4 najlepšie doplnky na konverziu stránky WordPress na mobilnú aplikáciu

Hľadáte riešenie na konverziu svojho webu WordPress na mobilnú aplikáciu? Stále viac ľudí preferuje prehliadanie internetu a nakupovanie online pomocou svojich mobilných zariadení. Aplikácie sú pohodlným spôsobom, ako doručiť váš obsah a ponúknuť lepší mobilný zážitok. V tomto článku vám ukážeme tie najlepšie doplnky, ktoré prevádzajú WordPress do mobilnej aplikácie.


Ako previesť WordPress na mobilnú aplikáciu

Prečo vytvoriť mobilnú aplikáciu pre svoj web WordPress?

Ak v službe Google Analytics skontrolujete návštevnosť svojich webových stránok, zistíte, že veľké množstvo používateľov pristupuje na vaše webové stránky z mobilných telefónov. Najjednoduchší spôsob, ako sa ubezpečiť, že používatelia mobilných telefónov majú na vašom webe pekný zážitok, je zaistiť mobilnú odozvu.

Webové stránky WordPress, ktoré reagujú na mobilné zariadenia, používajú dizajn, ktorý sa automaticky prispôsobuje veľkosti obrazovky používateľa. Takmer všetky dobré témy WordPress sú pripravené na okamžité použitie. Môžete dokonca nájsť skvele vyzerajúce témy mobilných telefónov pre WooCommerce.

Niektoré firmy však môžu chcieť ponúknuť ešte príjemnejší používateľský zážitok vytvorením svojich vlastných mobilných aplikácií. Namiesto toho, aby ste navštívili váš web v prehliadači, používatelia budú môcť na domovskej obrazovke spustiť aplikáciu na prístup k svojmu obľúbenému blogu, online obchodu, členskému webu alebo online komunite.

Vytvorenie mobilnej aplikácie zvyčajne vyžaduje programovacie zručnosti a existuje veľa vývojových agentúr, ktoré zostavia mobilnú aplikáciu pre váš web. To by vás však stálo veľa peňazí (15 000 dolárov a viac).

Ak chcete zostaviť mobilnú aplikáciu s rozpočtom, existuje niekoľko doplnkov WordPress, ktoré vám môžu pomôcť previesť váš web WordPress na mobilnú aplikáciu. Všetky z nich sú platenými riešeniami, ale stoja oveľa menej ako najať niekoho na zostavenie novej aplikácie pre vás.

Nezabudnite, že používanie týchto doplnkov stále vyžaduje stredné až pokročilé zručnosti WordPress. Ak ste úplným začiatočníkom, odporúčame vám použiť motív responzívnej pre mobilné zariadenia a zvýšiť rýchlosť WordPress, aby ste získali viac mobilných používateľov..

Ako už bolo povedané, tu sú najlepšie doplnky, ktoré prevádzajú vaše stránky WordPress na mobilnú aplikáciu.

1. AppPresser

AppPresser

AppPresser je ľahko použiteľná platforma, ktorá vám pomôže previesť akýkoľvek web WordPress na mobilnú aplikáciu. Majú vyhradenú mobilnú tému WordPress, ktorú je možné použiť na vytvorenie aplikácie pre váš blog, obchod WooCommerce alebo webovú stránku BuddyPress..

Má vizuálny nástroj na prispôsobenie aplikácií, ktorý ľahko zmení vzhľad vašej aplikácie, ako by ste to urobili pre tému WordPress. Môžete prispôsobiť farby, pridať vlastné stránky, vytiahnuť obsah WordPress a ďalšie. AppPresser ponúka integrované oznámenia push, ktoré sa dajú pomerne ľahko nastaviť a spravovať.

2. MobiLoud

MobiLoud

MobiLoud umožňuje vlastníkom webových stránok prevádzať svoje stránky WordPress na mobilné aplikácie. Majú dva produkty: jeden pre spravodajské alebo blogové stránky a druhý pre webové stránky používajúce WooCommerce alebo iné sofistikované doplnky..

Dodáva sa s upozorneniami push, podporou mobilnej reklamy, analýzou a vlastným brandingom. Aplikácia je nakonfigurovaná, pripravená a môže sa odoslať aj do obchodov s aplikáciami pre vás.

3. Androapp

AndroApp

AndroApp je ďalší užitočný doplnok na konverziu vašich webových stránok WordPress na mobilnú aplikáciu. Dodáva sa s podporou offline, viacerými témami, podporou internacionalizácie, neobmedzeným oznamovaním push, nekonečným posúvaním a natívnym sociálnym zdieľaním. Nepodporuje WooCommerce ani BuddyPress.

Vývojár doplnkov vám pomôže nakonfigurovať a stiahnuť aplikáciu, ktorú potom môžete odoslať do obchodu s hrami, alebo si najať autora doplnku, aby to urobil za vás..

Veľkou nevýhodou tohto doplnku je, že bezplatná verzia umožňuje vývojárovi zobrazovať svoje vlastné reklamy.

4. WPApp.Ninja

WPApp.Ninja

WPApp.Ninja vám umožňuje vytvoriť mobilnú aplikáciu alebo progresívny web pre vaše webové stránky WordPress. Na zostavenie aplikácie si môžete zakúpiť jednu celoživotnú licenciu. Všetky nastavenia a konfigurácie aplikácií je možné vykonať vo vašej administratívnej oblasti WordPress.

Poskytuje vám jednoduché nástroje na nahrávanie ikon aplikácií, tlačidiel, farieb, prekladov a ďalších položiek. Podporuje Google Analytics, vstavanú vyrovnávaciu pamäť, obsah offline a kompatibilitu so všetkými obľúbenými doplnkami WordPress.

Ak máte vážne problémy s konverziou svojich stránok WordPress na aplikáciu, odporúčame vám použiť AppPresser alebo Mobiloud..

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť tie najlepšie doplnky na konverziu webu WordPress na mobilnú aplikáciu. Môžete tiež navštíviť našu príručku o tom, ako sledovať zapojenie používateľov do programu WordPress pomocou služby Google Analytics.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map