27 najlepších motívov a šablón Beaver Builder (2020)

Hľadáte najlepšie témy a šablóny Beaver Builder?


Existuje veľa tém a šablón WordPress vytvorených špeciálne pre Beaver Builder, ktoré vám pomôžu rýchlo vytvoriť profesionálne webové stránky. Použitím takejto témy alebo šablóny je tento proces oveľa rýchlejší bez kompromisov v dizajne.

V tomto článku budeme zdieľať niektoré z najlepších tém a šablón Beaver Builder, ktoré môžete použiť.

Beaver Builder Témy a šablóny

Čo je Beaver Builder?

Beaver Builder je najlepší doplnok na tvorbu stránok WordPress pre drag and drop na trhu. Umožňuje vám ľahko vytvárať krásne webové stránky a vstupné stránky bez toho, aby ste museli písať kód.

Beaver Builder

Pomocou nástrojov point and click môžete vytvárať vysoko pútavé návrhy so živým náhľadom. Môžete si prispôsobiť každý aspekt rozloženia vrátane vlastných hlavičiek, pätičiek, postranných panelov a widgetov (bez písania kódu).

V predvolenom nastavení je Beaver Builder dodávaný s desiatkami hotových šablón, ktoré môžete použiť ako štartovací bod. Funguje s akýmikoľvek témami WordPress, ale použitie tém pripravených pre Beaver Builder vám poskytne ešte väčšiu flexibilitu.

súvisiace: Ako vytvoriť úplne vlastnú tému WordPress pomocou Beaver Themer (nevyžaduje sa žiadny kód)

Rozdiel medzi témou WordPress a šablónou?

Téma WordPress je kompletný balík vrátane dizajnu, rozloženia, funkcií a webových stránok. Túto tému môžete použiť na vytvorenie svojich webových stránok bez pomoci akýchkoľvek iných zdrojov. Téma sa dodáva so všetkými kódovacími súbormi a CSS, ktoré potrebujete, aby ste upravili svoj web.

Na druhej strane, šablóna stránky je jediné rozloženie stránky, ktoré môžete použiť na vytvorenie vstupných stránok alebo iných vlastných stránok, ako je napríklad stránka čoskoro, stránka o nás atď..

Môžete tiež vytvoriť webové stránky s jednou stránkou pomocou šablón WordPress. Na pridanie funkcií a funkcií na svoje stránky však stále musíte používať doplnky WordPress od tretích strán.

Teraz, keď poznáte rozdiel medzi témou WordPress a verziou šablóny, pozrime sa na tie najlepšie témy a šablóny Beaver Builder pre váš web..

Najlepšie témy Beaver Builder

Existujú stovky tém WordPress, ktoré sú kompatibilné s Beaver Builder. Nižšie uvedené témy však prešli dodatočnou kontrolou, aby sa ubezpečili, že majú najlepšiu kompatibilitu s Beaver Builder.

1. Téma Astra

Téma Astra

Téma Astra je populárna viacúčelová téma WordPress vytvorená pre všetky typy webových stránok. Je plne kompatibilný s tvorcami stránok typu drag and drop, ako je Beaver Builder. Je tiež dodávaný s desiatkami začiatočných webov a ukážok, ktoré môžete importovať jedným kliknutím a upravovať pomocou Beaver Builder.

Je to téma s množstvom funkcií s platenými rozšíreniami a doplnkami, pomocou ktorých môžete na svoju webovú stránku WordPress pridať ďalšie možnosti. Každý aspekt dizajnu motívov sa dá úplne prispôsobiť a dokonca si môžete vytvoriť svoje vlastné rozloženia.

2. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro je výkonná téma WordPress, ktorá s programom Beaver Builder skvele funguje. Dodáva sa s inštalačným programom na demonštráciu obsahu jedným kliknutím, ktorý vám pomôže začať ihneď. Pomocou Beaver Builder môžete jednoducho zmeniť obsah a obrázky na webových stránkach.

Táto téma spolupracuje so všetkými obľúbenými doplnkami WordPress, čím rozširuje funkčnosť a pridáva ďalšie funkcie. Hestia Pro plne podporuje WPML na vytvorenie viacjazyčnej webovej stránky.

3. OceanWP

OceanWP

OceanWP je vynikajúca téma WordPress, ktorá plne integruje Beaver Builder na prispôsobenie vašich webových stránok. Je nabitý desiatkami rozložení a šablón. Môžete nainštalovať webovú šablónu, aby ste nastavili štruktúru svojho webu a vykonali zmeny v rozložení pomocou Beaver Builder.

Dodáva sa s viacerými farebnými schémami, písmami, posúvaním paralaxy, obrázkom na pozadí a vlastnými miniaplikáciami. Je vysoko optimalizovaný pre SEO, aby vám pomohol získať väčšiu návštevnosť z vyhľadávacích nástrojov.

4. Sydney Pro

Sydney Pro

Sydney Pro je štýlová téma WordPress Beaver Builder určená na vytváranie krásnych webových stránok. Dodáva sa s blokmi obsahu domovskej stránky a organizovaným spôsobom pridáva obrázky, prvky, widgety a obsah. Umožňuje vám tiež prezentovať posúvač odporúčaného obsahu v sekcii hlavičky na vašom webe.

Téma ponúka priestor pre vlastné logo, navigačnú ponuku, tlačidlo s výzvou na akciu a ikony sociálnych médií. Nastavenie je ľahké pomocou nástroja Beaver Builder a prispôsobovača WordPress.

5. GBeaver

GBeaver

GBeaver je moderná téma WordPress vytvorená špeciálne pre tvorcu stránok drag and drop v Beaver Builder. Je vybavený množstvom preddefinovaných rozložení a hotových webových stránok. Téma je vysoko prispôsobiteľná a obsahuje všetky funkcie na vytvorenie akéhokoľvek druhu webovej stránky WordPress.

Medzi ďalšie významné funkcie patria vlastné farby, widgety bočného panela, tlačidlá navigačnej ponuky a stĺpce päty. Má panel možností témy pre základné nastavenia.

6. Potenza

Potenza

Potenza je jednostránková téma WordPress vytvorená pre všetky druhy webových stránok. Je plne prispôsobiteľný pomocou nástroja na tvorbu stránky Beaver Builder. Táto téma má flexibilné rozloženie so správnymi sekciami na pridanie navigačnej ponuky, jazdca obrázka, prvkov obsahu, widgetov a päty na domovskú stránku..

Téma sa dá prispôsobiť podľa výberu farieb, štýlov písma, obrázka na pozadí a ďalších. Podporuje WooCommerce a dá sa použiť na spustenie internetového obchodu.

7. GeneratePress

GeneratePress

GeneratePress je téma Beaver Builder pre webové stránky WordPress. Má moderné a štýlové usporiadanie so všetkými požadovanými funkciami. Je tiež dodávaný s platenými modulmi a rozšíreniami na pridanie ďalších možností na váš web.

Nájdete tu rozsiahle možnosti ovládania farieb, písiem, pozadia a ďalších nastavení rozloženia. GeneratePress je optimalizovaný pre výkon a rýchlosť, ktorá zlepšuje dojem používateľa a hodnotenie vo vyhľadávaní.

8. Prispôsobte

Customify

Prispôsobiť je jednoduchá téma WordPress navrhnutá pre doplnky pre tvorcov stránok vrátane Beaver Builder. Všetky prvky návrhu sa dajú ľahko prispôsobiť pomocou nástroja na tvorbu stránky drag and drop. Poskytuje vám možnosť úprav v reálnom čase, čo šetrí hodiny kontroly ukážky webových stránok na samostatnej karte prehľadávača.

Dodáva sa s niekoľkými preddefinovanými ukážkami webových stránok, ktoré môžete použiť na rýchle spustenie blogu alebo webovej stránky. Prispôsobiť tiež umožňuje vytvárať vlastné rozloženia pomocou Beaver Builder.

9. Tvorca stránok

Framework na tvorbu stránok

Page Builder Framework je téma WordPress vytvorená špeciálne pre tvorcov stránok, ako je Beaver Builder. Je dodávaný s flexibilným nastavením rozloženia a pôsobivou sadou funkcií. Ponúka tiež prémiové rozšírenia pre priehľadné hlavičky, lepkavú navigáciu a Adobe Fonts.

Môže sa použiť na vytvorenie webovej stránky pre akúkoľvek obchodnú oblasť. Page Builder Framework je optimalizovaný pre SEO a podporuje WooCommerce hneď po vybalení.

10. Šošovka

šošovka

Lense je fotografická téma WordPress navrhnutá na vytváranie krásnych webových stránok a blogov pre fotografov, portfóliá a digitálne agentúry. Je kompatibilný s tvorcom drag and drop stránok Beaver Builder a obsahuje viac rozložení obrázkových galérií, šablóny na celú obrazovku, navigačnú ponuku bočného panela a vlastné logo..

Medzi ďalšie dôležité funkcie patrí výber farieb, samostatná stránka blogu, miniaplikácie bočného panela, archívy obrázkov, šablóny stránok a sekcie s odporúčaným obsahom..

11. Neve

neve

Neve je ľahká a na funkcie bohatá téma WordPress. Plne integruje Beaver Builder na rýchle prispôsobenie každej časti vášho webu. Táto téma má nádhernú typografiu, navigačné menu, vlastné logo, obrázok na pozadí hlavičky a posúvanie paralaxou.

Je dodávaný s 1-minútovým inštalátorom na importovanie ukážkového obsahu a jeho nahradenie vaším obsahom na spustenie webovej stránky. Neve má nastavenia elektronického obchodu a možnosti nákupného košíka, aby sa internetový obchod mohol ľahko prevádzkovať.

Najlepšie Beaver Builder šablóny

Beaver Builder ponúka krásne hotové šablóny, ktoré možno použiť ako vstupné stránky pre ľubovoľné miesto na webe. Tieto šablóny je možné upravovať pomocou nástroja na tvorbu stránky drag and drop.

Pozrime sa na niektoré z najlepších šablón Beaver Buildera.

1. Fotografovanie

fotografovanie

Fotografia je šablóna Beaver Builder pre fotografov, umelcov a blogerov. Má atraktívne rozloženie na vytvorenie vstupnej stránky vašej fotografie. Vďaka tmavej farbe pozadia je písmo čitateľné. Túto šablónu môžete použiť na získanie ďalších potenciálnych zákazníkov online.

2. Kreatívna agentúra

Kreatívna agentúra

Creative Agency je farebná šablóna Beaver Builder pre marketingové a webové agentúry, malé podniky a internetové obchody. Podporuje WooCommerce na nádherné predvádzanie vašich výrobkov. Má jednoduché rozloženie s minimalistickým dizajnom, ktorý vytvára príjemné užívateľské prostredie.

3. Small Business

Malý biznis

Ako už názov napovedá, Small Business je perfektná obchodná šablóna spoločnosti Beaver Builder. Má minimálny a elegantný dizajn na propagáciu firemných vstupných stránok. Šablóna sa dodáva s obrázkom na pozadí na celú obrazovku a tlačidlom výzvy na akciu. Používa krásnu typografiu s tučným písmom, vďaka ktorej je váš text viditeľnejší.

4. Konštrukcia

stavba

Construction je štýlová šablóna Beaver Builder pre realitné kancelárie, dodávateľov a stavebné firmy. Je vybavený moderným usporiadaním, ktoré je navrhnuté tak, aby vytvorilo skvelý prvý dojem. So šablónou stavby Beaver Buildera môžete vytvoriť krásne vstupné stránky na propagáciu svojej firmy a služieb.

5. Celá obrazovka

Celá obrazovka

Celá obrazovka je minimalistická šablóna Beaver Buildera vhodná pre akúkoľvek webovú stránku. Môže sa použiť na vytvorenie vstupných stránok na celú obrazovku s textom a tlačidlom výzvy na akciu. Pomocou nástroja na vytváranie a presúvanie Beaver Builder môžete prispôsobiť farby, pozadie a písma tak, aby zodpovedali farbám vašej značky..

6. Editorial

redakčný

Editorial je vynikajúca šablóna módy Beaver Builder pre blogerov, redaktorov, online časopisy a autorov. Ponúka pre vašu vstupnú stránku obrázok na celú obrazovku. Obsah môžete pridať aj do sekcií pod oblasťou hlavičky. Je navrhnutý tak, aby zvýrazňoval váš obsah a zvyšoval počet zobrazení stránok.

7. Reštaurácia

reštaurácie

Reštaurácia je krásna šablóna Beaver Builder pre blogy, reštaurácie a kaviarne s potravinami a receptami. Používa ostrú typografiu a tmavé pozadie, ktoré vašej vstupnej stránke dodávajú veľmi moderný vzhľad. Šablóna tiež využíva vlastné ikony, elegantnú typografiu a animácie CSS na vytvorenie interaktívneho používateľského prostredia.

8. Hudobník

hudobník

Ako už názov napovedá, Musician je Beaver Builder hudobná šablóna pre DJov, kapely, umelcov, spevákov a interpretov. Je vybavený tlačidlami veľkých rozmerov pre výzvu na akciu a presmerovanie na vaše vstupné stránky. Používa odvážne a svetlé farby, aby návštevníkom vytvoril neformálny a zábavný zážitok.

9. Crossfit

CrossFit

Crossfit je moderná šablóna Beaver Builder pre webové stránky telocvične, crossfitu, jogy a fitness. Je vybavený ohromujúcim rozložením s pôsobivým obrázkom na celú obrazovku. Môže byť tiež použitý s ľubovoľnými témami WordPress pre crossfit a telocvičňu, aby prilákal viac zákazníkov.

10. Automobilový priemysel

automobilový priemysel

Automotive je šablóna Beaver Builder pre automobilový priemysel, autosalóny, webové stránky súvisiace s športovými autami a ďalších poskytovateľov automobilových služieb. Je dodávaný s krásnou kombináciou písiem a farieb, vlastným obrázkom na pozadí a atraktívnym rozvrhnutím. Táto šablóna sa dá ľahko prispôsobiť pomocou nástroja na tvorbu stránok Beaver Builder a pridať tak svoj vlastný obsah a obrázky.

11. Už čoskoro

Už čoskoro

Už čoskoro je jednoduchá a elegantná šablóna Beaver Builder pre vašu stránku, ktorá sa blíži. Obsahuje vlastné logo so sloganom a e-mailovú schránku na odber bulletinu. Táto šablóna má niekoľko možností výberu farieb písma a pozadia. Môže sa prispôsobiť pomocou prispôsobovača WordPress so živým náhľadom.

12. Advokátska kancelária

Advokátska kancelária

Ak chcete vytvoriť krásnu vstupnú stránku pre web svojej právnej firmy, potom je šablóna právnej firmy Beaver Builder perfektnou voľbou. Je vysoko prispôsobiteľný pomocou nástroja na tvorbu stránky Beaver Builder a môžete ľahko zmeniť farbu pozadia, text, štýl písma a ďalšie.

13. eKniha

eBook

eBook je profesionálna šablóna Beaver Builder pre spisovateľov, blogerov, autorov, online knižnice a literárne webové stránky. Šablóna obsahuje v hornej časti veľký obrázok s textom výzvy na akciu. Je kompatibilný s WooCommerce, takže môžete predviesť a usporiadať všetky svoje e-knihy. Môžete ho tiež použiť na vytvorenie vstupnej stránky pre jednu eKnihu.

14. Všeobecné podnikanie

Všeobecné podnikanie

General Business je obchodná šablóna spoločnosti Beaver Builder pre online agentúry, značky a malé podniky. V hornej časti je časť s hlavičkou, po ktorej nasleduje váš najdôležitejší obsah. Táto šablóna sa dodáva s vyhradeným priestorom pre vaše vlastné logo, odporúčané pozadie s plnou šírkou, slogan a tlačidlo s výzvou na akciu. Môže byť upravený pomocou živého prispôsobovača Beaver Builder a WordPress.

15. Mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia je čistá a elegantná šablóna aplikácie Beaver Builder určená na predstavenie vašich mobilných aplikácií, modulov gadget a príslušenstva. Ponúka jednoduché rozloženie s bielym pozadím a jednoduché nastavenie pomocou nástroja na tvorbu stránok Beaver Builder. Šablónu pre mobilnú aplikáciu môžete tiež použiť na propagáciu svojich aplikácií a zvýšenie počtu stiahnutí.

16. Vzdelávacie

vzdelávacie

Vzdelávacie je elegantná šablóna Beaver Builder pre školy, univerzity, knižnice a súkromné ​​inštitúcie. Môže sa použiť na vytvorenie návrhov vstupných stránok na propagáciu online kurzu, oznámenie nových tried alebo prilákanie nových študentov. Je plne prispôsobiteľný, takže môžete nahradiť predvolený obsah vlastným textom a obrázkami.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie šablóny vstupných stránok pre WordPress. Môžete tiež navštíviť náš zoznam najlepších WordPress priateľských tém Gutenberg.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me