymi ikonami, vybranými kategóriami, formulárom na odber bulletinu a ďalšími. Je tiež pripravený pre WooCommerce a obsahuje krásne šablóny pre produktové stránky.

23. Didi

Didi

Didi je vynikajúca téma WordPress pre módne blogy, ktoré hľadajú elegantný a minimalistický dizajn. Táto krásna téma sa dodáva s niekoľkými rozloženiami domovskej stránky, šablónami stránok, oblasťami miniaplikácií a ďalšími. Všetky možnosti motívov sú k dispozícii v rámci živého prispôsobovača na ľahšie nastavenie.

Zahŕňa tiež plnú podporu tvorcov stránok, WooCommerce, viacjazyčných webových stránok a je možné ich ľahko preložiť. Jeho jednoduchšie nastavenie a jednoduchší dizajn vám pomôžu začať s minimálnym úsilím.

24. Cressida

Cressida

Cressida je krásne navrhnutá téma WordPress pre módne blogy, životný štýl a osobné webové stránky. Má čistý a elegantný dizajn so zameraním na čitateľnosť a užívateľský zážitok.

Je dodávaný s vyhradenou prednou stranou s vybranými príspevkami, zvýrazneným príspevkom, pásom príspevkov, reklamnou kategóriou a viacerými miniaplikáciami päty a hlavičky. Podporuje tiež posúvač príspevkov, banner alebo posúvač s bočným panelom na prednej stránke.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie témy WordPress pre módne blogy. Môžete tiež chcieť vidieť náš konečný krok za krokom sprievodcu WordPress SEO pre začiatočníkov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map