41 najlepších bezplatných fotografických motívov WordPress (výber odborníkov)

Hľadáte pre svoje webové stránky najlepšie bezplatné fotografické motívy WordPress? WordPress používajú tisíce fotografov, dizajnérov a umelcov z celého sveta, aby krásne zobrazovali svoje portfólio a fotografie. V tomto článku vám ukážeme 40+ najlepších bezplatných fotografických motívov WordPress, ktoré môžete použiť na svojich webových stránkach.


Nájdenie najlepších bezplatných fotografických motívov WordPress

Než začneme, prečítajte si nášho sprievodcu o tom, ako vybrať ideálnu tému pre WordPress. Pomôže vám to pochopiť veci, ktoré by ste mali hľadať v téme WordPress.

Po tom sa pozrime na niektoré z najlepších bezplatných fotografických tém WordPress.

1. Galéria portfólia

Galéria portfólia

Portfólio galéria je plne responzívna a bezplatná fotografická téma WordPress. Je dodávaný s niekoľkými šablónami stránok a kontextovým oknom lightbox, aby sa vaše fotografie krásne zobrazili.

2. Clona

svetelnosť

Táto výstižne pomenovaná téma je plne responzívnou fotografickou témou WordPress. Je dodávaný s vstavaným celoobrazovkovým jazdcom na zobrazenie vašich fotografií na vašej domovskej stránke.

3. Tography Lite

Topografia Lite

Topografia je krásna bezplatná téma WordPress určená pre fotografické blogy. Má minimalistický dizajn so zameraním na obrázky a typografiu.

4. Foto relácia

Fotenie

Ako už názov napovedá, Photo Session je fotografická téma WordPress s úplnou odozvou. Je dodávaný s posuvníkom na celej obrazovke a kompaktnými navigačnými ponukami.

5. Divina

divina

Divina je moderná fotografická téma zdarma WordPress. Je dodávaný s bočnou hlavičkou, ktorá tiež slúži ako vaše navigačné menu a bočný panel. Na mobilných a tabletových zariadeniach elegantne zmizne. Divina je ideálna pre fotografov, módne blogy, agentúry pre modelovanie atď.

6. Foto svet

Svet fotografií

Photo World je fotografická téma pre WordPress, ktorá je plne pohotová a pripravená na WooCommerce. Na domovskej stránke sa dodáva posúvač na celej obrazovke s miniatúrnymi zobrazeniami.

7. Šošovka

šošovka

Objektív je responzívna téma WordPress, ktorá je ideálna pre fotografov, dizajnérov a inzerentov. Je dodávaný s krásnymi rozloženiami galérie, o šablóne stránky a spoločenskom menu.

8. Telecie mäso

teľacie

Veal je jednoduchá téma WordPress určená na predstavenie obrázkov a galérií. Je to viacúčelová téma a dá sa použiť s takmer akýmkoľvek typom stránky WordPress.

9. Terasa

patio

S minimalistickým dizajnovým prístupom je Patio responzívnou témou WordPress pre fotografov a dizajnérov. Používa vstavané odporúčané obrázky na správu vašej domovskej stránky v krásnom responzívnom rozložení.

10. Inovujte

inovovať

Inovate je veľmi jednoduchá téma blogu so zameraním na použiteľnosť. Dodáva sa so šablónou prehliadky, ktorá vám umožňuje krásne predvádzať svoje fotografie, obrázky a ďalšie diela.

11. Úloha

pátranie

Quest je výkonná a moderná viacúčelová téma WordPress. Jeho flexibilita vám umožňuje používať ho pre portfólio alebo webovú stránku s fotografiami, ako aj pre obchodné webové stránky. Je farebný a vysoko prispôsobiteľný.

12. Harmonický

harmonický

Harmonic je krásna téma WordPress s obrázkami na celú obrazovku. Ideálne na zobrazenie vašich fotografií, portfólia alebo ich použitie na cestovanie alebo blog o móde.

13. Freak

čudák

Freak je elegantná téma WordPress s krásnou hlavičkou paralaxy. Je dodávaný s vstavaným responzívnym jazdcom, veľkými obrázkami a viacerými rozloženiami strán.

14. Zifer Child

Zifer Child

Zifer je detská téma Zerif Lite. Je navrhnutý tak, aby sa viac zameriaval na webové stránky s fotografiami a portfóliom. Vyzerá úžasne krásne na všetkých zariadeniach.

15. ProtoPress

ProtoPress

ProtoPress je určený pre portfólio a fotografie. Je to mocná téma s množstvom možností. Je vybavený niekoľkými rozloženiami, predstavovanými oblasťami obsahu, vitrínami, plne konfigurovateľnou šírkou bočného panela, jazdcom s 3D efektmi, fontmi Google atď..

16. Yuuta

Yuuto

Yuuta má veľmi vizuálny, ale veľmi zjednodušený prístup k fotografickej téme WordPress. Dodáva sa s rôznymi štýlmi pre rôzne formáty príspevkov. Ideálne pre fotografické blogy a vizuálne denníky, ale dá sa ľahko použiť aj pre iné druhy webových stránok.

17. Adriondack

Adriondack

Adirondack prichádza s krásnym usporiadaním mriežky, vďaka ktorému je ideálnou voľbou pre webové stránky s fotografiami. Je vybavený veľkými obrázkami, krásnou typografiou, rozložením domov a blogu a štandardnými funkciami WordPress, ako sú vlastné ponuky a pozadie.

18. Súdržný

premyslený

Koherent je ohromujúca téma WordPress s obrázkami hlavičky na celej obrazovke a krásnou typografiou. Je vybavený kompaktným navigačným menu, sociálnym menu, posuvným panelom, medzi ďalšími štandardnými funkciami.

19. Biancaa

Biancaa

Veľmi ľahko použiteľná téma WordPress. Bianca je minimalistická fotografia alebo téma portfólia WordPress. Je pripravené pre mobilné zariadenia a vyzerá skvele na všetkých veľkostiach zariadení.

20. Okno SG

Okno SG

SG Window je vysoko prispôsobiteľná téma pre fotografie alebo cestovné webové stránky. Je plne citlivý a má domovskú stránku s rozložením mriežky. Má viac postranných panelov, šablón stránok a vlastných miniaplikácií.

21. RokoPhoto Lite

RokoPhoto Lite

Rokophoto lite je téma určená pre blogerov s fotografiami. Zameriava sa na vizuálny vzhľad vašich obrázkov, ako aj na váš obsah. Má minimalistický dizajnový vzhľad, ktorý vyzerá veľmi elegantne a upokojujúco.

22. Farebné sklo

Farebné sklo

Vitráže sú funkciou bohatou a vysoko prispôsobiteľnou témou. Je dodávaný s viacerými bočnými panelmi a môžete si vybrať rozloženie z prispôsobovača motívov. Môžete si vybrať štyri rozloženie stĺpcovej mriežky pre svoj blog a stránku archívu.

23. Avnii

Avni

Avnii je téma WordPress plne reagujúca na zavádzanie systému. Má ľahký panel prispôsobenia, viac farebných schém, vstavaný jazdec a viac šablón stránok. Je to viacúčelová téma, čo znamená, že ju môžete použiť na akýkoľvek druh stránky WordPress.

24. Dream Way

Vysnívaná cesta

Dream Way je detská téma SG Windows (uvedená vyššie). Dedí všetky vlastnosti rodičovskej témy svojím vlastným štýlom. Sen má niekoľko možností rozloženia, ako je pravý bočný panel, ľavý bočný panel alebo tri stĺpce. Podporuje tiež WooCommerce a dá sa použiť aj na webových stránkach elektronického obchodu.

25. Panaroma

panoráma

Panoráma je úžasne krásna fotografická téma WordPress. Je vybavený veľkými posuvníkmi, ktoré prevzali domovskú stránku a poskytujú veľmi interaktívny a pútavý dojem používateľa. Stránky blogu a archívu majú obvyklé rozloženie blogu.

26. Jax Lite

Jax Lite

Vytvorte ohromujúce portfólio alebo webovú stránku s fotografiami s minimalistickým a štýlovým motívom WordPress Jax Lite. Jax Lite má rozloženie murovanej mriežky s veľkým paralaxovým pozadím v hlavičke. Má kompaktné navigačné menu, ktoré skvele funguje na mobilných aj stolných zariadeniach.

27. Eryn

Eryn

Eryn je svieža krásna téma s hlavným zameraním na osobné blogovanie. Má rozloženie s dvoma stĺpcami a veľké pozadie pre stĺpec hlavičky. Je plne citlivý a má kompaktný navigačný a vyhľadávací panel.

28. Skvelé

skvelý

Skvelé je viacúčelová téma WordPress s množstvom možností prispôsobenia. Má krásne rozloženie domovskej stránky, vďaka čomu je ideálny pre webovú stránku s fotografiami. Má vlastnú hlavičku, vlastné pozadie, viac rozložení stránky, sociálne ponuky, kontaktné informácie a viac oblastí pripravených pre miniaplikácie.

29. Photo Perfect

Foto Perfektné

Photo Perfect je fotografická téma ideálna pre módne fotografie, reklamné agentúry a agentúry pre modelovanie. Téma obsahuje veľké obrázky, rozloženie mriežky, posúvač a kompaktné menu.

30. Silvia

silvia

Silvia je minimalistický štýl fotografie WordPress. Je navrhnutý so zameraním na fotografiu, grafický dizajn, módu, umenie, architektúru, dizajn interiéru a ďalšie kreatívne oblasti. Je plne citlivý, pripravený na sietnicu a priateľský k SEO.

31. Cestovné príbehy

Cestovné príbehy

Ako už názov napovedá, Travel Stories je téma WordPress zameraná na rozprávanie príbehov, cestovanie a fotografie. Má veľmi vizuálny štýl so zameraním na fotografie ako naj vizuálnejší obsah na obrazovke.

32. SKT Čierna

SKT Čierna

SKT Black je viacúčelová téma WordPress s množstvom možností prispôsobenia. Používa posuvník na celej obrazovke na domovskej stránke a mriežku, čo z neho robí skvelú voľbu pre webové stránky s fotografiami.

33. Tvorca

výrobca

Maker je elegantná a minimalistická fotografická téma WordPress. Vďaka veľkému rozmiestneniu medzier a mriežky vytvára veľmi zaujímavý a zjednodušujúci dojem. Je veľmi jednoduché nastavenie a prispôsobenie.

34. Hitchcock

Hitchcock

Hitchcock je vizuálne ohromujúca fotografická téma WordPress s pozadím paralaxy na celej obrazovke. Vďaka veľkým obrázkom a kompaktným ponukám sa vaše fotografie objavia.

35. Azeria

Azeria

Azeria je jednoduchá téma blogov s minimalistickým dizajnovým prístupom. Je plne citlivý a podporuje všetky štandardné funkcie WordPress, ako sú vlastné pozadie, obrázky hlavičky, obrázky s veľkými obrázkami, responzívne rozloženie atď..

36. Pinnacle

vrchol

Pinnacle je odvážna viacúčelová téma WordPress. Je nabitý funkciami a prichádza s jednoduchými možnosťami prispôsobenia.

37. Gridsby

Gridsby

Gridsby je krásna fotografická téma WordPress založená na mriežke. Využíva mriežku rozloženia muriva s kompaktným navigačným menu a spoločenským menu. To dáva dôraz na vaše fotografie. Je veľmi jednoduché nastavenie a je dodávaný so všetkými štandardnými sadami funkcií.

38. Boardwalk

drevený

Boardwalk je elegantná a fotografická téma WordPress s minimalistickým dizajnovým prístupom. Má vodorovné posúvanie, vďaka čomu je fotografovanie a ďalší vizuálny obsah veľmi pútavé a krásne.

39. Wiles

nástrahy

Wiles je jednoduchá modrá téma WordPress. Používa vybrané obrázky a výňatky pre rozloženie založené na mriežke na domovských, archívnych a blogových stránkach.

40. Obscura

obscura

Elegantná, čistá a jednoduchá téma WordPress. Obscura obsahuje veľké obrázky a krásne rozloženie v dvoch stĺpcoch. Je určený pre fotografické témy a môže sa používať aj ako viacúčelová téma.

41. Canard

kačica

Canard obsahuje tri navigačné ponuky a krásne rozloženie na mriežke. Je navrhnutý tak, aby elegantne zobrazoval vaše fotografie, umenie a iný vizuálny obsah. Podporuje všetky štandardné funkcie WordPress, s ľahkými možnosťami prispôsobenia a plne reagujúcimi na mobily.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepší bezplatný motív fotografie WordPress pre váš web. Môžete tiež navštíviť nášho sprievodcu o tom, ako ľahko vytvoriť nádherné responzívne obrázkové galérie vo WordPress s Envira.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me