24 najlepších WordPress Témy pre recepty Blogy

Hľadáte pre svoj blog s receptami najlepšie témy WordPress? Tradičným témam blogu chýbajú snímky potrebné na to, aby vaše recepty vynikli. V tomto článku vám ukážeme tie najlepšie témy WordPress pre blogy receptov, ktoré môžete vyskúšať ihneď.


Najlepšie témy WordPress pre blogy receptov

Vytvorenie blogu receptov s WordPress

WordPress je najjednoduchšie použiteľný nástroj na tvorbu webových stránok na trhu. Je ideálny na zdieľanie receptov a vytváranie pútavých webových stránok súvisiacich s potravinami.

K dispozícii sú dva rôzne typy WordPress. WordPress.com, ktorá je hosťovanou platformou postavenou na vrchole WordPress, a potom je tu WordPress.org známa aj ako WordPress s vlastným hosťovaním. Podrobnosti nájdete v našom porovnaní stránok WordPress.com vs WordPress.org.

Odporúčame vám používať WordPress.org s vlastným hosťovaním, pretože vám umožní prístup ku všetkým výkonným funkciám WordPress hneď po vybalení z krabice..

Na spustenie svojho vlastného hosteného webového servera WordPress budete potrebovať hostingový účet WordPress a doménové meno.

Odporúčame používať Bluehost. Sú jednou z najväčších hostingových spoločností na svete a oficiálne odporúčaným poskytovateľom hostingu.

Súhlasili, že ponúknu našim používateľom zľavu 60%, bezplatnú doménu a SSL zadarmo. Dohodu, ktorú inde nenájdete.

Po zakúpení hostingu môžete pokračovať a nainštalovať WordPress. Postupujte podľa pokynov v našom návode na začatie blogu o potravinách.

Po nastavení všetkého je čas vybrať si tému pre svoj web. Pozrime sa na niektoré z najlepších tém WordPress pre blogy receptov.

Poznámka: Tento zoznam obsahuje témy zadarmo aj platené a všetky reagujú na mobily.

1. Kale

kel

Ak hľadáte bezplatnú, čistú a jednoduchú tému receptu, pozrite sa na Kale. Táto minimalistická téma WordPress má tradičné rozloženie blogu so všetkými základnými funkciami.

Je dodávaný so špeciálnou prednou stranou, na ktorej sú zobrazené odporúčané príspevky, a veľkým zvýrazneným príspevkom. Má tiež možnosť zobraziť v hlavičke banner alebo posúvač príspevkov a zahŕňa úplnú podporu elektronického obchodu a RTL.

2. Gurmán

gurmán

Gourmet je výkonná téma WordPress pre potravinové blogy, recepty a webové stránky reštaurácií. Je súčasťou väčšieho balíka 23 hotových webových stránok, ktoré je možné nainštalovať jedným kliknutím. Každá šablóna je plne editovateľná pomocou integrovaného tvorcu stránok drag and drop.

Zahŕňa viac posúvačov WordPress s rôznymi štýlmi, viac rozložení, neobmedzené možnosti výberu farieb a ďalšie. Je to veľmi jednoduché použitie a obsahuje výkonný panel možností tém na nastavenie vašich webových stránok.

3. Pekne

Cookely

Cookely je téma receptov WordPress vytvorená špeciálne pre blogy o jedle a varení. Táto krásna téma sa dodáva s kartou na recepty a vstavaným indexom receptov, ktoré je možné zobraziť a triediť podľa kategórie.

Domovská stránka je rozdelená do rôznych sekcií s hornou časťou s obsahom. Je k dispozícii v 4 farebných schémach a môžete si tiež zvoliť vlastné farby. Sekcia blogu môže byť zobrazená v mriežke alebo v štýle zoznamu.

4. Elara Pro

Elara

Elara je elegantne navrhnutá téma WordPress pre jedlo a blog s receptami. Je vybavený čistým a moderným dizajnom, vďaka ktorému je váš obsah čitateľnejší a obrázky pútavejšie.

Je dodávaný s nástrojom na tvorbu receptov, šablónou receptov a indexom receptov a filtrovaním. Má zabudovanú podporu pre zobrazovanie reklám alebo propagáciu vlastného obsahu. Zahŕňa tiež krásnu prednú stránku s časťou s odporúčanými príspevkami.

5. Florentine

Florentine

Florentine je elegantná a štýlová téma WordPress pre blogy o jedle a receptoch. Obsahuje špeciálnu sekciu receptov, ktorá vám umožní ľahko pridať správne naformátované recepty na vaše webové stránky. Vaši používatelia sa tiež budú môcť okamžite prepnúť do režimu varenia bez rozptyľovania.

Má vstavané sociálne zdieľanie, ľahké prispôsobenie, rôzne štýly a možnosti rozloženia. Všetky možnosti tém sú prehľadne usporiadané v rámci nástroja na prispôsobenie tém, čo uľahčuje nastavenie a používanie.

6. Foodie Pro

Foodie Pro

Foodie Pro je postavený na téme Genesis a je precíznou témou WordPress pre blogy s receptami, webové stránky s potravinami, výklenky súvisiace so zdravím a nitrianciou. Vyznačuje sa úplne modernizovaným moderným rozložením, ktoré vám umožňuje presúvať položky a nastaviť webové stránky.

Zahŕňa panel volieb vlastných tém, podporu živých prispôsobovačov, vlastné hlavičky, rozloženie viacerých stránok a ďalšie. Je vysoko optimalizovaný pre rýchlosť a výkon.

7. CupCake

košíček

CupCake je štýlová a roztomilá téma WordPress recept a jedlo blog. Je dodávaný s jedinečným dizajnom, ktorý využíva zábavné farebné schémy a moderné rozloženie pre prezentáciu.

Obsahuje prvky drag and drop na nastavenie vašej domovskej stránky. Vo vnútri nájdete sekcie na pridanie položiek portfólia, odporúčaných produktov, jazdcov a výziev na akciu. Môže sa tiež použiť na pridanie online obchodu na váš web.

8. Denné jedlo

Denné jedlo

Daily Dish je moderná téma WordPress pre webové stránky o jedle a receptoch. Je postavený na Genesis a má dvojstĺpcové rozloženie so zameraním na krásnu typografiu a elegantné zobrazenie obrázkov.

Je dodávaný s ľahko použiteľným panelom možností tém, prispôsobiteľnou hlavičkou, viacerými šablónami stránok a oblasťami pripravenými pre miniaplikácie. Je pripravený na elektronický obchod a dá sa ľahko použiť na pridanie časti obchodu na váš web.

9. Foodica

Foodica

Foodica je krásna téma časopisu WordPress pre blogy o potravinách. Má moderný dizajn a je k dispozícii v 6 farebných prevedeniach.

Zahŕňa ľahko použiteľné kódy na pridanie prísad do receptu. Zahŕňa špeciálne sekcie na zobrazovanie reklamných zón a bannerov na zarábanie peňazí online. Obsahuje jednoduchý panel možností tém a úplnú podporu prispôsobenia naživo.

10. Food4Soul

Food4Soul

Food4Soul je ďalšou vynikajúcou možnosťou pre jedlo alebo recept WordPress. Je vybavený moderným dizajnom s veľkým obrázkom hlavičky navrchu, za ktorým nasledujú vaše sociálne profily a navigačné ponuky.

Obsahuje prvky drag and drop na nastavenie rozloženia vašej domovskej stránky. Vo vnútri nájdete ľahké sekcie pre správu portfólia, pridávanie posledných príspevkov, kontaktný formulár, Mapy Google a ďalšie. Ľahko sa nastavuje a obsahuje panel prispôsobených tém.

11. Narya

Narya

Narya je téma WordPress pre časopisy v štýle časopisu pre webové stránky o jedle a receptoch. Dodáva sa s vyhradeným formátom príspevku na recepty a vlastným doplnkom pre recepty. Je tiež dodávaný s prémiovým jazdcom a doplnkom na tvorbu rozloženia.

Medzi ďalšie významné funkcie patrí 6 rozložení domovskej stránky, 6 rozložení galérie, viac štýlov hlavičky, vlastné farby a ďalšie. Je jednoduchšie nastavenie a všetky možnosti témy sú prehľadne usporiadané.

12. Foodie

labužník

Foodie je téma WordPress vytvorená pre kuchárov, blogerov s potravinami a recepty. Zahŕňa sekciu s príspevkami na recepty, do ktorej sa ľahko pridávajú ingrediencie, pokyny a dokonca aj videá. Užívatelia môžu hodnotiť recepty a môžete usporiadať recepty s najvyšším hodnotením.

Používa tradičné usporiadanie blogov s dvoma stĺpcami s podporou vlastného pozadia a vlastného nahrania loga. Funguje to hneď po vybalení z krabice a všetky možnosti témy sa dajú ľahko nastaviť pomocou živého prispôsobovača.

13. Kuchyňa

kuchyne

Kuchyňa je štýlová téma WordPress vyrobená špeciálne pre webové stránky o jedle a receptoch. Dodáva sa s vlastným doplnkom na recepty, ktorý vám umožňuje ľahko pridávať a spravovať recepty. Každý recept má svoju vlastnú vyhradenú receptovú kartu, ktorú je možné umiestniť na viac stránok alebo príspevkov.

Zahŕňa dve rôzne rozloženia, viac šablón stránok a štýly hlavičky. Zahŕňa vlastné widgety, neobmedzené farebné schémy, krásne obrázky a ďalšie.

14. Recepty potravín

Recepty potravín

Ak hľadáte pre recepty bezplatnú tému WordPress, vyskúšajte recepty potravín. Je postavený na platforme bootstrap a má dvojstĺpcové rozloženie s pravým bočným panelom. Oblasť obsahu je tiež rozdelená na mriežku s dvoma stĺpcami na pracovnej ploche a rozloženie s jedným stĺpcom na mobilných zariadeniach.

Zahŕňa podporu pre vlastné nahranie loga, ponuku sociálnych médií, obrázok na celú obrazovku a ďalšie. Nastavenie je pomerne jednoduché a dá sa ľahko použiť na rýchle spustenie blogu.

15. Ochutnajte

nádych

Savor je svieža a čistá téma WordPress s množstvom funkcií pre blogy receptov. Dodáva sa s viacerými kombináciami rozloženia v rozložení dvoch a troch stĺpcových mriežok.

Zahŕňa tiež vlastnú kartu receptu, ktorú je možné pridať do ľubovoľných príspevkov alebo stránok WordPress. Medzi ďalšie významné funkcie patrí posúvač obsahu, vlastné widgety, integrácia do sociálnych médií, neobmedzené farby, podpora kontaktných formulárov a ďalšie..

16. Artie

Artie

Artie je vysoko prispôsobiteľná téma blogu o potravinách WordPress. Dodáva sa vo viacerých farbách s rôznymi kombináciami rozloženia, pripravenými oblasťami widgetov a rôznymi štýlmi.

Zahŕňa podporu fotogalérií, video galérií, krátkych kódov receptov, fontov ikon a ďalších. Všetky možnosti témy sú prehľadne usporiadané a pomerne ľahko nastaviteľné.

17. Pepper+

Pepper +

Pepper + je univerzálna téma WordPress s niekoľkými návrhmi na kľúč vrátane jednej pre webovú stránku o jedle / recepte. Vyžaduje modulárny prístup k návrhu a dodáva sa s rôznymi modulmi, ktoré môžete jednoducho pretiahnuť a vytvoriť rôzne rozloženia.

Pepper + je pripravený pre WooCommerce a dá sa tiež použiť na vytvorenie viacjazyčných webových stránok. Ponúka príjemné užívateľské prostredie pre začiatočníkov s jednoduchými inštalátormi na jedno kliknutie a rýchlejším nastavením témy.

18. Soľ & korenie

Soľ korenie

Salt and Pepper je elegantne navrhnutá téma WordPress pre webové stránky s potravinami a receptami. Má krásnu sekciu receptov, ktorá vám umožňuje ľahko pridávať recepty. Obsahuje krásne šablóny na zobrazenie týchto receptov s filtrami založenými na kategóriách.

Na úpravu stránky sa dodáva s vizuálnym nástrojom na tvorbu stránok a posuvným doplnkom. Je pripravený na preklad a dá sa použiť aj na viacjazyčných webových stránkach.

19. Vkusne

vkusne

Vkusne je moderná téma blogu WordPress pre milovníkov jedla, recenzie reštaurácií a webové stránky receptov. Má veľkú vlastnú hlavičku, za ktorou nasleduje rozloženie s dvoma stĺpcami a bočný panel vpravo.

Medzi ďalšie funkcie patrí vlastný autorský bio box, sociálne zdieľanie, veľké obrázky a ostrá typografia. Je to celkom jednoduché a funguje po vybalení s minimálnym nastavením.

20. Základná línia

Baseline

Základná línia je téma blogovania v štýle blogu WordPress. Na vrchole je krásny posúvač obsahu, po ktorom nasleduje váš najdôležitejší obsah.

Zameriava sa na nádherné zobrazenie vašich obrázkov a ostrú typografiu, ktorá ponúka elegantný dojem používateľa. Je to celkom jednoduché použitie a neobsahuje žiadne neporiadky. Vo vnútri nájdete aj sprievodcu nastavením motívu, ktorý vám pomôže začať ihneď.

21. Yumblog

Yumblog

YumBlog je výkonná téma receptov WordPress, ktorá sa dodáva s prémiovým doplnkom receptov WordPress. Umožňuje vám pridávať, spravovať a zdieľať recepty z vašich webových stránok. Môže sa tiež použiť na povolenie pridávania vlastných receptov používateľom.

Je vybavený pekným moderným rozložením so zameraním na obrázky, aby vaše fotografie z jedla vyzerali úžasne. Dodáva sa s Beaver Builderom na jednoduché vytváranie rozloženia stránky pomocou nástrojov drag and drop.

22. Príchuť

príchuť

Aróma je dobre vypracovaná téma WordPress pre reštaurácie, jedlo a recepty. Zahŕňa krásne reštaurácie, ikony jedál, vlastné farby a podporu vlastných písiem.

Je to jednoduché nastavenie pomocou demonštračného obsahu s jedným kliknutím a plne integrovaného nástroja na tvorbu vizuálnych stránok. Môžete skúsiť rôzne rozloženia a štýly a vytvoriť tak pre svoj web skutočne jedinečný zážitok.

23. Foody Pro

Foody Pro

Foody Pro je krásne navrhnutá téma WordPress pre blogerov s potravinami a webové stránky s receptami. Táto elegantná téma má nádhernú typografiu a čisté priestranné rozloženie. Využíva veľa prázdneho priestoru, vďaka ktorému vynikajú vaše obrázky.

Je pripravený pre WooCommerce, prichádza s miniaplikáciou Instagram a obsahuje automaticky vygenerovaný index receptov. Funguje to hneď po vybalení z krabice a všetky motívy sú priateľské pre začiatočníkov.

24. Igloo

iglu

Igloo je ďalšou flexibilnou a krásne navrhnutou témou WordPress pre blog s receptami, reštauráciu alebo kaviareň. Má krásny moderný dizajn, elegantné fotogalérie a integrovanú integráciu sociálnych médií.

Pre webové stránky reštaurácií má systém riadenia menu a referencie. Dodáva sa vo viacerých farebných schémach a môžete tiež meniť farby pre jednotlivé stránky. Všetky možnosti motívu sa dajú ľahko nakonfigurovať pomocou prispôsobovača motívov so živým náhľadom.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie témy WordPress pre blogy receptov. Môžete tiež chcieť vidieť náš konečný krok za krokom sprievodcu WordPress SEO pre začiatočníkov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map