35 najlepších viacúčelových tém WordPress (2020)

Hľadáte pre svoje webové stránky WordPress najlepšie viacúčelové témy? Viacúčelové témy sú flexibilné šablóny WordPress, ktoré je možné použiť na vytvorenie takmer akéhokoľvek druhu webových stránok, ktoré si možno predstaviť. V tomto článku sme ručne vybrali tie najlepšie viacúčelové témy WordPress pre vaše stránky.


Najlepšie viacúčelové témy WordPress

Vytvorenie webovej stránky WordPress s viacúčelovým motívom

Najprv sa musíte uistiť, že používate správnu platformu pre blogovanie. Samostatne hosťovaná webová stránka WordPress.org vám poskytuje flexibilitu pri používaní všetkých funkcií WordPress hneď po vybalení. Viac informácií nájdete v našom porovnaní stránok WordPress.com vs WordPress.org.

Ak chcete vytvoriť webovú stránku WordPress.org, ktorú hostíte, budete potrebovať názov domény a hosting webových stránok.

Odporúčame používať Bluehost. Sú jednou z najväčších hostingových spoločností na svete a oficiálne odporúčaným poskytovateľom hostingu WordPress.

Po zakúpení hostingu sa môžete obrátiť na nášho sprievodcu o tom, ako vytvoriť webovú stránku s postupnými pokynmi na nastavenie.

Ako už bolo povedané, poďme sa pozrieť na tie najlepšie viacúčelové témy WordPress, ktoré môžete použiť na zostavenie svojich webových stránok.

1. Téma Astra

Téma Astra

Astra patrí medzi najobľúbenejšie a najrýchlejšie zavádzajúce viacúčelové téma WordPress, ktoré možno použiť na vytváranie všetkých druhov webových stránok. Či už ide o blog, obchodnú webovú stránku, obchod s elektronickým obchodom atď., Všetko sa dá navrhnúť a postaviť pomocou Astra!

Zadarmo téma Astra obsahuje všetky potrebné funkcie, ktoré potrebujete na vytvorenie webovej stránky. Tieto je možné ďalej vylepšiť pomocou doplnku Astra Pro, ktorý do prispôsobovača pridáva mnoho ďalších možností, ako sú farby a typografia, rozloženia, štýlové hlavičky atď., Čo vám dáva oveľa väčšiu voľnosť pri rýchlom prispôsobení všetkého rýchlo.

Môžete použiť ich predpripravené demonštračné stránky a importovať ich, aby ste mali náskok pri vytváraní svojich webových stránok.

Používatelia WPBeginner môžu využiť náš kupón Astra na získanie exkluzívnej 10% zľavy na Astra Pro.

2. Divi od ElegantThemes

Doplnok Divi Builder pre drag and drop WordPress Page Builder

Divi je ťahanie & zrušte vytváranie stránok WordPress a viacúčelovú tému. Môže sa použiť na vytvorenie ľubovoľného typu webových stránok, ktoré chcete.

Môžete začať s jedným z vopred pripravených rozložení a prispôsobiť ho pomocou ťahania & staviteľ kvapiek. Prípadne môžete začať od nuly a vytvárať úplne vlastné motívy.

Rozloženia Divi reagujú na mobil a majú všetky funkcie, ako sú galéria, obchod, vstupné stránky, sociálne tlačidlá a ďalšie.

3. Ultra

krajný

Ultra je mimoriadne flexibilná skutočne viacúčelová téma WordPress vhodná pre všetky druhy webových stránok. Dodáva sa s viacerými webovými stránkami pripravenými na okamžité použitie, ktoré je možné nainštalovať jedným kliknutím. Zahŕňa tiež výkonný nástroj na tvorbu drag and drop stránok na úpravu týchto návrhov.

Vo vnútri nájdete neobmedzené možnosti rozloženia, viac postranných panelov, vlastné miniaplikácie, integráciu sociálnych médií, neobmedzené farby a ďalšie. Napriek svojej flexibilite je stále pomerne ľahko použiteľný a dá sa ľahko nastaviť pomocou stránky s vlastnými možnosťami tém.

4. Spencer

bolero

Spencer je moderná a štýlová viacúčelová téma WordPress vhodná pre všetky obchodné weby a blogy. Je vybavený plne widgetized rozloženie domovskej stránky, ktorá vám umožní jednoducho drag and drop widgety nastaviť.

Zahŕňa tiež viac šablón stránok, šablón stránky s plnou šírkou, vlastných miniaplikácií pre sociálne médiá a funkcií zisťovania obsahu. Môže sa ľahko nastaviť pomocou živého prispôsobovača a podporuje všetky populárne doplnky na tvorbu stránok.

5. Indigo

indigo

Indigo je ďalšou výkonnou viacúčelovou témou WordPress s modulárnym prístupom k dizajnu. Dodáva sa s niekoľkými návrhmi webových stránok na kľúč, ktoré môžete nainštalovať jedným kliknutím. Môžete tiež jednoducho drag and drop moduly vytvoriť svoje vlastné rozloženie.

Medzi ďalšie významné funkcie patrí stránka s jednoduchými kontaktmi, Fonty Google, Mapy Google, krásna typografia, vstavané sociálne zdieľanie a ďalšie. Používanie a prispôsobenie je veľmi ľahké aj pre úplných začiatočníkov.

6. Hellomouse

Hellomouse

Hellomouse je elegantná viacúčelová téma WordPress, ktorá dokáže krásne predviesť fotografie, ilustrácie, portfólio a blogové príspevky v mriežke. Vďaka minimalistickému dizajnu je váš obsah skutočne vynikajúci.

Jeho dizajn domovskej stránky je plne rozšírený a ľahko nastaviteľný. Zahŕňa tiež viac oblastí pripravených pre miniaplikácie, vlastné widgety, podporu pre tvorcov stránok a ďalšie. Môže sa ľahko nastaviť pomocou prispôsobovača motívov s priamym náhľadom na vaše webové stránky.

7. Paralaxa

Parallax

Parallax je moderná a štýlová viacúčelová téma WordPress, ktorá využíva pozadie paralaxy na vytvorenie vysoko pútavého rozloženia domovskej stránky. Môže byť tiež použitý ako jednostránková téma WordPress s vertikálnou navigáciou.

Táto jedinečne navrhnutá téma obsahuje výkonný nástroj na tvorbu stránok, portfólio, niekoľko kombinácií rozloženia, integráciu sociálnych médií, kontaktný formulár a ďalšie. S neobmedzeným počtom farieb, nekonečným rozložením, šablónami stránok a vlastnými miniaplikáciami môžete vytvoriť skutočne jedinečné webové stránky za pár minút.

8. Najnovšie

najnovšie

Posledná je viacúčelová téma WordPress pre webové stránky elektronického obchodu, blogy, podniky a webové stránky časopisov. Táto skutočne univerzálna téma WordPress obsahuje všetky možnosti, ktoré skutočne používate, a tie, ktoré by ste nepotrebovali.

Je navrhnutá tak, aby pracovala mimo škatule s minimálnym drvičom, čo uľahčuje použitie. Obsahuje tiež príručku Začíname, ktorá vám pomôže prejsť procesom nastavenia.

9. Prítomnosť

prítomnosť

Ako už názov napovedá, prítomnosť je téma WordPress pre každého, kto chce vybudovať online prítomnosť so silným uznaním značky. Táto mimoriadne flexibilná téma WordPress sa dodáva s niekoľkými návrhmi webových stránok a farebnými vzhľadmi, ktoré vám umožňujú vytvoriť akýkoľvek druh webovej stránky, ktorú potrebujete.

Zahŕňa ukážky nehnuteľností, hudby, cirkvi, portfólia, elektronického obchodu a ďalšie ukážky, ktoré vám pomôžu s nastavením vášho webu za pár minút. Všetky možnosti témy sú usporiadané na stránke hlavného panela témy a živého prispôsobovača.

10. Loft

podkrovie

Ak hľadáte pre svoju webovú stránku elektronického obchodu nádhernú typografiu a ohromujúce rozloženie, potom pokladne Loft. Táto krásna viacúčelová téma WordPress sa vyznačuje ostrou typografiou, elegantným dizajnom a vynikajúcou používateľskou skúsenosťou.

Pozoruhodné funkcie zahŕňajú lepkavú navigačnú ponuku, tlačidlá na výzvu na akciu, vlastné widgety, služby, portfólio, členov tímu a referencie..

11. Zvýšiť

highend

Highend je ďalšou vynikajúcou voľbou pre viacúčelovú tému WordPress. Je dodávaný s niekoľkými hotovými ukážkovými šablónami s inštalačným programom na jedno kliknutie a výkonným nástrojom na tvorbu drag and drop stránok.

Zahŕňa aj niekoľko šablón stránok s rôznymi štýlmi, vlastných miniaplikácií, viacerých postranných panelov a oblastí navigačnej ponuky. Môžete ľahko pridať svoje portfólio, členov tímu, fotogalérie a dokonca ho môžete použiť na vytvorenie webovej stránky elektronického obchodu.

12. Feltmag

Feltmag

Feltmag je viacúčelová téma pre časopisy WordPress pre webové stránky bohaté na obsah. Na jeho domovskej stránke sa nachádza hlavička na celú obrazovku, po ktorej nasleduje váš najdôležitejší obsah v mriežke.

Na vrchu sú dve navigačné ponuky, veľké obrázky, veľké kombinácie kombinácií rozloženia, štýlové hlavičky, sociálne ikony a ďalšie. Je navrhnutý tak, aby fungoval hneď po vybalení z krabice a nájdete veľa možností prispôsobenia, vďaka ktorým bude jedinečný.

13. Veni

Veni

Veni je krásna viacúčelová téma časopisu WordPress vhodná pre blogy, časopisy a obchodné webové stránky. Je dodávaný s plnou podporou WooCommerce, ktorá vám umožní ľahko pridať online obchod na vaše webové stránky.

Medzi ďalšie významné funkcie patria obrázky na výšku a na šírku, odporúčané stránky, flexibilné rozloženia, písma Google, neobmedzené farby, podpora kontaktných formulárov a ďalšie. Prispôsobenie a nastavenie je super ľahké a obsahuje tematický informačný panel pre začiatočníkov.

14. Creativo

Creativo

Creativo je ďalšou výkonnou viacúčelovou témou WordPress s 11 hotovými webmi s inštaláciou jedným kliknutím. Každý z týchto návrhov je možné prispôsobiť pomocou prémiového doplnku pre tvorcov drag and drop, ktorý je súčasťou témy.

Má tiež ľahko použiteľný ovládací panel možností tém, ktorý vám pomôže ľahko nastaviť web. Medzi ďalšie funkcie patrí viac štýlov rozloženia, rôzne štýly hlavičky, neobmedzené farby, bočné panely, vlastné miniaplikácie a ďalšie.

15. Bento

Bento

Ak hľadáte bezplatnú viacúčelovú tému WordPress, pozrite sa na stránku Bento. Táto štýlová téma WordPress je navrhnutá tak, aby vytvorila akýkoľvek druh webovej stránky. Môže byť použitý s akýmkoľvek tvorcom stránky a po aktivácii ho dokonca odporúča.

Má veľa elegantných funkcií a flexibilných možností prispôsobenia, všetko ľahko usporiadaných pod živým prispôsobovačom tém.

16. Lenscap

Lenscap

Lenscap je viacúčelová téma WordPress s rozložením v štýle časopisu a plnou podporou WooCommerce. Na jej domovskej stránke je veľký posúvač obsahu s odporúčaným obsahom a prehliadač kategórií tesne pod ním.

Je dodávaný s dynamickým generátorom farebných schém, ktorý automaticky upravuje farby podľa vášho výberu. Má tiež niekoľko pripravených na použitie farebných schém, rozbaľovacie okno lightboxu pre obrázky a videá, šablóny stránky produktu, krásnu typografiu a ďalšie. Ľahko sa používa a využíva nástroj na prispôsobenie živých tém na rýchlejšie nastavenie.

17. Atmosféra Pro

atmosféra

Atmosphere Pro je profesionálna viacúčelová téma WordPress s minimalistickým dizajnom. Je postavený na vrchole rámca témy Genesis, ktorý je známy rýchlosťou a výkonom.

Má rozloženie domovskej stránky so štyrmi widgetmi so 4 oblasťami pripravenými pre widget. Pre nastavenie má panel možností témy a podporu živých prispôsobovačov. Je tiež pripravený na eCommerce a dá sa ľahko použiť s WooCommerce.

18. OceanWP

OceanWP

OceanWP je bezplatná viacúčelová téma WordPress s množstvom výkonných funkcií. Dodáva sa s vlastným doplnkovým doplnkom a po aktivácii odporúča nainštalovať bezplatný doplnok na tvorbu stránok.

Jeho používanie je mimoriadne jednoduché a všetky témy sú ľahko pochopiteľné. Zahŕňa viac možností rozloženia, stránky s plnou šírkou, dve navigačné ponuky hore, podporu vlastných log a plnú podporu WooCommerce..

19. Nektár

nektár

Nectar je priestranná viacúčelová téma WordPress s krásnou farebnou schémou a štýlovým rozložením. Na jej domovskej stránke sa používa posúvač paralaxy na vrchu, po ktorom nasleduje výzva na akciu a váš najdôležitejší obsah.

Zahŕňa viac kombinácií rozloženia, typy príspevkov portfólia a referencie, vlastné widgety, viac postranných panelov a ďalšie. Je dodávaný s panelom možností tém, ktorý vám umožňuje rýchlo nastaviť web bez toho, aby ste sa museli zaoberať nastavením.

20. Slivka

slivka

Slivka je ďalšia bezplatná viacúčelová téma WordPress vhodná pre všetky obchodné weby a blogy. Na jej domovskej stránke nájdete krásny posúvač hore, animácie CSS, predstavovanú oblasť obsahu a vlastné miniaplikácie.

Táto bezplatná téma WordPress pre začiatočníkov tiež podporuje WooCommerce. Všetky možnosti témy je možné ľahko nastaviť pomocou živého prispôsobovača.

21. Úrad Pro

Úrad Pro

Authority Pro je viacúčelová téma WordPress pre blogerov, podnikateľov, živnostníkov a každého, kto chce vybudovať svoju osobnú značku. Je postavený na hornom okraji solídneho rámca témy Genesis a testovaný tak, aby pracoval so všetkými základnými doplnkami WordPress.

Má usporiadané rozloženie domovskej stránky s viacerými widgetmi, prispôsobiteľné hlavičky, stránku s možnosťami tém, podporu živého prispôsobenia a ďalšie. Je tiež pripravený pre WooCommerce, takže ho môžete použiť na predaj akéhokoľvek druhu výrobkov.

22. Prieskumník

cestovateľ

Potrebujete flexibilnú tému WordPress v štýle blogu alebo časopisu? Vyskúšajte prieskumníka. Na jeho domovskej stránke nájdete navrchu lepivú navigačnú ponuku, po ktorej nasledujú vaše posledné články a flexibilné sekcie.

Funguje so všetkými zostavovateľmi horných stránok, čo vám v prípade potreby umožňuje vytvoriť si vlastné rozloženie stránky. Je pripravený na preklad a dá sa tiež použiť na vytvorenie viacjazyčných webových stránok WordPress.

23. Hestia

Hestia

Hestia je bezplatná viacúčelová téma WordPress pre obchodné, časopisové a blogové weby. Dodáva sa s doplnkom zdarma pre sprievodcov, ktorý na vaše webové stránky pridáva posudky klientov, služby a časť domovskej stránky.

Zahŕňa viacjazyčnú podporu, je pripravený na preklad, je pripravený na WooCommerce a je kompatibilný so všetkými tvorcami vrchných stránok. Nastavenie témy je pomerne ľahké a všetky možnosti témy sú dostupné prostredníctvom živého prispôsobovača.

24. Inspiro

Inspiro

Ak chcete na svoj web pridať videoobsah, budete Inspiro milovať. Táto krásna viacúčelová téma WordPress sa dodáva s videom na celej obrazovke, výkonnou sekciou portfólia a ohromujúcimi obrázkami / videozáznamami..

Má vlastné widgety pre položky portfólia, viac šablón stránok a drag and drop Builder. Má tiež video lightbox, ktorý umožňuje používateľom sledovať videá v režime bez rozptyľovania.

25. Vrchol

Vrchol

Ak máte v úmysle pridať na svoje webové stránky veľa fotografií, pozrite sa na vrchol. Táto viacúčelová téma WordPress je určená pre fotografie, umelcov, dizajnérov, blogerov a kohokoľvek, kto chce svojim štýlom predviesť svoje fotografie..

Zahŕňa viac štýlov galérie, rôzne šablóny stránok, animované widgety, hlavičku názvu stránky a ďalšie. Je vysoko flexibilný, ale jednoduchý a ľahko použiteľný. Všetky možnosti témy sú umiestnené na hlavnom paneli témy s jednoduchými pokynmi na nastavenie.

26. Štruktúra

struct

Štruktúra je navrhnutá tak, aby bola flexibilnou viacúčelovou témou WordPress pre obchodné webové stránky. Vďaka čistému a profesionálnemu dizajnu s veľkým obrázkom hlavičky a strategicky umiestneným tlačidlám s výzvou na akciu.

Jeho rozloženie domovskej stránky je plne prispôsobené vlastným miniaplikáciám, aby sa ľahko pridali funkcie na zisťovanie obsahu kdekoľvek. Medzi ďalšie funkcie patria služby, projekty, členovia tímu a časté otázky a odpovede. Je veľmi ľahko použiteľný a vhodný pre začiatočníkov, ktorí potrebujú profesionálnu obchodnú webovú stránku.

27. Moduly

moduly

Moduly je modulárna viacúčelová téma WordPress s niekoľkými návrhmi na kľúč, ktoré možno okamžite nastaviť. To vám umožní ľahko meniť rozloženie stránky pomocou jednoduchých modulov drag and drop.

Existujú moduly pre všetky bežné prvky webových stránok, ako sú tabuľky cien, posledné príspevky, kontaktný formulár, akordeóny, karty, posúvače a ďalšie. Podporuje TypeKit aj Google Fonts pre vylepšenú typografiu. Dizajn a funkcie sú ľahko použiteľné a skutočne univerzálne.

28. Mesmerize

hypnotizovať

Mesmerize je ďalšia skvelá bezplatná téma WordPress so skutočne viacúčelovým dizajnom. Balí veľa flexibilných možností na jednoduché vytvorenie akéhokoľvek druhu webovej stránky bez problémov s tematickými možnosťami alebo písaním vlastných CSS.

Má moderný dizajn domovskej stránky s 5 štýlmi hlavičiek a viac ako 30 sekciami pripravenými na použitie, ktoré môžete ľahko pridať. Zahŕňa tiež video pozadia, prezentácie, typy obsahu hlavičky, prekrytia gradientu a ďalšie.

29. Elegantné

elegantný

Ak hľadáte čistú a minimalistickú tému WordPress, pozrite sa na Elegant. Táto flexibilná téma WordPress obsahuje viac vzorov domovskej stránky a je k dispozícii v 6 farebných schémach. Zahŕňa tiež demo inštalátor na jedno kliknutie pre rýchlejšie nastavenie.

Vo vnútri nájdete integrovaný nástroj na tvorbu stránok, rozloženie s viacerými stĺpcami, ikony sociálnych médií, portfólio a úplnú podporu WooCommerce. Má vlastnú stránku s možnosťami témy, ktorá uľahčuje prispôsobenie začiatočníkom.

30. Pravý sever

Skutočný sever

Ak potrebujete viacúčelovú tému WordPress na prezentáciu fotografií alebo portfólia, potom bude True North vynikajúcou voľbou. Má zabudovanú sekciu portfólia, ktorá uľahčuje zdieľanie vašich fotografií alebo pracovných vzoriek.

Domovská stránka témy používa minimalistický dizajn s mriežkou rozloženia vášho portfólia alebo fotografií. Medzi ďalšie významné funkcie patrí vlastné pozadie, veľké hlavičky, vlastné widgety a živé prispôsobenie.

31. Prispôsobte

Customify

Prispôsobiť je bezplatná viacúčelová téma WordPress s množstvom možností prispôsobenia. Je navrhnutý tak, aby bol flexibilnou témou a umožňuje vám upravovať takmer každú oblasť pomocou jednoduchého používateľského rozhrania v živom prispôsobiteľovi.

Je dodávaný s jedinečným nástrojom na tvorbu záhlavia a päty a plnou podporou všetkých doplnkov pre staviteľov horných stránok. To vám umožní jednoducho použiť drag and drop na vytvorenie krásnych vstupných stránok. Je pripravený pre WooCommerce a obsahuje viac bočných panelov, šablóny stránok a podporu prekladu.

32. Elektronický obchod TC

TC E-Commerce Shop

Ak hľadáte bezplatnú viacúčelovú tému s podporou WooCommerce, pozrite si TC E-Commerce Shop. Táto moderná téma WordPress prichádza s plnou podporou WooCommerce, nádherným dizajnom a flexibilitou, ktorá sa používa pre akýkoľvek druh webovej stránky..

Zahŕňa bannery, tlačidlá na výzvu na akciu, bočné panely, časť s popisom, krátke kódy a ďalšie. Nastavenie motívu je pomerne jednoduché a môžete ho prispôsobiť pomocou vstavaného prispôsobovača.

33. Float

Plavák

Pre moderný a štýlový vzhľad sa pozrite na Float. Je to univerzálna téma WordPress s krásnymi paralaxy na pozadí, ktorá vytvára veľmi pohlcujúci dojem používateľa..

Balíček obsahuje viac ukážok na použitie s inštalačným programom na jedno kliknutie a môžete si vybrať z množstva možností rozloženia svojich stránok a príspevkov. Prispôsobenie témy podľa vlastného vkusu je jednoduchšie vďaka integrovanému nástroju na tvorbu stránok a výkonnému panelu možností témy.

34. Vytvoriť

vytvoriť

Create je výkonná viacúčelová téma WordPress s moderným a profesionálnym dizajnom. Zahŕňa rozloženie domácej stránky typu drag and drop s podporou bezplatného doplnku na tvorbu stránok. Ako bonus sa dodáva s prémiovým zásuvným modulom WordPress.

Zahŕňa pozadie paralaxy, videozáznamy, mega ponuky, cenové tabuľky, kontaktný formulár a ďalšie. Plne podporuje WooCommerce a dá sa ľahko použiť na spustenie internetového obchodu.

35. Shoppe

Shoppe

Shoppe je všestranná téma WordPress WooCommerce s viacúčelovým dizajnom a funkciami. Dodáva sa so 4 vzhľadmi webových stránok, ktoré je možné nainštalovať jedným kliknutím, a výkonným nástrojom na tvorbu stránok, ktorý v prípade potreby vytvorí vlastné rozloženie stránky..

Zahŕňa tiež krásne šablóny blogových stránok, neobmedzené kombinácie rozloženia, úplnú integráciu do sociálnych médií, zdieľanie produktov, nákupný košík ajax a ďalšie. Na stránke s možnosťami vlastných motívov nájdete tému nastavenú tak, aby bola úplne jednoduchá.

Pozri tiež: Shopify vs WooCommerce – Ktorý z nich je lepší?

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie viacúčelové témy WordPress pre vaše webové stránky. Môžete tiež chcieť vidieť náš konečný krok za krokom sprievodcu WordPress SEO pre začiatočníkov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me