25 najlepších tém WordPress pre blogy o cestovaní (2020)

Hľadáte pre blog blogov o cestovaní najlepší motívy WordPress?


Na cestovanie na webových stránkach a blogoch môžete použiť akýkoľvek blog alebo obchodnú tému WordPress. Nemusí však odrážať zmysel pre dobrodružstvo a entuziazmus cestovných webových stránok.

V tomto článku sme vybrali najlepšie témy WordPress pre cestovné blogy, ktoré vám pomôžu získať dokonalý vzhľad vášho webu..

Najlepšie WordPress Témy pre Cestovné Blogy

Vytvorenie cestovného blogu pomocou WordPress

WordPress je najflexibilnejšia a najjednoduchšia platforma na vytváranie webových stránok. Mnoho populárnych cestovných webových stránok používa WordPress po celom svete.

Existujú dva typy webových stránok WordPress. WordPress.com, ktorá je hosťovanou platformou a WordPress.org, sa tiež nazýva WordPress s vlastným hosťovaním. Ak chcete získať viac podrobností, mali by ste si prečítať naše úplné porovnanie stránok WordPress.com vs WordPress.org.

Pre svoj cestovný blog budete potrebovať hostiteľa WordPress.org, pretože vám poskytuje prístup k všetkým funkciám a funkciám na zostavenie vášho blogu..

Na vytvorenie blogu WordPress budete potrebovať názov domény a webhosting.

Odporúčame používať Bluehost. Sú oficiálne odporúčanými poskytovateľmi hostenia WordPress a ponúkajú tiež používateľom WPBeginner zľavu 65% a bezplatné doménové meno.

Po registrácii na hostingový účet môžete postupovať podľa nášho sprievodcu krok za krokom o tom, ako spustiť cestovný blog.

Pozrime sa na niektoré z najlepších tém WordPress pre cestovné blogy, ktoré si môžete nainštalovať na svoj web.

1. Divi

Divi Travel

Divi je najpopulárnejšia téma WordPress a dokonalý nástroj na tvorbu stránok. Dodáva sa s krásnymi vizuálnymi efektmi, ktoré môžu prilákať nových používateľov do vášho blogu o cestovaní.

Téma ponúka niekoľko hotových rozložení pre webové stránky a blogy o cestovaní. S Divi získate neobmedzené možnosti prispôsobenia bez toho, aby ste museli písať akýkoľvek kód.

2. Astra

Téma cestovania Astra

Astra je ľahká viacúčelová téma WordPress pre všetky druhy webových stránok. Téma obsahuje perfektnú vstavanú šablónu pre váš cestovný blog.

Je dodávaný s obrázkom záhlavia celej obrazovky, tlačidlom s výzvou na akciu, sekciami prehliadky, sekciami recenzií a ďalšími. Astra je tiež ideálnou témou pre cestovné kancelárie a dobrodruhov.

3. OceanWP

OceanWP Travel

Ak hľadáte prémiovú bezplatnú tému WordPress, vyskúšajte OceanWP. Táto vynikajúca téma WordPress prichádza s vlastnými doplnkovými doplnkami, ktoré vám umožňujú aplikovať na svoje webové stránky prémiové funkcie.

Zahŕňa krásnu šablónu domovskej stránky, podporu WooCommerce, pripravenú na preklad s WPML, integráciu tvorcov stránok a ďalšie. Téma má flexibilné možnosti prispôsobenia v customizere WordPress.

4. Neve

Neve Travel

Neve je moderná téma WordPress s desiatkami predpripravených demo stránok vrátane šablóny pre cestovné blogy, cestovné kancelárie a webové stránky cestovného ruchu. Na domovskú stránku prichádza s účinkami paralaxy, aby prilákala vašich návštevníkov na prvý dojem.

Domovská stránka obsahuje niekoľko sekcií, kde môžete zobraziť svoje cestovné dobrodružstvá, fotografie, cestopisy a ďalšie. Neve je priateľský k SEO a ľahko nastaviteľný.

5. Ultra

Ultra cestovanie

Ultra je univerzálna téma WordPress, ktorá sa dodáva s niekoľkými hotovými webovými stránkami. Pomocou importéra ukážky obsahu na jedno kliknutie môžete importovať šablónu a rýchlo začať s cestovným blogom.

Téma sa integruje do populárnych tvorcov stránky drag and drop, ktoré vám umožňujú upravovať rozloženie stránky alebo navrhnúť vlastnú vstupnú stránku. Má panel s možnosťami tém, ktorý vám pomôže nastaviť web bez úpravy kódu.

6. Essence Pro

Essence Pro

Essence Pro je krásna téma WordPress navrhnutá špeciálne pre cestovné blogy a spoločnosti cestovného ruchu. Je postavený na vrchole rámca Genesis Theme Framework, vďaka ktorému je pevný.

Téma ponúka obrázok hlavičky s plnou šírkou pásma, odporúčané príbehy a ďalšie. Podporuje elektronický obchod pri vytváraní internetového obchodu a zarábaní peňazí z vášho blogu o cestovaní.

StudioPress je teraz súčasťou WP Engine, najobľúbenejšej riadenej hostingovej spoločnosti WordPress. Túto tému a všetky ďalšie 35 a viac tém StudioPress môžete získať po registrácii na hosťovanie WP Engine na zostavenie svojich webových stránok.

bonus: Používatelia WPBeginner tiež získajú ďalších 20% zľavu. Začíname s WP Engine dnes!

7. Zermatt

Zermatt

Zermatt je nádherná téma WordPress pre cestovné blogy. Jeho domovská stránka obsahuje krásnu prehľadnú navigačnú ponuku s hornou miniaplikáciou pre počasie a domovskú stránku tvoria rôzne oblasti pripravené pre miniaplikácie.

Je dodávaný s krásnymi jazdcami, fotogalériami, šablónami stránok a rezervačným formulárom. Zermatt je téma pre začiatočníkov s atraktívnym a profesionálnym dizajnom.

8. Tropicana

Tropicana

Tropicana je štýlová téma WordPress pre cestujúcich, kočovníkov, dobrodruhov a milovníkov pláže. Má perfektnú atmosféru, aby ste mohli začať s cestovaním na blogu a budovať čitateľov.

Téma sa hladko integruje s bezplatnými a prémiovými doplnkami WordPress. Dodáva sa s viacerými šablónami stránok pre samostatnú blogovú stránku, galériu obrázkov a ďalšie.

9. Cestovateľ

cestovateľ

Cestovateľ je elegantná téma WordPress špeciálne navrhnutá pre cestovné blogy, cestovný ruch a webové stránky cestovných kancelárií. Jeho domovská stránka používa tradičné rozvrhnutie časopisu, ktoré vám umožňuje zobrazovať príspevky v murovanej mriežke.

Zahŕňa obrázok na celú obrazovku, informačný kanál Instagram, šablónu stránky v celej šírke, vlastné widgety, integráciu do sociálnych médií a ďalšie..

10. Binder Pro

Binder Pro

Binder Pro je krásna téma WordPress, ktorá vám umožňuje drag and drop moduly vytvárať svoje vlastné rozloženia. Zahŕňa niekoľko návrhov na kľúč, ktoré môžete nainštalovať kliknutím na tlačidlo.

Podporuje tiež WooCommerce, Google Fonts, vlastné widgety, kontaktné formuláre a ďalšie. Binder Pro je super ľahko použiteľný a ideálny pre začiatočníkov, ktorí hľadajú moderný blog bez námahy.

11. Elegantné

Elegantné cestovanie

Elegant je viacúčelová minimalistická téma WordPress, ktorá je ideálne navrhnutá na cestovanie blogov. Dodáva sa s niekoľkými šablónami stránok, fotogalériami, ostrou typografiou a rozložením mriežky muriva.

Téma sa dodáva s výkonným doplnkom na tvorbu stránok, ktorý vám umožní vytvárať vlastné vstupné stránky. Podporuje tiež WooCommerce po vybalení z krabice a obsahuje krásne šablóny obchodov.

12. Zoom

zoom

Zoom je priestranná a čistá téma WordPress pre webové stránky o cestovaní a cestovnom ruchu. Je vybavený rozložením jedného stĺpca s veľkým obrázkom hlavičky, za ktorým nasleduje názov webovej stránky a navigačná ponuka.

Zahŕňa neobmedzené galérie, rozloženie murovanej mriežky pre blogové príspevky, viac oblastí miniaplikácií, tvorcu domovskej stránky drag and drop a ďalšie. Zoom má vlastný panel možností témy pre rýchle nastavenie.

13. Úľ

Úľ

Úľ je téma WordPress v štýle časopisu, ktorá je ideálna pre cestovateľov a cestovné kancelárie. Medzi hlavné rysy témy patrí minimalistický dizajn, krásna typografia a nádherné zobrazenie odporúčaných obrázkov.

Dodáva sa s rozložením mriežky pre váš obsah, podporou formátu post, šablón stránok, rozložením celej šírky pásma, viacerých oblastí pripravených na použitie widgetu a ďalších. Úľ je preklad pripravený a integruje sa s WPML a vytvára viacjazyčnú webovú stránku.

14. Collecto

kolektor

Collecto je téma časopisu WordPress a novín určená špeciálne pre cestovné blogy. Dodáva sa s skutočne jedinečným rozložením, vertikálnym navigačným menu, krásnou oblasťou hlavičky a paralaxy na pozadí.

Téma má dynamické rozloženie mriežky pre vaše blogy a archívy obsahu, ktoré automaticky zvýrazňujú vaše lepivé príspevky. Má neobmedzené farby, jednu stránku a jednu šablónu príspevku, ikony sociálnych médií a ďalšie.

15. Blossom Travel

Blossom Travel

Blossom Travel je bezplatná téma WordPress pre cestujúcich, cestovateľov blogov, cestovných časopisov a cestovných kancelárií. Súčasťou formulára na odber bulletinu je zostavenie zoznamu e-mailov a zvýšenie počtu návštevníkov vášho blogu.

Umožňuje vkladať fotografie z účtu Instagram, aby ste prilákali používateľov a zvýšili počet sledovateľov. Táto téma prichádza s jednoduchými možnosťami prispôsobenia v živom prispôsobiteľovi WordPress.

16. Prieskumník

cestovateľ

Potrebujete flexibilnú tému blogu pre svoj cestovný blog a potom sa pozrite na Prieskumníka. Táto moderná téma blogu obsahuje lepivé navigačné menu navrchu, vlastnú podporu loga a profesionálny dizajn domovskej stránky.

Je to super jednoduché a ľahké použitie iba s možnosťami, ktoré budete potrebovať pre svoj cestovný blog. Téma Prieskumníka obsahuje viac rozložení, integráciu tvorcov stránok, podporu WooCommerce a ďalšie.

17. Feltmag

Feltmag

Feltmag je ohromujúca téma časopisu WordPress pre cestovné blogy, cestovné časopisy a cestovné agentúry. Je dodávaný s moderným rozložením s hlavičkou na celú obrazovku, viacerými sekciami obsahu a krásnou prezentáciou v karuseli.

Obsahuje 2 navigačné ponuky v oblasti hlavičky, veľké obrázky, flexibilný dizajn hlavičky, vlastné widgety, sociálne ikony a ďalšie.

18. Cestovný denník

Cestovný denník

Cestovný denník je jednoduchá a bezplatná téma WordPress pre cestovné weby a blogy. Je dodávaný s doplnkom pre sprievodcu, ktorý na vaše stránky pridáva niektoré funkcie súvisiace s cestovaním a cestovným ruchom.

Domovská stránka má na vrchu posúvač, za ktorým nasledujú rôzne sekcie. Cestovný denník sa dá ľahko nakonfigurovať a prispôsobiť pomocou živého prispôsobovača WordPress.

19. Veni

Veni

Veni je fantastická téma časopisu WordPress, ideálna pre cestovných sprievodcov, cestovných kancelárií, poskytovateľov destinácií a cestopisy. Téma sa vyznačuje jedinečným a elegantným dizajnom s veľkým obrázkom hlavičky alebo posuvníkom na vrchu, posuvnými ponukami a priestranným rozložením..

Medzi ďalšie významné funkcie patria stránky na mieru, obrázky na výšku a na šírku, neobmedzené farby a ďalšie.

20. Indigo

indigo

Indigo je elegantná viacúčelová téma WordPress vhodná pre cestovné časopisy a blogy. V hornej časti obsahuje lepivú navigačnú ponuku, po ktorej nasleduje logo webovej stránky, primárna navigácia a posúvač obrázkov.

Ponúka domovskú stránku časopisu a tradičné rozloženie domovskej stránky blogu. Téma obsahuje jedinečné vlastné miniaplikácie pre sociálne ikony a obľúbené príspevky.

21. Noozbeat

Noozbeat

Noozbeat je profesionálne WordPress spravodajské a magazínové téma ideálne určené pre cestovanie a dobrodružstvo blogov. Predstavuje vaše poštové bloky ako odporúčané obrázky s nadpismi článkov v hornej časti obrázka.

Domovská stránka zobrazuje posledné články v dynamickom rozložení mriežky. Má widgetizovanú šablónu, ktorá vám umožňuje drag and drop widgety rýchlo navrhnúť domovskú stránku.

22. Travelbiz

Travelbiz

Travelbiz je bezplatná téma WordPress pre cestovné blogy, cestovné kancelárie a weby dobrodružného cestovného ruchu. Táto elegantná téma zobrazuje na domovskej stránke plnohodnotný posúvač obrázkov a vlastný vyhľadávací nástroj.

Je ľahko použiteľný a obsahuje iba minimálne možnosti prispôsobenia. Pracuje s populárnymi doplnkami WordPress bez námahy.

23. Vrchol

Vrchol

Hľadáte elegantný spôsob, ako zobraziť svoje cestovné fotografie? Pozrite sa na vrchol. Táto krásne navrhnutá téma WordPress je ideálna na cestovanie, turistiku a osobné blogy.

Dodáva sa s niekoľkými rozloženiami galérie, šablónami stránok, miniaplikáciami vysúvania, bannerom názvu stránky a ďalšími. Je výkonný, ale pomerne ľahko použiteľný s podrobnými možnosťami tém, ktoré vám pomôžu prejsť nastavením.

24. El Greco

El Greco

Transformujte svoj cestovný blog na vysoko pútavú platformu s El Greco. Je vybavený minimálnym rozložením a viacerými farbami, veľkým obrázkom hlavičky a 2 navigačnými ponukami.

Vo vnútri nájdete vlastné miniaplikácie na zdieľanie obsahu a funkcie na zisťovanie obsahu. Je plne kompatibilný so všetkými populárnymi tvorcami stránok WordPress, takže môžete ľahko vytvárať vlastné rozloženia.

25. Štatistiky

Náhľad

Insight je viacúčelová téma WordPress vhodná pre cestovné časopisy, cestovné časopisy a webové stránky cestovných fotografií. Dodáva sa s niekoľkými vlastnými miniaplikáciami a plne rozloženým rozložením domovskej stránky, ktoré vám umožňuje nastaviť ich presunutím myšou.

Dodáva sa v 3 farebných schémach a môžete tiež použiť vlastné farby. Všetky možnosti motívu sú ľahko dostupné v prispôsobiteľnom paneli WordPress a na paneli prispôsobených motívov.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie témy WordPress pre cestovné blogy. Môžete tiež chcieť vidieť nášho dokonalého sprievodcu WordPress SEO, ktorý vám prinesie väčšiu návštevnosť vašich webových stránok o cestovaní.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map