27 najlepších hotelových WordPress motívov s prekrásnymi návrhmi (2020)

Hľadáte najlepšie témy hotelov WordPress?

Vytvorenie webovej stránky pre váš hotel nemusí byť náročné. Témy hotela WordPress vám uľahčia spustenie webovej stránky hotela, aby si vo vašom hoteli mohlo rezervovať viac cestujúcich.

V tomto článku sa podelíme o tie najlepšie témy hotelov WordPress, ktoré vám pomôžu vybrať dokonalý vzhľad webových stránok hotela.

Najlepšie WordPress hotelové motívy

Vytvorenie webovej stránky hotela pomocou WordPress

Najprv sa musíte uistiť, že ste si vybrali správnu webovú platformu na zostavenie svojej webovej stránky hotela. Samostatný web WordPress.org vám poskytuje slobodu a množstvo možností prispôsobenia.

Ďalej sa budete musieť prihlásiť na webhosting. Všetky webové stránky potrebujú hosťovanie, pretože toto sú súbory vašich webových stránok.

Budete tiež potrebovať názov domény. Bude to adresa vášho webu a takto zadajú používatelia svoj prehliadač, aby sa dostali na váš web (napríklad wpbeginner.com alebo google.com)..

Odporúčame vám používať Bluehost alebo SiteGround. Sú jednou z najväčších hostingových spoločností na svete a sú oficiálnym partnerom WordPress.

Ďalšie odporúčania nájdete v našom sprievodcovi o tom, ako zvoliť najlepší hosting WordPress.

Po registrácii na hosťovanie je ďalším krokom inštalácia WordPress. Postupujte podľa pokynov v našom sprievodcovi spustením blogového sprievodcu WordPress a budete v prevádzke hneď.

Po inštalácii programu WordPress si môžete vybrať motív z nášho odborného výberu najlepších hotelových tém WordPress.

Potrebujete pomoc s inštaláciou témy? Postupujte podľa pokynov v našej postupnej inštalácii sprievodcu témou WordPress pre začiatočníkov.

Po tom sa pozrime na niektoré z najlepších hotelových tém WordPress. Tento zoznam obsahuje bezplatné aj platené témy WordPress a všetky sú plne mobilné.

1. OceanWP

OceanWP

OceanWP je viacúčelová téma pre všetky druhy webových stránok WordPress. Dodáva sa s viacerými hotovými rozloženiami vrátane šablóny pre hotel a letovisko. Má platené rozšírenia na pridanie ďalších funkcií na váš web. Táto téma má widgetizované rozloženie, ktoré zjednodušuje pridávanie častí a prvkov na domovskú stránku.

Má podporu pre WooCommerce, drag and drop tvorcov stránok a RTL jazyky. OceanWP má v pozadí jednoduché možnosti na správu webových stránok vášho hotela.

2. Astra

astra

Astra je štýlová téma WordPress. Dodáva sa s mnohými demonštračnými webmi pre rôzne obchodné miesta ako hotel a BnB. S Astra môžete spustiť webovú stránku hotela a pridať všetky požadované funkcie vrátane online rezervácie, galérií obrázkov, vybavenia a ďalších.

Je ľahký a výkonnejší. Farby, písma a pozadie témy môžete prispôsobiť pomocou prispôsobovača WordPress so živým náhľadom.

3. Šesťdesiatjeden

SixtyOne

SixtyOne je krásna prémiová téma pre WordPress pre hotely. Je dodávaný s vstavaným formulárom žiadosti o rezerváciu a vysoko prispôsobiteľným rozložením domovskej stránky. Domovská stránka obsahuje veľký posúvač, po ktorom nasleduje výzva na akciu.

Má sekcie na jednoduché pridávanie galérií a kompletný systém riadenia hotelovej izby. Návštevníci si môžu ľahko vybrať dátumy a skontrolovať dostupnosť izieb priamo z domovskej stránky. Dodáva sa tiež s vlastnými miniaplikáciami pre účty sociálnych médií a šablóny stránok pre izbu, kategóriu miestnosti, šablóny so zoznamom galérií, vlastný kontakt, umiestnenie a stránky s rezerváciou..

4. Bordeaux

Bordeaux

Bordeaux je vysoko prispôsobiteľná téma hotela WordPress. Má ľahko nastaviteľné rozloženie domovskej stránky a prichádza s podporou prispôsobiteľného živého motívu, ktorý vám umožňuje ľahko prispôsobiť nastavenie motívu pomocou živého náhľadu.

Je dodávaný s nádherným jazdcom na domovskej stránke s tlačidlom na výzvu na akciu, kontaktným formulárom a viacerými šablónami stránok.

5. Essence Pro

Essence Pro

Essence Pro je téma WordPress od spoločnosti StudioPress navrhnutá špeciálne pre hotely, ubytovanie a cestovné weby. V hlavičke je obrázok na pozadí so širokou šírkou s vlastným logom, vyhľadávacím panelom, navigačnou ponukou a rámčekom na odber. Umožňuje vám zobrazovať odporúčaný obsah v mriežke na domovskej stránke.

Je postavená na vrchole rámca Genesis, vďaka ktorému je téma silná. Essence Pro je plne prispôsobiteľný a podporuje WooCommerce pri vytváraní vášho internetového obchodu pre hotelové služby.

StudioPress je teraz súčasťou WP Engine, najobľúbenejšej riadenej hostingovej spoločnosti WordPress. Túto tému a všetky 35+ ďalšie témy StudioPress môžete získať, ak sa zaregistrujete na hosťovaní webových stránok služby WP Engine.

bonus: Používatelia WPBeginner tiež získajú ďalších 20% zľavu. Začíname s WP Engine.

6. Sun Resort

Stredisko Sun

Sun Resort je elegantný a ľahko použiteľný motív hotela WordPress. Je dodávaný s krásnym rozložením domovskej stránky s veľkým jazdcom s tlačidlami na výzvu na akciu. Má zabudovaný rezervačný formulár, ktorý umožňuje vašim návštevníkom jednoducho požiadať o rezervácie priamo z vášho webu.

Je dodávaný s rôznymi typmi obsahu, ktorý umožňuje jednoduché pridávanie miestností, galérií, atrakcií, videí, posudkov a služieb. Má drag and drop domáci staviteľ, ktorý vám umožní ľahko zobraziť tieto sekcie na titulnej stránke.

7. Hotelia

Hotelia

Ak hľadáte univerzálne tému hotela, pozrite sa na Hotelia. Je určený pre hotely, letoviská, nocľah s raňajkami a dovolenkové prenájmy. Má posúvač obrázkov a galériu obrázkov, aby krásne zobrazil vaše hotelové izby. Umožňuje vám v profesionálnom štýle zobraziť hotelové vybavenie, ako sú posilňovňa, kúpele, reštaurácia atď.

Môže integrovať vaše fotografie Flickr do ľubovoľnej oblasti miniaplikácií. Hotelia má sekciu pre propagačné videá a kategórie izieb v plnej šírke.

8. Kea

Kea

Kea je vynikajúca téma WordPress navrhnutá špeciálne pre webové stránky hotelov a letovísk. Je dodávaný so vstavanými funkciami na zobrazenie hotelových izieb, typov izieb a tabuľky cien. Umožňuje vám pridať svoj vlastný online rezervačný formulár a integrovať akékoľvek ďalšie užitočné riešenie pre vaše webové stránky hotela.

Podporuje video pozadie a posúvač obrázkov na prilákanie návštevníkov. Kea má vlastné widgety Elementor a vytvárač stránok drag and drop na navrhovanie vašich stránok.

9. Rezort Santorini

Santorini

Rezort Santorini je téma WordPress pre hotely, letoviská, prenájom, penzióny atď. Dodáva sa so vstavaným rezervačným formulárom a systémom správy miestností. Domovská stránka obsahuje veľký posúvač s tlačidlom na výzvu na akciu.

Dodáva sa s časťami, do ktorých môžete jednoducho pridať miestnosti, galérie, atrakcie, video, referencie a služby. Rozloženie domovskej stránky sa ľahko nastavuje a prichádza s množstvom možností prispôsobenia.

10. Arcadia

Arcadia

Arcadia je moderná téma WordPress pre hotely, motely a cestovné webové stránky. Je vybavený veľkým posúvačom na celú obrazovku, vlastným pozadím, vlastnými hlavičkami a množstvom možností prispôsobenia. Môžete ľahko nastaviť tému pomocou živého prispôsobovača a vytvoriť si vlastné jedinečné farebné schémy.

Je dodávaný so vstavanou šablónou rezervačného formulára a môžete tiež ľahko integrovať nástroje tretích strán na vybavovanie rezervácií. Má vlastné widgety pre integráciu sociálnych médií a viac šablón stránok pre rôzne sekcie vášho webu.

11. HotelEngine Classy

HotelEngine Classy

HotelEngine Classy je výkonná a vysoko prispôsobiteľná téma WordPress pre hotely, letoviská a pohostinské weby. Na prednej stránke je krásny posúvač na celú obrazovku a rezervačný formulár v dolnej časti obrazovky.

Dodáva sa so šablónami miestností, službami, umiestnením a šablónami galérie. Má tiež referencie, vlastné logo, rôzne farebné schémy a ľahko použiteľný panel možností tém.

12. Palermo

palermo

Palermo je elegantne navrhnutá téma hotela WordPress. Má rozloženie s dvoma stĺpcami s lepivým bočným panelom a pozadím na celej obrazovke. Ako pozadie môžete použiť jeden obrázok alebo jazdec.

Je dodávaný s izbami, galériami, reštauráciami a šablónami smerových stránok. Má systém správy miestností, kde môžete ľahko pridať miestnosti s ich vybavením, sadzbami, fotografiami a popismi. Má tiež vstavanú sekciu referencie, kontaktný formulár, atrakcie a sekciu blogov.

13. Imperial

cisársky

Imperial je krásna téma WordPress pre hotely s pevným usporiadaním bočného panela s dvoma stĺpcami. Je pripravený na použitie šablón pre stránky, ako sú atrakcie, referencie, obrázkové galérie, izby a ceny, ubytovanie atď. Má samostatnú stránku pre sekciu blogu, domovskú stránku a robustný panel možností témy..

14. Olympus Inn

Olympus Inn

Olympus je ďalšou modernou témou hotela WordPress pre letoviská, hotely, prenájmy dovolenky atď. Obsahuje krásny veľký posúvač domovskej stránky s prekrytím rezervačného formulára a tlačidlom výzvy na akciu..

Dodáva sa s mnohými možnosťami prispôsobenia a má sekcie na jednoduché pridávanie miestností, atrakcií, galérií, posudkov atď. Rozloženie domovskej stránky sa ľahko nastavuje pomocou nástroja na vytváranie rozloženia drag and drop..

15. HotelEngine Comfy

pohodlný

HotelEngine Comfy je krásne vytvorená téma WordPress pre hotely. Má vstavaný formulár na rezerváciu hotelovej izby a sekciu správy izieb. Je dodávaný s krásnymi obrázkovými galériami a jazdcami, vďaka ktorým môžete pridávať fotografie svojich izieb i blízke atrakcie.

Má viac farebných schém, vlastných miniaplikácií a výkonný panel možností tém.

16. Prestige

prestíž

Prestige je krásne navrhnutá téma WordPress pre hotely, motely, pohostinstvo a cestovanie. To vám umožní ľahko zostaviť rozloženie svojej domovskej stránky pomocou vlastných miniaplikácií v živom customizere. Môžete tiež zmeniť farbu písma a vytvoriť si vlastné jedinečné štýly.

Prestige prichádza s integráciou sociálnych médií, vlastnými miniaplikáciami, jazdcami a vlastným pozadím. Má tiež viac šablón stránok pre rôzne sekcie vášho webu.

17. Zermatt

Zermatt

Zermatt je úžasne krásna téma WordPress pre hotely, hostely, prenájom domov a dovolenkové domy. Je vybavený posuvníkom domovskej stránky na celej obrazovke s tlačidlom na výzvu na akciu. Je dodávaný s vstavaným rezervačným formulárom a časťou izieb.

Zermatt prichádza s množstvom možností prispôsobenia, ktoré vám umožňujú skutočne prispôsobiť tému. Má veľa vlastných miniaplikácií pre sociálne médiá, rezervačný formulár, galérie atď. Je tiež dodávaný s tvorcom rozloženia domovskej stránky drag and drop..

18. HotelVarenie

Hotelová rezervácia

Téma HotelBooking pre hotelové weby WordPress prichádza so vstavaným systémom rezervácie izieb. Má widgetizovanú domovskú stránku, čo znamená, že môžete drag and drop widgety vytvoriť svoje vlastné rozloženie domovskej stránky.

Je vybavený funkciami, ktoré môžu webové stránky hotela potrebovať, ako napríklad sekcia služieb, kalendár udalostí, viacjazyčná podpora, propagačné ceny atď..

19. Filoxénia

Philoxenia

Philoxenia je štýlová hotelová téma WordPress s nádherným dizajnom s krásnymi farbami. Pokiaľ ide o funkčnosť, získate plne funkčný rezervačný formulár, systém správy izieb, nádherné obrázkové galérie, videá atď.

Nastavenie témy je pomerne ľahké pomocou rozloženia domovskej stránky a panelu možností témy. Je dodávaný s rôznymi farebnými schémami a má vlastné šablóny stránok a vlastné widgety.

20. Cesta

Cestovanie spôsobom

Travel Way je elegantná téma WordPress pre cestovanie, cestovný ruch a webové stránky hotelov. Hlavnou črtou témy je jej domovská stránka, ktorá používa obrázok na pozadí v plnej šírke s navigačnou ponukou, logom, sociálnymi ikonami a tlačidlami na vykonanie akcie. Funguje so všetkými populárnymi rezervačnými službami tretích strán a prichádza s podporou prispôsobenia živých tém.

21. Hotelone

Hotelone

Hotelone je bezplatná téma WordPress pre hotely, letoviská, postele a raňajky atď. Obsahuje posúvač obrázkov s hodnoteniami a tlačidlami. Funguje dobre s doplnkami na rezervácie tretích strán a doplnkami na tvorbu formulárov WordPress. Funguje tiež so všetkými obľúbenými doplnkami galérie, jazdcami a doplnkami Travel Maps. Umožní vám vytvoriť si webovú stránku hotela pomocou doplnkov bez spoliehania sa na tému.

22. Miloš

milos

Miloš je nádherná téma hotela WordPress, ktorá sa na domovskej stránke dodáva s krásnym pozadím posúvača alebo celej obrazovky. Má izby šablónu, sekciu služieb a externé online zariaďovacie integračné zariadenie. Ak má váš hotel reštauráciu, táto téma ponúka špecializovaný systém správy menu.

Podporuje tiež viacjazyčné weby používajúce WPML a je dodávaný vo viacerých farebných schémach.

23. Hestia

Hestia

Hestia je viacúčelová téma WordPress, ktorú je možné použiť na vytvorenie webovej stránky hotela. Je dodávaný s ľahko spravovateľnými sekciami pre služby, posudky, personál a portfólio hotelov. Krásne integruje aj Mapy Google a zobrazuje tak polohu hotela na veľkej mape. Hestia prichádza s obrázkovými galériami a rôznymi možnosťami rozloženia.

Plne podporuje tvorcov stránok pri navrhovaní vlastného rozloženia. Táto téma funguje skvele s programom WooCommerce a ďalšími užitočnými doplnkami WordPress.

24. Egejské letovisko

Rezort v Egejskom mori

Aegean je štýlová téma WordPress pre hotely, letoviská a cestovné webové stránky. Je dodávaný s rezervačným formulárom a veľkým jazdcom na prednej strane. Môžete ľahko integrovať aj rezervačný systém tretích strán.

Má krásnu šablónu pre galérie, viac možností rozloženia, viac postranných panelov a oblasti pripravené pre widget. Je tiež dodávaný s krátkymi kódmi, ktoré vám umožňujú jednoducho pridávať dizajnové prvky, ako sú farebné rámčeky, akordeóny, tlačidlá výziev na akciu, pomocou jednoduchých krátkych kódov..

25. Prítomnosť

Prítomnosť je viacúčelová téma WordPress, ktorá je ideálna pre hotely, cestovné a turistické weby. Táto flexibilná téma WordPress sa dodáva s viacerými rozloženiami stránok. Má 10 šablón demo webových stránok vrátane ukážky webových stránok hotela.

Je kompatibilný so systémami rezervácie izieb tretích strán. Je tiež dodávaný s nástrojom na tvorbu stránok, krásnymi galériami obrázkov a časťou s referenciami.

26. HotelMotel

HotelMotel

HotelMotel je moderná, štýlová a plne responzívna téma WordPress pre webové stránky hotelov a ubytovania. Je dodávaný s rôznymi možnosťami výberu farieb, vstavaným rezervačným formulárom, ktorý môže byť podľa potreby nahradený rezervačným systémom tretej strany. Je tiež dodávaný s neobmedzeným počtom posúvačov, prezentácií, podporovanou obrázkovou podporou, krátkymi kódmi a mnohými ďalšími funkciami.

27. Národné nastavenia

locales

Locales je výkonná téma adresára WordPress pre webové stránky o cestovaní, turistike a hoteloch. Je dodávaný so vstavanou zložkou adresára, ktorá vám umožňuje uvádzať zoznam hotelov, obchodov, reštaurácií, kaviarní a ďalších zaujímavostí v okolí.

Dodáva sa s nádherným zobrazením výpisov na titulnej stránke v mriežke s veľkými obrázkami. Má veľa možností prispôsobenia a prichádza s demonštračnými údajmi, ktoré môžete importovať, aby ste mohli rýchlo začať.

To je zatiaľ všetko.

Dúfame, že vám tento článok pomohol vybrať najlepšiu tému hotela WordPress pre vaše webové stránky. Môžete tiež chcieť vidieť nášho sprievodcu WordPress SEO krok za krokom pre začiatočníkov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me