25 najlepších jednostránkových tém WordPress (2019)

Hľadáte pre svoju webovú stránku tie najlepšie témy WordPress na jednej stránke? Mnoho firemných webových stránok používa na vytvorenie interaktívnej používateľskej skúsenosti témy jednej stránky. V tomto článku vám ukážeme niektoré z najlepších jednostránkových tém WordPress, ktoré môžete použiť na svojich webových stránkach.


Najlepšie jednostránkové WordPress témy

Vytvorenie jednostránkovej webovej stránky pomocou WordPress

Samostatne hostená stránka WordPress.org je perfektnou platformou na zostavenie webovej stránky jednej stránky. Pozrite si nášho sprievodcu o rozdieloch medzi WordPress.org a WordPress.com.

Ak chcete spustiť webovú stránku WordPress, musíte najskôr hostiť účet WordPress. Všetky webové stránky potrebujú webhosting. Tu sa ukladajú všetky vaše súbory.

Budete tiež potrebovať názov domény. Toto bude adresa vášho webu na internete (príklad: wpbeginner.com).

Ak práve začínate, odporúčame vám použiť program Bluehost alebo SiteGround. Sú jednou z najväčších hostingových spoločností na svete a sú oficiálnym partnerom WordPress.

Po registrácii na hosťovanie je ďalším krokom inštalácia WordPress. Postupujte podľa pokynov v našom sprievodcovi krok za krokom o tom, ako spustiť blog WordPress, a budete v prevádzke hneď..

Teraz ste pripravení nainštalovať tému WordPress na svoje stránky. Nižšie vyberte tému z nášho odborného výberu.

Ak potrebujete pomoc s inštaláciou motívu, postupujte podľa pokynov v našom sprievodcovi inštaláciou motívu WordPress.

Po tom sa pozrime na niektoré z najlepších jednostránkových tém WordPress na jednej stránke.

1. Creativo

Creativo

Creativo je jednostránková téma WordPress vhodná pre obchodné, portfóliové a fotografické webové stránky. Táto úžasná viacúčelová téma sa dodáva s ukážkami niekoľkých kliknutí vrátane webovej stránky na jednej stránke. Budete musieť jednoducho nahradiť obsah svojím vlastným a budete radi, keď odchádzate.

Je dodávaný s integrovaným typom portfólia obsahu, plnou podporou WooCommerce, 7 vzhľadmi, 3 rozloženiami návrhu, rozložením viacerých hlavičiek a neobmedzeným výberom farieb. Je tiež dodávaný s freebies, ako je nástroj na tvorbu stránok, posúvač a doplnok na live chat.

2. Montblanc

Montblanc

Montblanc je krásna jednostránková téma WordPress, ktorú je možné ľahko použiť aj na viacerých stránkach. Navrhnuté pre obchodné, fotografické a portfóliové webové stránky. Je vybavený veľkým posúvačom na celej obrazovke na domovskej stránke s prehľadným navigačným menu a logom v hornej časti.

Dodáva sa s 5 rozloženiami domovskej stránky, 4 kreatívnymi štýlmi hlavičiek, rozloženiami viacerých portfólií a plnou podporou WooCommerce. Dodáva sa s tvorcom stránok s drag and drop a posuvným modulom. Nastavenie motívu je jednoduché pomocou jednoduchého importu ukážkového obsahu.

3. Propel

Propel

Propel je krásne navrhnutá jednostránková téma WordPress. Je dodávaný s inštaláciou demonštračného obsahu jediným kliknutím a ponúka rozloženie jednej stránky so samostatnými rozloženiami pre blog a akékoľvek ďalšie stránky, ktoré by ste mohli pridať..

Dodáva sa s nádherným filtrovateľným portfóliom využívajúcim Ajax a krásnymi animáciami. Zahŕňa efekt posúvania paralaxy pre sekcie na domovskej stránke. Celkový vzhľad témy je veľmi pútavý a moderný.

4. OneEngine

OnePage

OneEngine je jednostránková obchodná téma WordPress. Dodáva sa s podporou pridávania klientov, portfólia, tímu, služieb a časti. Má animované grafy podporu, tabuľky cien a sekcie blogu.

5. Fúzy

Fúzy

Knír je jednostránková téma WordPress pre dizajnérov, umelcov, fotografov atď. Je navrhnutá na použitie na jednostránkových webových stránkach, ale je dostatočne flexibilná na to, aby sa mohla použiť aj na viacerých stránkach. Dodáva sa so zabudovanými sekciami pre portfólio, klientov, služby a typy obsahu členov tímu.

Fúzy sa vyznačujú jedinečným moderným dizajnom s vlastnou podporou loga, ľahkým nastavením, vstavanými mapami Google a podporou kontaktných formulárov.

6. Nula

nula

Zero je štýlová jednostránková téma WordPress pre digitálne agentúry, začínajúce podniky, vývojárov aplikácií atď. Je dodávaná s vrstveným rozložením domovskej stránky s krásnymi animáciami pri posúvaní..

Dodáva sa so zabudovanými sekciami na pridanie portfólia, klientov, služieb, sekcií. Plne podporuje WooCommerce, takže na svoje stránky môžete pridať aj internetový obchod.

7. Zvýšiť

highend

Highend je prémiová viacúčelová téma WordPress. Je dodávaný s funkciami, ako sú rôzne pripravené ukážkové šablóny, vrátane krásneho jednostránkového obchodného ukážky. Zahŕňa tiež tvorcu drag and drop stránok, posuvníky, fonty ikon atď.

Je dodávaný s niekoľkými šablónami stránok, vlastnými miniaplikáciami, viacerými bočnými panelmi a navigačnými ponukami. Obsahuje sekcie na pridanie položiek vášho portfólia, členov tímu, fotogalérie. Je pripravený na WooCommerce, takže na svoj web môžete pridať aj internetový obchod.

8. Sydney Pro

Sydney Pro

Sydney Pro je elegantná viacúčelová téma WordPress. Je dodávaný s krásnym veľkým jazdcom s podporou hlavičiek videa. Má ďalšie widgety, ktoré vám umožňujú zostaviť si vlastné rozloženie pretiahnutím do viacerých oblastí pripravených pre widget.

Môže byť použitý ako téma jednej stránky, ale je tiež pripravený na použitie ako viacstránková téma. Dodáva sa s extra šablóny stránok za to. Podporuje tiež WooCommerce po vybalení.

9. Paralaxa

Parallax

Parallax je krásna jednostránková téma WordPress s preletmi v prvkoch, pozadí paralax, portfólio a typy tímových príspevkov.

Je ľahké pridať animované postupové lišty, rozloženie zoznamu a mriežky a nekonečné posúvanie. Parallax tiež pridáva obrazové filtre, ako sú sépia, odtieň v odtieňoch šedej a rozmazanie, ktoré môžete použiť na svoje obrázky bez použitia Photoshopu..

10. OnePage

OnePage

OnePage je jednostránková téma WordPress pre obchodné weby. Má Twitter feed, klientskú sekciu, animované počítadlo, cenovú tabuľku atď. Téma je optimalizovaná pre rýchlosť a výkon a prichádza s jednoduchým tvorcom drag and drop..

11. Moesia Pro

Moesia Pro

Moesia Pro je krásne vytvorená jednostránková téma WordPress pre obchodné webové stránky. Je dodávaný s nástrojom na vytváranie drag and drop stránok s rôznymi blokmi obsahu. Bloky môžete pridať a usporiadať tak, aby ste si ľahko vytvorili svoju domovskú stránku.

Má tiež posúvač, šablóny stránok, písma Google a všetky funkcie, ktoré by ste od prémiovej témy očakávali.

12. Nezávislý pracovník

nezávislý pracovník

Ako už názov napovedá, Freelancer je responzívna jednostránková téma WordPress pre nezávislých profesionálov a profesionálov. Obsahuje sekcie pripravené na správu portfólia, klientov, referencie atď.

Pre každú časť ponúka viac možností výberu farieb. Je pripravená na použitie na viacjazyčných stránkach používajúcich WPML. Inštalácia je veľmi priamočiara s vlastným panelom možností tém.

13. Denné svetlo

denné svetlo

Denné svetlo je vynikajúca téma jednej stránky WordPress, ktorú možno ľahko použiť aj na vytváranie viacstránkových webových stránok. Je dodávaný s výkonnými funkciami, ktoré vám umožňujú ľahko vytvoriť svoju domovskú stránku pomocou drag and drop.

Je dodávaný s posúvaním paralaxy, obrázkami hrdinov, jazdcami a vstavaným typom portfólia. Ľahko sa nastavuje a prispôsobuje a dodáva sa s 2 rozloženiami domovskej stránky a 10 šablón stránok.

14. Podnik

podnik

Enterprise je profesionálna obchodná téma WordPress. Navrhnuté tak, aby vyhovovalo jednostranným aj viacstránkovým webovým stránkam WordPress. Dodáva sa so vstavanými sekciami na pridanie portfólia a služieb.

Je tiež dodávaný s ľahko pridať cenovú tabuľku, vlastné widgety, viac rozložení a vlastné logo podporu.

15. Ultra

krajný

Ultra je výkonná a veľmi flexibilná téma WordPress. Je dodávaný s niekoľkými rozloženiami domovskej stránky, ktoré je možné použiť na jednoduché zostavenie jednostránkovej webovej stránky WordPress. Je tiež dodávaný s vizuálnym drag and drop tvorcom stránok s ľahko pridávať moduly obsahu.

Ultra je vhodný pre všetky obchodné weby a dodáva sa so šablónami pripravenými na použitie v rôznych odvetviach, ako sú reštaurácie, agentúry, kúpele a salóny, právnici a dokonca aj obchody elektronického obchodu..

16. Corporate Plus

Corporate Plus

Corporate Plus je bezplatná jednostránková téma WordPress pre obchodné weby. Môže byť tiež použitý ako viacstránková téma so samostatnou sekciou blogu.

Dodáva sa s výkonnými funkciami, ako je posuvník, časť, služby, podpora paralaxy na pozadí, sekcia blogu a kontaktná stránka. Je plne widgetizovaný, čo uľahčuje nastavenie.

17. Business One

Business One

Business One je bezplatná téma WordPress na jednej stránke. Táto téma, navrhnutá pre obchodné webové stránky, má moderný firemný vzhľad. Má zabudovanú podporu obsahu pre sekciu, služby, portfólio, tím, klienta a zručnosti.

18. Potenza

Potenza

Potenza je ďalšou skvelou voľbou pre jednostránkovú tému WordPress. Je dodávaný s jednoduchým nastavením plne widgetovanej domovskej stránky. Stačí zadať svoj obsah a potom pridať widgety obsahu na zostavenie rozloženia svojej domovskej stránky.

Dodáva sa s mnohými výbermi farieb, vlastným pozadím, posunom paralaxy a krásnymi animáciami. Dodáva sa s vlastnými miniaplikáciami na vytváranie poštových slučiek, pridávanie služieb, klientov, cenových tabuliek a projektov.

19. SinglePage

SinglePage

SinglePage je bezplatná téma WordPress. Je dodávaný s jedinečným rozložením, ktoré umožňuje používateľom ľahko posúvať nahor a nadol. Má tiež podporu na pozadí videa, sociálne ikony, vlastné logo a podporu máp Google na celej obrazovke.

20. Posúvajte sa

scroll

ScrollMe je bezplatná téma WordPress na jednej stránke, ale namiesto obvyklého posúvania je určená na vodorovné posúvanie. Vďaka tomu je neuveriteľne krásna voľba pre podnikanie súvisiace s portfóliom, fotografiami, módou alebo návrhom interiérov.

21. Reštaurácia

reštaurácie

Reštaurácia je jednostránková téma WordPress pre reštaurácie, kaviarne a bary. Dodáva sa s podporou paralaxy, videozáznamom na celú obrazovku, sekciou FAQ, posudkami, fontmi Google a hrsťou krátkych kódov. Je optimalizovaný pre rýchlosť a je pripravený na použitie aj na viacjazyčných weboch WordPress.

22. Trochu

urastený

Shapely je bezplatná jednostránková téma WordPress s peknou sadou funkcií. Dodáva sa s vlastnými miniaplikáciami na jednoduché pridanie vášho portfólia, posudkov a paralaxy na domovskú stránku.

Prispôsobenie a nastavenie je ľahké pomocou nástroja na úpravu živých tém. Podporuje tiež WooCommerce a dá sa použiť aj na viacstránkových webových stránkach.

23. Paralaxa Pro

Parallax Pro

Prallax Pro je jednostránková téma WordPress postavená na vrchole rámca tém Genesis. Ako už názov napovedá, prichádza s krásnymi efektmi posúvania paralaxy s veľkým obrázkom hlavičky celej obrazovky v hornej časti.

Je dodávaný s plne rozloženým rozložením domovskej stránky, ktoré vám umožní jednoducho presunúť obsahové bloky a nastaviť ich domovskú stránku.

Môže byť tiež použitý ako viacstránková téma a je dodávaný s krásnou typografiou, plnou podporou WooCommerce a vlastnými miniaplikáciami. Je ľahko nastaviteľný a vysoko optimalizovaný pre rýchlosť a výkon.

24. Hestia

Hestia

Hestia je bezplatná téma WordPress, ktorá sa dá použiť aj ako jednostránková téma. Zahŕňa jednoduché nastavenie témy pomocou sprievodného doplnku, ktorý na váš web pridáva posudky, služby a sekcie domovskej stránky..

Nastavenie domovskej stránky je pomerne jednoduché pomocou jednoduchého drag and drop pomocou prispôsobovača živých tém. Je pripravený na použitie s populárnymi bezplatnými doplnkami na tvorbu stránok a podporuje WooCommerce hneď po vybalení.

25. Atrium

átrium

Atrium je štýlová jednostránková téma WordPress pre portfólio, fotografie a obchodné webové stránky. Je dodávaný so vstavanou časťou portfólia a krásnym filtrovateľným usporiadaním portfólia.

Má veľmi pútavé efekty paralaxy na pozadí, ľahko zostaviteľné rozloženie domovskej stránky a lepkavé navigačné menu. Ľahko sa nastavuje a prichádza s panelom volieb vlastných tém na rýchle prispôsobenie.

To je zatiaľ všetko.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšiu tému WordPress na jednej stránke pre váš web. Môžete si tiež pozrieť zoznam základných doplnkov WordPress pre obchodné webové stránky.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me