25 najužitočnejších miniaplikácií WordPress pre vaše stránky

Hľadáte pre svoj web užitočné widgety WordPress?


Widgety vám umožňujú pridať obsah, funkcie a ďalšie prvky do bočného panela WordPress a do ďalších oblastí pripravených pre widget.

WordPress prichádza s hrsťou vstavaných miniaplikácií, ktoré môžete okamžite použiť. Doplnky a témy WordPress môžu tiež pridať svoje vlastné miniaplikácie WordPress.

V tomto článku budeme zdieľať niektoré z najužitočnejších miniaplikácií WordPress pre vaše stránky. Tieto widgety vám pomôžu efektívne využívať digitálnu nehnuteľnosť na vašom webe na zlepšenie používateľského komfortu a rozvoj podnikania.

Najužitočnejšie miniaplikácie WordPress pre vaše webové stránky

1. Tlačidlo na volanie WP

Tlačidlo na volanie WP

S rastúcou mobilnou internetovou prevádzkou je pre väčšinu používateľov výhodné zavolať firmu a získať ďalšie informácie. Tlačidlo na volanie prostredníctvom programu WP vám umožňuje ľahko pridať tlačidlo na zavolanie kliknutím na vaše miesto WordPress.

Môžete ho použiť na pridanie lepkavého tlačidla, ktoré posúva používateľ, alebo pomocou miniaplikácie na zobrazenie tlačidla hovoru na bočnom paneli.

Funguje to s akýmkoľvek pevným číslom alebo číslom mobilného telefónu, ale odporúčame vám použiť profesionálnu obchodnú telefónnu službu, aby ste už nikdy nezmeškali hovor.

Pokyny krok za krokom nájdete v našom článku o tom, ako ľahko pridať tlačidlo click-to-call v programe WordPress.

2. WPForms

WPForms

WPForms je najlepší doplnok kontaktného formulára WordPress na trhu. Umožňuje vám rýchlo vytvoriť kontaktný formulár a pridať ho kamkoľvek na svoj web.

Dodáva sa s tvorcom formulárov drag and drop, pripravenými šablónami formulárov, blokom Gutenberg a widgetom bočného panela. Jedná sa o prémiový doplnok s bezplatnou verziou dostupnou ako WPForms Lite.

Podrobnosti nájdete v našej príručke o tom, ako vytvoriť kontaktný formulár vo WordPress s podrobnými pokynmi.

3. RafflePress

RafflePress

RafflePress je najlepší doplnok pre WordPress pre prezradenie a súťaž. Umožňuje vám vytvárať vírusové darčeky a súťaže, aby ste okamžite získali veľkú návštevnosť, nových zákazníkov a predplatiteľov..

Umožňuje spustiť prezradenie a pridať ho do miniaplikácie pre príspevok, stránku alebo bočný panel. Môžete tiež vytvoriť samostatnú vstupnú stránku pre svoj darček a propagovať ju v sociálnych profiloch.

RafflePress je platený doplnok s bezplatnou verziou s názvom RafflePress Lite.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si nášho sprievodcu o tom, ako spustiť prezradenie v WordPress s podrobnými pokynmi.

4. Widget Posledné príspevky s miniatúrami

Miniaplikácia na najnovšie príspevky

WordPress je štandardne dodávaný s miniaplikáciou Posledné príspevky, ktorá zobrazuje obyčajný zoznam posledných príspevkov. Miniaplikácia Posledné príspevky s miniatúrami vám umožňuje zobraziť najnovšie príspevky s miniatúrami.

Použije odporúčaný obrázok alebo prvý obrázok v príspevku ako miniatúru. Na obrazovke nastavení miniaplikácie môžete tiež upraviť výšku a šírku obrázka.

5. Astra Widgets

Miniaplikácie Astra

Astra Widgets je balík widgetov, ktorý vytvorili ľudia za populárnou témou Astra. Umožňuje vám na bočný panel programu WordPress jednoducho pridať adresu svojej firmy, odkazy na sociálny profil a zoznam ikon.

Funguje s akoukoľvek témou WordPress a je kompatibilný so všetkými obľúbenými doplnkami na tvorbu stránok.

6. Jednoduché sociálne ikony

Jednoduché sociálne ikony

Je to skutočne jednoduchý widget na pridanie sociálnych ikon na vaše bočné panely. Všetky možnosti konfigurácie sú v nastaveniach miniaplikácie. Môžete si vybrať, na ktoré sociálne siete sa chcete prepojiť, a pridať adresy URL svojho profilu.

Ikona môžete upraviť aj výberom pozadia a farby písma ikony. Podrobnosti nájdete v našom návode na pridanie ikon sociálnych médií na bočnom paneli WordPress.

Tento doplnok je vytvorený spoločnosťou StudioPress, populárnou spoločnosťou, ktorá stojí za rámcom Genesis Theme Framework (teraz dcérska spoločnosť spoločnosti WP Engine)..

7. Widget Mapy Google

Widget Mapy Google

Jednoduchší spôsob, ako pridať mapu na bočný panel vašej stránky, je pomocou Widget Máp Google. Tento jednoduchý widget umožňuje zobraziť mapu Google v miniaplikácii. Keď používateľ klikne na mapu, v rozbaľovacej ponuke lightbox sa otvorí väčšia mapa.

Toto je jeden z najlepších widgetov WordPress pre firmy, ktoré chcú na svojich stránkach zobraziť svoju adresu a umiestnenie. Viac informácií nájdete v našom sprievodcovi, ako pridať Mapy Google do WordPress.

8. Sociálny počet Plus

Sociálny počet Plus

Možno ste videli, že niektoré populárne webové stránky zobrazujú na bočnom paneli počet svojich sociálnych sledovateľov. Tým sa zvyšuje dôveryhodnosť vášho webu pridaním sociálneho dôkazu.

Miniaplikácia Social Count Plus umožňuje na bočnom paneli ľahko zobraziť počet sledovateľov sociálnych médií. Pozrite si nášho sprievodcu o tom, ako zobraziť počet sledujúcich sociálnych médií vo WordPress.

Tento widget zobrazuje iba počet sledovateľov a nie počet zdieľaní článku na vašom webe.

Ak chcete zobraziť počet zdieľaní pre jednotlivé príspevky, odporúčame vám použiť zdieľané počty, čo je jeden z najlepších doplnkov pre sociálne médiá pre WordPress. Umožní vám to ľahko pridať tlačidlá sociálneho zdieľania k vašim príspevkom a stránkam s počtom zdieľaní pre každú webovú stránku sociálnych médií.

9. Kompaktné archívy

Kompaktné archívy

Predvolená miniaplikácia mesačných archívov zobrazuje vaše archívy blogov v dlhom zozname mesiacov. Môže to trvať veľa miesta. Kompaktné archívy tento problém riešia zoskupením mesačných archívov do rokov a ich zobrazením v kompaktnej podobe.

Súčasťou je aj blok Gutenberg, ktorý môžete pridať do svojich príspevkov a stránok. Obsahuje tiež miniaplikáciu, ktorú môžete použiť na bočnom paneli svojho blogu.

Viac informácií nájdete v našom návode o tom, ako vytvárať kompaktné archívy vo WordPress.

10. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster je najlepší softvér na generovanie potenciálnych klientov WordPress na trhu. To vám umožní ľahko previesť návštevníkov webových stránok na predplatiteľov a zákazníkov.

Pomáha vám rozširovať zoznam e-mailov pridaním prihlasovacích formulárov do miniaplikácií bočného panela, kontextového okna lightbox, plávajúcich pruhov a ďalších.

OptinMonster je najlepší widget WordPress pre webové stránky elektronického obchodu a podniky, ktoré chcú zvýšiť počet konverzií.

11. AdSanity

AdSanity

AdSanity je najlepší doplnok pre správu reklám pre WordPress. Umožňuje vám ľahko zobrazovať reklamy kdekoľvek na vašom webe a prichádza s miniaplikáciou, ktorá automaticky zobrazuje reklamy na bočnom paneli vášho blogu.

Ak plánujete podporiť svoj web pomocou služby Google AdSense, reklamných pruhov alebo pridruženého marketingu, služba AdSanity vám pomôže maximalizovať reklamný priestor a generovať vyššie príjmy..

12. Ohlasy Rotátor

Ohlasový rotátor

Jednoduchým spôsobom, ako na svoje webové stránky pridať sociálny dôkaz, je pridanie zákazníckych posudkov na vaše webové stránky. Ohlasy Rotátor umožňuje ľahko pridať posudky zákazníkov na vaše webové stránky.

Je to jeden z najlepších doplnkov o posudkoch pre WordPress a prichádza s šikovným widgetom, ktorý vám umožňuje zobraziť rotujúce posudky v bočnom paneli. To zaberá menej miesta a umožňuje vám inteligentne používať bočné panely na zvýšenie sociálnej dôvery.

Podrobné pokyny nájdete v našom článku o tom, ako pridať rotujúce posudky v programe WordPress.

13. Feature Widget stránky

Feature Widget stránky

Tento elegantný doplnok vám umožňuje pridať stránku ako odporúčanú stránku do bočného panela WordPress. Môžete zvoliť zobrazenie názvu stránky, odporúčaného obrázka a výpisu. Ďalšie informácie nájdete v tomto článku o tom, ako umiestniť stránku do WordPress.

14. Jednoduché

jednoduchý

Jednoduchý doplnok umožňuje ľahko pridať do vašich článkov. Je to užitočné, ak často publikujete články s dlhou formou. Pridanie pomôcky pomáha používateľom rýchlo prejsť na rôzne sekcie.

Doplnok môže automaticky vložiť do dlhších článkov alebo ich môžete pridať ručne. Okrem toho sa dodáva aj s miniaplikáciou na zobrazenie tabuľky na bočnom paneli.

Podrobnosti nájdete v našom článku o tom, ako ľahko pridať do programu WordPress.

15. Kontext widgetu

Kontext widgetu

Kontextový doplnok Widget umožňuje zobraziť a skryť widgety na základe kontextu. Napríklad miniaplikáciu môžete skryť, ak si používateľ prezerá konkrétnu stránku.

Toto sa hodí, ak nechcete zobrazovať miniaplikáciu na určitých stránkach alebo ju chcete zobraziť iba v určitých sekciách. Podrobnosti nájdete v našom článku o tom, ako zobraziť alebo skryť widgety vo WordPress.

16. Pevná miniaplikácia Q2W3 pre WordPress

Oprava Q2W3 pre aplikáciu WordPress

Miniaplikácie bočného panela zvyčajne zmiznú, keď používateľ prejde na vaše webové stránky. Pevná miniaplikácia Q2W3 pre WordPress vám umožňuje zmeniť ľubovoľnú miniaplikáciu na pevnú miniaplikáciu, ktorá zostane na obrazovke pri posúvaní používateľov nadol.

Toto sa hodí, ak chcete zobraziť špeciálnu ponuku, dôležitý obsah alebo formulár na registráciu bulletinu. Podrobnosti nájdete v našom sprievodcovi o tom, ako vytvoriť lepivú plávajúcu miniaplikáciu v programe WordPress.

17. Populárne príspevky WordPress

Populárne príspevky WordPress

Populárne príspevky WordPress sú najlepším populárnym doplnkom pre príspevky pre WordPress. Ako už názov napovedá, umožňuje vám zobrazovať najobľúbenejšie príspevky vo WordPress.

Doplnok je dodávaný s miniaplikáciou, ktorú môžete pridať na bočný panel. Môžete tiež použiť skratku alebo značku šablóny na zobrazenie obľúbených príspevkov kdekoľvek na vašom webe.

18. WP-PostRatings

WP-PostRatings

Doplnok WP-PostRatings vám umožňuje ľahko pridať systém hodnotenia príspevkov na vašu webovú stránku WordPress. Vaši používatelia potom môžu hodnotiť články na vašom webe a poskytnúť vám okamžitú spätnú väzbu.

Doplnok sa dodáva aj s miniaplikáciou, ktorú môžete použiť na zobrazenie obsahu s najlepším hodnotením na bočnom paneli blogu.

19. Téma Moje prihlasovacie údaje

Téma Moje prihlasovacie údaje

Téma Moje prihlásenie je výkonný doplnok WordPress, ktorý vám umožňuje vytvoriť vlastnú prihlasovaciu stránku pre návštevníkov vašich webových stránok. Je veľmi užitočné, ak povolíte registráciu používateľov na svojich webových stránkach alebo spustíte blog autora WordPress s viacerými autormi.

Doplnok sa dodáva aj s prihlasovacou miniaplikáciou bočného panela, pomocou ktorej môžete používateľom uľahčiť prihlásenie sa do svojich účtov. Podrobnosti nájdete v našej príručke o tom, ako vytvoriť prihlasovací formulár front-end / sidebar vo WordPress.

20. Pokročilé filtre produktov AJAX

Rozšírené filtre produktov AJAX

Rozšírené produktové filtre AJAX vám umožňujú zobraziť okamžitý produktový filter pre váš obchod WooCommerce. Svojim používateľom môžete povoliť filtrovanie produktov podľa ceny, hodnotenia alebo atribútov jednoduchým pridaním miniaplikácie filtra do bočného panela.

21. Prekladač jazykov Google

Prekladač jazykov Google

Doplnok Google Language Translator umožňuje ľahko pridať widget na prepínanie jazykov na vašu stránku WordPress. Na preklad obsahu na vašom webe v akomkoľvek jazyku používa Google Translate.

alternatíva: TranslatePress vám umožňuje kombinovať preklad Google a manuálne preklady, aby sa zvýšila celková kvalita vášho preloženého obsahu.

22. Dovozca miniaplikácií & vývozca

Dovozca a vývozca widgetov

Teraz, keď ste nastavili svoje widgety a nakonfigurovali jeho nastavenia, môžete ich presunúť na inú webovú stránku. Tu je Widget Importer & Doplnok pre vývozcov sa hodí.

Umožňuje vám stiahnuť všetky vaše widgety ako súbor JSON, ktorý potom môžete importovať na ľubovoľnú inú stránku WordPress. Ak používate rovnakú tému a doplnky, všetky vaše miniaplikácie sa importujú presne tak, ako boli.

Ak používate inú tému, ktorá nemá rovnaké oblasti miniaplikácií ako stará téma, tieto miniaplikácie sa importujú ako neaktívne miniaplikácie. Potom ich môžete presunúť myšou do ľubovoľnej oblasti miniaplikácií.

23. Kalendár udalostí

Kalendár udalostí

Kalendár udalostí je jedným z najlepších doplnkov kalendára WordPress na trhu. Umožňuje vám ľahko spravovať zoznamy udalostí na webovej stránke WordPress.

Môžete pridať nové udalosti s úplnými podrobnosťami, zobraziť kalendár udalostí na príspevku alebo stránke WordPress alebo zobraziť nadchádzajúce udalosti v miniaplikácii bočného panela.

24. Ďalší doplnok súvisiacich príspevkov (YARPP)

Ďalší súvisiaci príspevok (YARPP)

Ďalší plugin pre súvisiace príspevky (YARPP) je najlepším doplnkom pre príspevky vo formáte WordPress na trhu. Umožňuje vám ľahko zobraziť súvisiaci obsah pre každý článok na vašej webovej stránke.

Používa pokročilý algoritmus na porovnávanie obsahu, ktorý mu umožňuje zobrazovať kontextovo súvisiace príspevky ako iné doplnky. Je tiež dodávaný s miniaplikáciou, ktorú môžete použiť na zobrazenie súvisiacich príspevkov na bočnom paneli.

25. Príspevky na bočnom paneli

Príspevky na bočnom paneli

Príspevky v bočnom paneli je skutočne jednoduchý, ale veľmi užitočný doplnok. Umožňuje zobraziť konkrétne príspevky v miniaplikácii bočného panela.

Môžete si vybrať, ktoré príspevky chcete zobraziť, zobraziť ich s nadpisom, úryvkom a miniatúrou alebo obyčajným zoznamom. Môžete ho tiež použiť s doplnkom Widget Context na zobrazenie rôznych príspevkov v rôznych oblastiach vášho webu.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť niekoľko užitočných miniaplikácií WordPress pre váš web. Môžete tiež navštíviť našu príručku o najlepších doplnkoch WordPress a najlepších doplnkoch Gutenberg pre vaše webové stránky.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map